Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
jrk0
Novinec
 
Prispevkov: 359
Pridružen: To okt 21, 2003 4:18 pm
Kraj: Ptuj - Podlehnik - Ljubljana

Napisal/-a jrk0 Po apr 18, 2005 3:13 pm

jaz sem kupo v avto marko na ptuju pa luci so kar precej temne. tehnicna sem 2 ze nardil, modri pa so me vstavli enkrat ker sem mel crni rob okol tablce in crne luci, pa pol sem se ugotovil da mi je pred 3 dnevi potekel tehnicni (jebemo mast na pol leta tehnicne!!) pa se dokumente sem pr punci pozabo. in je blo 45k kazni tukaj=)
 
Damjan19
Uporabnik
 
Prispevkov: 1495
Pridružen: To jun 22, 2004 12:47 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a Damjan19 Po apr 18, 2005 3:38 pm

[quote="Speedfighter"]Tle se strinjam,ampak sam za tiste k majo res pretirano pobarvan! Sm zanč naletu na enga genialca s petico k je mel sprednje žmigovce čist na črn poštrihane,da se sploh vidl ni, da je zaviju s ceste-jst sm ga pa mogu čakat! :evil:[/quote]

ojej...sm se že zbal da si mislu mene...pol pa berem naprej pa vidim da govoriš o črni barvi..:shock:
jz mam na rdeč, sveti rdeč, in to lepo, se vn vidi čist ok, zadnih luči pa ne upam...sicer bi jih z rdečim transparentnim sprejem iz avta marka, ki sicer ne gre dol z ničemer s čimer sem poskusu...pa ne upam
 
Uporabniški avatar
Cash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2749
Pridružen: Pe apr 16, 2004 7:56 pm

Napisal/-a Cash Po apr 18, 2005 6:01 pm

Naj ponovim _Jerryu_, da se je videla skozi rdeča svetloba in ko sem dau žmigavc, se je tud zelo lepo videlo, da utripa in to podnevi, sem biu pa mlad in neumen, sej zdej nimam več zatemnjenih. Opravičujem se vsem, ki sem jih užalil s temnimi lučmi, sej ne bom več :roll:
Zadnjič spremenil Cash, dne Po apr 18, 2005 9:14 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Speedfighter Po apr 18, 2005 6:27 pm

Damjan19 je napisal/-a:ojej...sm se že zbal da si mislu mene...pol pa berem naprej pa vidim da govoriš o črni barvi..:shock:
jz mam na rdeč, sveti rdeč, in to lepo, se vn vidi čist ok, zadnih luči pa ne upam...sicer bi jih z rdečim transparentnim sprejem iz avta marka, ki sicer ne gre dol z ničemer s čimer sem poskusu...pa ne upam


:D ma ne,sej če so rdeče je čist kul! Sam un genialc je mel pa res žmigavce tolk na črno poštrihane, da sm ponoč videl šele na kakih pet metrov, da mu utripa! :evil:
 
Uporabniški avatar
gusti_4u
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Ne dec 07, 2003 10:49 am

sprej za luči rabim!

Napisal/-a gusti_4u To apr 26, 2005 3:41 pm

A ma kdo kej iberžnga (odvečnega) črnega spreja za luči, da mu doma leži?
Rabim ga čist mal za luč na mopedu!
Če ga ma pa kdo iz Celja oz. bližnje okolice pa še tulk boljš!

Ponudbe na emajl

gusti_4u@yahoo.com
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Re: sprej za luči rabim!

Napisal/-a Fullback To apr 26, 2005 4:30 pm

gusti_4u je napisal/-a:A ma kdo kej iberžnga (odvečnega) črnega spreja za luči, da mu doma leži?
Rabim ga čist mal za luč na mopedu!
Če ga ma pa kdo iz Celja oz. bližnje okolice pa še tulk boljš!

Ponudbe na emajl

gusti_4u@yahoo.com


Hehe pol boš pa kazen dubu večjo kot je moped vreden...
brez zamere... :lol:
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
rokec123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: To sep 28, 2010 1:23 pm

zatemnitev zadnjih luči

Napisal/-a rokec123 Sr maj 25, 2011 11:10 am

mene pa zanima ce si lako zatemnim zadnje luci na avtu...serisko niso nic...avto je na lizing...rabis homoligacijo...al ena plast nic ni narobe...
hvala za odgovor.
 
rupp
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So apr 03, 2010 10:48 am
Kraj: Lj

Re: zatemnitev zadnjih luči

Napisal/-a rupp Če maj 26, 2011 7:43 am

 
s line
Novinec
 
Prispevkov: 188
Pridružen: Ne nov 13, 2016 5:16 pm

Re: zatemnitev zadnjih luči

Napisal/-a s line Ne okt 01, 2017 8:46 pm

ima kdo še zatemnene zadnje luči na črno, da se svetloba, ko gori luč še zmerom vidi skozi, smerniki pa, da utripajo rumeno, videl sem že veliko, da imajo to na vozilih zatemnene zadnje luči in nima noben preblema no vsaj zdi se mi tako, nisem še slišal da bi imel kdo zaradi temnih luči zadaj že kdo kakšne probleme razen, če imaš temna stekla pred B stebričkom, to pa je napisan zakon.
govorim o zatemnitvi luči s črno folijo.
ima kdo kako izkušnjo s tem še
hvala
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov