Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
tivoli_77
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: So avg 20, 2005 12:25 pm

Napisal/-a tivoli_77 So avg 20, 2005 7:51 pm

Dora
Prečitao sam forum i stvarno imate puno pohvala sa strane potrošača.
Mene zanima kakav je to set navodno češki (LPG kit Magic 2,4V,1804) i dali se isplati doplatiti oko 400 EUR za Lovato sistem, kako se fiksiraju rezervuari i cijevi na karoseriju, jer navodno nije potrebno izolirati, pa sam malo skeptičan oko rđanja karoserije?

Hvala unaprijed za odgovor!

Prebral sem forum imate veliko pohval od strank.
Zanima me kakšen set je to (LPG kit Magic 2,4V,1804) baje češki in ali se splača doplačati okoli 400 EUR za Lovato sistem, in drugo kako se pritrdijo rezervarji in napeljava na karoserijo, ker po zagotovilih serviserjev ni potrebna protikorozijska zaščita karoserije?
 
Dora
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Pe avg 12, 2005 10:46 am
Kraj: Novi Sad

Napisal/-a Dora So avg 20, 2005 8:33 pm

Lov Tec je sekvencijalni sistem ali koliko ja znam radi preko lambda sonde i zato je spor. Bio sam na obuci-prikazivanju proizvoda radi plasmana na našem tržištu. Cena mu je bila više nego prihvatljiva pa je i Zastava pokušala da ugradi takve uredjaje u svoja vozila. Nije se dobro završilo jer je uredjaj bio nepouzdan. Ako ste pročitali forum mogli ste videti temu gde jedan vlasnik auta sa tim uredjajem ima problema a i naše mišljenje o tome. Radi istine da napomenem da je to bilo (prikazivanje) pre skoro dve godine i ne znam da li se odonda nešto promenilo.

Lovato (Fast) radi tako da benzinski kompjuter daje benzinskim diznama impuls i dalje a gasni ga obradjuje i daje impuls gasnim diznama. Iz tog razloga je sistem veoma brz i fleksibilan i skoro nema razlike izmedju benzina i gasa, to jest minimalna je oko 2 posto.
Cene su kod nas sasvim drugačije pa se ne bih upuštao koliko se isplati dati 400 evra više za Lovato ali znam da ja ne bih ugradio Lo Tec jer je to samo poboljšana verzija lambda kontrole. U slučaju lošijeg rada lambda sonde, sistem je bezvredan.
Ako je nešto sada drugačije, izvinjavam se unapred ali bi to morali da se raspitate kod majstora koji ga je preporučio.

http://www.hlpropan.cz/english/catalogue.htm
http://www.lovatogas.com/

Ovde možete videti oba uredjaja bar na slici.
Zaboravio sam da dodam, mi koristimo smešu za zaptivanje koja zaštićava mesta gde je bušeno radi montaže boce kad je toroidni rezervoar u pitanju. Body 999 pretpostavljam da ga ima i kod vas.
Pozdrav,
 
tivoli_77
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: So avg 20, 2005 12:25 pm

Napisal/-a tivoli_77 Ne avg 21, 2005 6:05 am

Hvala na odgovoru Dora.
Imam još jedno pitanje, dali možda znate ako bi se sistem ugradio kod vas, dali je moguča homologacija u Slo i dali je to več tko napravio?

Pozdrav

Imam še eno vprašanje, ali mogoče veste če bi sistem ugradil pri vas, kako je s homologacijo v SLo in ali je to že kdo iz Slo napravil?
 
Dora
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Pe avg 12, 2005 10:46 am
Kraj: Novi Sad

Napisal/-a Dora Ne avg 21, 2005 10:17 am

Oprema koja se ugradjuje je homologizirana po evropskim standardima pa ne vidim razloge zašto ne bi prošla atest i kod Vas. Radio sam automobile za Slo ali ne znam da li su uradili atest. Možda se javi neko od njih. Montaža i oprema su po standardima koji zadovoljavaju EU kriterijume i EC norme.
Mi smo ovlašćeni servis Lovato u SCG i sve od opreme je Lovato sem rezervoara koji su iz Poljske od firme GZWM ili Stako.

http://www.stako.pl/index.htm

http://www.gzwm.com.pl/
Problem su toroidni rezervoari kojih nema većih od 59 L za unutrašnju i 45 L za spoljnju (ispod poda) ugradnju. No retka su kola u koja mogu veći rezervoari od tih.
Pozdrav,
 
Uporabniški avatar
NoName
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 770
Pridružen: Po jan 27, 2003 1:04 pm

avtoplin

Napisal/-a NoName Sr avg 24, 2005 3:49 pm

no.. takle je stvar ane... dobrih 400 jurjev za en avtoplin...
zdj morm pa stare matematicne bukle dobit pa en kalkulus, da bom zracunal, v kolkih letih se mi povrne montaza, ce prevozim ene 30.000 letno pa racunam porabe v najslabsem primeru okroglo 10l. cena benza je zaenkrat 233.1sit/l, cena plina pa je 135sit/l v mariboru, ki mi je najblizji (ce podatki v .doc fajlu drzijo).
seveda pa lahk preracuna kak drug matematicni genij, k ma vec cajta k jst ;)

----------------------------

> pozdravljeni!
> zanima me, ali se da plinska naprava fast vgradit v kio clarus (1.8i
> DOHC, motor T8) ter kaksna je cena montaze.

Pozdravljeni,
v avtomobil priporocamo
vgraditev racunalnisko podprte naprave FAST ki ima vbrizgavanje v vsak valj posebej in je univerzalna tako da se lahko vgradi v nasljednji avto, poraba goriva ostane v razmerju 1:1 liter plina liter bencina, tudi navor avtomobila se ne spremeni, vgradnja traja cca. 2 dni z ureditvijo homologacije vred, in v kompletu stane cca. 417.000 sit za 4 valjni in 437.000 sit za 6 valjni motor.
Premestitev naprave v naslednji avtomobil stane cca 80.000 sit.
Mozno je tudi obrocno odplacevanje preko trajnika- hitri kredit, do maksimalnega zneska 333.000 sit, prvi obrok pa mora biti placan z bancno kartico 10%, doba odplacila pa je lahko maksimalno 24 mesecev, pogoji za odobritev so pa redna zaposlitev, za nedolocen cas ali za dobo odplacila, osebni dokument, davcna stevilka in bancna kartica.
Za vse dodatne informacije vam prilagam brosuro o avtoplinu in vse podatke, Rezervoarji namesto rezervnega kolesa so maksimalno 60 l, v prtljaznem prostoru pa tudi do 150 l odvisno od sirine prtljaznika, gre pa vgradit rezervoar tudi pod avtomobil. V rezervoar smete naliti samo utekocinjen propan butan.
lep pozdrav, garancija na avtomobilu pa ostane veljavna.
Plinska vgradnja nima omejitev glede na letnik vozila.

AVTOHISA POTOCNIK
Priponke
Avtoplin 1.doc
(64 KiB) Prenešeno 891 krat
LOVATO - avtoplin .doc
(34 KiB) Prenešeno 1019 krat
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!
 
igracko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Sr jun 08, 2005 3:18 pm

Napisal/-a igracko Če avg 25, 2005 9:09 am

Izracun imaš nekje na začetku te teme.
drugače pa sem se jaz že naročil za vgradnjo v ljubljani katera me bo prišla cca 300 jurčkov. po mojih izračunih bo mesečni prihranek vsaj 30 jurjev! (iz sedanjih 80000 na 50000sit) Vzel bom lovato s sistemom skupnega vbrizga!
Ni ga fičaka čez VOLVAKA
 
tivoli_77
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: So avg 20, 2005 12:25 pm

Napisal/-a tivoli_77 Če avg 25, 2005 5:45 pm

Ne vem kje je vgradnja 300k, jaz imam predračun od treh pooblaščenih serviserjev in cena se giblje med 350000 in 390000 SIT. Zanimivo je, da imam eno ponudbo za sistem Magic 2 4v po isti ceni kot sistem Fast 90, 4cil na drugi ponudbi (drug serviser) :!: :?: . Tudi cena vgradnje se razlikuje. Najnižja 68000 najvišja 96000 SIT in homologacija pri enem 8000sit pri drugem 17000 sit :?: . Pa kot je napisal Dora sistem magic od lov teca ni ravno najboljši, čeprav ga določeni serviserji priporočajo.(prav tisti v Lj)

LP
 
igracko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Sr jun 08, 2005 3:18 pm

Napisal/-a igracko Če avg 25, 2005 10:37 pm

Jest si bom vgradil sistem skupnega vbrizga od firma Lovato. je res da je mogoče avto pri tem sistemu malce manj odziven ( koliko in če sploh bom videl kmalu- mehanik mi je zatrdil da na prosti občutek tega ne zaznaš) in tudi moči malo zgubiš ampak glede na to da imam avto s 170 konji tistih par živalic pod pokrovom ne bom pogrešal.

ta sistem je cenejši in paše samo na nekatere tipe avtov (z kovinskimi vpihalniki.. ali nekaj podobnega) točna cena pa bo znana potem ko bo videl kateri tank mi bo lahko vgradil.....

zdaj pa dovolj filozofiranja.... 14. 9 mam naročen avto in takrat bo vse jasno!!

lp
Tomaž
Ni ga fičaka čez VOLVAKA
 
Uporabniški avatar
saint_miha
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: Pe avg 26, 2005 10:38 pm
Kraj: LAJBAH

autogas

Napisal/-a saint_miha So avg 27, 2005 1:32 pm

veliko vas govori da je na jugu veliko cenejsa instalacija plina noben pa ne pove direktne firme ki se s tem ukvarja v srbiji, bih in na hrvaskem in ce njihove instalacije imajo evropski certifikat :?: :!: 8)

tudi jaz se zanimam za istalacijo polina v avto sam se mi zdi pri nas malo drago in bi raje instaliral nekje na jugu sam pol nevem zaradi certifikata ce ustreza celi evropi ker se valiko vozim po tujini nebom imel tam problemov naprimer v nemciji ki so zelo zakomplicirani glede TUVa.

hvala SAINT
 
gc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr avg 31, 2005 2:06 pm

Napisal/-a gc Sr avg 31, 2005 2:14 pm

Sem lastnik Grand Cherokeeja 4.0 in sem pred mesecem dni pri mojstru Dori v Novem Sadu dal vgraditi Lovato Loveco sistem. Za zdaj same pohvale-avtomobil troši približno 10-15% več plina (115SIT/l) zmogljivosti niso dosti slabše. Homologacija je v postopku in mislim, da ne bom imel težav. Cena vgradnje plinskega sistema je bila cca. 150.000 SIT + pot tja in nazaj. Komponente so italijanske, tako da ni problemov z atesti. Meni osebno se bo investicija povrnila po 11.000 prevoženih kilometrih. Tako, da kdor ima namen vgraditi plin mu toplo priporočam servis Dora.

Lep pozdrav,
Matej
 
Uporabniški avatar
Zzooommm
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 627
Pridružen: Ne feb 27, 2005 10:38 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a Zzooommm Sr avg 31, 2005 4:41 pm

gc je napisal/-a:Sem lastnik Grand Cherokeeja 4.0 in sem pred mesecem dni pri mojstru Dori v Novem Sadu dal vgraditi Lovato Loveco sistem ... Cena vgradnje plinskega sistema je bila cca. 150.000 SIT + pot tja in nazaj ...

Kolikor sem uspel pregledati naše cenike, bi bila cena vgradnje istega sistema pri nas ~300kSIT?
 
PaNTerSan
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: Ne sep 12, 2004 4:08 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a PaNTerSan Če sep 01, 2005 7:54 am

gc je napisal/-a:Sem lastnik Grand Cherokeeja 4.0 in sem pred mesecem dni pri mojstru Dori v Novem Sadu dal vgraditi Lovato Loveco sistem.

To ni FAST sistem?
Koliko casa si pa bil brez avta?

gc je napisal/-a: Homologacija je v postopku in mislim, da ne bom imel težav.

Dej poroci o homologaciji, ker tole me najbolj skrbi.
 
Uporabniški avatar
saint_miha
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: Pe avg 26, 2005 10:38 pm
Kraj: LAJBAH

Napisal/-a saint_miha Če sep 01, 2005 8:20 pm

gc je napisal:
Sem lastnik Grand Cherokeeja 4.0 in sem pred mesecem dni pri mojstru Dori v Novem Sadu dal vgraditi Lovato Loveco sistem.



Gc- matej zanima me ce imas kaksen naslov od Dora servisa in kaksen telefon
 
tivoli_77
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: So avg 20, 2005 12:25 pm

Napisal/-a tivoli_77 Če sep 01, 2005 8:53 pm

[quote="saint_miha"] Gc- matej zanima me ce imas kaksen naslov od Dora servisa in kaksen telefon[/quote]

Naslov od Dore je na prejšnji strani ofruma ali [url]http://www.autogas.co.yu/html/cene.htm [/url . Dora če še spremljate forum me zanima (mislim da tudi druge) kakšna je razlika med FAST sistemom in LOVECO sistemom, če lahko tudi v ceni kakšna je?

PHvala in pozdrav
 
Dora
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Pe avg 12, 2005 10:46 am
Kraj: Novi Sad

Napisal/-a Dora Če sep 01, 2005 10:14 pm

Ukratko,
Postoje dva sistema rada auta na gas. Prvi je da motor vakumom uvlači gas sa vazduhom a drugi je da se gas ubacuje pritiskom u usinu granu preko dizni.
U prvom slučaju je usisna grana uvek puna eksplozivne mešavine pa može doći do neželjene detonacije (samozapaljenja) smeše. Zato je to opasno za plastične usisne grane.

Drugi sistem ima dizne (brizgaljke) kao i na benzinu pa pušta gas u pojedini cilindar samo kad njemu treba kao i na benzinu. U tom slučaju nema eksplozivne mešavine u usisnoj grani, samo vazduh.

Prvi sistem degradira injection auto na karburator pa je zato gubitak snage oko 10% Lov Eco pomaže da taj gubitak ostane u tim granicama jer preko lambda sonde kontroliše doziranje plina u zavisnosti da li je smeša bogata ili siromašna. Lov Eco je sastavni deo ugradnje kod Lovato opreme kad je u pitanju injection motor, ne mora da se stavi ali je poželjno. Po vašim propisima auto koji ima lambda sondu i katalizator treba da ima i Loambda kontrolu plina.

Drugi sistem Fast je sekvencijalno ubrzgavanje plina i to je injection za plin tako da motor ima sve osobine kao i na benzinu umanjene za 2% i toliko povećanu potrošnju u odnosu na benzin.
Više na objašnjenja: http://www.autogas.co.yu/html/razno.htm
ili na: http://www.cannonballforums.se/viewforum.php?f=29

Pozdrav,
 
tivoli_77
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: So avg 20, 2005 12:25 pm

Napisal/-a tivoli_77 Ne sep 04, 2005 11:37 am

[quote="gc"]Sem lastnik Grand Cherokeeja 4.0 in sem pred mesecem dni pri mojstru Dori v ...[/quote]

GC, zanima me ali moraš za homologacijo priložiti potrdilo o plačilu davka in carine. Prosim če nam sporočiš ko zadevo urediš če si imel kaj problemov na homologaciji.

Hvala!
 
Uporabniški avatar
swifty
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 526
Pridružen: Sr dec 25, 2002 3:56 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a swifty Po sep 05, 2005 5:27 pm

DORA imaš PM 8)
http://lasagnarecipes.org.uk
 
Boško
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: So jan 03, 2004 1:14 am
Kraj: Višnja gora

Napisal/-a Boško Pe sep 09, 2005 8:34 am

Še moja zgodba:
Slika
Za predelavo mojega avta na avtoplin sem se začel zanimati februarja letos, ko sem prebral članek v reviji Mobil. Zadeva se mi je zdela zanimiva v glavnem zaradi cenejše vožnje, nižjih vzdrževalnih stroškov avta in čistejših izpušnih plinov.
Pri nas je bila predelava aktualna pred ca. 25 leti, potem pa se je število avtomobilov na plin zmanjšalo zaradi visoke cene plina in nizke cene bencina. Zaradi nestrokovnih vgradenj v tistem času in ročnega prečrpavanja plina iz gospodinjskih jeklenk se je zgodilo tudi nekaj nesreč in veliko nepoučenih ljudi ve v zvezi z avtoplinom povedati samo to, da je nevaren.
Glede varnosti današnjih plinskih naprav nisem imel pomislekov, glede na to, da se na plin vozijo v večini evropskih držav (in svetu), kjer so varnostni zakoni še strožji od slovenskih.
Z vstopom Slovenije v EU se je cena bencina začela približevati evropskemu povprečju, cena plina pa se je približala 1/2; cene bencina.
Prva stvar, ko sem začnel razmišljati o predelavi na avtplin je, koliko me bo stala predelava in koliko bom prihranil pri vožnji na avtoplin.
S predelanim avtom se lahko vozimo na plin ali bencin, vrsto goriva pa lahko zamenjamo tudi med vožnjo.

Osnovni deli, ki sestavljajo vsako plinsko napravo so:
-plinski rezervoar (lahko je cilindrične oblike ali toroidne - namesto rez. kolesa)
Slika Slika
-ventil za polnjenje plina (nahaja se na zunanji strani vozila)
Slika Slika
-multiventil (plovec za količino goriva in elektromagnetni ventil za zaporo plina iz rezervoara, ko motor ne deluje).
Slika
-filter plina z elektromagnetnim ventilom (nahaja se pred uparjalnikom)
Slika
-uparjalnik (tekoči plin upari v plinsko stanje)
Slika
-preklopnik plin - bencin
Slika Slika

Dodatni deli glede na vrsto plinske naprave:

+ sistem za vplinjač:
-mikser (meša plin z zrakom). Plinska šoba (mikser) je montirana pred loputo plina v vplinjaču, količina plina pa se preko izparilca dozira glede na vakum, ki nastaja v sesalni cevi.
Slika


Slabost sistema je, da je možna detonacija plina v sesalni cevi, kar kahko poškoduje ohišje zračnega filtra, če je to iz plastike. Posledice detonacije je možno omiliti z t.i. zaščito povratnega plamena – izgleda kot zamašek, ki se ob detonaciji plina odpre in spusti nastali pritisk iz sesalne cevi.

+ sistem Loveco - za motorje z elektronskim (Monotronic, MPI, MPFI) ali mehanskim vbrizgavanjem bencina K Jectronic, KE Jectronic) – količina plina se preko izparilca dozira glede na vakum v sesalni cevi:
-mikser (montiran je pred loputo plina v sesalni cevi – meša plin z zrakom)
Slika
-lambda regulator (za vozila z lambda sondo-glede na signal iz lambda sonde dodatno uravnava količino plina v motor.
Slika
Namesto njega nekje montirajo navaden ventil, ki ga ročno nastavijo - v tem primeru homologacija pri nas ni možna.
Slika
-emulator šob - za vozila z električno krmiljenimi bencinskimi šobami (MPI ali MPFI), ki ob vožnji na plin odklopi in simulira delovanje bencinskih šob, da ne pride do napake v glavnem motornem računalniku.
Slika
Sistema za vplinjač in loveco sta v osnovi enaka, razlika med njima je le v delni elektronski regulaciji vbrizganega plina (podobno kot razlika med K in KE Jectronicom za bencinski vbrizg). Tudi ta sistem je občutljiv na povratni plamen, ki nam lahko uniči K glavo (Mengenteiler) ali raznese plastično sesalno cev (v avtomobile s tako cevjo se ne montira!). Tudi tu lahko posledice povratnega plamena omilimo z zaščito povratnega plamena.

+ sistem za večtočkovno vbrizgavanje (MPI, MPFI) – tu se plin dozira pred sesalnim ventilom v vsak valj posebej v času ko je le-ta odprt.
-računalnik – v sodelovanju z motornim računalnikom določa količino
vbrizganega plina in čas vbrizga v vsak valj posebej ter odklopi bencinske šobe.
Slika
-elektromagnetni ventili – odpirajo dovod plina v posamezne valje
Slika
-šobe – vbrizgavajo plin pred sesalnim ventilom
Slika
-fini filter uparjenega plina
Slika

Pojav detonacije plina izven valja tu ni možen, ker se plin vbrizgava samo pri odprtem sesalnem ventilu direktno v valj, v sesalni cevi pa je ves čas samo zrak. Zaradi te lastnosti je tak sistem edini primeren za avtomobile s plastično sesalno cevjo.

Na začetku sem se odločil za sistem Lovtec (venturi), ki je cenovno najbolj ugoden (vendar tudi tehnološko zastarel) in naj bi ustrezal mojemu avtu (Audi 100 2.6E), če bi plastično sesalno cev (sesalni kolektor) zamenjal z aluminjastim. Plastični sesalni kolektor za sistem Lovtec niso primerni, ker lahko zaradi določenih napak na motorju pride do detonacije plina v sesalnem kolektorju in v najslabšem primeru plastični kolektor tudi raznese.

Za ceno predelave sem se pozanimal pri podjetju Lovato d.o.o. in je bila 307.000 Sit. Cena se mi je zdela sprejemljiva, ker bi stroške predelave povrnil v ca. 9 mesecih, če bi tankal plin za 115 Sit, kolikor je stal povsod razen v Ljubljani. Plastični sesalni kolektor sem zamenjal z aluminjastim.
Poleti sem šel na dopust v Črno goro, kjer sem se tudi pozanimal glede predelave na plin.
V Črni gori nisem našel nobene firme, ki bi se s tem ukvarjala, našel pa sem nekaj firm v Srbiji, kjer bi lahko Lovtec sistem dobil za približno 100.000 Sit ceneje kot pri nas. Zaradi terenskega dela (avto rabim vsak dan) sem sicer imel pomisleke glede servisa in uveljavljanja morebitne garancije, vendar sem vseeno kontaktiral firmo Dora v Novem Sadu. Z g. Doroslovcem sva se dogovorila za ceno 610 EUR, vendar mi je kasneje odsvetoval vgradnjo sistema Lovtec in predlagal vgradnjo sistema Fast, ker ima moj motor zelo dolge sesalne cevi in posledično s tem težko optimalno nastavitev (slaba lastnost je tudi velik volumen plinske mešanice v sesalni cevi – morebitna detonacija bi mi skoraj zagotovo uničila računalnik v katerega je vgrajen senzor za merjenje podtlaka v sesalni cevi) . Povedal mi je tudi za dva predelana avta iste vrste, ki so ju predelali v Autogas Narančič (eden je bil lastnikov) in so ju kasneje zaradi neprestanih težav predelali na sistem Fast. Na enake težave lastnika sem naletel tudi na nekem nemškem forumu. Sistem Fast bi bil pri Dori cenejši ca. 100 Eur, če upoštevam še potne stroške do Novega Sada in carino, je cena že višja kot pri nas.
Moj naslednji kontakt je bil g. Markovčič z Divače, ki mi je ravno tako iz istih razlogov odsvetoval vgradnjo sistema Loveco. Svetoval mi je vgradnjo češkega sistema Magic 2, ki je novejše konstrukcije kot Fast (Lovato) in je kopija italijanske firme, ki proizvaja plinske naprave samo za prvo vgradnjo za VW.
Na koncu sem se odločil za ta sistem s toroidnim rezervoarjem, cena zanj pa je bila 406.000 Sit. Vgradil mi ga je g. Markovčič v Divači (njegov kontaktni naslov dobite na www.Lovato.si). Vgradnja je trajala dva dni, z vgradnjo in samim delovanjem sistema sem zelo zadovoljen.
Motor se vedno zažene na bencin, pri 1500 obratih/min avtomatsko preklopi na plin. Če je motor popolnoma hladen traja nekaj minut, da se segreje izparilec in nato sledi preklop na plin. Preklop se izvrši brez cukanja motorja, tudi ob naglem dodajanju plina se obnaša popolnoma enako, kot pri vožnji na bencin (nobenega cukanja ali trokiranja). Upada moči motorja pri vožnji na plin tudi nisem zaznal, poraba je pri meni večja ca. 10%, vendar to lahko pripišem drugačnemu načinu vožnje (pri bencinu sem zelo počasi dodajal plin, da sem varčeval, pri plinu pa to ne počnem več, ker je cenejši).

Še primerjava plin, bencin, diesel za 10.000 prevoženih kilometrov:

Bencin (poraba 10 lit/100Km)
237.9Sit * 10 lit = 2379Sit/100Km……….237900Sit/10000Km

Plin (poraba 11 lit/100Km)

115Sit * 11 lit = 1265Sit/100Km………….126500Sit/10000Km (Maribor, Kozina, Koper, Ribnica)

140Sit * 11 lit = 1540Sit/100Km…………..154000Sit/10000Km (Ljubljana)
(jeseni letos bo plin prodajal tudi Petrol po ceni 120-125 Sit/liter)


Diesel (poraba za enak avto z 2.5 TDI 85KW 7.5 lit/100Km)

230.7Sit *7.5 lit = 1730.25Sit/100Km…………173025Sit/10000Km


Dodaten komentar glede na stroške nakupa in stroških vzdrževanja v primeru okvare bencin – diesel tu ni potreben.
Če se veliko vozite potem je plin prava rešitev – je poceni in tisti, ki se vozijo za vami vam bodo hvaležni, ker ne smrdi.

Avto si lahko ogledate na Avtoshowu Grosuplje 10.9.2005 ali na kakem srečanju VW-Audi kluba.
 
gc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr avg 31, 2005 2:06 pm

Napisal/-a gc Po sep 12, 2005 1:06 pm

Prejšnji teden sem bil z avtom na homologaciji za plinsko instalacijo na RTIju v mb, kjer sem moral priložiti homologacijski kartonček, račun z specifikacijo vgrajenih delov, ateste od vsake komponente (multiventil, rezervoar...moraš dobiti priloženo ob vgradnji sistema od serviserja), potrdilo o servisu, da je pooblaščen za vgradnjo takšnih sistemov, potrjeno vlogo s strani serviserja, ne zahtevajo pa nikakršnega potrdila o plačilu carine ali kaj takega, tako da carino plačaš ali pa tudi ne-samo ne mi pol jamrat, če vas dobijo na meji kako "šmuglate".
Sam pregled je trajal okoli pol ure, mojster poslika vso zadevo in to je to, čez 2 uri so papirji urejeni. Aja, pa še to - celotna zadeva stane okoli 16.000 SIT
 
igracko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Sr jun 08, 2005 3:18 pm

Napisal/-a igracko So sep 17, 2005 9:32 am

Evo!
Zdej mam pa tut jest plin v avtu!!

kr nekaj časa je sicer trajalo od odločitve do vgradnje!

ja prvi občutki: Ful dobr 8) pospeški so isti, ob priklopu se ne pozna nič, kakšna je poraba še ne vem! Moja vgradnja je bla sicer mal cenejša ker sem vzel sistem s skupnim vbrizgom (al kako se že reče..) in zaenkrat sm zadovoljen!

kdor imam avto k ma vsaj 130KM in od 2.0 mašine dalje se mu to absolutno splača in to čimprej! ne čakat da bo benz 300sit

kej več na pm.
Ni ga fičaka čez VOLVAKA
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov