Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
salesky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1561
Pridružen: Sr sep 10, 2003 8:41 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a salesky Sr avg 04, 2004 8:04 pm

Stari poglej pragove!! :shock: :shock: :D :D :D
The MAN
 
Uporabniški avatar
RUFF RYDERS BROTHERS
Novinec
 
Prispevkov: 155
Pridružen: So feb 08, 2003 3:44 pm
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a RUFF RYDERS BROTHERS Sr avg 04, 2004 8:53 pm

Ampak jest upam, da se je tip samo hecu... :shock: :har :rofl
 
voltage
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 646
Pridružen: Po jun 21, 2004 11:51 am
Kraj: Jesenice

Napisal/-a voltage Sr avg 04, 2004 9:56 pm

ok brez zamere.. tale punto ta modr/rumen/swašta mi pa resnično NE ustreza.. vrjetn tut zato kr ma štange namest pragov pa pofarbane feltne (toj moj copyright)... drugače moj nasvet glede stylinga: en lep izpuh al pa samo nastavek če je avspuh dobr skrit, rabljeni litaki 15" + gume 205/195-50/45/15, spustiš za 4 centimetre, ker pride cca 30k (vem, ker sm ga dons spustu)... nato se pa spravi na plastiko.... zdaj odvisno iz katerga konca slovenije si... za štajerce proton_freak obvlada sceno, jest sm dau u ljubljani pr ustyletuningu delat k ma tut pocen, za primorce maš pa noname spoiler team al kua so že ;] pa vrjemi da se vsi teli fantje prkrat bolj potrudjo in ceneje nardijo kot pri kakšnem a3m-u, RDO-ju, procarju, technoracingu... itd itd za temnenje šip je pa tu kompare (30k SIT), ter ena firma v mariboru katere imena se ne spomnim :] uglavnem.... pdt po temu vrstnmu redu pa si zmagou... pol te pa čaka notranjost (alu pedalke pa menjalnik, športni sedeži al pa lepše prevleke, športni volan, ICE.... mašina pride na konc, zato da ne zbiješ avta sred stylinga :]

LP,
Matic
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM Če avg 05, 2004 12:16 am

Voltage najlepsa ti hvala, za razlago in priblizne cene
tist plavo rumeni in kaj te vem kaki se vse punto pa mi niti najmajn ni vsec, raje pes hodim :P
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM Če avg 05, 2004 12:18 am

Doctor206 je napisal/-a:
firestorm je napisal/-a:
fiat gt je napisal/-a:pozdravljeni!

No lahko ti povem da se ti bol splaca kupit punto gt...ko tpa tega predelat.....js osebno mam zadnji model FIAT PUNTO GT turbo 3 SERIJA letnik 99 ......in sem zadovoljen z njim.....pa dodatno opremo najvec zanj dobis v kopru....ker tudi stanujem! prav za njega....pa ni draga,o.k mogoce je dosti denarja ....samo glede po drugih....ki sem primerjal je poceni..........


sem ze premisljeval o punto Mk.1 GT, posteno premisljeval in mislim da ga bom raje kupo kot pa da ta vozicek predelam


Sej punto GT razn mk1 NI(še) :!: sam GT so 3 serje 1. 136hp, 1. 133hp, 3. 130hp in še po drugem se razlikujejo

P.S.: Za GT-ja neredi še kak km
LP 8)

za GT-ja naredi se kak km, ne razumem kaj si mislo povedat, prosim ce mi lahko razlozis

lajtunga pac
LP FireSTORM
 
fiat gt
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: Če jul 29, 2004 11:03 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a fiat gt Če avg 05, 2004 1:30 am

Doctor206 je napisal/-a:
firestorm je napisal/-a:
fiat gt je napisal/-a:pozdravljeni!Sej punto GT razn mk1 NI(še) :!: sam GT so 3 serje 1. 136hp, 1. 133hp, 3. 130hp in še po drugem se razlikujejo

P.S.: Za GT-ja neredi še kak km
LP 8)


ma ne ni treba delat se kak km,sam glavo na mestu mors met.....recimo model z 136 konji pa 133 konji...se jih da poleg vsega da dobro predelat..,tko da se bolj leti,medtem ko serijo 3 to k mam js pa mal manj...je pa sigurn najboj siguren k se najmanj kvari pa totalno novo centralino ma..napravn mk1 pa mk2 .......turbine niso glih najbojse pri prvih dveh serijah,sej to je tko kot pri renaultu 5 gt turbo...ta zadnji model ko so fantje francozi proucili napake...na presnjih modeli r5 gt turbo...so pol to v zadnjem dopolnili:D
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM Če avg 05, 2004 9:17 am

ja sem slisal nekaj da se turbine rade kvarijo na punto GT in to verjamem da je res, ker sem zvedo od monstera, njemu pa 100% verjamem, ce pa mi je narobe povedal pa mi vi povejte ce je kak drugace
 
Uporabniški avatar
Doc_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1783
Pridružen: Po maj 31, 2004 12:46 pm
Kraj: Nekje na Primorskem

Napisal/-a Doc_ Če avg 05, 2004 9:29 am

Sm mislu rečt da če maš komaj par mesecow izpit rajši še malo počaki, pa brez zamere. In še to iz 55 na GT je velik skok :D
LP 8)
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM Če avg 05, 2004 9:39 am

am...btw nimam se izpita, z avto se vozim tak bol na crno, kot prvi avto pa mislim kupit nekaj starega, da ce bom ze razbil da mi potem nebo tak zal kot ce bi GTja razbil
 
Uporabniški avatar
Doc_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1783
Pridružen: Po maj 31, 2004 12:46 pm
Kraj: Nekje na Primorskem

Napisal/-a Doc_ Če avg 05, 2004 9:45 am

Zakaj kej GT ni nekaj starega :?: :P

Kej maš pa v mislih :?:
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če avg 05, 2004 9:45 am

firestorm je napisal/-a:am...btw nimam se izpita, z avto se vozim tak bol na crno, kot prvi avto pa mislim kupit nekaj starega, da ce bom ze razbil da mi potem nebo tak zal kot ce bi GTja razbil


Smešni posti... 4 strani debate o tem kak naj predelaš avto a niti voziš ga nena potem pa naenkrat rečeš da boš kupo nekaj starega.. Zakaj že predeluješ avto pol ?

In ne vem zakaj ampak tale izjava si bom prvo kupo nekaj slabšega da mi nebo žal če bom drugo bolše razbil to je meni čisto zgrešena izjava. Avto lahko razbiješ tudi po 2.000.000 kilometrih, tudi po 20 letih izpita. Sej pa te maš trezno glavo pa ne nabijaš kr nekaj no!
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM Če avg 05, 2004 9:50 am

nekaj precej starega, kaj te vem opel kadet, za kako leto, ali pac ko bom mel dnar kupim GTja, vozim jaz avto, samo pac ne po glavnih cestah, ne upam, zdaj pa sploh ne da mi dajo 2 leti prepovedi izpita, se mi pa tak zmesa, izpit pa bom pocasi zacel delat, pac vprasal sem kako bi se ga dalo porihtat in ga tudi mislim predelat
 
Uporabniški avatar
Doc_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1783
Pridružen: Po maj 31, 2004 12:46 pm
Kraj: Nekje na Primorskem

Napisal/-a Doc_ Če avg 05, 2004 9:51 am

Ja ma sej veš da nobedn ni mel trezno glavo takoj k je naredu izpit :lol:
LP 8)
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM Če avg 05, 2004 9:53 am

Courage™ je napisal/-a:In ne vem zakaj ampak tale izjava si bom prvo kupo nekaj slabšega da mi nebo žal če bom drugo bolše razbil to je meni čisto zgrešena izjava. Avto lahko razbiješ tudi po 2.000.000 kilometrih, tudi po 20 letih izpita. Sej pa te maš trezno glavo pa ne nabijaš kr nekaj no!


nisem reko da ga potem ne morem razbit, ampak si na zacetku morem se par izkusenj na cestah nabrat in ne samo na stranskih cestah ko se na dan 2 avta peljeta, zato sem mislo to, saj ce te moti ne rabis brat in me kurcat tu nekaj, sploh pa mi ni do prepira...aja pa oprosti ker nisem tak star dedek kot ti da bi imel ze izpit in tak avto...
 
Uporabniški avatar
salesky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1561
Pridružen: Sr sep 10, 2003 8:41 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a salesky Če avg 05, 2004 10:22 am

Samo ti povem da na začetku bi mogu met boljiši in varnejši avto kot pa neko staro kripo. Ni ti treba met močne mašine ampak varen avto! Ker kot začetnik si zelo nesigurn in se hitro kaj slabega zgodi, kar te lahko reši varnejši avto.

LP
The MAN
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če avg 05, 2004 10:27 am

salesky je napisal/-a:Samo ti povem da na začetku bi mogu met boljiši in varnejši avto kot pa neko staro kripo. Ni ti treba met močne mašine ampak varen avto! Ker kot začetnik si zelo nesigurn in se hitro kaj slabega zgodi, kar te lahko reši varnejši avto.

LP


firestorm nisem te mel namena kurcat ampak ti povem, da ni važno s kakim avtom boš začel vozit. Al je to Jugo al pa Merc... čeprav ti je salesky lepo povedal, izkušnje se raje nabirajo z malo bolšimi avti KOT starimi napol zrjavenimi kripami. Pa ne razumi me narobe, ne mislim ti solit tu kaj si naj kupiš pa da mam jaz dnar ti pa ne... To tu nima veze. Pač nevem zakaj vsi razmišlate v smislu bom si kupo en bol za k*** avto da če ga razbijem... Izkušnje nabiraj v meri pa ne boš razbil nič verjemi ;)


P.S.: Kako pa veš da sem star ? Še nimam dvojke spredaj ;)
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
fiat gt
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: Če jul 29, 2004 11:03 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a fiat gt Če avg 05, 2004 3:09 pm

firestorm je napisal/-a:ja sem slisal nekaj da se turbine rade kvarijo na punto GT in to verjamem da je res, ker sem zvedo od monstera, njemu pa 100% verjamem, ce pa mi je narobe povedal pa mi vi povejte ce je kak drugace


glej turbine so zelo delikatne stvari...znat moras kako ravnat s turbo motorjem.zdrzijo tud na punto gt turbo mk1 in mk2......(samo so mal bolj obcutljive) ,no ja sej nevem....mogoce ze ves avto mores prvo dobro segret..(pa ne na mestu v leru)vozit se mors....pol ko pa pride temperatura na delovno cifro...pa kr gas do konca.....pa kadar se ustavis...pusti avto da dela cirka 1.30 do 2 min. na minimumu.. da se turbina razbremeni...sicer bos kaj kmalu brez nje:Din ce to kar sem ti rekel upostevas .....pol nima kaj bit...nisem od uceraj sem mel dost takih avtov od renaulta 5 gt turbo ,opel calibra 2.0 16v turbo 4x4 fiat tipo 2.0 16v(ki ga imam se vedno in se prodaja za 200 tisoc,lahko poves naprej ce koga zanima)do fiat punto 1.4 gt turbo.....js nisem mel se nikol problemov s turbinami sam v rokavickah deli z njimi:D
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM Če avg 05, 2004 3:57 pm

Courage™ moram se ti opravicit ker sem te prej tako napadel, pac jutranje ure in slab dan, se opravicujem
to je res da si na nekem zrjavetem avtu nemorem nabrat izkusenj, ampak poglej to, bratranec je pred kakim mescom kupo za 2.000SIT Opel Kadet, avto je ohranjen da samo :shock: niti znaka rje ni, res avto je zelo lep, sicer star, jaz bi dal prej 200.000SIT kot pa 2.000SIT za ta avto.
pa hvala ker mi pomagas, bom probal cimbolj upostevat tvoje predloge

P.S: malo smo zasli v offtopic chat :D
 
Punto_GT
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 520
Pridružen: Če mar 27, 2003 7:05 pm

Napisal/-a Punto_GT Če avg 05, 2004 8:40 pm

Doctor206 je napisal/-a:Sm mislu rečt da če maš komaj par mesecow izpit rajši še malo počaki, pa brez zamere. In še to iz 55 na GT je velik skok :D
LP 8)


Niti ni blo take panike, sej je isti ku**rac :wink: :lol:
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Pe avg 06, 2004 7:26 am

firestorm se pa po Mariboru vozi en lepi puntek, tak ko tvoj sporihtan da glava boli. Bele barve, spojlerčki, pragovi, litke da dol padeš, še posebej pa mi je všeč ker si je tablico pomakno v odbijač tak ko habbich. Ful dobro, če ga srečam kje parkiranega ga obvezno poslikam!
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov