Stran 1 od 1

Žmigavci + obarvana stranska ogledala za Clio B1

Objavljeno: Po okt 13, 2003 10:12 am
Napisal/-a blink182
Rad bi zamenjal stranska žmigavca s srebrnima, pa me zanima kje bi dobil to plastiko + žarnici najcenejš? Druga stvar so pa stranska ogledala, ki bi ju rad imel obarvana (zdej so črna) tako kot imajo novejši Clioti. Kje bi dobil najcenejš in koliko so kej cene?

lp

Objavljeno: Po okt 13, 2003 10:41 am
Napisal/-a Fiat Tipo
Stranske žmigavce če misleš une na blatnikih dobiš v A3m. Na Tipolju mam bele stranske od Opel Vectre. Žarnce so zraven(oranžne) Za kliota piše v katalogu da so 30 evrov. Za stranska ogledala pa tud ni panike ti avtoličar pihne za en mejhn dnar.

Objavljeno: Po okt 13, 2003 2:30 pm
Napisal/-a blink182
A se da žmigavce še kje dobit? A3m je itak najdražja varijanta...

Objavljeno: Po okt 13, 2003 5:29 pm
Napisal/-a Galantfrik
blink182 je napisal/-a:A se da žmigavce še kje dobit? A3m je itak najdražja varijanta...


Če ti je pa 3 jurje preveč dat za bele žmigle... ??? :roll: :?:

žmigavci

Objavljeno: Po okt 13, 2003 6:01 pm
Napisal/-a darkdog24
stranski smerniki beli stanejo okrog 6oooSIT pri pooblaščenih prodajalcih Renaultov.So orginal in ti bojo ziher pasali.Koliko pa stanejo v A3M-u ali drugih trgovinah pa nevem.

Objavljeno: Po okt 13, 2003 6:20 pm
Napisal/-a Tipo-mania
Ciao Fiat Tipo,me zanima če pašejo žmigavci od Vectre točno na Tipota al si mogu kej predelat,kako je pa z elektriko,so isti kontakti al morš kej zamenjat-hvala za odgovor

Objavljeno: Po okt 13, 2003 11:12 pm
Napisal/-a Fiat Tipo
Žal ne pašejo direkt gor. Treba je na žmigovcu zadaj kjer je za pritrdi vse stran porezat (jaz sem kr zbrusil) pol pa nalepiš po celi notranjem deju obojestranski samolepilni trak in to prilepiš na blatnik. Velik je dost da glih lepo pokrije uno luknjo od original žmigovca. Pa kjer pridejo kabli je treba nove "šalčke" uno ka pride žarnica not. paše če daš take kot so na tipotu za pozicijske spreedaj. Ma ni panike sam mal potrpljenja je treba pa daš skupaj. evo še slike
Slika

Objavljeno: To okt 14, 2003 12:36 am
Napisal/-a Tipo-mania
Hvala za nasvet glede montaže žmigovcev,me pa sam še zanima če ga zmontiram tako kot si opisal kako se potem menjavajo žarnice ko je žmigovc zalepljen,a se pokrovček kako dvigne al kako to deluje-Hvala

Objavljeno: To okt 14, 2003 9:16 am
Napisal/-a Fiat Tipo
Žal ga morš odlepit dol in pol ponoviti postopek lepljenja nazaj. Sam to ni problem ker mi do zdej v treh letih niti enkrat ni žarnica crknla. Če bi blo pa to vsak mesec vsaj enkrat pol ti pa itak živce požre to delat. Sej v katalogu sn videl da dobiš tud original za tipota. Je glih tak kot originalen sam da je bele barve. Sam men je še zmeraj grd!