Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Mare2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 85
Pridružen: Sr jun 13, 2007 7:33 pm

Napisal/-a Mare2 Sr jan 21, 2009 11:25 pm

http://www.zavarovanja.eu/ Tukaj se tudi dobi popust. :)

Će skleneš naložbeno...
popust
 
Morje
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne feb 08, 2009 11:29 am

Napisal/-a Morje Ne feb 08, 2009 12:02 pm

Je tu kakšen agent iz območja LJ, ki mi ponudi 50% popusta ob sklenitvi življenskega zavarovanja (katerakoli zavarovalnica)? Ali pa če mi kdo lahko na PM da tel. od agenta ki to naredi? Iz Tilie mi je teta odpisala da to sicer obstaja, vendar ne s tako visokimi procenti (za nižje procente ne mislim sklenit nekih dodatnih zavarovanj ob katerih bom pa moral bit še naslednjih X let njihova stranka). Zavarujem nov avto ta teden - osnovno + kasko.
 
Uporabniški avatar
JamesTheMan
Novinec
 
Prispevkov: 309
Pridružen: Če jan 29, 2009 6:14 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a JamesTheMan Ne feb 08, 2009 6:21 pm

Če bi bil iz MB ali okolice... :D
 
Uporabniški avatar
JamesTheMan
Novinec
 
Prispevkov: 309
Pridružen: Če jan 29, 2009 6:14 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a JamesTheMan Ne feb 08, 2009 6:23 pm

Kukec je napisal/-a:a ve kdo za kakšno preverjeno informacijo glede teh popustov? jutri bom vprašal pri triglavu. oz na kak način se vse da prit do bonifikacije? sem namreč brez in je vsak % popusta dobrodošel..



Imaš PM.
 
crna
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Po jun 30, 2008 8:13 pm

Napisal/-a crna Ne feb 15, 2009 11:24 pm

pozdravljeni

Mene pa zanima slednje.
Prejšnji teden sem si šla podaljšat zavarovanje, polico mi je agent že vnaprej sestavil, nakar sem včeraj ugotovila, da imam 25% več za mladega voznika, kar pa že eno leto nisem več. Zanima me ali ve kdo, se da to na kakšen način popravit ali na novo naredit polico, plačala, pa sem itak samo en obrok.

Hvala za odogovor

Lp
 
Uporabniški avatar
stench
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1788
Pridružen: Ne dec 25, 2005 7:46 pm
Kraj: bilo kuda, kiki svuda

Napisal/-a stench Po feb 16, 2009 11:57 pm

Pokliči ga in mu razloži, naredit ti mora novo polico, ne nasedat na izgovore, da ti kakšnega obroka nebodo trgali.
Slika
 
Uporabniški avatar
JamesTheMan
Novinec
 
Prispevkov: 309
Pridružen: Če jan 29, 2009 6:14 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a JamesTheMan To feb 17, 2009 2:05 pm

Polico naj stornira in ti naredi novo. Ali pa ti naj naredi obračun in vraćilo razlike.
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo Po mar 09, 2009 9:19 am

Še enkrat vprašanje: ali lahko kdo potrdi da Tilia daje ob sklenitvi življenskega zavarovanja 50% bonusa na osnovno in kasko zavarovanje?
V primeru da daje, me seveda zanima koikšna je minimalna mesečna premija in
če je omejeno zgolj na določeno vrsto življenskega zavarovanja.

Sicer grem popoldne k agentu, vendar bi rad imel čimveč informacij že prej...
Lep dan!
 
Uporabniški avatar
michelin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1101
Pridružen: To avg 15, 2006 7:07 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a michelin Po mar 09, 2009 9:42 am

GoGo je napisal/-a:Še enkrat vprašanje: ali lahko kdo potrdi da Tilia daje ob sklenitvi življenskega zavarovanja 50% bonusa na osnovno in kasko zavarovanje?
V primeru da daje, me seveda zanima koikšna je minimalna mesečna premija in
če je omejeno zgolj na določeno vrsto življenskega zavarovanja.

Sicer grem popoldne k agentu, vendar bi rad imel čimveč informacij že prej...

seveda dobiš bonus , ;)
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Napisal/-a f.taunus To mar 10, 2009 6:00 am

Ne dobiš bonusa, dobiš komercialni popust.
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo To mar 10, 2009 7:39 am

f.taunus je napisal/-a:Ne dobiš bonusa, dobiš komercialni popust.


Tako je. Včeraj sem bil pri agentu in na izhodiščno ceno (osnovno+kasko zavarovanje) brez bonusa sem dobil ob sklenitvi klasičnega življenskega zavarovanja
z mesečno premijo 25 eur, preračunano 47,6% popusta. Sem zadovoljen, pa še za familijo bo poskrbljeno, če se mi kaj zgodi. Človek nikoli ne ve...
Lep dan!
 
zav
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To mar 17, 2009 10:34 am

Napisal/-a zav To mar 17, 2009 10:53 am

Pri avtokasku ne primerjaj samo popustov ampak tudi kritja, kdaj zgubiš bonus in kdaj se upošteva franšiza. Več najdeš tukaj http://www.zavpro-zavarovanje.si/primerjava_avtomobilskega_kaska.html Za popust se dogovori s svojim zastopnikom. Če boš sklenil življenjsko zavarovanje pa je dobro da si prej prebereš to http://www.zavpro-zavarovanje.si/odpoved_in_odkup_zivljenjskega_zavarovanja.html, da ne boš potem govoril, da nisi vedel kaj delaš.
Ni povprečnih zavarovanj. So le ustrezna ali pa bomo škodo plačali sami.
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo To mar 17, 2009 12:31 pm

zav je napisal/-a:Pri avtokasku ne primerjaj samo popustov ampak tudi kritja, kdaj zgubiš bonus in kdaj se upošteva franšiza. Več najdeš tukaj http://www.zavpro-zavarovanje.si/primerjava_avtomobilskega_kaska.html Za popust se dogovori s svojim zastopnikom. Če boš sklenil življenjsko zavarovanje pa je dobro da si prej prebereš to http://www.zavpro-zavarovanje.si/odpoved_in_odkup_zivljenjskega_zavarovanja.html, da ne boš potem govoril, da nisi vedel kaj delaš.


Kasko je pravi, vzel sem brez odbitne franšize, življenjsko pa tudi OK. Vseeno hvala za opozorilo.
Lep dan!
 
Uporabniški avatar
JamesTheMan
Novinec
 
Prispevkov: 309
Pridružen: Če jan 29, 2009 6:14 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a JamesTheMan To mar 17, 2009 2:39 pm

Zanimive primerjave, vendar žal so prestare, da bi bile realne.

Primerjava zavarovanj avtomobilskega kaska vsebuje produkte "polnega" avtomobilskega kaska različnih zavarovalnic, ki so bili v prodaji avgusta 2002 (oznake produktov niso navedene)




Bi bilo pa zanimivo videti nove, prenovljene.
 
comm
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: To jan 27, 2009 3:09 pm

Napisal/-a comm Če apr 30, 2009 6:03 am

Pri zavarovanju je ena nova ponudba in sicer ma Triglav neke paketne ponudbe. Jaz kupujem avto pa se odločam za zavarovalnico, kjer bi ga zavaroval. Vzel bi u bistvu vsa zavarovanja ... pa me zanima, kaj mislite o ponudbi na tej strani http://avto.triglav.si/
Sem pa mladi voznik, zato me zanima, če je samo Triglav s takimi popusti za mlade?
 
nejalog
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe maj 15, 2009 11:20 am

izsiljevanje

Napisal/-a nejalog Pe maj 15, 2009 11:28 am

Zadnje dni mi bo zavarovalnica Tilia požrla živce. Z možem sva imela prometno nesrečo, sicer mama midva zavarovano pri zavarovalnici MB, vendar človek, ki je bil kriv ima Tilio. On je vso krivdo priznal. Nama pa Tilia noče pokriti škode. Z raznoraznimi izgovori, kot da je avto prestar, deli predragi, da sva celo sama kriva za nesrečo, ker sva SE UMIKALA, da bi preprečila nesrečo, naj avto prodava in kupva drugega. Res podlo od podlosti. V bistvu nisva kriva in še v svoj minus bi mogla iti, da bi avto popravila.

Zato svetujem vsakemu izmed njih, stran od njih.
 
recept
Novinec
 
Prispevkov: 236
Pridružen: Pe apr 25, 2008 10:46 pm

Re: izsiljevanje

Napisal/-a recept Pe maj 15, 2009 1:04 pm

nejalog je napisal/-a:Zadnje dni mi bo zavarovalnica Tilia požrla živce. Z možem sva imela prometno nesrečo, sicer mama midva zavarovano pri zavarovalnici MB, vendar človek, ki je bil kriv ima Tilio. On je vso krivdo priznal. Nama pa Tilia noče pokriti škode. Z raznoraznimi izgovori, kot da je avto prestar, deli predragi, da sva celo sama kriva za nesrečo, ker sva SE UMIKALA, da bi preprečila nesrečo, naj avto prodava in kupva drugega. Res podlo od podlosti. V bistvu nisva kriva in še v svoj minus bi mogla iti, da bi avto popravila.

Zato svetujem vsakemu izmed njih, stran od njih.


Zakaj? Saj tisti, ki ima zavarovano, ni nič na škodi ;-)

Sicer pa že beseda o odvetniku naredi čudeže.
 
Uporabniški avatar
michelin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1101
Pridružen: To avg 15, 2006 7:07 pm
Kraj: Kamnik

Re: izsiljevanje

Napisal/-a michelin Pe maj 15, 2009 2:36 pm

nejalog je napisal/-a:Zadnje dni mi bo zavarovalnica Tilia požrla živce. Z možem sva imela prometno nesrečo, sicer mama midva zavarovano pri zavarovalnici MB, vendar človek, ki je bil kriv ima Tilio. On je vso krivdo priznal. Nama pa Tilia noče pokriti škode. Z raznoraznimi izgovori, kot da je avto prestar, deli predragi, da sva celo sama kriva za nesrečo, ker sva SE UMIKALA, da bi preprečila nesrečo, naj avto prodava in kupva drugega. Res podlo od podlosti. V bistvu nisva kriva in še v svoj minus bi mogla iti, da bi avto popravila.

Zato svetujem vsakemu izmed njih, stran od njih.

Zanimivo :shock: ,če so vsi papirji o nastali škodi kot morajo biti ,ni tako kot si napisala ;) . Da nisi kakšen agent,ki pljuva čez določene zavarovalnice :lol:
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R To maj 19, 2009 9:13 pm

in kaj ima agent od tega, da pljuva po drugih zavarovalnicah? Če bi se komu poznalo, bi se mogoče lastnikom :P

lp
Slika
 
nejalog
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe maj 15, 2009 11:20 am

Napisal/-a nejalog To maj 26, 2009 12:34 pm

eclipse_R je napisal/-a:in kaj ima agent od tega, da pljuva po drugih zavarovalnicah? Če bi se komu poznalo, bi se mogoče lastnikom :P

lp


Nisem ne agent. ne kdo drug, ki hoce pljuvat po zavarovalnicah, sem dejansko clovek, ki je bil oskodovan v nesreci, ki je ni sam povzrocil. Tocno tko je kot sem napisala in citirala, meni se zdi ful bedasto od njih, da se tako obnasajo. Sicer ne bom izdala lokacije, kjer se nama je to pripetilo, morebiti so drugje boljsi?? Sam vem, da nisem pri njih prvi tak primer. Vse papirje imamo zrihtane, krivdo priznano, o cenilcu pa nimam besed, njegov nacin nastopa in komunikacije. Podn, da te vse mine.


Do sedaj sem vecino resevala pri Triglavu, brez komplikacij in mislim pri njih nadaljevati
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov