Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah

Označevanje šolarjev na avtomobilizem.com

DA
249
93%
NE
19
7%
 
Skupaj glasov : 268
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9971
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem So dec 05, 2009 6:04 pm

GiGi1985 je napisal/-a:nekaj me zanima, kako se označen uporabnik lahko znebi te oznake? če pa ste že pojasnili, se opravičujem, nisem nikjer zasledil.


Z večjo resnostjo, bolj domišljenimi posti, točnejšimi nasveti in manj brezvsebinskega nakladanja.

Seveda tudi s boljšim odnosom do adminov in modov ter seveda tudi do ostalih uporabnikov. Npr - MacTron je Sončku že dostikrat pomagal z nasveti, Sonček jih kdaj celo ni upošteval, nato pa takoj spet isto spraševal, sedaj se pa za povrh še pritožuje čez MacTrona. Brezveze...
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Napisal/-a LukL So dec 05, 2009 7:55 pm

Moje OSEBNO mnenje o tem forum: NEKATERI izmed modov in adminov na tem forumu, se imajo za carje, večvredne, nadpovprečne in da oni vse vejo :roll:

zdaj se bo verjetno ta post ''čudežno'' zbrisal brez pojasnila
ampak to je samo moje mnenje

priznam 1x so me že vrgl s tega foruma, in to sm dobu vse 3 kartone v 5 min :shock:
ampak zakaj?

do takrat sploh nism vedel da kartoni obstajajo, in kako sploh so označeni
in zakaj so me vrgl: preko teme sm hotu dat oglas za avtoradijo, ta tema pa je čudežno izginjala-priznam moja napaka
ampak zakaj sm mogu zarad tega letet s foruma-aja sej res pravila foruma
in ker dobiš samo e-mail sporočilo na mail da si dobu karton, valda nism vedu kako zgleda karton in tud tako nism vmes gledu maila(kdo pa ga tako pogosto)
in sm letu.. na računu sem mel veliko sporočil in vmes tudi veliko uporabnih informacij, številk in cen
ko so me zbrisali dol pošljem mail na avtomobilizem.com kako pa zakaj, če se da vsaj sporočila prenest na drug račun; po letu in pol še vedno ni odgovora :shock: in to naj bi bili nekakšen dober forum???

spet drugič pa ti mod grozi, mislim vsaj js sm njegovo izjavo smatral kot grožnjo


in to so samo nekatere stvari, ki te včasih močno zbodejo, da te zamika da bi tej strani rekel, ma ka vas j***
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Napisal/-a Mgajvr So dec 05, 2009 7:56 pm

še vedno je največja težava ker večina še vedno ni prebrala "pravilnika"!! tam jasno vse piše kako in kaj
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 05, 2009 8:05 pm

LukL je napisal/-a:Moje OSEBNO mnenje o tem forum: NEKATERI izmed modov in adminov na tem forumu, se imajo za carje, večvredne, nadpovprečne in da oni vse vejo :roll:

in

spet drugič pa ti mod grozi, mislim vsaj js sm njegovo izjavo smatral kot grožnjo



BRAVO LukL
Men so tud nazadnje moderatorji GROZIL,
PRAVILNIK pravi:
1. Prepiranje

1.2 - prepovedano je žaljenje in zmerjanje drugih udeležencev (članov) ali tretjih oseb, ki jih ni prisotnih na forumu
1
1.4 - grožnje članom, moderatorjem in administratorjem so STROGO prepovedane in že smo imeli primere, ko smo zbrali dokaze in ovadili take osebke kriminalistom. Tak član bo odstranjen BREZ OPOZORILA.

Kdaj sem jaz koga žalil v taki meri, kot nekateri mene, pa so moderatorji mene kaznoval namesto tistega, ki je začel.

