Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a hippo So jul 12, 2014 9:48 am

Al_Capone je napisal/-a:Enkrat sem bil pr Feštajnu in je bilo da ne rečem vse OK....Poklical sem, dejal da ima del, ko sem pa prišel, me je edino zmotilo, da sem dolgo čakal, nobeden se mi ni posvetil, ko je pa prišel šef, mi je dal ključe od avta in dejal v stilu: postrezi si sam... :)

On za vsako stvar pravi da ima, čakanje je itak na vrstnem redu. Če dobiš ta pravi del je kot da si zadel na lotu, ker ponavadi dobiš nekaj drugega oz. zadeva ne paše...
Očitno ima dobre veze glede poslovanja.
Ljudje pač grejo, ker rabijo.
 
R 34 GT-R
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: Ne maj 06, 2007 10:16 pm
Kraj: Najlepša dolina

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a R 34 GT-R Po jul 28, 2014 11:51 am

dennisCe je napisal/-a:
Dr. MadMan je napisal/-a:Ma kaj televizijo, naj raje dacarji preverijo koliko utaji davkarije. Bil sem cel dan pri njem in čakal na del vmes je prodal vsaj 15 različnih delov in ni izdal tudi enga računa.



ne samo to.. tudi inšpektorji za okolje nič ne naredijo! Strogo prepovedano je po travnikih in vodovarstvenem območju imeti avtomobile. Mislim, da je tam vse skupi podkupljeno.


Očitno uporablja primeren lubrikant :roll: eko-bomb :mrgreen:
RiDe hArD
 
Feštajn=nategun
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po sep 21, 2015 4:50 pm

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a Feštajn=nategun Po sep 21, 2015 5:00 pm

Čao,

sem Mateja in vas vse pozivam, da Feštajna ovadite proti goljufiji in zahtevate denar nazaj...Jaz sem ga!! Zgrožena sem, da smo vsi nasedli, v celem forumu sta 2,3 dobre izkušnje...Forum pa iz leta 200...8?

POLICIJA Pravi, NAJ NAS GA GRE ČIMVEČ OVADIT PROTI GOLJUFIJI - KAZENSKI ZAKONIK 217. ČLEN. EDINO Z DOVOLJ OVADBAMI LAHKO UKREPAJO! NIMAŠ KAJ IZGUBIT!

Pa čeprav so najbrž v Izlakah al Zagorju policaji z njegove strani že podkupljeni...To ve kdo drug.

Meni dolguje 300eu za zarustan menjalnik, ki ga je odpeljal nazaj njegov kurir, denarja pa pras....e.. ne vrača.
Uprimo se vsi skupaj, če ne bodo nateguni mirno spali s polnimi žepi našega pošteno zasluženega denarja!

Mateja
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a pskoda Po sep 21, 2015 6:54 pm

Sploh ne vem zakaj kupujete pri njemu, če je 99.9% možnosti, da vas bo nategnil? Po moje nekatere kar rajca, da bo ste ...

Osebno nimam problemov z njemu, ker nikoli nisem nič kupil in tudi ne bom pri njemu
Lp
 
Uporabniški avatar
mtl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 595
Pridružen: Sr jul 14, 2010 8:56 am
Kraj: Vetrovno mesto

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a mtl So okt 03, 2015 12:36 pm

Sam sem 2x kupil določene stvari pri njemu. Obakrat brez težav. Sem pa seveda stvar prej temeljito preveril in pa enkrat sam pobral iz avtomobila, ker bi bilo sicer vse polomljeno.
Me je pa srce bolelo, kaj delajo z avtomobili tam. Ko ti namreč daje eno stvar dol, mirno polomi nekaj popolnoma celih in brezhibnih stvari zraven.
Obakrat sem tudi dobil račun.
Pa sedaj je Global avto, če se prav spomnim. To je pač Slovenija: ti zaprejo eno podjetje in že delaš preko drugega. Eh.
Še več pametovanj na Mtl blog.
 
slagalo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So feb 13, 2016 11:46 pm

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a slagalo Ne feb 14, 2016 12:13 am

No moja izkužnja je pa taka, neda se mi pisat pravilno slovnicno, ker sem prevec razpizden... Seveda foruma nisem nic preverjal predn sem sel po del... vceraj je nekdo ruknil ocetovega santa feja v sprednjo spodnjo plasticno masko, kjer je namescena tablica in ta se je polomila. Drugi dan (v soboto) gledam na avto.net-u kje bi lahko kupil ta del.. poklicem 10 razlicnih stevilk in noben se ni javil seveda ker je bila sobota.. cez pou ure me klice festajn in takoj sem slisu po glasu da je nek kr**en... prvo ga uprasam ce ima sprednji del za santa feja 2007 letnik, zelo dobro mu opisem da tista plastika kjer se nahaja na njej tablica in mi takoj potrdi da ima in seveda sm verjeu ker nism mislu da je lohk taka kret**cina da bi cloveka klicu k seb za brezveze ce nima dela... rece mi ceno 50eur kar se mi je zdel ful dobr in seveda ga uprasam ce lohk dons pridm po del in mi rece ja sam sporocte k startate.. okej klicem drugic in mu povem da sm tisti pa tisti k sm klicu za santa feja in da sm startu (to je blo 15 min po prvem klicu) in tip se nc ne spomne in me spet uprasa za ker del in mu spet use obrazlozim pa komi sva se sporazumevala ker ma telefon cist u kurcu (iphona 6 ma) in ga nc nism razumu niti slisu... okej napotim se k njemu in navigacija me je nekam u pm vodila, prvo cez en makadam k je biu cist od blata in snega, pol ko sem dojeu da je pot napacna sem se obrnil in komi najdu ta fejstan avtoodpad... vozim gor po ozki cesti in prleti nasproti en avto k se mu komi umaknem in tip stoji in js grem mim njega in pridem do avtoodpada... tm ga takoj poklicem in mi zabije: js sm te tuki caku da gres za mano ti si pa kr sou gor in mu lepo recm ja kako nej pa vem da ste to vi sj mi niste niti zapiskal alpa karkol... ali me lahko pocakate dol pri cesti in pridem za vami? in mi prbije: evo vam naslov pridte na vransko 66... okej dodatnih 15km, ze tko me je glava bolela sam hotu sm se rest tega.. pridm tm in nikjer ne najdm te ulce... klicem njega in mu recm da sm pri tovarni KIV... tip mi sam rece jaja sj sm js kle parkiru in prekine... cakam 15 min in ni njega nikjer, odidem do vransko 67 ter uprasam zelo prijazno gospo kje se nahaja avtoodpad in me napoti cisto na drugo stran okoli te tovarne... okej pridm tm in vidm njegov avto in se ustavm.. z vilicarjem je pomagal naloziti en kombi nekim romuncem k jih je zih nategnu, zravn je pa se mojga oceta skor zgaziu z vilicarjem, kar direktno v njega je sou brez da bi kej reku alpa ustavu, oce je pa biu s hrbtom obrnjen in sm ga opozoru da se umakne.. okej po tem parkira vilicarja (biu je s sinom k je 10 let str mogoce) in niti pozdravu ni niti se ni ukvarju z nama.. prideva do njega ga pozdraviva in tip sam uzame vn telefon pa se oglas, sam ignoriru je.. pocakava telefon in mu povem da sm prsou za ta deu in mu pokazem ker in mi zabije js sm mislu za zadn deu na tablici in js njemu pa zadi je tablica na plehu in ni na plastiki kje pa je plastika zadi!??! in se mi je res vljudno opravicu da je mislu zadi tist deu k je NAD tablico k ma tiste 2 jeb*ene lucke k svetjo v tablco.. mislm za tist je hotu 50eur?! in okej uprasam ga ce ma usaj kljucavnco za zadnja desna vrata k mi ne delajo (nova je 180eur), in mi rece takoj da ma sam gre poiskat za 40eur... okej zapre se not v to KIV delavnco js pa oci cakava spredi k mal neumna pou ure.. pride vn in mi rece morm it gor pogledat ce mam ta deu v skladisce... gre in ga spet ni pou ure, pride nazaj in mi cez okn da deu in js naiven dam 40eur in takoj se je odpelu... z ocijem pogledava ce deu pase in seveda deu niti prblizno ni biu isti.. klicem ga 3x s svoje stevilke in se ne jav.. klicem z ocetovega telefona in se takoj jav, in mu grobo recm da ta deu ni praviln in da hocm denar nazaj in mi rece za pou urce pridm nazaj (pomoje sploh neve kje je biu z nama)... cakava 45 min in ga ni nikjer.. po tem ga je oce klicu in mu tip zabije da nej prideva do celja do njega da se zmenimo in ko sem to slisu sm P O P I Z D U, na vs glas sm se dru da nej mi da tega pi**una na telefon k mu bom zazgau celo tole tovarno pos**ano k jo ma in da mu bom polomu use kosti ce ga dobim zdele v roke, oce je v tem trenutku prekinu k je vidu da sm se prevec razpizdu in mi je reku da med tem k sm se pizdu mu je festajn reku da pride za pou urce do KIV-a in nerabiva v celje... cez 3 minute klice oceta festajn da nej prideva nazaj v tisto vuko**bino od avtoodpada k jo ma na vrh enga hriba in je lepo prosu da naj mene pusti nekje spodi naj ne prhajam gor da nej samo oce pride po denar... okej prideva do tm in me pusti ene 50m pred hiso za usak slucaj ce bo kej siku, ker oce se ni zmozen braniti zaradi discus hernie (bolecine v hrbtenici)... nakoncu pa festajna sploh ni bilo ampak je njegova zena prinesla denar iz hise in to je blo to.. uglavnm nevem kaj da si vec mislm, v tistmu trenutku sm mislu ze udret v njegovno tovarno da mu pokradm use tiste bormasine k jih ma not ce nebi hotu vrnt denarja.. No drugace sem pa vzgojen in tudi delam v Zdravstvenem domu kot zdravstveni tehnik, da ne boste mislili da sem neki low IQ-er in tudi nisem tak "psihopat", vendar sem v tistem trenutku prvič doživel živčni zlom.
 
ofak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Sr sep 08, 2010 3:05 pm

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a ofak Ne jun 05, 2016 4:07 pm

tudi moje mišlenje, da se treba tega nateguna izogibat v velikem loku.

nujno sem potreboval tretjo zavorno luč. ko sem ga kontaktiral, je bil ves zgovoren, da jo ima in bla bla, bla, da naj mu na sms pošljem naslov, da mi jo pošlje.
po dveh dneh, ko paket še ni prispel, ga ponovno kličem, samo informativno, če je poslal. v nekem nemem pogovoru, vse kar je znal izjavit, je blo na par sekund beseda ja. ga vprašam ene tretjič, če je poslal, pravi da je. danes mineva že cirka dva tedna. paketa seveda od nikoder.

res profesionalna komunikacija in odnos.
 
Uporabniški avatar
R4gtl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: Po nov 29, 2010 9:15 am

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a R4gtl Ne jun 05, 2016 7:18 pm

Nazadnje sem ga klical za vžigalno tuljavo za twingota 1.2 16V. Po telefonu mi reče imam, pridem v tisto vukojebino (bilo je med vikendom) delavec je gledal motoGP in mi reče naj počakam do konca tekme kao 10min po dobre pol ure se je priguncal ven z napačnim delom in mi trdi da to paše...
Nato sem ga komaj prepričal da ta del ne paše in če lahko sam pregledam po odpadu, najdem pravo tuljavo jo odmontiram vržem v avto povem delavcu da nisem našel in odpeljem. Bil sem 5x pri njem 4x je on mene na.... nazadnje sem jaz njega in sploh nimam slabe vesti.
 
eagleye
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To avg 09, 2016 10:17 am

Re: Izkušnje z avtoodpad feštajn

Napisal/-a eagleye To avg 09, 2016 10:23 am

Lp. Kot si napisal je vse resnično,tudi jaz sem ga klical za neko stvar in je rekel,da ima ,ko pa sem prišel tja pa tega ni več imel,naredil sem za brezveze 200km in nič dobil+ tega pa ves keš,ki mu folk da za določene stvari ne izdaja računov!!!!!! Take mafijce je treba počistiti v naši državi in jim vzeti vse,kar niso dobili na pošten način. Izogibajte se jih !!!!!!

Samo Feštajn s.p.
Zgornji Prhovec 7
1411 Izlake

GLOBAL AVTO d.o.o.
ZGORNJI PRHOVEC 7
IZLAKE


051 / 420 - 150
031 / 385 - 705
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 125 gostov