Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Težava - z zavihkom forum

Napisal/-a RedBull™ Ne feb 12, 2006 9:47 am

Imam težavo in me zanima,če se ta težava pojavlja še komu? Namreč ko čekiram kako temo,in želim potem spet na začetek kliknem zgoraj na zavihek forum,in kdaj mi deluje dostikrat pa napiše tole (kar citiram): Aja uporabljam pa explorer. Z mozillo firefox pa težav nisem opazil

Strani ni mogoče prikazati
Stran, ki jo iščete, trenutno ni na voljo. Ali ima spletno mesto tehnične težave ali pa poskusite spremeniti nastavitve svojega brskalnika.

--------------------------------------------------------------------------------

Poskusite tole:

Kliknite gumb Osveži ali poskusite znova pozneje.

Če ste v naslovno vrstico vnesli naslov strani, se prepričajte, da je pravilno natipkan.

Če hočete preveriti nastavitve povezave, kliknite meni Orodja in nato Internetne možnosti. Na kartici Povezave kliknite Nastavitve. Nastavitve se morajo ujemati s tistimi, ki ste jih dobili od skrbnika lokalnega omrežja (LAN) ali od ponudnika internetnih storitev (ISP-ja).
Preverite, ali se nastavitve internetne povezave pravilno zaznavajo. Microsoft Windows lahko nastavite tako, da bo pregledal omrežje in samodejno odkril nastavitve omrežne povezave (če je skrbnik omrežja to omogočil).
Kliknite meni Orodja in nato Internetne možnosti.
Na kartici Povezave kliknite Nastavitve za LAN.
Izberite Samodejno zaznaj nastavitve in kliknite V redu.
Nekatera mesta zahtevajo 128-bitno varnost povezave. V meniju Pomoč kliknite Vizitka, če želite ugotoviti, katera raven varnosti je nameščena.
Če želite priti na varno mesto, se prepričajte, da ga vaše varnostne nastavitve podpirajo. Kliknite meni Orodja in nato Internetne možnosti. Na kartici »Dodatno« se premaknite do razdelka o varnosti in preverite nastavitve za SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0 in PCT 1.0.
Kliknite Back, da poskusite drugo povezavo.

Strežnika ni mogoče najti ali pa gre za napako DNS-a
Internet Explorer


A so lahko težave samo v moje explorerju in kaj naj spremenim da bo ql?
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
STENTOR
Uporabnik
 
Prispevkov: 853
Pridružen: Če sep 30, 2004 6:38 pm

Napisal/-a STENTOR Sr feb 22, 2006 2:58 pm

tud men se to skoz dogaja. napišem post in se želim vrnit nazaj, pa napiše, stran je potekla :roll: :jy se da tu kaj nardit?
Fahren bis der Arzt kommt!
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ Če feb 23, 2006 8:15 pm

meni se je napaka odpravila....tko da deluje zdaj :pop:
Zadnjič spremenil RedBull™, dne Če avg 17, 2006 6:07 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Če feb 23, 2006 10:25 pm

RedBull™ je napisal/-a:...Aja uporabljam pa explorer. Z mozillo firefox pa težav nisem opazil


Torej uporabljaj Mozillo Firefox :)
Če je ravno, ni zabavno.
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost