Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Peugeot 205 Gti

Napisal/-a xsara Če jul 31, 2008 11:22 am

Lep pozdrav vsem na netu

Eno vprašanje, stric od sodelavke prodaja Peugeota 205 Gti 1,6, prvi lastnik, garažiran, črne barve, lepo ohranjen, mislim, da tm okol 85000 prevoženih, tehnično brezhiben., Sedaj pa vprašanje, glede na to, da na netu ni ponudbe takih avtomobilov, me zanima koliko bi bili vi zanj pripravljeni odšteti, ker me matra, da bi ga jest kupu in ne vem niti pod razno cen takih avtomobilov in seveda, da mu nebi preveč plačal zanj......

hvala za odgovore, aja avto je letnik izdelave, mislim da 87"

lp..............
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Napisal/-a dask Če jul 31, 2008 11:48 am

Ma tako je s temi avti - ljubitelj teh modelov bo zanj pripravljen odšteti veliko, nekdo drug pa nič. Ima pač ljubiteljsko vrednost, ker je redka ptica na cestah.
Kar sem jaz gledal, so cene nihale od ca. 2.000 do 5-6.000 EUR. Tak avto bi kupil ljubitlej oldtimerjev ali zbiralec redkih modelov. Če bi bil jaz na mestu tistega strica, ga ne dam iz rok....
 
Uporabniški avatar
pugi405
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1970
Pridružen: Pe okt 11, 2002 4:01 pm

Napisal/-a pugi405 Če jul 31, 2008 11:55 am

dask je napisal/-a:Ma tako je s temi avti - ljubitelj teh modelov bo zanj pripravljen odšteti veliko, nekdo drug pa nič. Ima pač ljubiteljsko vrednost, ker je redka ptica na cestah.
Kar sem jaz gledal, so cene nihale od ca. 2.000 do 5-6.000 EUR. Tak avto bi kupil ljubitlej oldtimerjev ali zbiralec redkih modelov. Če bi bil jaz na mestu tistega strica, ga ne dam iz rok....

Tudi jaz ne. 8)
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara Če jul 31, 2008 12:07 pm

jest pa še najmanj hehe........sam pač ga prodaja, ker ma naročenga novga in očitno se je naveliču avta brez serva, klime, komplet elektro opreme.........sam za razliko od njega pa mene ne moti dejstvo, da je brez opreme, prej nasprotno...........u soboto ga grem pogledat in se probat mal zapelat 8) pa da vidmo kaj to stric prodaja, do takrat pa sem seveda še vedno odprt za predloge...............
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
Legoless
Novinec
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To avg 21, 2007 1:35 am

Napisal/-a Legoless Če jul 31, 2008 12:30 pm

205 GTI je pri nas zelo redek avto, vsaj če je dobro ohranjen, vzdrževan in nekaramboliran. V takem primeru, bi se jaz močno obesil nanj, saj ima avto tudi zelo dobro lego na cesti poleg že prej omenjene ljubiteljske vrednosti. Poznam več ljubiteljev, ki so dotični avto pripeljali iz Italije in se sedaj trudijo z obnavljanjem. Ceno pa naj postavi stric, če ti bo ok ga vzami, drugače pa ne. Okoli 2.000€ pomoje.

Lp
Zadnjič spremenil Legoless, dne Če jul 31, 2008 12:32 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
Dariooo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2810
Pridružen: Če sep 30, 2004 8:45 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Dariooo Če jul 31, 2008 12:31 pm

dask je napisal/-a:Ma tako je s temi avti - ljubitelj teh modelov bo zanj pripravljen odšteti veliko, nekdo drug pa nič. Ima pač ljubiteljsko vrednost, ker je redka ptica na cestah.
Kar sem jaz gledal, so cene nihale od ca. 2.000 do 5-6.000 EUR. Tak avto bi kupil ljubitlej oldtimerjev ali zbiralec redkih modelov. Če bi bil jaz na mestu tistega strica, ga ne dam iz rok....


glede na to da je letnik 87 in da je 1.6 bo tezko dosegel vrednost 2000 eurov....se ce bi bil ohranjen v nulo tezko da bi dubu tolko, se ce je kej rjast no way 2000 eurov.

evo glej...
Peugeot 205 GTI 3.000,- €
bencinski motor, 1905 ccm, 88 kW / 120 KM
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2202462
Slika

Peugeot 205 1.9 gti 2.000,- €
bencinski motor, 1905 ccm, 88 kW / 120 KM
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2139642
Slika

Ce je avto res super ohranjen ga lahko das za 3000....ampak ce je avto imela starejsa oseba dvomim da je kot nov, pa se starejsi letniki ki so iz S slovenije so ponavadi kr precej gnili (govorim iz lastnih izkusenj ;) )

LP
Slika
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Napisal/-a dask Če jul 31, 2008 12:34 pm

Ma tako je s temi avti - ljubitelj teh modelov bo zanj pripravljen odšteti veliko, nekdo drug pa nič. Ima pač ljubiteljsko vrednost, ker je redka ptica na cestah.
Kar sem jaz gledal, so cene nihale od ca. 2.000 do 5-6.000 EUR. Tak avto bi kupil ljubitlej oldtimerjev ali zbiralec redkih modelov. Če bi bil jaz na mestu tistega strica, ga ne dam iz rok....
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara Če jul 31, 2008 12:43 pm

no kakor se ženska (sodelavka) pač spozna, pravi, da ni nič gnil in da tut na tehničnem niso opazli nobene rjavine saj na vitalnih delih (pragi, podn), no sicer pa bom vidu v soboto, kaj je na stvari in si ga ornk ogledu, sam če je res tko ohranjen, pol bi se ga res splačal nabavt........
že od nekdaj so mi všeč 205 gti, sicer mogoče bi raje mel 1,9 motor, sam tut 1,6 je kul zadevca, sploh pa zato, ker nism tak, da bi tišu, ampak bi ga mel tko za zravn bolj ljubitelsko, no če je pa mal rjavine pa tut ni panike, se da vse popravt, ker sm že švasu mojga unota-turbota k je bil gnil k švicarski sir in si se v njem počutu k v avtu kremenčkovih :lol: .................
no bomo vidl za kok ga je stric prpravlen dat, upam da čim manj hehe.........
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot], Metadom in 107 gostov