Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
cardynal
Novinec
 
Prispevkov: 404
Pridružen: Po maj 31, 2004 11:16 am
Kraj: slovenj gradec

Napisal/-a cardynal Po dec 27, 2004 4:14 pm

dokler bi prehiteval in razbil sam sebe in svoj avto nebi bila moja stvar vendar ko bi trofu mene al pa koga drugega ko ni nic kriv pa vrjemi da nebi bila sam tvoja stvar!!!!!
 
Uporabniški avatar
accent lover
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Ne dec 12, 2004 4:28 pm
Kraj: Ljubljana/Vič

Napisal/-a accent lover Po dec 27, 2004 4:25 pm

ja ja to vme sam jst sm ze parkrat reku da nimam tega namrena dečat ce pa bi to gdo hotu delat pa to nebi blo vazno delat ce ma 16 al 18 let ce to gdo hoce narest bo to delu :-P sicr pa to ni vazn kr to navm delu ane :D





LP VSEM IN VESELO NOVO LETO :D
 
Uporabniški avatar
Avalon
Novinec
 
Prispevkov: 414
Pridružen: Ne nov 28, 2004 12:22 am
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a Avalon Po dec 27, 2004 4:46 pm

accent lover je napisal/-a:Hvala res bi bilo lepo :P :P Ja vem da bi se malokatr stars oblacil in obuval prav za to priloznost in tudi moji niso prav nic posebni in tudi tebe prosim da me ne ocenjujs ker jst tebe NE.Ja vozil pa bom tudi teh usranih 500 metrov ampak samo zato da vozim in recem ti ce bi bil na mojem mestu bi razumel.Glede odgovornosti bi jo prevzel 100% tisto pa sm samo tako omenil kajti jasno je da se nabira na voznika.

LP VSEM :D


Saj ne obsojam tebe ali pa Demo(ta). Jaz kvečjemu objektivno gledam na populacijo ki ima trenutno 16 let. Upoštevam pravilo izjeme, vedno. Toda dejstvo je, da je oseba pri 16ih letih vsaj v njegovi glavi alfa in omega vsega. To še zdaleč ni res. Boš videl ko boš 18 ali 20 pa boste s kolegi sedel za mizo pa se spomnijal zadev ki ste jih počeli ko se bili 16, najprej pride smeh pol se pa primeš za glavo pa sam pri sebi rečeš:"mater kaj sem pa takrat razmišljal???" Finta je, da 16 let in avto nista dobra ideja, mogoče v ZDA ki ima 400 milijonov populacije in imaš tako osnovna vprašanja v izpitni poli, da moreš biti že res retardiran, da ne narediš aja pri njih je tudi po 5 pasov v eno smer, pri nas take ceste nikoli ne bo. Pač meni osebno se zdi slaba zamisel tole, pa ne gojim nobene zamere ker sem jaz mogel biti 18, da sem dobil tisto knjižico oz. zakonito sedel za volan.
Varno vožnjo vam želi Avalon.
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Po dec 27, 2004 5:31 pm

Avalon je napisal/-a:
accent lover je napisal/-a:Hvala res bi bilo lepo :P :P Ja vem da bi se malokatr stars oblacil in obuval prav za to priloznost in tudi moji niso prav nic posebni in tudi tebe prosim da me ne ocenjujs ker jst tebe NE.Ja vozil pa bom tudi teh usranih 500 metrov ampak samo zato da vozim in recem ti ce bi bil na mojem mestu bi razumel.Glede odgovornosti bi jo prevzel 100% tisto pa sm samo tako omenil kajti jasno je da se nabira na voznika.

LP VSEM :D


Saj ne obsojam tebe ali pa Demo(ta). Jaz kvečjemu objektivno gledam na populacijo ki ima trenutno 16 let. Upoštevam pravilo izjeme, vedno. Toda dejstvo je, da je oseba pri 16ih letih vsaj v njegovi glavi alfa in omega vsega. To še zdaleč ni res. Boš videl ko boš 18 ali 20 pa boste s kolegi sedel za mizo pa se spomnijal zadev ki ste jih počeli ko se bili 16, najprej pride smeh pol se pa primeš za glavo pa sam pri sebi rečeš:"mater kaj sem pa takrat razmišljal???" Finta je, da 16 let in avto nista dobra ideja, mogoče v ZDA ki ima 400 milijonov populacije in imaš tako osnovna vprašanja v izpitni poli, da moreš biti že res retardiran, da ne narediš aja pri njih je tudi po 5 pasov v eno smer, pri nas take ceste nikoli ne bo. Pač meni osebno se zdi slaba zamisel tole, pa ne gojim nobene zamere ker sem jaz mogel biti 18, da sem dobil tisto knjižico oz. zakonito sedel za volan.


Se podpišem pod to.....
Accent lover ti me pa spominjap na eno izmed mojih bivših.... čist isti stil govorjenja kot ti zdej......stara je pa bla... ugani.... 16..... zdej pa je 19 pa verjem da zdaleč ni več ista oseba.
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
accent lover
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Ne dec 12, 2004 4:28 pm
Kraj: Ljubljana/Vič

Napisal/-a accent lover Po dec 27, 2004 9:57 pm

lisko je napisal/-a:
Avalon je napisal/-a:
accent lover je napisal/-a:Hvala res bi bilo lepo :P :P Ja vem da bi se malokatr stars oblacil in obuval prav za to priloznost in tudi moji niso prav nic posebni in tudi tebe prosim da me ne ocenjujs ker jst tebe NE.Ja vozil pa bom tudi teh usranih 500 metrov ampak samo zato da vozim in recem ti ce bi bil na mojem mestu bi razumel.Glede odgovornosti bi jo prevzel 100% tisto pa sm samo tako omenil kajti jasno je da se nabira na voznika.

LP VSEM :D


Saj ne obsojam tebe ali pa Demo(ta). Jaz kvečjemu objektivno gledam na populacijo ki ima trenutno 16 let. Upoštevam pravilo izjeme, vedno. Toda dejstvo je, da je oseba pri 16ih letih vsaj v njegovi glavi alfa in omega vsega. To še zdaleč ni res. Boš videl ko boš 18 ali 20 pa boste s kolegi sedel za mizo pa se spomnijal zadev ki ste jih počeli ko se bili 16, najprej pride smeh pol se pa primeš za glavo pa sam pri sebi rečeš:"mater kaj sem pa takrat razmišljal???" Finta je, da 16 let in avto nista dobra ideja, mogoče v ZDA ki ima 400 milijonov populacije in imaš tako osnovna vprašanja v izpitni poli, da moreš biti že res retardiran, da ne narediš aja pri njih je tudi po 5 pasov v eno smer, pri nas take ceste nikoli ne bo. Pač meni osebno se zdi slaba zamisel tole, pa ne gojim nobene zamere ker sem jaz mogel biti 18, da sem dobil tisto knjižico oz. zakonito sedel za volan.


Se podpišem pod to.....
Accent lover ti me pa spominjap na eno izmed mojih bivših.... čist isti stil govorjenja kot ti zdej......stara je pa bla... ugani.... 16..... zdej pa je 19 pa verjem da zdaleč ni več ista oseba.



Lisko stari jst sm 14 pa me tud zanima kaj delas s 16 letnicami :twisted: :P .Drgac pa je res da se vse v glavi spremeni ampak do 20 me caka se 6 let to se pravi 6 najlepsih let mojega zivljena, vem da bo ta dan (dan ko opravim ispit) prsiel vendar upam da cimprej sicr pa tudi jst nocem met z nobenim slabih odnosov tle gor kr nism tuki zato ampak sm tuki zato ke hocem cim vec zvedeti o avtih in hvala vam vsem ker mi pomagate.


LP VSEM IN SRECNO NOVO LETO :D
 
Uporabniški avatar
urooos
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: So jul 24, 2004 4:24 pm
Kraj: kamnik(okolca)

Napisal/-a urooos Po dec 27, 2004 10:05 pm

kwa pa to k jst sm začeu z autosql novembra pa izpita še nism naredu,al bojo zame veljal isto te novi zakoni al še tastari????
lp
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Po dec 27, 2004 10:07 pm

urooos je napisal/-a:kwa pa to k jst sm začeu z autosql novembra pa izpita še nism naredu,al bojo zame veljal isto te novi zakoni al še tastari????
lp


Jest mislm da še tastari.
Če je ravno, ni zabavno.
 
Uporabniški avatar
urooos
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: So jul 24, 2004 4:24 pm
Kraj: kamnik(okolca)

Napisal/-a urooos Po dec 27, 2004 10:17 pm

ja jst tud upam ;)
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko To dec 28, 2004 5:47 am

urooos je napisal/-a:kwa pa to k jst sm začeu z autosql novembra pa izpita še nism naredu,al bojo zame veljal isto te novi zakoni al še tastari????
lp


Zate velja star zakon.....Pa nehite že to spraševat... ni važn kaj nardiš ni važn kaj začneš in ni važn kak..... pogleda se vedn u kerem zakonu se je to začelo..... če jaz jutr napiham 2.00 bojo me po novem letu obravnaval pri sodniku za prekrške po starem zakonu čeprav bo takrat že nov zakon..... ampak prekršek je bil u takem primeru narjen u strem zakonu.... torej gleda se tist zakon kjer se je vse skupi začelo... kapirate zdej?
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko To dec 28, 2004 5:56 am

accent lover je napisal/-a:
lisko je napisal/-a:
Avalon je napisal/-a:
accent lover je napisal/-a:Hvala res bi bilo lepo :P :P Ja vem da bi se malokatr stars oblacil in obuval prav za to priloznost in tudi moji niso prav nic posebni in tudi tebe prosim da me ne ocenjujs ker jst tebe NE.Ja vozil pa bom tudi teh usranih 500 metrov ampak samo zato da vozim in recem ti ce bi bil na mojem mestu bi razumel.Glede odgovornosti bi jo prevzel 100% tisto pa sm samo tako omenil kajti jasno je da se nabira na voznika.

LP VSEM :D


Saj ne obsojam tebe ali pa Demo(ta). Jaz kvečjemu objektivno gledam na populacijo ki ima trenutno 16 let. Upoštevam pravilo izjeme, vedno. Toda dejstvo je, da je oseba pri 16ih letih vsaj v njegovi glavi alfa in omega vsega. To še zdaleč ni res. Boš videl ko boš 18 ali 20 pa boste s kolegi sedel za mizo pa se spomnijal zadev ki ste jih počeli ko se bili 16, najprej pride smeh pol se pa primeš za glavo pa sam pri sebi rečeš:"mater kaj sem pa takrat razmišljal???" Finta je, da 16 let in avto nista dobra ideja, mogoče v ZDA ki ima 400 milijonov populacije in imaš tako osnovna vprašanja v izpitni poli, da moreš biti že res retardiran, da ne narediš aja pri njih je tudi po 5 pasov v eno smer, pri nas take ceste nikoli ne bo. Pač meni osebno se zdi slaba zamisel tole, pa ne gojim nobene zamere ker sem jaz mogel biti 18, da sem dobil tisto knjižico oz. zakonito sedel za volan.


Se podpišem pod to.....
Accent lover ti me pa spominjap na eno izmed mojih bivših.... čist isti stil govorjenja kot ti zdej......stara je pa bla... ugani.... 16..... zdej pa je 19 pa verjem da zdaleč ni več ista oseba.



Lisko stari jst sm 14 pa me tud zanima kaj delas s 16 letnicami :twisted: :P .Drgac pa je res da se vse v glavi spremeni ampak do 20 me caka se 6 let to se pravi 6 najlepsih let mojega zivljena, vem da bo ta dan (dan ko opravim ispit) prsiel vendar upam da cimprej sicr pa tudi jst nocem met z nobenim slabih odnosov tle gor kr nism tuki zato ampak sm tuki zato ke hocem cim vec zvedeti o avtih in hvala vam vsem ker mi pomagate.


LP VSEM IN SRECNO NOVO LETO :D


Tist kaj jaz delam s 16 letnicami..... moja stvar :D :P
Ostalo pa se strinjam s tabo...... pa nisem proti temu zakonu (čeprav vem da je do zdej u postih blo to razbrat). Ampak sem za ta zakon.... ampak rabi pa določene popravke.... to bo prinesel čas. Že če samo pogledaš prej si bil 18.. zvozu tistih par ur.... pa kupu enga zjebenga jugiča pa gasa u prvi ovinek... kapiraš kaj mislim?
Po 4 letih izkušenj se upam it stavt da če grem ponovno izpit delat ga ne nardim.... ker tistih 18 ur kaj sem zvozu daleč ni dovolj da bi se naučil vse kar rabiš za varno vožnjo.....Sem pa pol mel pač mal pameti pa sem lepo počas učil pa sprobaval kake fore na raznih parkingih pa kakih stranskih ravnih cestah kjer ne morš poškodovat drugega edin sebe ( kak se avto obnese če mu pohodiš zavoro, kak se obnese če u ovinek mal preveč pripelješ,kak avtek zravnat če te zanese..... ) pa take fore ki pa jih u avtošoli ne dobiš. In ravn to misli prinest ta nov zakon..... al pa vsaj tist da bi prepreču take situacije.Kok pa u resnic se izbolšalo..... pa bomo vidli s časoma.
Na falus mi edin gre ker država vidi povsod samo denar..... in ravn to je ena izmed find tega zakona.... sam boš rabu dost več ur ki pa ne bojo nič cenejše kot so sedaj.... pa naj obljubljajo ne vem kok še vse , da ne bo dražje... ja pa ja pesek u oči....
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
accent lover
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Ne dec 12, 2004 4:28 pm
Kraj: Ljubljana/Vič

Napisal/-a accent lover To dec 28, 2004 12:28 pm

No lepo :D





LP VSEM :D
 
Moongoose
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Pe sep 05, 2003 8:46 pm

Napisal/-a Moongoose Sr dec 29, 2004 10:42 pm

deo je napisal/-a:Ampak sedaj mora vsak, ki je opravil izpit, v roku enega leta (oz. dveh let, če ima ustrezna zdravniška potrdila,da lahko izostane) ko je opravil izpit, opraviti še program dodatnega usposabljanja v skupnem trajanju dvanajst ur. Program vsebuje:
– vožnjo odličnosti,
– vadbo varne vožnje,
– skupinsko delavnico o varnosti cestnega prometa in psihosocialnih odnosih med udeleženci cestnega prometa.


A lahko malo bolj podrobno razložiš tale program prosim? Vadba varne vožnje se sliši kot pametna stvar, za vožnjo odličnosti pa si sploh ne predstavljam kaj bi to lahko pomenilo
Slika
 
Uporabniški avatar
deo
Novinec
 
Prispevkov: 294
Pridružen: To maj 20, 2003 6:30 pm

Napisal/-a deo Sr dec 29, 2004 11:04 pm

Moongoose je napisal/-a:A lahko malo bolj podrobno razložiš tale program prosim? Vadba varne vožnje se sliši kot pametna stvar, za vožnjo odličnosti pa si sploh ne predstavljam kaj bi to lahko pomenilo


Stvar je sledeča:
Vožnjo odličnosti bodo za razliko od ostalih dveh programov (izvajala jih bo t.i. javna agencija) izvajale avto šole oz. v avto šoli inštruktor (z novim zakonom se tudi spremeni to, da inštruktor ne bo več inštruktor ampak bo se mu reklo učitelj vožnje, nov termin pač). Sama vožnja odličnosti pa bo iz dveh delov, in sicer:
– prvega dela vožnje odličnosti, v obdobju dveh do šestih mesecev po izdaji vozniškega dovoljenja,
– drugega dela vožnje odličnosti v obdobju osmih do dvanajstih mesecev po izdaji vozniškega dovoljenja

Torej kot sem že rekel vožnjo odličnosti po posebnem programu izvajajo avtošole, kateri pa še ni v celoti sestavljen in še bo treba malo počakati. Na pa bi zgledal tako, da boš pač odvozil še za vsaki del kakšno uro vožnje, da inštruktor najprej po dveh mesecih ko si naredil izpit (prvi del v.o.)pač vidi, kako si sam napredoval oz. da še ti kaj svetuje, drugi del v.o. pa sledi po šoli varne vožnje, se pravi da je drugi del namenjen pač temu da se prediskutira kar si odnesel iz šole varne vožnje.

Upam, da je bilo koliko toliko jasno razloženo, ker je vse skupaj kar zakomplicirano.

LP!
Deo
Slika Slika ... seems fetishe !?
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Sr dec 29, 2004 11:12 pm

lisko je napisal/-a:
accent lover je napisal/-a:
Lisko stari jst sm 14 pa me tud zanima kaj delas s 16 letnicami :twisted: :P .Drgac pa je res da se vse v glavi spremeni ampak do 20 me caka se 6 let to se pravi 6 najlepsih let mojega zivljena, vem da bo ta dan (dan ko opravim ispit) prsiel vendar upam da cimprej sicr pa tudi jst nocem met z nobenim slabih odnosov tle gor kr nism tuki zato ampak sm tuki zato ke hocem cim vec zvedeti o avtih in hvala vam vsem ker mi pomagate.


LP VSEM IN SRECNO NOVO LETO :D


Tist kaj jaz delam s 16 letnicami..... moja stvar :D :P
Ostalo pa se strinjam s tabo...... pa nisem proti temu zakonu (čeprav vem da je do zdej u postih blo to razbrat). Ampak sem za ta zakon.... ampak rabi pa določene popravke.... to bo prinesel čas. Že če samo pogledaš prej si bil 18.. zvozu tistih par ur.... pa kupu enga zjebenga jugiča pa gasa u prvi ovinek... kapiraš kaj mislim?
Po 4 letih izkušenj se upam it stavt da če grem ponovno izpit delat ga ne nardim.... ker tistih 18 ur kaj sem zvozu daleč ni dovolj da bi se naučil vse kar rabiš za varno vožnjo.....Sem pa pol mel pač mal pameti pa sem lepo počas učil pa sprobaval kake fore na raznih parkingih pa kakih stranskih ravnih cestah kjer ne morš poškodovat drugega edin sebe ( kak se avto obnese če mu pohodiš zavoro, kak se obnese če u ovinek mal preveč pripelješ,kak avtek zravnat če te zanese..... ) pa take fore ki pa jih u avtošoli ne dobiš. In ravn to misli prinest ta nov zakon..... al pa vsaj tist da bi prepreču take situacije.Kok pa u resnic se izbolšalo..... pa bomo vidli s časoma.
Na falus mi edin gre ker država vidi povsod samo denar..... in ravn to je ena izmed find tega zakona.... sam boš rabu dost več ur ki pa ne bojo nič cenejše kot so sedaj.... pa naj obljubljajo ne vem kok še vse , da ne bo dražje... ja pa ja pesek u oči....


U fack looooooool :DDD
:cry :cry
16letnice aaaaaaa :lol: :P
BTW ne mi zalit jugice ker ti ga vec nem na servise vozo :twisted: :D
 
Uporabniški avatar
ThARippA
Novinec
 
Prispevkov: 317
Pridružen: Ne apr 11, 2004 7:44 pm

Napisal/-a ThARippA Ne mar 06, 2005 11:13 am

Obujam temo.
A mi lahko kdo sedaj, ko smo že zakorakali v novo leto, zatrdno pove kako je zdaj s tem novim pravilnikom? Kdaj se prične izvajati?

Sestrična bo maja polnoletna - če začne zdajle voziti, bo izpit delala še po starem načinu?
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne mar 06, 2005 12:00 pm

Wah. Too much text, not enough time.

Se opravičujem če bom kej ponovu kar je blo povedan, sm bl hitr brau.

Tkole, jst glih delam vožnje v avtošoli, po starem načinu, pa vam bom povedu par stvari.

PRVA STVAR - CPP

CPP. Preveč razpuščeno, folk z "narjenim" CPPjem prhaja ven... Okej, ne rečem da ga spišeš v 10 minutah tko kt jst pa pol narobe prebereš NEPREKINJENA ČRTA, ko pa piše PREKINJENA ČRTA. :oops: Al pa da zajebeš kok lahko dol štrli ena klada pred vozilom. To je eno.

Čist drugo je pa primer mojih sošolk ko niso mele pojma o pojmu na CPPju in so mele plonkiče... A4 list, z tabelo vseh odgovorov in vprašanj in so seveda rešile test 100%, Da ne omenmo da jim je un pomagal pa mal na lepe oči.

Še pr men ko sm bil v avto šoli je predavatelj mal skoz prste gledu, pa šu na "čik" iz učilnce za par minut. Zanimivo da človk sploh ne kadi. ;) Pa folk je dobesedno brau iz knjige in se pogovarju med sabo... Tok me je razpizdl k se ceu fucking razred folka ni mogu odločt, kaj pomen če na tabli za naselje ni črne obrobe, da sm jim moru sam povedat in so pol končno utihnl.

Aja za PP pa ne vem, nism še delu, samo predvidevam pa da je dost podobna situacija.

BISTVO TEGA: Folk brez znanja CPPja hod na vožnje. Velka pizdarija na cesti.

DRUGA STVAR - 16.5 let omejitve, itd

Kdorkoli je prej reku da v Ameriki deluje. Hm... Sine, a si ti pogledu kakšna je cestna varnost pr njih? V kurcu, evo kakšna je.

Ti bi zlo rad vozu... Mi je prov žau, jst bi zlo rad seksu pa ni pr roki. :D

Kok starcev mislte da je dejansko sposobnih bit sovoznik? Na takmu nivoju kot je inštruktor noben, ker nimajo svojih kontrol. Če odštejemo te pedale, pol je ene par staršev dost dobrih. Ene par. Kaj pa ostala večina folka? Pa dediji pa babice k jih bojo muloti spravl na cesto? To je avtomobilistični forum, predvidevam da vas ma večina nadpovprečno kvaliteto vožnje, tisti ki že vozite seveda.

Pomislte pa na kakšnega svojega soseda al pa sošolko iz srednje šole (sorry, ful so mi na žulj stople moje ljube kokoške v razredu :P), k še sama okol komi svojo rit premikata, kako bosta šele mulca nadzorovala? Večina se jih sploh ne bi spomnl na ročno pa volan, kvečemu bi tamalga napizdl al pa skloftal, pol bo pa še večja pizdarija na cesti, k bo v drug avto prletu al pa v najbolšmu primeru v graben.

POINT TEGA: Če nas starši komaj kontrolirajo doma, pa to počnejo že dolgo časa, kako bodo šele v avtu?

Jst sm proti.

LP
Eazy
 
Uporabniški avatar
kochar
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: Pe jan 21, 2005 10:07 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kochar Ne mar 06, 2005 12:08 pm

Stanje na naših cestah se očitno še kar nekaj časa ne bo zboljšalo :evil: Me je kar groza, ko bo ta nov sistem prišel v veljavo :?
I'll be back.
 
Vuso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 677
Pridružen: Po maj 10, 2004 10:55 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a Vuso Ne mar 06, 2005 6:41 pm

Joj, ko se jaz spomnem mojega cpp-ja v avtošoli pa na roški.....
v avtošoli so imeli vsi ene plonkiče in sploh niso bral kakšna so vprašanja(večinoma babe),pol je mela ena sošolka napačn plonkič in je fuknla.ni problema,rekla je da se sji starci ločujejo in je čez 10 min še enkrat pisala.za prvo pomoč je blo itso sranje sam s tistim si itak nimaš kej dost pomagat(razen če se urežeš v kuhinji).od PP vem edino to, da v NOBENEM primeru ne smem pit prave črne kave :ue
roška je bla pa sploh komedija.en model, ki je zraven mene sedu ni vedu kaj pomen en znak, k je bla št 30 gor narisana(omejitev),in je utruju celi sobi z uno bogo omejitvijo, ko reši zadevo do konca gre gor, un mu pregleda in mu reče da je pač fuknu in model popizdi da ma poln falus tega da je že 3x fuknu.bil je pa ene 25 let star(zgledu je kokr da bi nam bil fotr :D
jaz se na cesti avtošol niti ne bojim tako(čeprov kandidati nimajo pojma o cpp),ta prav sranje nastane potem, ko dobi roza knjižco in ugotovi da je u bistvu rojeni dirkač in da so ostali udeleženci sami idioti in le zakaj so omjitve tako glupo postavlene :roll:
učinki tega zakona bodo vidni šele čez nekaj let,tako da do takrat lahko samo upamo da čim manj idiotov na cestah :pray:
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O Ne mar 06, 2005 10:40 pm

Vuso je napisal/-a:...ta prav sranje nastane potem, ko dobi roza knjižco in ugotovi da je u bistvu rojeni dirkač in da so ostali udeleženci sami idioti in le zakaj so omjitve tako glupo postavlene :roll:


mladost je norost... a mislš da je pol bolš znižvat starostno mejo? ;)
 
Vuso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 677
Pridružen: Po maj 10, 2004 10:55 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a Vuso Po mar 07, 2005 12:29 pm

Eazy-O je napisal/-a:
Vuso je napisal/-a:...ta prav sranje nastane potem, ko dobi roza knjižco in ugotovi da je u bistvu rojeni dirkač in da so ostali udeleženci sami idioti in le zakaj so omjitve tako glupo postavlene :roll:


mladost je norost... a mislš da je pol bolš znižvat starostno mejo? ;)


u bistvu je skor isto sranje.itak bo isto kot zdej, saj boš lahko sam vozil, ko boš dopolnil 18 let.in mislim da bo tako v 90%.ne poznam staršev, ki bi si vzeli čas in sedeli zraven, da bo mulček vozil.kakih velikih sprememb ne bo tudi zato, ker mislim da bo večina staršev financirala izpit, ko bo star 18 let.to je nekakšno "darilo" za rojstni dan in mislim da se je ta navada že kar prijela.
zanima me kako se bo obnesla šola varne vožnje.mislim da bo veliko ljudi dobilo še dodatno željo po zajebavanju na cesti, ker je tok "fajn" ko mal plešemo ;) sicer te pa noben poligon ne more naučiti, kaj narediti ko ti pri 80km/h začne nepričakovano nositi avto iz ovinka.ti na poligonu veš kaj se bo zgodilo in razmišljaš o tem kako boš reševal pa še placa imaš ogromno.v praksi na cesti je pa to predvsem odvisno od reflekov in podzavestnega ravnanja(izkušenj), ki jih pa dobiš samo s kilometri.
sej je prov da je mladost norost samo tveganje na cesti je preveliko za izživljanje ;)

lp
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov