Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
tiguan
aka Sonček
 
Prispevkov: 1306
Pridružen: So mar 13, 2010 7:00 pm

Re: rondoji!!

Napisal/-a tiguan Sr mar 07, 2012 10:15 pm

[quote="BBoss"]Ja Sonček sej zato je pa tak nered, če vsak tako vozi kot boš zdej sam prakticiral.[/quote]

, če gre kdo z mano, če mu ni všeč ga lahko sred ceste ven spodim....ajd treba je vozt glede na situacijo na cest....vedno pa se tud ne da super duper vozt, vedno lahko kej pride umes sploh po mestu....kot danes ko me ena babnca ni hotel spustit, da bi šel na desni pas in zavil v ulico....je še zanalašč šla v moj mrtvi kot :roll: in kak naj potem vozmo normalno, jest vedno spuščam, če kdo potrebuje moj pas pred mano....tolk o kulturi ne mene postran gledat.
Član od leta 2004
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: rondoji!!

Napisal/-a cruiser1 Če mar 08, 2012 11:22 am

tiguan je napisal/-a:Sem pa zdej proti LJ-Kamniku vidu da večina res fura po zunanjem. :lol:



Vsak dan se vozim po teh 4rih krožiščih in imam občutek, da sem edini k****n, ki uporablja notranji pas. :roll:
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Re: rondoji!!

Napisal/-a splash Če mar 08, 2012 3:50 pm

najjači so tisti rally šoferji ki uporabijo notranji pas zato, da presekajo naravnost čez krožnega :)

jaz vedno uporabljam notranji pas, vedno dajem žmigovce, vedno se razvrstim pravilno (ne tako kot večina ki iz notranjega kar direkt ven zavije- misli da če ima žmigovc, da je to pa ok), mi je pa zadnjič eden pametoval, da ne smem dati desnega žmigovca ko zapeljem v krožnega, tudi če zapustim krožno na prvem izvozu...

a ni pravilno oz. dovoljeno dati desni žmigovec že preden zapelješ v krožno, če greš potem na prvem izvozu ven (ok, razumem da to ni pri velikih krožnih, ampak manjših, kjer je 1. izvoz večinoma čez par metrov...)???
 
Uporabniški avatar
tiguan
aka Sonček
 
Prispevkov: 1306
Pridružen: So mar 13, 2010 7:00 pm

Re: rondoji!!

Napisal/-a tiguan Če mar 08, 2012 6:39 pm

Voziš glede na situacijo, kaj ti nuca, če vsi vozijo po zunanjem pasu v krožnem ti pa po notranjem, če se pol tvegano vsiliš za ven.....sam toti kožni LJ-Kamnik so zlo velki.
Član od leta 2004
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: rondoji!!

Napisal/-a primozek68 Če mar 08, 2012 10:08 pm

splash je napisal/-a:
a ni pravilno oz. dovoljeno dati desni žmigovec že preden zapelješ v krožno, če greš potem na prvem izvozu ven (ok, razumem da to ni pri velikih krožnih, ampak manjših, kjer je 1. izvoz večinoma čez par metrov...)???


Tako je, če greš na prvem ven, daš smernik pred vstopom v krožišče.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
tiguan
aka Sonček
 
Prispevkov: 1306
Pridružen: So mar 13, 2010 7:00 pm

Re: rondoji!!

Napisal/-a tiguan Če mar 08, 2012 10:48 pm

Mi mamo krožni, ko pridemo v krožni damo celo levi smernik :lol:
Član od leta 2004
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 104 gostov