Stran 1 od 1

A3M, U-style, Fazer, Pro-Car,....???

Objavljeno: Če maj 17, 2007 5:20 pm
Napisal/-a __PeTeR__
Pozdravljeni!

Mene pa zanima kje v SLO kej kupujete tuning & styling opremo? Kako se vam kej kateri zdijo? Jz mam izkušnje samo z A3M, pa sm ugotovu, da so njihova naročila zlooooo dolga, pa dragi so. No to so moje izkušnje. Prosim pokomentirajte ter primerjajte te trgovine, da ugotovimo kateri so najboljši :P

Pripravil sm vam tudi anketo s trgovinami, glasujte za svojo najljubšo! Se opravičujem že vnaprej, če sm kako trgovino/predelovalca pozabil oz. sm dodal kako napačno. To mi prosim čimprej sporočite.


Lp!

Objavljeno: Če maj 17, 2007 5:26 pm
Napisal/-a maccek_21
po mojih izkušnjah se kvaliteta vedno plača.....

če pa znaš mal z plastiko delaš pa si mal sam svoj mojster pa veliko denarja pa živcev pršparaš....


jaz glasujem za fazerja

Objavljeno: Če maj 17, 2007 5:37 pm
Napisal/-a __PeTeR__
Ja se strinjam s tabo maccek_21. velik prišparaš denarja, če si sam svoj mojster, sam živcev mogoč mal manj :lol: Sam je pa tud včasih po moje boljš da daš strokovno komu nardit, ko pa da sam kej pacaš skupi pa pol use uničiš. No odvisn kolk te je mojstra ;)

Objavljeno: Če maj 17, 2007 6:43 pm
Napisal/-a im nobody
a3m...najdalša čakalna doba tok da ti že garancija poteče :P

Objavljeno: Če maj 17, 2007 11:22 pm
Napisal/-a __PeTeR__
ja garancija ti pa res lohk skor preteče pri a3m, ko tako dolgo čakaš. To je blo tud mene strah hehehe :lol:

Objavljeno: Pe maj 18, 2007 6:48 am
Napisal/-a Black_Racer®
Fazer pa techno racing...