Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Rjuhar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2634
Pridružen: Po jan 13, 2003 2:39 pm

Napisal/-a Rjuhar Če nov 11, 2004 8:05 am

Jest bi tud tkole reku - ce se noben ne buni, ko je napisanih par strani prirocnika o driftanju skozi ovinke, potem definitivno ni nic narobe, ce nekdo napise, kako se normalno pelje skozi rondo.
 
sm56
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 71
Pridružen: So jun 12, 2004 8:40 pm
Kraj: kranj

Napisal/-a sm56 Če nov 11, 2004 8:26 am

pa bodimo malo bolj tolerantni do tistih, ki nimajo več najmlajših refleksov, najnovejših avtomobilov in tako malo časa za priti do cilja kot mi ;) :idea:
 
Uporabniški avatar
PiLLLe
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2461
Pridružen: Sr mar 24, 2004 10:33 pm
Kraj: lublana

Napisal/-a PiLLLe Če nov 11, 2004 8:36 am

eXtreme sj je use kul in prav sam a si ti slucajn opazu kako je to napisu? like fucking pou strani njegove spovedi. Pol drugo ne ti zdj tle men kok jst neznam cpp-ja k prvo kt prvo zarad mene do zdj nikol ni blo guzve nikol nism zajebu vs promet v kriziscu, pa tko dalje.
Nevem kva da recm mene ste najdl kurcat :) jst itk bring it on :D fak dj bomo sli enkrat en rejs cez lj pa use te rondojcke pa vecja krizisca bomo vidl kako bo kdo uspesn.


Lp PiLLLe
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul Če nov 11, 2004 8:44 am

PiLLLe je napisal/-a: fak dj bomo sli enkrat en rejs cez lj pa use te rondojcke pa vecja krizisca bomo vidl kako bo kdo uspesn.


Lp PiLLLe


če mi plačaš cpp kazni ki bodo sledile (če bodo) z veseljem ;) . sicer pa ne vem zakaj spet govoriš o "rejsanju", ker se ne gre za to v tej debati kako hitro prideš iz enega konca lj v drugega ampak ravno o cpp in kulturi vožnje
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 Če nov 11, 2004 9:00 am

menjekul je napisal/-a:
tomaz40 je napisal/-a:Mater pa un ki pri nas dizajnira rondoje :evil:


pa naši građevinci brate :D



Građevinci jih rade. Dizajnirajo pa butli z nazivi. Recimo primer:Profesor na fakulteti za arhitekturo ima narejeno samo srednjo šolo in velja za enega najboljših arhitektov pri nas. :x Sem pa meddrugimi jest priča da so njegova dela neuporabna.

menjekul je napisal/-a:ajd rondoji so še nekak...ali šugava nam je kultura (vožnje) kolega ristiću


Ma niso. Rondoji pr nas smrdijo. Edini ki je dokaj normalen pa še zmer premajhen je Tomačevski. Recimo tisti pred Bauhausom v LJ. 2 sekundi rabim da ga prevozim. Kdaj nej da žmigavc, ki bo polkrat utripnu ko bom jest že zuni. Pa zakaj nej grem na notranji vozni pas (da bi se še kdo drug lahko vključil na rondo) če morm takoj spet na zunanji pas da bom odpeljal z rondoja?

Pa še to. Po zakonu morjo avtošole vozit po zunanjem voznem pasu. Zato pol folk vozi samo po zunanjem ker se noben nikol ni ukvarjal z notranjim in je tam samo za okras.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Napisal/-a menjekul Če nov 11, 2004 9:15 am

tomaz40 je napisal/-a:Građevinci jih rade. Dizajnirajo pa butli z nazivi. Recimo primer:Profesor na fakulteti za arhitekturo ima narejeno samo srednjo šolo in velja za enega najboljših arhitektov pri nas. :x Sem pa meddrugimi jest priča da so njegova dela neuporabna.

Ma niso. Rondoji pr nas smrdijo. Edini ki je dokaj normalen pa še zmer premajhen je Tomačevski. Recimo tisti pred Bauhausom v LJ. 2 sekundi rabim da ga prevozim. Kdaj nej da žmigavc, ki bo polkrat utripnu ko bom jest že zuni. Pa zakaj nej grem na notranji vozni pas (da bi se še kdo drug lahko vključil na rondo) če morm takoj spet na zunanji pas da bom odpeljal z rondoja?

Pa še to. Po zakonu morjo avtošole vozit po zunanjem voznem pasu. Zato pol folk vozi samo po zunanjem ker se noben nikol ni ukvarjal z notranjim in je tam samo za okras.


ja glede arhitektov...mam slabo mnenje :P . saj maš po eni strani prav. res pa je da se tudi vozniki razlikujemo med sabo. eni s pridom izkoristimo ostale pasove (recimo za prehitevat) drugi si pač tega nekako "neupajo". sem po tomačevem tudi po najožjem prehiteval (velikokrat)...sam gume dajo tako grd zvok ob sami vožnji po omenjenem rondoju, da je kr groza :?
 
Van
Novinec
 
Prispevkov: 222
Pridružen: Ne sep 05, 2004 2:42 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a Van Če nov 11, 2004 10:00 am

Če ne bi to prebral, bi še vedno vozil v smeri urinega kazalca
Mater mam srečo.
Omejitve so stare kot človek.
 
Uporabniški avatar
carmender
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne nov 14, 2004 1:10 pm
Kraj: Doma

Napisal/-a carmender Po nov 15, 2004 9:40 pm

Sam jest pa grem včasih kaksen krog več po rondoju. Sej je čist luštn. Mal v krogu se vozt. Pri Leclercu recimo. Pa zad pogon. Pa poln tank...............Sam pol mi pa otroc zadi bruhajo :cry: :shock: :( :o ! Hec, hec!
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Po nov 15, 2004 11:56 pm

Jst bi dodal še tole: Če fališ izvoz, se pelji okoli ne pa izvajat nekih akrobacij.
Tut to se je že dal vidt.
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
jakaracman
Uporabnik
 
Prispevkov: 829
Pridružen: To sep 03, 2002 1:59 pm

Napisal/-a jakaracman To nov 16, 2004 9:03 am

mihant je napisal/-a:
PiLLLe je napisal/-a:[no ti taglasni kaj bos pa zdj reku ? :D


LP PiLLLe


em, enkrat bo tvoja še odbojna ograja, al pa kšn drug avto, pa položnica in $$ new bojo več dolg tvoji :D :P

tomačevski rondo je itak čist prfuknen k folk tm prehitr voz. :noro :huh: so skoz tm nesreče. prec k je mal bl šroka cesta oziroma ko se osebanahaja v okolici avtoceste cca 5km vsi vozjo 189kmh. take folke bi sam :/:o:/ :-:o :g:

pa problem je tud k se ti lepo peleš po zunanjem pasu in čš jt pr naslednem izhodu vn, te en izsil in piši iz notranjega pasu praktično ČEZ tebe vn z dvakrat prevelko hitrost.

take stvari grejo men tolk na jetra in bom enkat, k se mi bo zdel da me ne bo nč stalo al pa pač čist tko k bom popizdu bom vse k izsiljujejo, al pa tkole pr rondoju pa take stvari namest po bremzi lepo gasaaaa in bojo pol vidl kaj se to prav kršit predpise (beri da bo BUUM!) :evil: ;) pazte se vi... :g: :-:o

mamin sinko ...
Take moraš najprej ujet ... Kdo pameten se bo pa tomačevkem rondoju 40 (!) vozu?????
Slika
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor To nov 16, 2004 9:36 am

PiLLLe je napisal/-a:Pol gres pa npr v kva pa vem gorsuple pa mas eno enosmerno ulco en stop znak pa eno vecje krizisce in to je to. pišuka sm meu sosolca k je naredu izpit pr 17-ih urah s tem da je pr 15uri spegu odbou :) sam se nemorm spomnt s kje je biu :)

:ne

Nobena avto šola ne vozi po grosuplju. Tudi avto šola Grosuplje vozi v LJ in ma sedeš na glavni postaji.
 
Uporabniški avatar
-tomi-
Novinec
 
Prispevkov: 290
Pridružen: Po apr 05, 2004 9:46 pm

Napisal/-a -tomi- To nov 16, 2004 12:38 pm

...najprej rondoji so dobra zadeva in jih je premal :!: ...ampak če si vzameš enkrat pol ure cajta ali pa stojiš na kaki avtobusni postajo poleg rondoja in med čakanjem na trolo opazuješ dogajanje v ronduju kmalu prideš do tega da smo rondoje prezgodaj izumili in bi bilo potrebno počakati na naslednjo stopnjo evolucije človeka.


lp, t.


PS: en vic
Zakaj so v Medvodah postavil rondo:
-filter za nesposobne KR tablice, ki hočejo v Lj.
 
Uporabniški avatar
K0zM0
Uporabnik
 
Prispevkov: 1169
Pridružen: Po maj 19, 2003 9:45 am
Kraj: Velenje z okolico ;)

Napisal/-a K0zM0 To nov 16, 2004 12:41 pm

če se noben houdrasto ne napravla, promet teče... :roll: ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
Tomaz40
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1690
Pridružen: Sr maj 14, 2003 7:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Tomaz40 To nov 16, 2004 1:14 pm

Bor je napisal/-a:
PiLLLe je napisal/-a:Pol gres pa npr v kva pa vem gorsuple pa mas eno enosmerno ulco en stop znak pa eno vecje krizisce in to je to. pišuka sm meu sosolca k je naredu izpit pr 17-ih urah s tem da je pr 15uri spegu odbou :) sam se nemorm spomnt s kje je biu :)

:ne

Nobena avto šola ne vozi po grosuplju. Tudi avto šola Grosuplje vozi v LJ in ma sedeš na glavni postaji.


Verjetno je blo tole v Domžalah, Trzinu, Kamniku in okolici.
Če bi hitrost ubijala, bi bili vsi dirkači že zdavnaj mrtvi.
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor To nov 16, 2004 2:04 pm

Sej tud v LJ ni treba met 30 ur. Jst sem delal 4 leta nazaj in 22. je bla glavna pa sem naredu.
 
Uporabniški avatar
PiLLLe
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2461
Pridružen: Sr mar 24, 2004 10:33 pm
Kraj: lublana

Napisal/-a PiLLLe To nov 16, 2004 4:59 pm

Bor je napisal/-a:Sej tud v LJ ni treba met 30 ur. Jst sem delal 4 leta nazaj in 22. je bla glavna pa sem naredu.


4 leta nazaj je bla ura voznje like 1500 sit al kok ze :) zdj je pa kok 4.5k min tko da razmisl mal zakaj tolk velik ur ;) profit clovek profit ;)

Lp PiLLLe

p.s Tisti k me tolk veselo kurcate k jst delam kao wrong pa to no k ste pa tolk smart djte pol na kakih krozkih and stuff raztalat kake brosure kako se pravilno vedemo v rondojih.
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor To nov 16, 2004 8:55 pm

Nope je bla ze 4 leta nazaj 3500 mislim da na koncu pa celo 3800SIT.
Tk, da niste tk revčki tisti , ki ste pred kratkim nardili oz delate. Zdej je pa 4200 iz prve roke preverjeno ( sestra dela izpit)
 
ZgAgEc
Novinec
 
Prispevkov: 199
Pridružen: Ne nov 03, 2002 11:24 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a ZgAgEc To nov 16, 2004 9:11 pm

jaojao pillle teb ni pomoci :cry :cry :cry :cry :cry
Slika
 
Uporabniški avatar
PiLLLe
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2461
Pridružen: Sr mar 24, 2004 10:33 pm
Kraj: lublana

Napisal/-a PiLLLe Sr nov 17, 2004 12:00 am

Jst sm zakljucu s to temo, neda se mi vec ukvarjat z idiotizmom ki tle vlada.


LP PiLLLe
 
smuky
Novinec
 
Prispevkov: 276
Pridružen: Sr avg 09, 2006 5:19 pm

Napisal/-a smuky Če apr 02, 2009 1:58 pm

Jaz bom malo osvežil to temo.
Mislim folk sploh ne zna kako se vozi v rondojih. :roll:
Nekaj me zanima in sicer kakšna je točno razlika med turbo rondoji in klasičnimi rondoji ker sem slišal da Popovič ima namen naredit po celem Kopru turbo rondoje in zdaj se jaz sprašujem kje je fora turbo rondoja?
Sicer razlika je sam ni pa nevem kakšna tko da nevem...
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 112 gostov