Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
jan3z55
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe jul 27, 2018 11:33 am

Izpušni lonec BENCIN in DIESEL

Napisal/-a jan3z55 Pe jul 27, 2018 11:42 am

Pozdravljeni,

mene pa zanima v čem je razlika med izpušnim loncem bencinarja in dizlarja? Namreč... sem dobavitelj za dele kot so mercedes, bmw, audi... in trenutno pri Mercedesu gledam, da imajo enako serijsko številko lonca za bencin kot za diesel. Tudi lonca sta popolnoma enaka, ni razlik... Vprašal sem že več ljudi in vsi so mi povedali, da ne vedo, so pa prepričani, da so to isti deli.

Sprašujem zato, ker imam karamboliran mercedes W204, 2013 diesel, lahko pa dobim poceni izpušni lonec, ki pa je od bencinarja. Po spletu iščem in vsepovsod vidim samo en model izpušnih loncev.

Prosim za konkreten odgovor. :roll:


Že vnaprej hvala za odgovore in lep pozdrav,
Janez
Priponke
izpuh.png
 
coco66
Novinec
 
Prispevkov: 340
Pridružen: Sr okt 09, 2013 2:14 pm

Re: Izpušni lonec BENCIN in DIESEL

Napisal/-a coco66 Pe jul 27, 2018 2:46 pm

Razlike ni nobene ,edino kar so imeli diesli je bil večji fi cevi
 
jan3z55
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe jul 27, 2018 11:33 am

Re: Izpušni lonec BENCIN in DIESEL

Napisal/-a jan3z55 Pe jul 27, 2018 2:51 pm

coco66 je napisal/-a:Razlike ni nobene ,edino kar so imeli diesli je bil večji fi cevi


Saj kot pravim, tudi po obliki sta identična. Očitno res ni nobene razlike in imajo isto serijsko številko za dizle in bencinarje...
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Izpušni lonec BENCIN in DIESEL

Napisal/-a hippo Sr avg 01, 2018 6:41 am

To je res lepo, da si preden si karkoli vprašal takoj povedal, da si dobavitelj delov za take prestižne znamke.
Hkrati si tudi povedal, da nimaš pojma kaj delaš oz. sprašuješ, ker si že ugotovil, da sta kataloški enaki in potem sprašuješ v čem je razlika?!
Mislim, a se norca delaš?
Če je kataloška enaka pomeni, da gre za isti artikel.
No, si pa dobavitelj... :roll:
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov