Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
Kopitar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe nov 18, 2011 2:06 am
Kraj: Domžale

Magnaflow izpuh

Napisal/-a Kopitar To avg 13, 2013 1:08 am

Zdravo,
Mam uprašanje..

Kupil sem ŠP.IZPUH MAGNAFLOW 14817 v Kranju pri TechnoRacing, in sem ga šel zmontirat.. pričakvau sem, da bo mel dobr športn zvok seveda in k smo zmontiral use gor itd. in kaj je blo na konc? Nč od nč, k da bi mel navadn lonc gor, kaj bi lahko blo narobe?

mam pa Mitsubishi Lancer 2005 1.6

LP,
Slika
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a BoneS To avg 13, 2013 7:50 am

A lonec je ok? Milsim, ce je ceu?
Drugace bos tezko na 1.6 motorju dosegel kaksen brutalen zvok. Poglej, ce ti kje slucajno plini mimo lonca uhajajo. In ce je lonec montiran v redu (stiki zatesnjeni). Drugace pa je edina varianta z obstojecim loncem, da odstranis srednji lonec. Kar ni legalno, problemi bodo na tehnicnem pregledu itn.
Sicer teh loncev ne poznam, ampak ponavadi je tako, da si moral narest par 100 ali 1000km, da je lonec dal malo bolj globok glas od sebe.
Slika
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a pinny To avg 13, 2013 8:40 am

Kolega je imel na Grande Puntu 1,4 t-jet tudi Magnaflow-a, ampak zvok je bil fajni, poleg tega pa, ko je nabil gas pa ga potem spustu, je oreng pokalo zadaj ven :D.
Ko je pa govora o srednjem loncu, sam imam Sebringe l+r 2x76 in odrezan srednji lonec, zaradi tega ni na zvoku lih neke pridobitve, na tehničnem pa zaradi tega tudi ni težav, saj pri meni ne.
 
Uporabniški avatar
Kopitar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe nov 18, 2011 2:06 am
Kraj: Domžale

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a Kopitar To avg 13, 2013 10:52 am

Z loncem je vse vredu, pa tut use je kul dan :D tko da nevem od 0 do 3rpm se ga sliš mal al pa če da dam v nižjo predstavo se ga prou lepo zasliš pol od 3rpm naprej pa ga čis zmanka, k da bi res nekje uhajal nvm od 3rpm naprej se sliš k stock exhaust.. reku mi je ta k mi ga je montiru da mam neki resonator mal v pm. tko da nvm O.o kva bi blo torej najbol? any ideas? :D Kupu sm si za bday, pa seveda sm mislu da bom meu mal bolši zvok ane pol pa samo razočaranje :/ še sport filter se bol dere k ta pizdarija :D pol sm zamenu šp. filter pa sm dau stock filter pa je bla sama tišina.. help!
Slika
 
Uporabniški avatar
Kopitar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe nov 18, 2011 2:06 am
Kraj: Domžale

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a Kopitar To avg 13, 2013 10:53 am

in ja na mestu se ga tut fain sliš sam med vožnjo ne
Slika
 
auspuhar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To mar 01, 2011 3:55 pm

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a auspuhar To okt 22, 2013 10:00 pm

Zdravo,na katerem avtu imaš ta izpuh?Vse se da rešit brez problemov....Kateri model magnaflowa imaš M6,M5X8,M5X8D,M5??Seveda je tako,lahko daš en in isti lonec na 10 različnih avtov in vsak bo dal drugačen zvok,moraš razumet kaj je lonec,kako dela,kakšno vlogo ima vsaki detajl v ali na izpuhu.....da se rešit....
lp,Dr.Izpuh
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a TOYOTA Sr okt 23, 2013 8:14 am

auspuhar je napisal/-a:Zdravo,na katerem avtu imaš ta izpuh?Vse se da rešit brez problemov....Kateri model magnaflowa imaš M6,M5X8,M5X8D,M5??Seveda je tako,lahko daš en in isti lonec na 10 različnih avtov in vsak bo dal drugačen zvok,moraš razumet kaj je lonec,kako dela,kakšno vlogo ima vsaki detajl v ali na izpuhu.....da se rešit....
lp,Dr.Izpuh


+ da kolker vem so oz. imajo nekateri japonci dodatne resonančne škatlice pri motorju ravno zaradi tega, da je motor čim tišji, primer pri moji celici, ko sem zadevo dal dol in vgradil še bolj pretočni zračni filter ( lahko tudi konusni) se je stvar močno izboljšala...
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drives you.
In Japan car BREAKS you.
 
Uporabniški avatar
Kopitar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe nov 18, 2011 2:06 am
Kraj: Domžale

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a Kopitar To okt 07, 2014 4:29 pm

mal pozn ampak ok, smo že mal zrihtal :D hvala dr.izpuhu!
Slika
 
auspuhar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: To mar 01, 2011 3:55 pm

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a auspuhar Ne nov 02, 2014 8:16 am

https://www.youtube.com/watch?v=2wv96TzSmKk boljše je...pa še nastavljat se da zvok...
lp,Dr.Izpuh
 
Uporabniški avatar
Kopitar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe nov 18, 2011 2:06 am
Kraj: Domžale

Re: Magnaflow izpuh

Napisal/-a Kopitar Če nov 06, 2014 5:36 pm

auspuhar je napisal/-a:https://www.youtube.com/watch?v=2wv96TzSmKk boljše je...pa še nastavljat se da zvok...
lp,Dr.Izpuh


tako je! hvala še 1x :)) sej bi se en dan še 1x ustavil, za par popravil :mrgreen:
Slika
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov