Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...

Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma

Re: Chip tuning da ali ne ?

Napisal/-a TrijoAdijo Pe nov 27, 2020 9:54 am

Eno je da se stranko povpraša o predhodnem servisiranju avta, drugo pa je, da te odreže sam ko sliši da ima avto prevoženo šestmestno številko,katera prva cifra je najmanj 2. Tak je blo v mojem primeru. Drgač...pa se nardi tkole: Avto prpeleš, prkolpijo rač. nanj, se preveri parametre, se pregleda...se čipne, se gre na robno, odčitat parametre itd...Eventuelno nardit dyno run, pa še mogoče kakšen popravek in rešeno. Te klinci,ki pa samo delajo copy/paste pa mislijo da so boga za j***a prjel in to krasno zaračunavajo.

Js mam narejen pravi tuning imam pa tut box...samo ne power box ampak pedal box od race chipa (za hitrejšo odzivnost pedala, kar pa je po mojem mnenju OK sam do S+ programa, kar je višje...je BV in nerealno)
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.

AssKicker
Novinec

Re: Chip tuning da ali ne ?

Napisal/-a AssKicker Pe nov 27, 2020 5:27 pm

Ne vem zakaj ne naredijo neko pogodbo, kjer je zabeleženo da na ne dajo garancijo pri vozilu z 200.000km+. Jaz bi recimo rad dal mapirat mojega, ki bo kmalu obrnil 400kkm, pa se ga verjetno noben tudi dotaknit nebo hotel. Kljub temu da so vitalni deli že zamenjani, sam blok motorja je pa bulletproof.
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov