Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tr00per Sr avg 13, 2014 4:26 pm

itak, spet nekdo na ić... jst zase vem, da pri prodaji/nakupu avta nikoli nočem imeti opravka z južnjaki, p naj se sliši še tako rasistično! Ampak ene par jih poznam oz. sem imel opravka z njimi in o nobenem ne vem lepega povedat. Zato, če bi se že ukvarjal z njimi-prodajam po sistemu videno-kupljeno pa prepis in denar takoj na roke, kupoval pa od njih nebi nikoli.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a TrijoAdijo Sr avg 13, 2014 4:59 pm

Eni se pač pustite nategnt....Ma jest bi mu dal 500€ nazaj samo pod pogojem, da vidim avto in ga sam pregledam, če je res ribnu. Pa še to je vprašanje, če bi ga sploh yebal 5%, če bi me kupec klical in mi prisegal na svojem otroku, da je avto ribnu....Pitaj boga kaj je on v tej eni uri delal z avtom...
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack Sr avg 13, 2014 9:46 pm

Jaz bi rekel da ga vrne, pa dobi denar nazaj, minus nekaj procentov ker ga je že uporabljal v tem času. Oziroma še bolje bi ga bilo ignorirati. Zaradi takih je naša država na tako slabem glasu.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ojnica Sr avg 13, 2014 10:41 pm

Imaš tud posrednike, fizične, ki delajo za avtohišo. Takole cele dneve visijo na avto.net, imajo v roki telefon in ključe od avta in TAKOJ šibajo na ogled.
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a BoneS Če avg 14, 2014 11:49 am

tr00per je napisal/-a:itak, spet nekdo na ić... jst zase vem, da pri prodaji/nakupu avta nikoli nočem imeti opravka z južnjaki, p naj se sliši še tako rasistično! Ampak ene par jih poznam oz. sem imel opravka z njimi in o nobenem ne vem lepega povedat. Zato, če bi se že ukvarjal z njimi-prodajam po sistemu videno-kupljeno pa prepis in denar takoj na roke, kupoval pa od njih nebi nikoli.


Moram rect, da se kar strinjam.
Slika
 
dado23
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe avg 02, 2013 1:32 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a dado23 Če avg 14, 2014 1:17 pm

aldovz je napisal/-a:Živjo

tale prodaja avtomobilov je pri nas ratala enostavno ena nategancija 14dni nazaj sem prodal Opel Zafiro l2006, katera je imela poškodovano levo stran (popraskana od odbojne ograje) imela je 240000km in bila je brez servisne knjige. In ko so ga prišli iskat sem čez 1 uro dobil klic da je avtomobilu ''ribnila mašina''. Avto je bil redno servisiran in normalno vožen, tudi ko sem klical svojega mehanika mi je povedal da je skoraj nemogoče, da bi se kaj takega zgodilo sploh pri teh motorjih... Ampak danes nikoli neveš sploh pri teh kilometrih. Ker mi je kupec govoril, kaj vse se je zgodilo in da prisega na svojega LASTNEGA OTROKA enostavno nisem več vedel kaj je res in kaj ne. Pač ker ne prodajam avtomobilov na veliko in jih ne menjam kot ''gate'', sem na koncu nesel nazaj 500€. Zgodba mi je smrdela že od samega začetka ampak enostavno sem nasedel na nateg, ki ga izvajajo sedaj!!!! Danes pa mi sodelavec pokaže moj bivši avtomobil na internetu z precej manj kilometri kot jih je imel, popravljen, vrjetno tudi z isto mašino. In za povrh še to da ga prodaja AVTOHIŠA oz. kako naj temu sploh še rečem. Moram še povedati da avtomobila nisem prodal Avtohiši ampak xyz fizični osebi. Rad bi samo to zgodbo delil naprej in opozoril, da ne nasedajte na take natege!!!!

Še link http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=874 ... 0PRESTAV...



NOV LINK:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=874 ... 0PRESTAV...

Nwm zakaj zadeve ne prijaviš na policijo...je bil podoben primer ne dolgo nazaj v NM...tebe so ogoljufali za 500€...novega kupca pa še za nerealne kilometre na vozilu + višjo ceno....
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ojnica Če avg 14, 2014 1:25 pm

..naj nekdo na 24 ur pošlje PRT SC kopije....
 
bucko_99
Novinec
 
Prispevkov: 499
Pridružen: Ne jul 07, 2013 8:00 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a bucko_99 Če avg 14, 2014 1:37 pm

meni se zdi da ljudje ki so opeharjeni s strani goljufov pri avtomobilih, da so premalo vztrajni in kar pozabijo na svoj denar. Če bi bilo več prijav inšpekcijam in policiji bi se tudi nategatorji začeli drugače obnašati, tako pa vedno uidejo brez posledic in ponavljajo goljufijo za goljufijo.
Če bi vam delodajalec kar tako brez razloga vzel 500eur pri plači bi se pritožili ali bi bili tiho?
 
Nikola_Tesla
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 616
Pridružen: So maj 12, 2012 8:43 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Nikola_Tesla Če avg 14, 2014 2:03 pm

Pravijo da je neukrepanje tudi del sokrivde.
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a abbe Če avg 14, 2014 2:25 pm

Nikola_Tesla je napisal/-a:Pravijo da je neukrepanje tudi del sokrivde.


kdo to pravi?
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a a_sist Če avg 14, 2014 3:15 pm

Očitno bere to temo, ker oglas ne obstaja več :)
No escape from the mass mind rape...
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hahehihoh Če avg 14, 2014 4:02 pm

aldovz je napisal/-a:Živjo

tale prodaja avtomobilov je pri nas ratala enostavno ena nategancija 14dni nazaj sem prodal Opel Zafiro l2006, katera je imela poškodovano levo stran (popraskana od odbojne ograje) imela je 240000km in bila je brez servisne knjige. In ko so ga prišli iskat sem čez 1 uro dobil klic da je avtomobilu ''ribnila mašina''. Avto je bil redno servisiran in normalno vožen, tudi ko sem klical svojega mehanika mi je povedal da je skoraj nemogoče, da bi se kaj takega zgodilo sploh pri teh motorjih... Ampak danes nikoli neveš sploh pri teh kilometrih. Ker mi je kupec govoril, kaj vse se je zgodilo in da prisega na svojega LASTNEGA OTROKA enostavno nisem več vedel kaj je res in kaj ne. Pač ker ne prodajam avtomobilov na veliko in jih ne menjam kot ''gate'', sem na koncu nesel nazaj 500€. Zgodba mi je smrdela že od samega začetka ampak enostavno sem nasedel na nateg, ki ga izvajajo sedaj!!!! Danes pa mi sodelavec pokaže moj bivši avtomobil na internetu z precej manj kilometri kot jih je imel, popravljen, vrjetno tudi z isto mašino. In za povrh še to da ga prodaja AVTOHIŠA oz. kako naj temu sploh še rečem. Moram še povedati da avtomobila nisem prodal Avtohiši ampak xyz fizični osebi. Rad bi samo to zgodbo delil naprej in opozoril, da ne nasedajte na take natege!!!!

Še link http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=874 ... 0PRESTAV...


Ker stalno daje nove oglase, je tukaj link do njegove avto.net strani.

http://www.avto.net/avtopomp/
 
real_ist
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Po jun 23, 2014 8:18 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a real_ist Če avg 14, 2014 8:12 pm

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če ima kdo izkušnje s tem prodajalcem: AVTO PREBOLD-Hmeljarska cesta 8,3312 Prebold.

Danes sem si tam ogledal ta avtomobil, ki ima servisne listke in potrjeno garancijo.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=875 ... -SERVISN...

Lep pozdrav

Grega
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ojnica Če avg 14, 2014 8:17 pm

 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LukL Pe avg 15, 2014 5:08 pm

najbolš, da se lima stalno linke gor dokler ne bo podal realne kilometre, ker več kot očitno spremlja tole temo.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a lancia hf Pe avg 15, 2014 5:13 pm

Ampak kupil bo pa tisti ta avto, ki to temo ne spremlja...
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a esem Pe avg 15, 2014 5:20 pm

In ravno zato (kupil bo tisti, ki te teme ne spremlja) bo počasi dovolj linkov za isti avto istega prodajalca. Že tako je tema nepregledna, ni treba sadit nove solate. Tisti, ki spremlja, bo itak našel z iskalnikom.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a maniaxxx Pe avg 15, 2014 6:38 pm

BoneS je napisal/-a:
tr00per je napisal/-a:itak, spet nekdo na ić... jst zase vem, da pri prodaji/nakupu avta nikoli nočem imeti opravka z južnjaki, p naj se sliši še tako rasistično! Ampak ene par jih poznam oz. sem imel opravka z njimi in o nobenem ne vem lepega povedat. Zato, če bi se že ukvarjal z njimi-prodajam po sistemu videno-kupljeno pa prepis in denar takoj na roke, kupoval pa od njih nebi nikoli.


Moram rect, da se kar strinjam.


Posploševanje, totalno posploševanje....mislim da nacionalnost nima veze s tem, če je kdo nategator...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tr00per Pe avg 15, 2014 7:16 pm

izkušnje govorijo zase...
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 91 gostov