Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne sep 12, 2004 10:16 pm

HEhe, kr zaminivo povedano, za mene so usi carji ko so sami neki delal, pa magari ce cudno zgleda, ker dobro vem ko gres sam en rob kitat kolk casa ti uzame da ga zrihtas v nulo.
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne sep 12, 2004 10:29 pm

@ lenivec, ves kak jaz praviim?
Nekje je treba zacet, noben se ni rodil pameten pa da bi ze prvic v nulo naredo, se sam sem ze porabo ogromno kita pa se se zmer sproti neki ucim.
Ne upras kak je blo ko sem prvic kital blatnik...
V treh dneh se kit ni posusil :lol: :lol: :lol:

Nekje moras zacet al pa kak podaljsek uzet ga probas podaljsat mal oblikovat itd... skratka treba probati da ves. mogoce pa ti to prav lezi.
lp
 
Uporabniški avatar
Serđo™
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2412
Pridružen: Če mar 21, 2002 10:03 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Serđo™ Ne sep 12, 2004 10:33 pm

lenivec je napisal/-a:btw vprašaj serđota kak je delal panele na tapete pa mu je dol padlo :D


um, pa to sm jst, men itak nič ne rata :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne sep 12, 2004 10:35 pm

Serđo™ je napisal/-a:
lenivec je napisal/-a:btw vprašaj serđota kak je delal panele na tapete pa mu je dol padlo :D


um, pa to sm jst, men itak nič ne rata :lol: :lol:


Serdzo pac :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
RoadRunn3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 613
Pridružen: Ne avg 03, 2003 5:46 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a RoadRunn3r Ne sep 12, 2004 10:51 pm

modriDIRKAC: a to je letos narejeno? Spomladi mislim da še ni blo tega :? saj mislim da gre za isti avto. Na slikah zgleda svetsko sam bi blo treba v živo videt :wink:

Drugač pa svaka čast vsakmu k gre počet take stvari. Sm neki pacal sam :arrow: tolk enga posla na koncu mi je pa vse skupi počlo :roll: Eh ne mormo bit vsi majstri za vse :wink:
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Ne sep 12, 2004 11:29 pm

lenivec je napisal/-a:
monster_d je napisal/-a:HEhe, kr zaminivo povedano, za mene so usi carji ko so sami neki delal, pa magari ce cudno zgleda, ker dobro vem ko gres sam en rob kitat kolk casa ti uzame da ga zrihtas v nulo.


točno to, men je tut filing sam nardit čimveč. pa magari folku ni kul važno je da je meni.
prejšni tedn sem šprical špegle v barvo avta, pa priznam da sem konkretno zajebal. enega sn slabo zbruso, na enem je pa sprej "špukal" pa ok na napakah se učimo.
popravlal bom takrat ko se bo začelo luščit, tak da je v bistvu tole zaj poskusni zajček kak dolgo bo zdržalo :D


Drugic daj spodaj spric kit pa ga lepo pobrusi, plastiko pa dobro razmasti pred barvanjem, pa prav tako tudi spric kit.
Pol bi moral usaj en cas drzat. ce pa se mas kaj kesa pa se pred spric kitom plastik primer, pa ma da drzi dalj casa kot avto :-P
 
modriDIRKAC
Novinec
 
Prispevkov: 232
Pridružen: Po apr 05, 2004 12:40 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a modriDIRKAC Po sep 13, 2004 8:11 am

Road Runn3r je napisal/-a:modriDIRKAC: a to je letos narejeno? Spomladi mislim da še ni blo tega :? saj mislim da gre za isti avto. Na slikah zgleda svetsko sam bi blo treba v živo videt :wink:

Drugač pa svaka čast vsakmu k gre počet take stvari. Sm neki pacal sam :arrow: tolk enga posla na koncu mi je pa vse skupi počlo :roll: Eh ne mormo bit vsi majstri za vse :wink:

ja to je čist na novo, narejeno je blo malo pred grosupljem...stvar mi je vsekakor delala sive lase vse dokler nisem od ličarja prpelu in se oddahnu...všeč al pa ne tako sem pač mogu nardit ker sem se mogu prilagodit linijam fazerjevevih pragov ki so že bili na avtu...če bi imel drugo osnovo bi pa tud jaz verjetno drugače naredu...sicer pa v živo tud dobr zgleda plus tega pa ni nikjer nobenih napak (luknjic, krivin...)tko da sem kr zadovoljen...
IMA SE...MOŽE SE...
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov