Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
BOKI81
Novinec
 
Prispevkov: 302
Pridružen: Sr apr 30, 2008 7:33 am
Kraj: Ljubljana

Re: Avtolicarstvo PLUT - STANEZICE- LJUBLJANA

Napisal/-a BOKI81 Sr jan 22, 2014 8:55 am

Sem barval pri njemu 2 avta. Z narejenim sem bil zelo zadovoljen.
lp
 
polo tdi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po avg 29, 2016 10:57 am

Re: Avtolicarstvo PLUT - STANEZICE- LJUBLJANA

Napisal/-a polo tdi Po avg 29, 2016 9:10 pm

Hary je napisal/-a:Nikoli vec k njemu.KATASTROFA OD BARVANJA.


živjo..vem da je stara tema..in da jo vrjetn noben več ne prebira..ampak..mogoče pa...

tut sam sem razmišlu da bi pelu avto na kompletno barvanje..in nekateri hvalijo pluta..tko da me zanima kaj je blo tko zelo narobe...maš kake slike..cena ..odnos..delo..si dobu kej garancije..pa kermu plutu si pelu..prvi al drugi vhod..kok časa so delal ..hvala za odgovor
 
Uporabniški avatar
mr.ramo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1774
Pridružen: Pe nov 16, 2007 2:12 pm
Kraj: WestCoast

Re: Avtolicarstvo PLUT - STANEZICE- LJUBLJANA

Napisal/-a mr.ramo Po dec 26, 2016 11:02 pm

odkar fotra ni vec(r.i.p majstr) in je sin prevzel posel se je posel res malce pokvaril,poznam kleparja ,ki je k njim peljal razno razne avtomobile vec let in je sel stran k drugim...gre se pa seveda vec ali manj za starodobnike,kateri morajo biti narejeni brez najmanjse napake 8)
 
meggi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe sep 07, 2018 2:22 pm

Re: Avtolicarstvo PLUT - STANEZICE- LJUBLJANA

Napisal/-a meggi Pe sep 07, 2018 2:31 pm

Meni so popravljali zadnji odbijač. Avto je bele barve in so fajn falili barvo. Po njihovo se vedno na daleč vidi lakirano, ne vem pa zakaj so šli pri tako majhni praski barvat cel odbijač. Najbrž ker moraš za preliv bolje zadeti oddenek barve s čimer imajo problem.
 
motom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 555
Pridružen: Po jan 04, 2016 5:04 pm

Re: Avtolicarstvo PLUT - STANEZICE- LJUBLJANA

Napisal/-a motom Pe sep 07, 2018 4:53 pm

Narobe. Za preliv je barva lahko bolj falena. Npr.ko se barvajo sprednja vrata se preliv naredi še na blatnik in zadnja vrata.
 
BBKing212
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe maj 21, 2010 8:01 pm

Re: Avtolicarstvo PLUT - STANEZICE- LJUBLJANA

Napisal/-a BBKing212 So sep 08, 2018 8:15 pm

Jaz sem pri njemu (drugi vhod) 2x urejal avto. Prvič je naredil dobro, pri drugi zadevi pa je bilo bolj tako tako. S tem da ko je prednjo masko namontiral, je kar visela. Ko sem reklamiral se je nekaj razburjal, vendar je potem uredil.

Pa čist vsakič ko sem bil pri njemu je imel kaj za povedati čez znamko vozila, ki sem ga takrat vozil...
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Avtolicarstvo PLUT - STANEZICE- LJUBLJANA

Napisal/-a Fnatic Po sep 10, 2018 7:50 am

Jaz osebno nimam izkušenj z njim ampak moj oče. Je pa sam dejal, da ko je še tastar delal, je bilo super. Potem pa se je malo pokvarilo vse. to je bila debata nedolgo nazaj, ko sem želel k njemu peljat barvat ena vrata..
Ba-dum tssssssss =P
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov