Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 To dec 14, 2004 10:16 am

imilet1 je napisal/-a:pa vi res več ne veste kaj bi delal.....


NE NEVEMO :D :D :D
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo To dec 14, 2004 12:48 pm

darkdog24 je napisal/-a:Našu barvne cevi različnih dimenzij v različnih barvah.Najdražja cev je 400 sit meter in sicer v trgovini ERA v Žalcu.Uglavnem zdej se začne darkdog hood show :twisted:

a res??...kakih barv pa so??....... a bi mi jih kdo lahko narocu...al kupu...pa mi jih sendal?..kaj tudi razlicnih premerov imajo??......kake barve?..ma kaj mas njihov naslov?!...
ale hvala ti za informaicije..
aja...pa za glavo motorja....mas enih 6-10 vijakov...in ni nobena umetnost..sploh mehanika ne rabis......ampak samo novo tesnilo kupis....in ga pol zamenjas...das dol pokrov ventilov...pobarvas z barvo, ki je obstojeca na tem.......ce mas glavo aluminjasto jo das peskat, da pride lepa povrsina......das osnovno barvo...oz temeljno...in pol se glavno.........nimas problemov z opilki.....s prostorm...in vsem....pa niti straha da bi kej umazal.........js ti svetujem da das dol.......
LP...dario
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 Sr dec 15, 2004 4:07 pm

In potem tesnilo daš drugo, pa glavo nazaj pritrdiš kr tko al kaj?
Nisemmehanik in tega nisem nikoli delal.

Trgovina je v Žalcu ERA,cevi so modre barve,rdeče barve,črne barve pa še ena taka čudna rdeča barva.Dimenzije so bolj male :cry: večjih pa nimajo, sm tud js bil razočaran ko sm vidu sam jebat ga manjše bom zamenju,tisto večjo za recimo zrak za filter pa sm dal flexibilno cev.Bom pogledu še tu okrog če bi meli cevi večjih dimenzij in v barvah.
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Pe dec 17, 2004 7:15 am

darkdog24 je napisal/-a:In potem tesnilo daš drugo, pa glavo nazaj pritrdiš kr tko al kaj?
Nisemmehanik in tega nisem nikoli delal.

Trgovina je v Žalcu ERA,cevi so modre barve,rdeče barve,črne barve pa še ena taka čudna rdeča barva.Dimenzije so bolj male :cry: večjih pa nimajo, sm tud js bil razočaran ko sm vidu sam jebat ga manjše bom zamenju,tisto večjo za recimo zrak za filter pa sm dal flexibilno cev.Bom pogledu še tu okrog če bi meli cevi večjih dimenzij in v barvah.


caki caki....tu se mi zdi je prslo do pomote....js ne rabim cevi....ampak rabim samo tisto, ki bi dal okoli cevi...a se razumeva??....
hmm...ce je to to...kaj ce bi mi jih kupu recimo rdece vseh dimenzij po meter...in pol bi js vidu kire bi ble ta prave....pa bi mi jih se kej kupu??

hm...glede pokrova...js sm na pasatu 1.8 8V zamenjal v pol ure.....imas une vijake....samo pol je fora taka...vsaj pr meni....da vijaki so stojni....to pomeni da vijak ima na obeh straneh navoj........tko da ena stran je prisraufana v glavo.....na drugo pa pride matica.....in js sm jih mogu zamenjat saj na tesnilu, tam kjer pride skozi njega vijak so kot neke puse.......ki pa po odstranitvi tesnila ostanejo na sredi stojnega vijaka.......in ce teh pus ne odstranis tui drugega tesnila ne mores dat gor.....tko da mores te vijake dajat dol z dvema maticama.....je se kr preprosto...ampak mores met malo potrpljenja......ni neka umetnost...rabis samo kljuc 12-13...malo vodobrusnega papirja......pa dobre volje..in problem je resen ;)
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Pe dec 17, 2004 7:17 am

[quote="darkdog24"]In potem tesnilo daš drugo, pa glavo nazaj pritrdiš kr tko al kaj?
Nisemmehanik in tega nisem nikoli delal.
quote]

hmm.....ne pritrdis nazaj glavo....ampak pokrov motrja ali ventilov....ker glava je uno pod pokrovom....in ce uno dajas dol mores dajat novo tesnilo glave.....in je ze malo tezje....saj mores dajat brusit glavo....pa z moment kljucom zatisnit vijake...to pomeni z doloceno silo.........pa tko....je se kr zafrkancij z glavo ;)
ti pa imas samo pokrov za dat dol ,)
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 So dec 18, 2004 11:51 pm

Ja vidim da sm zamešu zadeve,pokrov ventilov moram dat samo dol.Glava ostane jo nimam za kej dol devat.
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Ne dec 19, 2004 12:58 am

caki caki....tu se mi zdi je prslo do pomote....js ne rabim cevi....ampak rabim samo tisto, ki bi dal okoli cevi...a se razumeva??....
hmm...ce je to to...kaj ce bi mi jih kupu recimo rdece vseh dimenzij po meter...in pol bi js vidu kire bi ble ta prave....pa bi mi jih se kej kupu??
 
Uporabniški avatar
Tuner
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: So apr 24, 2004 8:59 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tuner Ne dec 19, 2004 9:02 am

Za barvanje glave motorja oz. pokrova za ventile vkolikor ni plastičen, predlagam nanos barve z elektrolizo. Zadeva je zelo poceni in obstojna ko hudič....

Cevkice sm že nekajkrat menjal in se zamenjajo cevke v celoti. Črne se snamejo in se nataknejo npr. rdeče.... Nič ni samo oblečeno... Cevke smo naročili iz USA in je prišla cena pribljižno za kompleten motor okrog 50 - 60 USD. Morajo pa biti iz zelo mehkega materiala, da tesnijo in, da se lahko prilagodijo.
http://www.ustyletuning.com
We like it exxtreme!!!
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 Ne dec 19, 2004 11:29 pm

Cevi v tej trgovini ERA so neuporabne ker so preveč trde.Če jih zviješ v ovinek se sploh nezvijejo normalno ampak gredo kr napol in tam ko je ovinek je ful grdo.Ni to to :? te veci pa so namenjene za vodo sam neda se jih zvijat lepo.Sranje.Js sm kupil 1 meter in jih nebom več ker je brezveze.
To je mišljeno kot opozorilo tistim ki si jih mislite kupit, pa da pol neboste razočarani.
Je treba drugje iskat.


KJE BI PA JST LAHKO PESKAL POKROV VENTILOV?
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Napisal/-a cresh Po dec 20, 2004 5:30 pm

Za LJ vem kje bi ga lahko peskal. Sam za tm bliz tebe pa ne.
my ride
Slika
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Po dec 20, 2004 5:36 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
Gigen
Novinec
 
Prispevkov: 373
Pridružen: Če avg 22, 2002 10:09 am
Kraj: Izola/Portorož

Napisal/-a Gigen Po dec 20, 2004 8:01 pm

Jaz sem menjal, vse cevke pri masini razen tistih debelih od hladilnika in tistih od hidravlike, bom tudi to ko bo kaj cajta. Tiste vakumske se menjal s cevkami za pritisk, tiste od hladinika in za gorivo pa s cevkami za acetilen, malo je drugacen odtenek modre barve. Tisto za dovod goriva nisem se menjal, ma malo cuden patent, tisto za odvod pa ja in je ta cevka (za acetilen) dobra, se ni deformirala.

Dariooo, vidim da si s kopra, ce isces pletenice za masino jih dobis v Smarjah, je trgovinca z dodatno opremo.
Made in Japan
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Po dec 20, 2004 10:09 pm

Gigen je napisal/-a:Jaz sem menjal, vse cevke pri masini razen tistih debelih od hladilnika in tistih od hidravlike, bom tudi to ko bo kaj cajta. Tiste vakumske se menjal s cevkami za pritisk, tiste od hladinika in za gorivo pa s cevkami za acetilen, malo je drugacen odtenek modre barve. Tisto za dovod goriva nisem se menjal, ma malo cuden patent, tisto za odvod pa ja in je ta cevka (za acetilen) dobra, se ni deformirala.

Dariooo, vidim da si s kopra, ce isces pletenice za masino jih dobis v Smarjah, je trgovinca z dodatno opremo.


ja ja sm s kopra........hhmm...z dodatno opremo??..za avte al kaj??...kje v smarjah??.....kaj na kriziscku pri uni avtopralnici al kje??....
hmm...ej ma kako mislis to pletenice....kaj cevke ki so ze oblecene....al samo to ki das okoli???..
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 Po dec 20, 2004 10:26 pm

Gigen je napisal/-a:Jaz sem menjal, vse cevke pri masini razen tistih debelih od hladilnika in tistih od hidravlike, bom tudi to ko bo kaj cajta. Tiste vakumske se menjal s cevkami za pritisk, tiste od hladinika in za gorivo pa s cevkami za acetilen, malo je drugacen odtenek modre barve. Tisto za dovod goriva nisem se menjal, ma malo cuden patent, tisto za odvod pa ja in je ta cevka (za acetilen) dobra, se ni deformirala.

Dariooo, vidim da si s kopra, ce isces pletenice za masino jih dobis v Smarjah, je trgovinca z dodatno opremo.


Povej mi kje se dajo dobit te cevke za acetilen?Kje lahko to kupim?a v bistvu rabim sam cevke od tega acetilena la kaj?
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
Gigen
Novinec
 
Prispevkov: 373
Pridružen: Če avg 22, 2002 10:09 am
Kraj: Izola/Portorož

Napisal/-a Gigen To dec 21, 2004 12:37 pm

Sem vama poslal PM

A ja, pa une tanke cevke so plasticne, za tlak, jih uporabljajo pri vsaki napravi ki rabi kompresor.
Slika
Made in Japan
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 Sr dec 22, 2004 11:46 pm

lepo lepo 8) sm že našu cevke sam dimenzije zmerim pa v akcijo

hvala za info
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
s.Hio
Uporabnik
 
Prispevkov: 962
Pridružen: Pe jan 03, 2003 7:31 pm
Kraj: Trnovo (LJ in GO)

Napisal/-a s.Hio Če dec 23, 2004 10:02 am

Samo pazi, ker ce bos pokrov ventilov barval na napacen nacin (navadna barva v spreju) ti bo barva kaj hitro zacela pokat, zaradi visoke temperature.

Zato raje naredi kot je Tuner priporocal.

Mimo grede pa obstaja celo barva za gumo, ki se prav vpije v gumo iz katere so narejene cevi v avtu, mislim pa da jo ima v katalogu foliatec.
Slika
Bolje je imeti kratkega na kratko noter, kot dolgega dolgo zunaj.
 
Uporabniški avatar
NoFEAR
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 680
Pridružen: Če nov 11, 2004 9:31 am

Napisal/-a NoFEAR To dec 28, 2004 10:47 am

Grrrr... A bi kdo slučajn tle gor napisal, da lahko še kdo drug kej prebere pa kje najde??? Al si res morte vse preko PM jev pošiljat... :?

Gigen, kje si našel tisto modro rebrasto cev za kable??

Aja, darkdog, če boš peskal pokrov ventilov, ti bo površina ostala hrapava, pa boš z lakom težko prekril zadevo... Probi vzet fleksarco, gor pa namest brusnega papirja vpni zičnat nastavk... Se da ful lepo obdelat površino, pa čist gladka ostane, kar je najbolj pomembn... ;)
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 To dec 28, 2004 5:47 pm

Fantje kje bi pa js dobil recimo modro al rdečo barvo ki je obstojna na 600C'
Vse kar sm najdu je srebrna barva in temeljna-vinsko rdeča.
modre in živo rdeče ni.
Kje bi lahk dobu to?Pri nas tega ni nažalost.
Rabu bi pa jo za pokrov ventilov in za pokrov izpušnih kolekotrjev.

Hvala
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
Marko_mx-3
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 530
Pridružen: To jul 22, 2003 8:48 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Marko_mx-3 To dec 28, 2004 7:20 pm

Toplotno obstojno barvo sem jaz dobil v Chemo in so imel v spreju, pobarvu pa sem
glave za zavorne ploščice pri diskih in po parih mesecih je še vedno lepa rdeča barva, sem jih pa čist v nulo spucu z fleksarco (žični nastavek).Sem pa naredu kar velik nanosov barve.

LP!

Marko
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov