Novice

Aston Martin DBS razprodan

Mesec po frankfurtskem salonu, kjer je širša javnost ugledala športnega DBS, mediji poročajo o razprodaji modela DBS za kar pet let naprej.

Aston Martin je prejel že 1500 naročil za njihov izjemni avtomobil in ob proizvodnji približno 300 enot na leto pomeni vsaj pet let čakanja, če avtomobil naročite danes. Nadpričakovano navdušenje nad DBS-om lahko resno vpliva tudi na predstavitev in proizvodnjo štirisedežnega rapida. Rapide bi naj prišel na trg v letu 2009 ali 2010, izdelovali bi jih naj v Gaydonu, planirano med 1000 in 2000 kosov letno. Ob povečani proizvodnji DBS-a, se lahko zgodi, da bo 400.000 $ vredne rapide izdelovalo zunanjo podjetje. Bojijo se tudi časovnega zamika modela DBX, ki bi naj zamenjal vanquisha.

Koliko težav lahko prinese avtomobil, ki je preveč zaželen? 😉

Mnenja uporabnikov

1 komentar za "Aston Martin DBS razprodan"


tomzzi
17 leta 9 meseci nazaj

Je bilo za pričakovat, da se ga bo "razgrabilo" oziroma razprodalo. Toda nisem pa si mislil, da za toliko vnaprej. 😉 Vsekakor nor podatek za še bolj nor športnik. Vsekakor je avto hud že na prvi pogled. Eden lepših. Pohvalno.

 
Zbogom DaimlerChrysler, pozdravljen Daimler AG
Sedaj 240 konjičev za audi Q7 3,0 TDI