Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

TOYOTA VERSO l.2014 1.6D avtomatski poklop zunanjih ogledal

Napisal/-a IDUA Sr nov 08, 2017 9:16 am

Pozdravljeni,

po dolgem času se obračam zopet po vašo pomoč :-)
Sem lastnih Toyote Verso 1.6D letnik 2014, imam električni poklop zunanjih ogledal, pa vendar moram zato, vsakič pritisniti tipko, tako za poklop kot za ponovno odpiranje le-teh.
Zdaj me pa zanima ali je možno ta avto sprogramirati tako, da bi se mi ogledala avtomatsko poklopila ko bi z daljincem zaklenil avto, ravno tako, da bi se mi ogledala odprla ko avto z daljincem odklenem?

Pri Toyoti uradnem servisu mi trdijo da se to ne da, pa sem malenkost skeptičen saj se pri njih marsikaj ne da, razen dobro zaračunati opravljen osnovni servis :-(

Resnično se zahvaljujem za vsako pomoč, do sedaj sem vsako težavo rešil s pomočjo vas in foruma....

P.s.
Če se kdo spozna na to, kako bi se dalo zadevo sprogramirati, seveda ob predpostavki da se to sploh da, sem pripravljen plačati :-)

Hvala še enkrat pa lep in uspešen dan še naprej...

L.p.
Damjan
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !
 
chad
Novinec
 
Prispevkov: 230
Pridružen: So jun 27, 2015 2:22 pm

Re: TOYOTA VERSO l.2014 1.6D avtomatski poklop zunanjih ogle

Napisal/-a chad Sr nov 08, 2017 2:53 pm

Pri toyoti se nič ne da! Malo je tako sterilnih, hladnih avtov brez duše kot je kar nekaj modelov pri toyoti. Še tiste boge ledice na strop ne dajo, da bi ponoči kaj svetilo po avtu. Volan, stol pa gume...da ja ne bo kaj crknilo.
 
IDUA
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Po apr 10, 2006 1:12 am

Re: TOYOTA VERSO l.2014 1.6D avtomatski poklop zunanjih ogle

Napisal/-a IDUA Če nov 09, 2017 10:39 am

Kje bi se dalo kupiti ta rele za samodejno odpiranje in zapiranje zunanjih ogledal, da se ga potem lahko ugradi?

Hvala.

L.p.
Damjan
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov