Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R To maj 16, 2006 2:13 pm

ja sej sej je men tut zdel čudn napisan tist 52%.. kaj bota pa vidva zdej rekla?! pa ne mi rečt, da nisi opazu razlike med sprednjimi pa zadnjimi stekli pr seb k si temnil?

lp
Slika
 
stewo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne feb 15, 2004 10:14 pm

Napisal/-a stewo To maj 16, 2006 6:24 pm

Zanimivo lesnik!!

Hehe ,sodelavcu si temnil golf 4, zatmenjena stekla ma tako kot ti temnis 10% ,itd....,kar pa je zanimivo se bolj,pa je to,ce ze imam jaz zatemnjeno z samo 8%,kak to da ko pogledas njegova sprednja stekla pa moja ,pa so moja vidno temnejsa?????

Pa se mi prosim to razlozi!!

Al bos reko da je svetloba pod cudnim kotom padala??

Lej ne da se mi,ker se mi zdi brezveze nekaj kregat okol tega,ti ves kak je, jaz pa tudi vem kaj mi pise na tem listu in na holom. kartoncku! Pac pokazal sem kaj mi pise, glede na to da ste se tolk lovili okol tega, na forumu!!

Uzivajte !
 
Uporabniški avatar
Dras
Novinec
 
Prispevkov: 124
Pridružen: Ne nov 16, 2003 11:25 am

Napisal/-a Dras To maj 16, 2006 6:49 pm

se strinjam z stevotom!!! ;) kolega si je tud pri tebi dal temnit stekla jaz pa pri lumarku in so moja vidno temnejša!!!! ;)

LP
 
stewo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne feb 15, 2004 10:14 pm

Napisal/-a stewo To maj 16, 2006 6:55 pm

Dras je napisal/-a:se strinjam z stevotom!!! ;) kolega si je tud pri tebi dal temnit stekla jaz pa pri lumarku in so moja vidno temnejša!!!! ;)

LP



Vsaj nekdo ki je opazil razliko! Da nazadnje ne bom samo jaz tisto tele ko upam kaj rect!
Uzivajte in LP
 
Uporabniški avatar
Astral
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: Ne avg 24, 2003 9:35 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Astral To maj 16, 2006 8:04 pm

Če si ti polpismen in ne vidiš kaj ti piše na listu in v kartončku, ti jaz ne morem pomagati.
Več kot 10% spredaj ne homologirajo. 10% na papirju, če razumeš!
Če pa ima papirje za 8%, gor pa nalepi temnejšo folijo, pa je to njegova stvar.
Dolgo ne bo delal tega. Ko mu pridejo gor, mu grejo kar nekaj avtov za nazaj preverjat in merit. Kaj pa potem, boste toti trgali dol?!
Podobno sranje je imel tudi kompare, ko so mu za nekaj časa odvzeli licenco.
Whatever...

Drugače je pa tudi odvisno, če imaš vse stranske enako svetle ali imaš zadnje temne, od % že tovarniško temnejših stekel, svetla-temna notranjost... ampak to je že preveč za tebe.

Lp
 
stewo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne feb 15, 2004 10:14 pm

Napisal/-a stewo To maj 16, 2006 8:08 pm

.... hehe ....
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz To maj 16, 2006 8:14 pm

stewo je napisal/-a:.... hehe ....

:bow :bow Čim več takih postov za kvaliteto foruma in konstruktivne debate...
 
Uporabniški avatar
Pollo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne feb 12, 2006 10:07 pm

Napisal/-a Pollo To maj 16, 2006 8:46 pm

Sploh ne vem zakwa se bunite, vsi neki govorite,da ste pr kolegih vidl kako je nekdo neki zajebu.Če je kdo zajebu pejt tja prpel inšpekcijo pa reklamiri, ne da tle neki gledate a je napisa 5 al 9...res đabe :idea:
 
Boitch
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po maj 15, 2006 3:09 pm

Napisal/-a Boitch Sr maj 17, 2006 10:02 am

Ja kok so meni do zdaj rekli, kr nekaj kolegov že, dela Lešnik dosti boljše in bolj kvalitetno in naj bi bile neke finte z Lumarxov včasih. En ali dva sta celo imela neke pripombe glede temnenja in vsega a se ne spomnim kaj natančno je bilo. Lešnik naj bi naredil vse kakovostno in pravilno homologirano in mislim da so me izjave večih kolegov pripeljale do tega da si bom dal tja temnit ;).. zdaj pa me še zanima kak dolgo se čaka na rok da lahko prideš tja in kak dolgo pol to traja. Če je možno bi mel še informativno ceno in ker vem da je od avta do avta različno me zanima za mene in brata kok je za kateri avto cena za temnitev (oba ma mela kok se pač da)

Jaz: Seat Ibiza 1997 letnik 5 vrat
Brat: Golf IV 2002 letnik 3 vrate ( tudi majn šip ko moj)

Pa če še kateri iz MB ve slučajno kolko pride homologacija pol in kartonček kr mislim da ga ne on ne jaz nimama :)

Hvala za odgovore in LP :)
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Sr maj 17, 2006 9:25 pm

35k po avtu, kok čakaš pa sam on ve.. kkšn tedn..

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
coffa06
Novinec
 
Prispevkov: 422
Pridružen: Po maj 22, 2006 10:13 pm

Napisal/-a coffa06 Če okt 12, 2006 4:20 pm

Lumark nalepi temnejšo folijo kot je na papirju, zato te tud vpraša kam boš šel homologirat. Tudi jaz sem imel isto napisano na papirju, v resnici pa je folija druga in če bi šel na LPP ne bi dobil homologacije. Jaz imam vse šipe kao 8% zatemnjene, ampak so temnejše. Mislim, da ima Lumark gospode na RTI malo podmazane.
Zadnjič spremenil coffa06, dne Če okt 12, 2006 6:31 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
dnovak24
Uporabnik
 
Prispevkov: 858
Pridružen: Ne nov 12, 2006 7:32 pm

Napisal/-a dnovak24 Po dec 18, 2006 11:09 am

Jaz se tudi dogovarjam za v Mengeš, sam trenutno nima črne folije, ma samo neke črne k vlečejo na plavo al zeleno celo, nwm ne. Kako bi kaj zgledala ta folija z nekakšnimi barvnimi odtenki? Ma kdo izkušnje?

Cena 25k.
 
Uporabniški avatar
cr33p
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: To okt 17, 2006 9:54 am

Napisal/-a cr33p Če feb 15, 2007 8:14 am

Mene pa zanima, zakaj nastanejo svetli pasovi ob robovih sip na nekaterih avtomobilih (na zadnjih sipah). Se da kako narediti, da tega ni?
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Napisal/-a bam88 Ne apr 15, 2007 10:25 pm

ej frajerji z zatemnjenimi sipami :D kako se kej vidi ven iz avta med voznjo ponoci? je to kak problem?
 
Uporabniški avatar
jurre
Novinec
 
Prispevkov: 380
Pridružen: Po avg 01, 2005 10:37 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a jurre Ne apr 15, 2007 11:07 pm

cr33p je napisal/-a:Mene pa zanima, zakaj nastanejo svetli pasovi ob robovih sip na nekaterih avtomobilih (na zadnjih sipah). Se da kako narediti, da tega ni?


nastanejo, ker so ponavadi na zadnjih sipah okoli take pikce, ki so izbocene ven. In cez ta del se folija ne prime dobr, ker se ne more med pikcami notri prilepit ampak drzi samo gor na tistih pikcah in zgleda se vidi potem rob.. enako mam jaz pri prtljazniku in pri zadnjih bocnih sipah, pa sem se pac navadil da je tako. Se ne da kaj dost narest...
Zanimivo, da so na sprednji sipi tudi pikice, pa niso izbocene, tako da se jih sploh ne cuti in se folija lepo prilepi.
Slika
 
Uporabniški avatar
Zois
Uporabnik
 
Prispevkov: 988
Pridružen: Ne mar 04, 2007 4:00 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Napisal/-a Zois Ne jun 17, 2007 8:28 am

kaj tukaj imate vse črne šajbe zatemnjeno? ima kdo srebrno? imam srebrn avto te pa malo razmišlam kako bi srebrna temnitev izpadla
Slika pugi.si
 
Uporabniški avatar
Vocko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: Po jul 01, 2002 9:52 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Vocko Po avg 06, 2007 1:44 pm

Kaj pravite pa na tole? Če jaz tole prav razumem, bomo lahko tudi sprednje bočne zatemnili za 30% ???

http://www.mzp.gov.si/fileadmin/mzp.gov ... 3_7_07.pdf
 
Uporabniški avatar
blindek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 553
Pridružen: Če jun 16, 2005 4:55 pm
Kraj: Pomurje

Napisal/-a blindek Po avg 06, 2007 1:54 pm

po tem takem bi to sedaj že moralo veljati ali ne?
Slika
 
Uporabniški avatar
Vocko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: Po jul 01, 2002 9:52 am
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Vocko Po avg 06, 2007 1:56 pm

To je samo predlog zakona, ne vem, če je bil sprejet, ali ne...
 
Uporabniški avatar
cardynal
Novinec
 
Prispevkov: 404
Pridružen: Po maj 31, 2004 11:16 am
Kraj: slovenj gradec

Napisal/-a cardynal Po avg 27, 2007 6:12 pm

pozdravljeni zanima me kako je sedaj z temnenjem nekje sem zvedel da ni vec potrebno hodit na lpp ampak ti lahko homologacijo uredi kar tisti ki temni stekla ?

malo me zanimajo cene za novega audija A4 limuzino
ali se zelo razlikujejo od firme do firme kaj pa kvaliteta kdo je sedaj najboljsi

lp,nejc
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov