Stran 1 od 1

Amortizerji za Punto 1

Objavljeno: To nov 15, 2005 12:34 pm
Napisal/-a Bor
Po enem letu se se naveličal nizkega avta in pa predvsem rukanja. Zato sem se odloču, da avto dvignem nazaj na original. Zadeva pa je taka, da sem original amortizerje stršal in skrajšal zato morem kupitu nove. ( original fedre mam še doma)

Zanima me katere amortizerje priporočate?

Trenutno mam ogledane Monroe plinske po ceni Sprednji: 17700sit /kom in zadnji: 12400sit / kom



Drugje se še nisem zanimal, zato sem odprt za vse predloge. Ni nujno da so monroe lohk tud kaka druga firma in prav tako ni nujno da so plinski.

In še kakšna je razlika med plinskimi in navadnimi oljnimi? Ker je cena skoraj 2x. Zato me predvsem zanima kako se to občuti med vožnjo. Ker nebi radspet kej zanič kupu.

BTW: Če bo kdo kej spraševal oz gledal po kakem katalogu. Avto je Punto Mk1 l98, 1.2 16v 85km ELX, amortizerji so pa taki kot za GTja. (saj pri monroe so za GT in 85 enaki za ostale pa drugačni)

Objavljeno: To nov 15, 2005 12:38 pm
Napisal/-a lublancan
www.olef.si

pa si poglej za kayabo
nm že 2 let dobr držijo, so pa plinski

Objavljeno: To nov 15, 2005 1:14 pm
Napisal/-a MaTe0
Te Stare montizerje prodajaš sedaJ? Kolko - mm ? LP

Objavljeno: To nov 15, 2005 1:18 pm
Napisal/-a Bor
Ko bom zamenju bom prodal tastare. So pa original stršani in fedre apex. Posede se pa okrog 5cm. Prej kak mm več kot manj.

Objavljeno: To nov 15, 2005 1:42 pm
Napisal/-a MaTe0
No pol pa mi napiš na privat ko boš prodajal... LP

Objavljeno: To nov 15, 2005 1:50 pm
Napisal/-a Bor
Predvidevam da v roku kakega mesca. Upam, da se mi bo izšlo.

Objavljeno: Če nov 17, 2005 5:23 pm
Napisal/-a h.m.
Plinski ali navadni - ne boš čutil razlike. Plinski so le tržna finta in zato več denarja. ;)