Mactron je zaenkrat še eden izmed najboljših moderatorjev na avtomobilizmu ostali pa so tk tk.
Me pa čudi, kako je postal moderator ADIS, jest sem bil že veliko prej na tem portalu potem pa on od nekje (ne povsem brihten) je malo po malem rastel dokler si ni prislužil, kar naenkrat naziv moderator.
Nekateri moderatorji so dlih taki k naši politiki, ki si lahko privoščijo vse (kršijo zakon, kradejo itd), navaden državljan pa po domače najbolj najebe.

OFF: Za tisto titolo pa mi je čisto vseeno pa se drugače tud mal nebi potrudu za izbris.
Zadnjič spremenil abcabc, dne So dec 05, 2009 8:13 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So dec 05, 2009 8:13 pm

Nevem zakaj se pritožujejo/pritožujete samo uporabniki, ki ste bili že odstranjeni, ali pa imatate v avtarju malo dodatka.
PS: Aja saj je res, v šoli so bili tudi "prfoksi" krivi, da se nisem moral vpisati na fax, pa potem na diplomo, pa potem na magi................... :jao: :bonk.

:cry
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So dec 05, 2009 8:14 pm

abcabc je napisal/-a:Me pa čudi, kako je postal moderator ADIS, jest sem bil že veliko prej na tem portalu potem pa on od nekje (ne povsem brihten) je malo po malem rastel.


off:
ne povsem brihten? no ja na tvoj nivo se res ne mislim spučati ;) zamisli se malo nad tem kakšne zadeve pišeš in kakšne stvari sprašuješ.

imam kar visok prag tolerance a počasi boš presegel tudi ta prag in ti bo onemogočen dostop do a.com-a.
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Napisal/-a LukL So dec 05, 2009 8:25 pm

lancia hf je napisal/-a:Nevem zakaj se pritožujejo/pritožujete samo uporabniki, ki ste bili že odstranjeni, ali pa imatate v avtarju malo dodatka.
PS: Aja saj je res, v šoli so bili tudi "prfoksi" krivi, da se nisem moral vpisati na fax, pa potem na diplomo, pa potem na magi................... :jao: :bonk.

:cry


sorry, ampak js sm povedal zakaj sm bil odstranjen
in to je bilo čist brez veze, bilo lahko le opozorilo, ker se je res zgodilo v 5 minutah in bi lahk MOD to malo drugače razmislil preden je naredu izbris
Sj sm tud Mactronu vse razložu in povedal takoj, ker sva mela prej že par pogovorov glede delov in cen in še par sestavnih delov in ve on zakaj se gre in mislim da je on tudi še najbolj korekten na tem forumu.
 
Prokarjon
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Pe avg 29, 2008 2:56 pm

Napisal/-a Prokarjon So dec 05, 2009 8:58 pm

lancia hf je napisal/-a:Nevem zakaj se pritožujejo/pritožujete samo uporabniki, ki ste bili že odstranjeni, ali pa imatate v avtarju malo dodatka.
PS: Aja saj je res, v šoli so bili tudi "prfoksi" krivi, da se nisem moral vpisati na fax, pa potem na diplomo, pa potem na magi................... :jao: :bonk.

:cry




Verjetno zato ker ne rinejo vsi v rit kot nekateri in imajo zato svoja mnenja ki so nekaj vredna.
Seveda čim pa nisi po godu eni izmed vodilnih klik pa kaj hitro letijo ne fer sankcije.



Poznamo kar nekaj primerov ko so dobili 3 kartone v roku malice.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu So dec 05, 2009 9:15 pm

Prokarjon je napisal/-a:Poznamo kar nekaj primerov ko so dobili 3 kartone v roku malice.


Jst jih poznam kr nekaj, ki sem jih vrgel dol iz foruma. Seveda sem jih prej orenk obvestil po zs, da bodo leteli dol, če ne bodo nehali pametovat in težit. Pa sem nazaj vedno dobil enako - začeli so zmerjat, pol sem pa samo tipko stisnil in že jih ni bilo več.


Pač prvo naj vsak sam pred svojim pragom pomete.

Recimo abcabc (aka sonček) je težil ogromno, pa vsake 2 dni zamenjal nick in se pod drugim nickom prijavil (v pravilniku lepo piše, da se to naj nebi delalo), pa je vseeno počel. Še vedno pametuje, še vedno je trmast in ne zna postavit vprašanja, še vedno je zajedljiv, ko mu nekdo napiše da njegova trmoglavost vodi v bedarije. In on potem sprašuje, zakaj se mu daje kartončke?
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So dec 05, 2009 9:33 pm

Prokarjon je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a: PS: Aja saj je res, v šoli so bili tudi "prfoksi" krivi, da se nisem moral vpisati na fax, pa potem na diplomo, pa potem na magi................... :jao: :bonk.

:cry

Verjetno zato ker ne rinejo vsi v rit kot nekateri in imajo zato svoja mnenja ki so nekaj vredna.
Seveda čim pa nisi po godu eni izmed vodilnih klik pa kaj hitro letijo ne fer sankcije.


Prokarjon, najlepša hvala za nasvet, takoj v ponedeljek grem v lekarno po XXXL kondome, in direktno na fax "prfoksom" u rit lezt, ma ni hudič, da ne bi potem ratal Diplomirani-univerzalni-administrator-moderator foruma :jao: :bonk :cry
Nikolio nebom zastopil ljudi, ki za svoje komplekse krivijo druge.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 05, 2009 9:56 pm

adis je napisal/-a:
abcabc je napisal/-a:Me pa čudi, kako je postal moderator ADIS, jest sem bil že veliko prej na tem portalu potem pa on od nekje (ne povsem brihten) je malo po malem rastel.


off:
ne povsem brihten? no ja na tvoj nivo se res ne mislim spučati ;) zamisli se malo nad tem kakšne zadeve pišeš in kakšne stvari sprašuješ.

imam kar visok prag tolerance a počasi boš presegel tudi ta prag in ti bo onemogočen dostop do a.com-a.


a spet drezaš v sršenji gnezd.
Sem direkt povem, kar mislm in nič ne skrivam, se drugačen in kaj potem a se naj v tla mečem, tud moderatorji ne spoštujejo povsem pravil, pa tako je malega napisano v samem pravilniku.

Sicer pa na žalost ta forum NI DEMOKRACIJA.
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 05, 2009 9:58 pm

in sicer od kdaj imam jaz v tej temi, ko sem začel pisat, kar tri kartonček....res moderatorji mal se zamislite, kaj delate.

Žalost je tale forum....in potem nekateri pišejo, da naj pod svojim predpražnikom pometemo.
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 05, 2009 10:02 pm

In, če grem s tega foruma grem z VELIKIM veselje, tako kot Voith al kak že.
Res dokler se bodo pojavljali moderatorji, kot so Adis in podobno ni vredno zgubljat besed.

POHVALIL pa BI MODERATORJE

mactron

lisko

esem

nebivedu

Res ste vsi štirje krasni, vas spremljam že zelo dolgo in svaka vam čast
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So dec 05, 2009 10:04 pm

abcabc je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
abcabc je napisal/-a:Me pa čudi, kako je postal moderator ADIS, jest sem bil že veliko prej na tem portalu potem pa on od nekje (ne povsem brihten) je malo po malem rastel.


off:
ne povsem brihten? no ja na tvoj nivo se res ne mislim spučati ;) zamisli se malo nad tem kakšne zadeve pišeš in kakšne stvari sprašuješ.

imam kar visok prag tolerance a počasi boš presegel tudi ta prag in ti bo onemogočen dostop do a.com-a.


a spet drezaš v sršenji gnezd.
Sem direkt povem, kar mislm in nič ne skrivam, se drugačen in kaj potem a se naj v tla mečem, tud moderatorji ne spoštujejo povsem pravil, pa tako je malega napisano v samem pravilniku.

Sicer pa na žalost ta forum NI DEMOKRACIJA.


Ma saj mi je žal po eni strani za to izjavo, samo abcabc, "zabit" si pa kot od moje žene sestra, ki je itak cel svet proti njej, samo ona je realna. :nae :jao:
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 05, 2009 10:08 pm

lancia hf je napisal/-a:
abcabc je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
abcabc je napisal/-a:Me pa čudi, kako je postal moderator ADIS, jest sem bil že veliko prej na tem portalu potem pa on od nekje (ne povsem brihten) je malo po malem rastel.


off:
ne povsem brihten? no ja na tvoj nivo se res ne mislim spučati ;) zamisli se malo nad tem kakšne zadeve pišeš in kakšne stvari sprašuješ.

imam kar visok prag tolerance a počasi boš presegel tudi ta prag in ti bo onemogočen dostop do a.com-a.


a spet drezaš v sršenji gnezd.
Sem direkt povem, kar mislm in nič ne skrivam, se drugačen in kaj potem a se naj v tla mečem, tud moderatorji ne spoštujejo povsem pravil, pa tako je malega napisano v samem pravilniku.

Sicer pa na žalost ta forum NI DEMOKRACIJA.


Ma saj mi je žal po eni strani za to izjavo, samo abcabc, "zabit" si pa kot od moje žene sestra, ki je itak cel svet proti njej, samo ona je realna. :nae :jao:


ti pa še pravilnika ne znaš....žalitev je PREPOVEDANA
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Napisal/-a LukL So dec 05, 2009 10:12 pm

nebivedu je napisal/-a:...Seveda sem jih prej orenk obvestil po zs, da bodo leteli dol, če ne bodo nehali ...

no tak način sem mel v mislih, ne pa dobesedno takoj 3kartone pa 3x na mail hitr obvestilo da si dobil karton, (prej pa na ZS ne duha ne sluha);v isti minuti pa še izbris pol
Zadnjič spremenil LukL, dne So dec 05, 2009 10:19 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 05, 2009 10:17 pm

LukL je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a:...Seveda sem jih prej orenk obvestil po zs, da bodo leteli dol, če ne bodo nehali ...

no tak način sem mel v mislih, ne pa dobesedno takoj 3kartone pa 3x na mail hitr obvestilo da si dobil karton, prej pa na ZS ne duha ne sluha


jest sem jih dobu od adisa, kar tri naenkrat

je*ejo se naj vsi k so me je*al preko foruma in ZS.....pille je bil tisti
 
Uporabniški avatar
blackmagic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 504
Pridružen: Po okt 23, 2006 11:14 am
Kraj: Fram

Napisal/-a blackmagic So dec 05, 2009 10:25 pm

Eni si prav prosijo kartone :pray:
Who cares about
the shining of the sun
when the earth is black
\,,/ 666 \,,/
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 05, 2009 10:27 pm

blackmagic je napisal/-a:Eni si prav prosijo kartone :pray:


itak lepš zgleda, če bi enga dobu pa bi bil tud jaz bolj prijazen tk pa kr tri v enem šusu.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6396
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Ne dec 06, 2009 12:33 am

abcabc, a nisi ti že (vsaj) enkrat rekel, da ta forum zapuščaš (brez da bi te kdo dol vrgu)? Pa Voith ga takrat ni sam zapustu, ampak je dol letu.

In kot je Blackmagic napisal, eni resno prosite za kartone.
Lej spet si odpru nepotrebno temo: Legenda se poslavlja.... pa lepo te prosim no!? In potem se greš nekega reveža tukaj gor? In potem boš spet kao nov nickname naredu, ker je ta že preveč "okužen". A mislš, d so admini tok neumni (da ne rečem zabiti), da te ne bodo odkril? Teb ne pomaga druzga kot to, da se "strezneš", pa nč druzga.
Slika
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov