Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
rjavica
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: So apr 24, 2010 8:30 pm

Črna streha-plastidip ali nalepka

Napisal/-a rjavica So avg 05, 2017 1:52 pm

Zanima me predvsem izkušnje tistih, ki ste že to delali in pri kom? Iščem nekoga okolici Prekmurja-Štajerske.
Koliko je cena enaga in drugega? Kaj je prednosti in slabost?
Sem govoril z enim, da pri foliji treba anteno odmontirati na strehi, kar pa nebi rad delal ker je avto nov!
Rad bi peljal nekomu , ki se na to spozna.
Hvala za odgovore.
 
javaww22
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Ne jul 23, 2017 11:31 pm

Re: Črna streha-plastidip ali nalepka

Napisal/-a javaww22 Ne avg 06, 2017 12:43 am

Sam sem že probal oboje in moram priznati, da sem bil z folijo bolj zadovoljen kot plastidipom.. Cena folije je seveda odvisna od tega kakšno kupiš (enobarvna, carbon izgled..itd)..

Plastidip: (V SPREJU : 10-20EUR/KOM) odvisno kje kupiš in kakšno barvo.. Z kolegom pa sma si drugače vzela 4L črnega plasti dipa, katerega nanašaš z pištolo in je bila cena okrog 90eur, če se prav spomnim.

Če se slučajno odločiš za wrapping (folijo), poznam nekoga iz štajerskega konca, ki se res spozna in ti lahko vse razloži.. Bil je tudi na raznih tekmovanjih in res obvlada stvar :)
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: Črna streha-plastidip ali nalepka

Napisal/-a IcEm4n Ne avg 06, 2017 10:40 am

Folija na strehi je cca. 100€ (raje več kot manj). Anteno ti bo pri foliranju praktično vsak odstranil. Zakaj? Ker bo naredil lažje in bolj kvalitetno kot pa da se je*e z rezanjem okoli antene. Poleg tega pa sčasoma folijo še malo skupaj potegne in bo čez nekaj let izgledalo grdo. Tisto, kar bo razdrl pri avtu, je res malenkost.
Slika
 
javaww22
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Ne jul 23, 2017 11:31 pm

Re: Črna streha-plastidip ali nalepka

Napisal/-a javaww22 Ne avg 06, 2017 11:02 am

Zakaj bi folijo skupaj potegnilo ? Če kupiš kvalitetno folijo in je narejeno tako kot treba bo držalo dolgo.. Prej sem imel cel avto v belo mat folijo in mi je nekje 4 leta držalo brez problema, še zdaj je folija na avtu pri drugem lastniku.. :) Zdaj pa imam prav tako havbo na avtu v foliji in nimam nobenih težav.

Je pa res, da vsaka stvar enkrat dotraja in je potrebna menjave (ene prej... druge pozneje...).. :)
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov