Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ Pe feb 20, 2015 5:25 pm

xxrotek je napisal/-a:Zelo sem ti hvaležen!

ja zdaj je tako Te_ik93 nisem mogel kontaktirati, ker sem pač nov, tako mi je napisalo,
te papirji ki si mi jih dal piše cinquecento, vendar je sporting 1.1 jz mam pa registriranga pod navadnega, ampak če ni druge bom pa malo preuredil :)


Za vzmeti bom probal kontaktirati še tisto firmo drugače pa ne vem nove kupit :)


Po moje je za filter najbolje da kupim novega kateri ima TUV certifikat za moj avto ane :) bi mi morda kakšnega lahko priporočal?



Ni za kaj :)
Če ti uspe preurediti potem si tako ali tako zmagal :) je pa to seveda tvoja odločitev ter tudi odgovornost :)

glede filtrov piši na matsport, če imajo takšnega, ki paše v tvoje vozilo ter s pripadajočim TÜV-om;
http://www.matsport-shop.si/classificat ... 0104000200
When life speeds by... downshift.
 
tsi18
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: To okt 28, 2014 9:00 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a tsi18 Po feb 23, 2015 9:15 am

Pozdravljeni,

Mene pa zanim ače bi se dalo kje dobiti TUV od ATP sparco platišč?
 
xxrotek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če feb 19, 2015 4:14 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a xxrotek Po feb 23, 2015 7:04 pm

Falco_ je napisal/-a:
xxrotek je napisal/-a:Zelo sem ti hvaležen!

ja zdaj je tako Te_ik93 nisem mogel kontaktirati, ker sem pač nov, tako mi je napisalo,
te papirji ki si mi jih dal piše cinquecento, vendar je sporting 1.1 jz mam pa registriranga pod navadnega, ampak če ni druge bom pa malo preuredil :)


Za vzmeti bom probal kontaktirati še tisto firmo drugače pa ne vem nove kupit :)


Po moje je za filter najbolje da kupim novega kateri ima TUV certifikat za moj avto ane :) bi mi morda kakšnega lahko priporočal?



Ni za kaj :)
Če ti uspe preurediti potem si tako ali tako zmagal :) je pa to seveda tvoja odločitev ter tudi odgovornost :)

glede filtrov piši na matsport, če imajo takšnega, ki paše v tvoje vozilo ter s pripadajočim TÜV-om;
http://www.matsport-shop.si/classificat ... 0104000200


Sem pisal hvala za spletno stran!
Zdaj me samo še hecajo vzmeti oziroma fedri, sem jim poslal mail vendar ni odgovora, obstaja možnost da sploh ni TUV-ja za te fedre? PI suspension*
Mogoče pomaga če dam serijsko številko fedrou tukaj, se lažje najde? ker saj pravim svaka čast za papirje Magnaflow, jaz sem iskal po veliko spletnih straneh vendar nisem imel sreče :D

Zanima me samo še ali ima morda kdo papirje za športni volan Nardi za Fiat Cinquecento? ali pomaga če dodam serijsko št.?
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ Po feb 23, 2015 7:18 pm

tsi18 je napisal/-a:Pozdravljeni,

Mene pa zanim ače bi se dalo kje dobiti TUV od ATP sparco platišč?



Pozdravljen,
sporoči nam še velikost platišč, ET, J, razmak vijakov, sredinsko luknjo ter znamko in model vozila. Le tako ti bomo lahko pomagali do TÜV certifikata. :)
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ Po feb 23, 2015 7:43 pm

xxrotek je napisal/-a:Sem pisal hvala za spletno stran!
Zdaj me samo še hecajo vzmeti oziroma fedri, sem jim poslal mail vendar ni odgovora, obstaja možnost da sploh ni TUV-ja za te fedre? PI suspension*
Mogoče pomaga če dam serijsko številko fedrou tukaj, se lažje najde? ker saj pravim svaka čast za papirje Magnaflow, jaz sem iskal po veliko spletnih straneh vendar nisem imel sreče :D

Zanima me samo še ali ima morda kdo papirje za športni volan Nardi za Fiat Cinquecento? ali pomaga če dodam serijsko št.?



Je možno, da ne obstajajo čeprav mislim, da vzmeti imajo več ali manj vse certifikate.
Tukaj je certifikat za vzmeti za tvoje vozilo, če ti uspe kaj preurediti.
http://www.tuning-contact.de/media/prod ... OFI004.pdf


Za volan pa mi ni uspelo najti kaj za tvoje vozilo.
en TÜV je objavljen tukaj vendar je potrebna registracija;
http://w201-ev.de/forum4/index.php/Thre ... chten-ABE/
When life speeds by... downshift.
 
xxrotek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če feb 19, 2015 4:14 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a xxrotek Po feb 23, 2015 8:30 pm

Falco_ je napisal/-a:
xxrotek je napisal/-a:Sem pisal hvala za spletno stran!
Zdaj me samo še hecajo vzmeti oziroma fedri, sem jim poslal mail vendar ni odgovora, obstaja možnost da sploh ni TUV-ja za te fedre? PI suspension*
Mogoče pomaga če dam serijsko številko fedrou tukaj, se lažje najde? ker saj pravim svaka čast za papirje Magnaflow, jaz sem iskal po veliko spletnih straneh vendar nisem imel sreče :D

Zanima me samo še ali ima morda kdo papirje za športni volan Nardi za Fiat Cinquecento? ali pomaga če dodam serijsko št.?



Je možno, da ne obstajajo čeprav mislim, da vzmeti imajo več ali manj vse certifikate.
Tukaj je certifikat za vzmeti za tvoje vozilo, če ti uspe kaj preurediti.
http://www.tuning-contact.de/media/prod ... OFI004.pdf


Za volan pa mi ni uspelo najti kaj za tvoje vozilo.
en TÜV je objavljen tukaj vendar je potrebna registracija;
http://w201-ev.de/forum4/index.php/Thre ... chten-ABE/



Ti! neveš kako sem ti hvaležen, najlepša hvala!
 
primozkocijancic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Pe maj 15, 2009 9:39 am

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a primozkocijancic To feb 24, 2015 8:32 pm

Prosim, če lahko kdo zrihta tuv za aluminijasta platišča
Momo Next Anthracite Pol. 17x8.0 5x114.3 ET45 72.30
(WNAN80745514)

gume Kumho Solus KH17 215/55 R17 94V

avto je pa kia ceed SW letnik 2014
bencinski motor, 1396 ccm, 73 kW / 100 KM

lp
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ To feb 24, 2015 9:48 pm

Pozdravljen,

te na njihovi strani niso primerne?
http://www.momo.it/en/road-wheels/road- ... acite.html
When life speeds by... downshift.
 
primozkocijancic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Pe maj 15, 2009 9:39 am

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a primozkocijancic Sr feb 25, 2015 6:38 am

Falco_ je napisal/-a:Pozdravljen,

te na njihovi strani niso primerne?
http://www.momo.it/en/road-wheels/road- ... acite.html



Am ja tuv zgleda pravi, samo nikjer vmes nisem najdel za točno moj avto. Feltne so prave in iste, vendar nikjer v kombinaciji z mojim avtom. Je pa res, da sem vse skupaj zelo nahitro preletel, bom danes popoldan še enkrat lepo počasi.

lp, in hvala še enkrat
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ Sr feb 25, 2015 1:36 pm

v primeru da jih za tvoje vozilo ni je najbolje, da jim pošlješ mail z vsemi omenjenimi specifikacijami :)
When life speeds by... downshift.
 
xxrotek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če feb 19, 2015 4:14 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a xxrotek Sr feb 25, 2015 7:14 pm

A lahko samo nekaj vprašam, moje vozilo je letnik 1994 in pač nima homologacijske številke ima samo pač identifikacijsko. Ali jaz to dobim ob prvi ponovni registraciji vozila ali jaz tega sploh nebom dobil, ker na TUV-ju za PI suspensions sem videl da piše spodaj Fiat Cinquecento in zraven homologacijska številka, ali jaz lahko vseeno uporabim ta papir brez te moje homologacijske številke vozila? se pravi da za PI suspension lahko uporabim ravno ta certifikat brez kakšnega spreminjanja, na tem papirju itak nepiše nikjer koliko mora biti mašina a je tako? upam da prav razumem :D edino za nardi volan je malo bolj zakomplicirano pa še italjansko neznam :D nevem kaj mora biti tam, v tuv certifikatu za nardi volan*
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ Sr feb 25, 2015 7:23 pm

Ob homologaciji prve stvari dobiš homologacijski kartonček. Dobiš ga pri Avto Krki, RTI, LPP, pač kjerkoli boš homologiral. :)
v kartonček ti bodo potem vpisali tisto kar piše na artiklu (vzmeteh, volanu...) in papirjih od le-tega.
When life speeds by... downshift.
 
xxrotek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če feb 19, 2015 4:14 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a xxrotek Sr feb 25, 2015 7:42 pm

Ja ampak tukaj na PI suspensions je recimo tale številka predvidevam homologacijska številka vozila ane e3*96/27*0023*00, in to mi bodo vpisali v kartonček? ..predvidevam da 96 pomeni letnik ampk jz mam pa letnik prve registracije 94, nerazumem prav dobro, razsvetli me :D
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ Sr feb 25, 2015 7:56 pm

e3*96/27*0023*00



tole + tisto kar piše na vzmeteh bo zavedeno v kartončku.
When life speeds by... downshift.
 
pikeln
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po mar 30, 2015 3:41 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a pikeln Po mar 30, 2015 3:44 pm

Pozdravljeni,

Pred kratkim sem kupil rabljena platišča MOMO STRIKE SILVER 8JX17H2, sedaj pa se bojim, da ni papirjev za te feltne.
Bi mi mogoče kdo lahko zrihtal to? je pa za avtomobil GOLF iv 2001 letnik. Gume pa so 205/40/17

Lepo se zahvaljujem in bom vesel vsakega odgovora.

Lep pozdrav!
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 793
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a whitee Po mar 30, 2015 6:53 pm

Pa še jaz :)

Imam platišča znamke Exip, model najbrž Mesh. Dimenzije so 4X100, 15X7J, ET25. So pa na vozilu VW Golf 3 1.9D. Je možno kje dobiti TUV za ta platišča?

Se zahvaljujem v naprej za odgovore.
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ To mar 31, 2015 3:14 pm

pikeln je napisal/-a:Pozdravljeni,

Pred kratkim sem kupil rabljena platišča MOMO STRIKE SILVER 8JX17H2, sedaj pa se bojim, da ni papirjev za te feltne.
Bi mi mogoče kdo lahko zrihtal to? je pa za avtomobil GOLF iv 2001 letnik. Gume pa so 205/40/17

Lepo se zahvaljujem in bom vesel vsakega odgovora.

Lep pozdrav!



whitee je napisal/-a:Pa še jaz :)

Imam platišča znamke Exip, model najbrž Mesh. Dimenzije so 4X100, 15X7J, ET25. So pa na vozilu VW Golf 3 1.9D. Je možno kje dobiti TUV za ta platišča?

Se zahvaljujem v naprej za odgovore.




Pozdravljena,

v kolikor se ne vama mudi bom poskrbel za papirje čez vikend.


Lep pozdrav,
Dejan
When life speeds by... downshift.
 
pikeln
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po mar 30, 2015 3:41 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a pikeln To mar 31, 2015 5:33 pm

Falco, to bi bilo zelo super, samo sem preklical že veliko ljudi in prodajalcev in vsi trdijo da za golfa iv ni papirjev za te feltne.
pa je res, da sedaj potrebuješ tudi papir od uradnega serviserja, da ti je to zmontiral gor?

Hvala in lep pozdrav!
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 793
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a whitee To mar 31, 2015 6:06 pm

Če ti uspe, se ti iskreno zahvaljujem, maš pir al pa kavo v dobrem, če se kdaj srečamo na kakem meetu :P Se ne mudi, ker je homologacija platišč trenutno na stranskem tiru zaradi drugih "dodelav" na avtomobilu. Se bodo pa sigurno homologirala, saj nočem tvegati celo poletje, da mi kakšen tečen policaj odvzame tablice.
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: TÜV-i TÜV-i TÜV-i TÜV-i

Napisal/-a Falco_ To mar 31, 2015 6:17 pm

pikeln je napisal/-a:Falco, to bi bilo zelo super, samo sem preklical že veliko ljudi in prodajalcev in vsi trdijo da za golfa iv ni papirjev za te feltne.
pa je res, da sedaj potrebuješ tudi papir od uradnega serviserja, da ti je to zmontiral gor?

Hvala in lep pozdrav!


Potrebuješ potrdilo o strokovni vgradnji, ni potrebno da ga podpiše in poštemplja uradni servis ampak je dovolj od kakšnega lokalnega avtomehanika.
Bomo zrihtali papirje, brez skrbi.


whitee je napisal/-a:Če ti uspe, se ti iskreno zahvaljujem, maš pir al pa kavo v dobrem, če se kdaj srečamo na kakem meetu :P Se ne mudi, ker je homologacija platišč trenutno na stranskem tiru zaradi drugih "dodelav" na avtomobilu. Se bodo pa sigurno homologirala, saj nočem tvegati celo poletje, da mi kakšen tečen policaj odvzame tablice.


Bomo zrihtali tudi tebi :)
When life speeds by... downshift.
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov