Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a denis099 Pe avg 19, 2016 6:57 pm

oz. kaj mi vi priporočate za to ceno.. max nekje 24eur... v račun bi dal astro... za ta denar bi rad bolj "premium" avto z malo prevoženimi.. recimo kak audi q3 še pride v poštev...
denis
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a esem Pe avg 19, 2016 7:20 pm

Pa kaj je tebi? Najdeš samo vprašljive dilerje, Meško je tudi tak. Je tako težko prej malo poiskat?

Sicer pa za nekoga, ki bi doplačal 10-15 k € (+ svojo astro!) za potencialno slabši nepreverjen avto, to ni nekaj presenetljivega. Preplačaj prvega iz svete trojice in daj že enkrat mir.
 
bostjannn
Novinec
 
Prispevkov: 178
Pridružen: So sep 06, 2008 6:25 pm
Kraj: preko razumnega

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a bostjannn Pe avg 19, 2016 7:24 pm

Ar giulietta, ce zelis biti viden, verjemi toliko zavidljivih pogledov, kot jih bos delezen v alfi, jih pri drugih za ta denar neboš.
recimo: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... splay=Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir 16V...
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a sašo5 Pe avg 19, 2016 7:33 pm

esem je napisal/-a:Pa kaj je tebi? Najdeš samo vprašljive dilerje, Meško je tudi tak. Je tako težko prej malo poiskat?

čakaj_a ni Meško na spisku uradnih BMw-jevih prodajalcev/dilerjev?

bostjannn je napisal/-a:Ar giulietta, ce zelis biti viden, verjemi toliko zavidljivih pogledov, kot jih bos delezen v alfi, jih pri drugih za ta denar neboš.
recimo: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... splay=Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir 16V...

luštkan za dobro ceno(verjamem, da gre lahko še lepo dol)....... aaaaaaaaaaaampak barva :roll: :roll: :roll:
 
bostjannn
Novinec
 
Prispevkov: 178
Pridružen: So sep 06, 2008 6:25 pm
Kraj: preko razumnega

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a bostjannn Pe avg 19, 2016 7:46 pm

Ajd dobro barva, to je pac en primerek, tudi meni je rdeča ali črna lepša.
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a nered Pe avg 19, 2016 8:43 pm

Ce imas Astro z katero si zadovoljen zakaj potem nebi samo nadgradil na zadnjo verzijo. Mi bomo decembra menjali 2012 Astro jaz sem sicer bil proti nadgradnji na zadnjo verzijo ker mi Opli niso prevec udobni ampak sem bil nad zadnjim modelom presenecen kar se tice udobja in kljub temu ima trden obcutek.

To bi bil moj predlog. Ce si priravljen iti do 24k to lahko dobis novo Astro z skraj vso opremo. Ali pa srednjo opremo in si pustis 5-7k v zepu. In imas nov avto z garancijo ali pa riskiras menjavo za rabljen avto visje kase z neznano zgodovino.

Drugace pa kaj pa Mazda 3 ali CX3 ?
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a denis099 Pe avg 19, 2016 9:53 pm

sem zelo dobro pogledal novo astro ampak.. niti slučajno je nebi zamenjal za mojo in sicer: avto je občutno manjši, za ceno 16t sem mislil da dobim vsaj delno usnje kot imam pri moji itd.. plus tega da me je odbilo da je popolnoma nov avto v salonu bil dosti bolj umazan kot moj.. res je da ga čistim pri profesionalcu pa vendar...

tudi za alfo si ne predstavljam dat toliko denarja, čez dve leti bo cena 12tisoč...

v poštev pride audi, bmw, mb a... ampak ne audija a4 s 150.000 prevoženimi, če imam jaz na astri 25.000.. če razumete point :)
denis
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a nered Pe avg 19, 2016 11:58 pm

Jaz MB A, B nebi kupoval oz probaj prej jaz sem vozil 2015? model A in je bolj meh. MB se zacne z razredom C po mojem mnenju tako, da MB jaz odpisu v tvojem polozaju.

Od tega kar si nastel bi jaz vzel.

BMW 1** - Ce nimas druzine in nisi prevelik
BMW X1 - V nasprotnem primeru

Ce prav jaz MB, Audi, BMW nebi kupu sm zaradi principa ker ga ma vsak k ma minimalca 3 mesce. Prides pred blok od slocialne pa sami Audi, BMW in MB isto k gremo na balkan.
 
pleomax
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 598
Pridružen: Po jul 07, 2014 3:46 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a pleomax So avg 20, 2016 8:00 am

Astri za 16k zameriš,da nima delno usnjenih sedežev,bmw-ju za 25k pa ne? Astra za 25k in bmw za 25k...mislim da ga astra krepko prehiti in se ne bi čudik,če ob taki ceni ne postreže z boljšo kvaliteto. Razlike med premium in ostalimi več niso niti približno tako velike kot so bile. Pa tudi marže imajo veliko večje in to nekajkrat od opla na en avtomobil. Zakaj pa prodajaš avto z le 25k kilometri?
 
JG2
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Po avg 01, 2011 8:58 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a JG2 So avg 20, 2016 8:24 am

Če gledaš za 24k potem vzami kaj takega, se boš vozil kot gospod napram tistem kar gledaš, pa še zgeda tako kot se zagre:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... Geartronic
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 016-NAVI...

Oba avta z malo kilometri in z enoletno tovarniško garancijo brez omejitve prevoženih kilometrov :tomidelej:
Zadnjič spremenil JG2, dne So avg 20, 2016 8:26 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a denis099 So avg 20, 2016 8:26 am

pleomax je napisal/-a:Astri za 16k zameriš,da nima delno usnjenih sedežev,bmw-ju za 25k pa ne? Astra za 25k in bmw za 25k...mislim da ga astra krepko prehiti in se ne bi čudik,če ob taki ceni ne postreže z boljšo kvaliteto. Razlike med premium in ostalimi več niso niti približno tako velike kot so bile. Pa tudi marže imajo veliko večje in to nekajkrat od opla na en avtomobil. Zakaj pa prodajaš avto z le 25k kilometri?


Hvala za odgovor.

To me tudi vsak vpraša zakaj bi prodal relativno nov avto- razlog je samo v tem, da si že od nekdaj želim avto malo boljše znamke in sedaj si ga lahko privoščim. Kdor bo kupil mojo astro se bo veselo vozil in opravil nakup z nasmehom :)
denis
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a denis099 So avg 20, 2016 8:39 am

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... isplay=BMW serija 1: 118d 2015 XENON PDC 3500KM...

za tega bmwja sem jim poslal mail, da v primeru pregleda pri Selmarju (BMW) ga kupim.. sem klical k Selmarju in opravijo eno urni pregled vozila pa še drago ni..
denis
 
zundapp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: Ne mar 16, 2003 10:55 am

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a zundapp So avg 20, 2016 8:42 am

Zdej majo cajt poiskat vezo pri Selmarju, pol pa biznis...
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a denis099 So avg 20, 2016 8:56 am

zundapp je napisal/-a:Zdej majo cajt poiskat vezo pri Selmarju, pol pa biznis...


no takšne naveze vseh avtohiš pa verjetno ne delujejo, ali pač? pomoje tudi dobiš potrdilo, da je avto pregledan in je bp?
so mi sporočili iz te avtohiše, da lahko pridem po avto in ga peljem k Selmarju ni noben problem?

sedaj pa tako: v izboru imam tega bmwja in drugega ki pa je novejši a le za kak tisočak dražji; kako bi se vi odločili?

1) http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... isplay=BMW serija 1: 118d 2015 XENON PDC 3500KM...

2) http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... isplay=BMW serija 1: 116d M Sport
denis
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a sašo5 So avg 20, 2016 9:37 am

zajebano :lol: prvi je definitvo lepši in 143KM ......drugi pa definitivno 100% varen nakup____zdaj pa bodi pameten
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a denis099 So avg 20, 2016 9:56 am

edit mod: predhodnega posta se ne citira!


imam isto dilemo :D
denis
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a nered So avg 20, 2016 12:34 pm

Ja nebos menju Astro za BMW 1. Zakaj bi sou na slabsi avto in znamko, ki ni nic bolj vredna..

BMW je vcasih bil premium. Placal si premium in dobil kvaliteto. Danes placas samo za znamko kvalitete pa vec ni.

Jaz Astre/Focusa nebi nikoli menjal za BMW1/A3/MBAB.

Stem da meni BMW, Audi in MB ze neki casa niso vsec ker tko ko pogledam v druzini tisti, ki majo mastne denarnice vozijo Opel, Volvo, Jaguar, Citroen tisti, ki pa so da ne recem.skoraj sirote pa BMW,Audi, MB..
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1912
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a nejc1 So avg 20, 2016 12:47 pm

Prejšna Astra pa res ni boljši avto od BMW 1, ne ga srat... Oz. boljši je mogoče v prostornosti in udobnem vzmetenju; vozniška izkušnja, dobre povratne informacije na volanu, dobri sedeži (če so "športni model"), dobra lega na cesti, to pa je pri bmwju precej boljše in tudi boljše od nove astre, in zaradi teh lastnosti tudi kupiš bmw, zaradi prostornosti ali udobnega vzmetenja sigurno ne... Kvalitete je pa tudi še vedno nekaj prisotne, problem so pa nekaj let rabljeni uvoženi avtomobili, ki imajo tudi po 400 jurjev in več realnih in pri takšnih kilometrih pač začne počasi kaj crkovat, na števcu pa seveda 130kkm in potem je bmw kriv, da hitro crkuje...
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a nered So avg 20, 2016 12:57 pm

Voznih lastnosti Astre/Focusa z BMW 1 ne mores primerjat tudi ce rizas opremo. Ta dva sta vrh razreda to pa itak ni treba mn verjet lahk pogleas review od fifthgear, top gear, carbuyer, automagazin, itd..

Ce pa upostevamo sportne izvedbe pol pa sploh.
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Nakup/MB/Opel/Audi

Napisal/-a denis099 So avg 20, 2016 1:07 pm

zanimiva debata... saj tudi jaz študiram podobno... astra mi res gre super, vožnja odl 5...

kaj pa recimo primerjava prejšnja BMW-ja in recimo opel insignie: dobim kar dobro limuzino krepko ceneje...
napr:
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... splay=Opel Insignia 2.0 CDTI Drive Start Stop

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... splay=Opel Insignia 2.0 CDTI Cosmo.MALO RABLJE...

ps: je pa res da drugo leto pride nov model insignine in bo tole za "staro kramo"
denis
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 118 gostov