Stran 1 od 1
home made spoiler
Objavljeno: So avg 21, 2004 12:15 pm
Napisal/-a Perica
Cav!
Ce bom mev kdaj kej prevec denarja (o tem zaenkrat le sanjam) bi si probal sam narediti spoiler za mojega cliota! zdej, o tem kako se to dela pa kaj je potrebno za to imet je blo ze veliko povedano in sm tud ze velik prebral, pa se ModriDirkac mi je ze velik povedov!
Zanima me zato le to, kaksni so kaj "zakoni" glede tretje zavorne luci! sm namrec dobiv idejo, da bi si odklopil tretjo zavorno luc in jo malce "prekril" s spoilerjem! Ta spoiler pa bi imel na vsakem koncu majhne valjaste izbokline, kjer bi noter bili dve majhni zarnici (kot kaksen okrogel smerokaz, samo da bi svetilo rdece), in bi to potem svetilo namesto tretje zavorne luci! a je to dovoljeno, al se men mal prevec sanja da bi kej takega lahko imev?!?!
HVALA
Objavljeno: So avg 21, 2004 12:19 pm
Napisal/-a lublancan
eh 3. zavorna luč ni tak problem, kot je homologacija spojlerja, brez homologacije pa nesmeš vozt in kazni so dost visoke....
Objavljeno: So avg 21, 2004 1:25 pm
Napisal/-a PaGeR
Kot je že nekdo rekel... Tretja zavorna luč je priporočljiva, vendar za unikatni spoiler težko dobiš homolomo...
LP
Objavljeno: So avg 21, 2004 1:27 pm
Napisal/-a habbich
vendar za unikatni spoiler težko dobiš homolomo...
ni tak problem, kot je homologacija spojlerja, brez homologacije pa nesmeš vozt in kazni so dost visoke....
ah sami teoretiki

Objavljeno: So avg 21, 2004 1:33 pm
Napisal/-a PaGeR
habbich je napisal/-a:vendar za unikatni spoiler težko dobiš homolomo...
ni tak problem, kot je homologacija spojlerja, brez homologacije pa nesmeš vozt in kazni so dost visoke....
ah sami teoretiki

Ah, sej ubistvu mene tud boli k..., jst sm jo naredu an
LP
Objavljeno: So avg 21, 2004 1:34 pm
Napisal/-a Tomi-x
Kolk pa je drugac kazen za nehomologirane spojlerje?

Objavljeno: So avg 21, 2004 10:35 pm
Napisal/-a voltage
OFFTOPIC: Tomi-x a se teb tale polo zmeri tolk ruka? učeri sm te vidu pred rondojem pr planini pa sm mislu da bo nekj razpadl
Aja, tut mene zjle trenutno zan ima kuko nj papirje dobim za spoiler pa pragove pa režo k sm dobu učeri (ustyletuning - pohvalno!). je reku tale uroš da mi bo za pragove poslou zj me pa zanima če mi lahka kdo za kkšnga jurja al dva zrihta še za spoiler pa režo (pa feltne pa fedre pa filtr)
Lp
Matic
Objavljeno: So avg 21, 2004 10:41 pm
Napisal/-a PiNkZ PoWeR
habbich ej rad enkrat videl tvojga meganma v živo ker full dober zgleda!!!
perica glede tvojga podviga pa

ker jaz namreč delam za cliota enko komplet nov odbijač mam pa zadnjega narejenega sprednj pa še mal pa hauba je druga pa še pa še pride!!!
p.s.:perica živce moraš met pa če kadiš full dost čikov
Objavljeno: Ne avg 22, 2004 7:52 am
Napisal/-a Perica
pinky je napisal/-a:habbich ej rad enkrat videl tvojga meganma v živo ker full dober zgleda!!!
perica glede tvojga podviga pa

ker jaz namreč delam za cliota enko komplet nov odbijač mam pa zadnjega narejenega sprednj pa še mal pa hauba je druga pa še pa še pride!!!
p.s.:perica živce moraš met pa če kadiš full dost čikov
ne kadim! mam pa zato velik nohtov za pogrizt :P
Objavljeno: Ne avg 22, 2004 9:56 pm
Napisal/-a Ruff_RydeRR
nauš mogu nohtow grist k jih boš meu od epoxija

Objavljeno: Ne avg 22, 2004 10:01 pm
Napisal/-a simko1
Men so pa rekli da za stresni spojler ni nujno da imas homologacijo,ker to ne spremeno videza vozila
Objavljeno: Ne avg 22, 2004 10:04 pm
Napisal/-a Ruff_RydeRR
še za smrekco na špeglu je treba met homolomo na žalost

Objavljeno: Ne avg 22, 2004 10:06 pm
Napisal/-a monster_d
simko1 je napisal/-a:Men so pa rekli da za stresni spojler ni nujno da imas homologacijo,ker to ne spremeno videza vozila
hm... spet neki novega.
Kdo pa ti je reko to?
Objavljeno: Ne avg 22, 2004 10:13 pm
Napisal/-a simko1
Ja sel sem mal povprasat na okol.Prvo na tehnicnem,pa so rekl da za to ne rabim.Drugace pa je ce bi dalkaksne ekstremne podaljske odbijacem in pragove.Pol sem todi spraseval glede tega kolega policaja,pa mi je tudi reko da se za stresne spojlerje ne tezi.Pol sem ga se spraseval glede mocnih zarnic,pa mi je tud reko da to sploh ne gledajo,ker jih imajo tudi oni.
Sedaj pa ne vem kako je glede te homologacije za spojlerje,ker imam namen kupiti aluminijastega brez papirjev.Sem cist zgubljen glede tega
Objavljeno: Ne avg 22, 2004 10:18 pm
Napisal/-a monster_d
Na tehnicnem itak za spojlerje nene kaj tezijo...
Glede policajev pa odvisno na kakega naletis.
Objavljeno: Ne avg 22, 2004 10:29 pm
Napisal/-a simko1
monster_d je napisal/-a:Na tehnicnem itak za spojlerje nene kaj tezijo...
Glede policajev pa odvisno na kakega naletis.
[/quote]ja to pa nam ne more nihce zagotoviti.
Poslusaj to:asi sliso da nekatera policijska vozila imajo zatemnjena stekla ne dabi bilo to zapisano na homologacijskem kartoncku.A nam pa tezijo
No jaz teh tezav nimam neglede modrih luci in ne zarad zatemnitve
Objavljeno: Po avg 23, 2004 7:47 am
Napisal/-a PaGeR
Tomi-x je napisal/-a:Kolk pa je drugac kazen za nehomologirane spojlerje?

Tablice dol
LP
Objavljeno: Po avg 23, 2004 8:11 am
Napisal/-a alesi
Ce mene prasas ti sam deli pa gor dej pol bos pa videl kolk ti bojo tezil.
Tud papirje pol rihti,sej drugace vsi tko delajo,sam so zdej vsi tiho:)

Objavljeno: Po avg 23, 2004 10:09 am
Napisal/-a PaGeR
alesi je napisal/-a:Ce mene prasas ti sam deli pa gor dej pol bos pa videl kolk ti bojo tezil.
Tud papirje pol rihti,sej drugace vsi tko delajo,sam so zdej vsi tiho:)

Kaj se pol ti oglašaš
LP
Objavljeno: Po avg 23, 2004 10:58 pm
Napisal/-a PiNkZ PoWeR
ma jaz mam 2 mesca spojlere na avtu pa športen auspuh pa mi plavi ne težijo za homo lai pa kake tuv papirje ampak kaj delajo zimske gume sredi poletja na avtu

mislim ne???? sam pač ko grem na teh treba vse dol vzet pa bo drugač pa mam zadn odbijač kombinacijo 19 pa megana pa nič ne rečejo enkrat so mi celo rekli zakaj mam meglenke prižgane pa mam not modre diode v krog narejene pa nič ni mislim pač ko greš na teh vse dol pober sam strešnega pusti pa je to TO!!!