Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1778
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Davek na zavorni prah, odpadel delce pnevmatik in ostalo

Napisal/-a void Po apr 29, 2024 11:16 am

Ja ja, samo pri nas se ne umakne stran od ljudi, ampak se premakne umazana industrija v neke 3 dele sveta, da delajo dalje za nas.
Ekologija ne obstaja, obstaja samo ekonomija ekologije. Vsi ki mislite da poltiki in korporacije delajo v dobro okolja, se mi smilite res, ker ne živite v realnem svetu.

@Blinder pa ti veš da je nordstream investicija bila 50/50. Se pravi je napadena tudi infrastruktura nato članice. Article 5 pa to?
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1080
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Davek na zavorni prah, odpadel delce pnevmatik in ostalo

Napisal/-a D12J12 Po apr 29, 2024 11:25 am

Se strinjam, evropa postavlja standarde, da drugi opravljajo umazano delo za nas, prav tako lahko oni postavijo takšne standarde, ampak so zadaj €€€€. Na srečo živimo na pravem koncu sveta. Pri nas bodo omejili promet skozi mesta, znižali hitrosti v naseljih, nam prodali manj prašne zavorne ploščice ko bodo nekomu v indiji pred bajto postavili proizvodnjo baterij po najnižjih okoljskih standardih. Čez 100 let pa še sledi kupola nad evropo, ko bodo pluča zemlje posekana.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1778
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Davek na zavorni prah, odpadel delce pnevmatik in ostalo

Napisal/-a void Po apr 29, 2024 11:33 am

Čez 100 let europa niti približno ne bo to kaj si mi mislimo da bo. Europa bo že čez 20 let en kaos že skoraj tretji svet s tem tempom.
Konec je tudi zastonj oz. napol zastonj energije, surovin iz naslova kolonizacije. Tako da bo še zelo komplicirano in težavno.
Ali bo ww3, ali pa se treba sprijaznit da zahod več ni edini na tem svetu. In to se že lepo vidi, sploh kaj se dogaja z ameriško nadvlado po svetu.
Ukrajinska vojna bo v prihodnosti bla mejnik med svetom prej in potem.

Tako da nobenih kupol ne bo, ker ne bo dinarčkov več. Nažalost tako je. Mogoče nam je pa bojo kitajci zgradili iz humanitarnosti.
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3797
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Davek na zavorni prah, odpadel delce pnevmatik in ostalo

Napisal/-a Blinder Po apr 29, 2024 11:51 am

void je napisal/-a:

@Blinder pa ti veš da je nordstream investicija bila 50/50. Se pravi je napadena tudi infrastruktura nato članice. Article 5 pa to?


kaj naj zdaj, NATO napade Ukrajino, ker je baje ona sabotirala nordstream?
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1778
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Davek na zavorni prah, odpadel delce pnevmatik in ostalo

Napisal/-a void Po apr 29, 2024 12:04 pm

Znajo oni dobro kdo je sabotirau plinovod, in zato je tudi taka tišina okoli tega plinovoda. In definitivno ni bla Ukrajina.
Sej se zna kdo je največji terorist na svetu.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2359
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Davek na zavorni prah, odpadel delce pnevmatik in ostalo

Napisal/-a DePalmo Po apr 29, 2024 12:46 pm

Evo, in še vse ostalo kar ste našteli. Seveda največja cvetka vrlih kravatarjev je forum z onesnaževanju okolja in zmanjšanju le-tega ... kjer vsak prileti s svojim privat letalom. Juhej za ekologijo!

In seveda nedolgo nazaj članek kjer so (ali bodo? nisem prebral do konca) nabili dodaten davek na avione in ladje ... a le za javni promet, privat jahte in avioni so izvzeti iz tega davka. Kot da nas imajo za norca!

Da me nebo kdo narobe zastopil, sem za ekologijo in sem za varovanje okolja, ampak mi spije živce ker so tile kravatarji tako pametni kaj in kako, ko bi pa sami morali kaj narediti na tem so pa prvovrstne svinje. Nam pa odrejajo vsebnost kobilic (al katerih žuželk že) v hrani, prepoved plastičnih vrečk (a za denar se jih še vedno dobi!!) in eko zavorne ploščice. Že eko gume so porazne, kako bo s ploščicam?
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1778
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Davek na zavorni prah, odpadel delce pnevmatik in ostalo

Napisal/-a void Po apr 29, 2024 1:52 pm

Teh davkov v pripravi je en kup, samo se noben ne posveča kaj dost. Pol bo pa kr naenkrat bum in vsi bojo v šoku.
Vsi živijo v neki pravljici kako je vse super in tudi naprej bo.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov