Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
perko84
Uporabnik
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: Po mar 28, 2005 6:03 pm
Kraj: malo tu, malo tam

Napisal/-a perko84 Pe jan 13, 2006 11:39 am

sj je vsen če ostali vidjo za kaj se gre: torej ICE-ju sm predlagal da se za 100 contest podeli nagrade. in sicer prvo mesto- majica z logotipom ki ga ustvarijo tekmovlaci sami na natečaju. Majico bi bilo možno tudi kupiti da se prinese not strošek od tiste nagrade pa še kj več ;) ICE-ju se je zdela dobra ideja in je reku nj ga spomnim po novem letu :lol: in novo leto je :D
 
Uporabniški avatar
BoneS
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2556
Pridružen: To jul 19, 2005 1:56 pm
Kraj: Moćvara

Napisal/-a BoneS Pe jan 13, 2006 12:16 pm

glede salona: se strinjam, da si kter avto ne zaslus 10ko, mamo pac razlicne okuse. ampak to ne utemeljuje, da od 50glasov dobis deset enk cez noc :roll: tle pravicnosti ni.
zato je nujno, da se vid, kdo je glasvau.seveda s komentarji
Slika
 
CST™Golfy
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2125
Pridružen: Če maj 27, 2004 3:42 pm

Napisal/-a CST™Golfy Pe jan 13, 2006 12:20 pm

Tako.. sedaj je večina neprimernih pobrisana.. Pošljite mi povezave na PM če še kaj kdo opazi.. ;)
 
Uporabniški avatar
perko84
Uporabnik
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: Po mar 28, 2005 6:03 pm
Kraj: malo tu, malo tam
 
Uporabniški avatar
rumena ibiza
Poznavalka foruma
 
Prispevkov: 997
Pridružen: To nov 01, 2005 10:12 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a rumena ibiza Pe jan 13, 2006 1:02 pm

bravo bravo bravo damjan....končno je eden znoru...vse kar je napisal je res...
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Pe jan 13, 2006 1:37 pm

Perko: majica ni verjetno najbolj zanimiva nagrada, tako da še malce razmišljam o tem... se bom pogovoril v podjetju kaj se da urediti, kakšnega sponzorja dobit, ipd... sem vesel, da bo prišlo do 100.contesta v photoshopu, veliko vas je, ki ste že pravi mojstri. Zato se tudi trudim, da bo 100. contest lepo izpadel tudi v smislu podelitve nagrade :)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
tuscani
Novinec
 
Prispevkov: 498
Pridružen: Če mar 03, 2005 8:58 pm
Kraj: Pivka

Napisal/-a tuscani Pe jan 13, 2006 1:48 pm

Fabrizio je napisal/-a:Ice, salon bi res lahko uredil, kot si predlagal, ker se mi zdi smiselno in boljše (moj avto je realen :))
tudi tiste uporabnike, ki so registrirani in nikdar nič ne pišejo in so samo za število, bi lahko odstranili, da bi bil seznam bolj pregleden. recimo 3 mesece nič ne pišeš, te avtomatsko izbriše iz seznama-malo butasto ampak bi bilo boljše.

škoda besed... :cry:

Se popolnoma strinjam za vse drugo ste pa dali že dost predlogov.Tisti ki bi bil izbrisan bi se pa že na novo spet registriral če bi res hotel kaj napisat tko da tle ne vidim problema.
Glede reda tle gor pa je tako kot na vseh področjih v državi nikjer ni nihče za nič pristojen in odgovoren in redko kdo kaznovan in pol je tako kot je.
Rabimo diktatorske moderatorje in admine :twisted: morda bo potem kaj bolje.
Modertorji pa ne tega razumet kot napada na vas.
Zadnjič spremenil tuscani, dne Pe jan 13, 2006 1:54 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Customize your Korean http://www.TuscaniCustoms.com http://WWW.NEWTIBURON.COM
 
Uporabniški avatar
perko84
Uporabnik
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: Po mar 28, 2005 6:03 pm
Kraj: malo tu, malo tam

Napisal/-a perko84 Pe jan 13, 2006 1:50 pm

ice je napisal/-a:Perko: majica ni verjetno najbolj zanimiva nagrada, tako da še malce razmišljam o tem... se bom pogovoril v podjetju kaj se da urediti, kakšnega sponzorja dobit, ipd... sem vesel, da bo prišlo do 100.contesta v photoshopu, veliko vas je, ki ste že pravi mojstri. Zato se tudi trudim, da bo 100. contest lepo izpadel tudi v smislu podelitve nagrade :)


no kokr pač bo. majca se mi je zdela dobra nagrada že zarad samga koncepta, da bi bil gor logo ki bi ga pač oblikovali sami ;) saj važn da je neki simboličnega :D
 
Uporabniški avatar
perko84
Uporabnik
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: Po mar 28, 2005 6:03 pm
Kraj: malo tu, malo tam

Napisal/-a perko84 Pe jan 13, 2006 1:51 pm

Glih zdele sm opazu mal off topic: kako da mam sam še en opozorilo k sm mel še prej dva :lol: sj nimam nč prot temu sam vprašam :D
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Pe jan 13, 2006 2:01 pm

Pridnim jih čez en čas mal odstranim :)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Pe jan 13, 2006 2:35 pm

a men tut :D
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Pe jan 13, 2006 3:16 pm

Še razmišljam na podoben način, kot ta tvoj avatar :EE
anyway offtopic za perkota: za nagrado je že poskrbljeno, naj ostane do znanega zmagovalca skrivnost ;) bo pa nekaj veliko lepšega kot majčka ;)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Pe jan 13, 2006 3:17 pm

1. Jaz sem že davno nazaj rekel,da naj se oceni po sistemu,da gre najboljša ocena in najslabša stran,tako nekako kot pri skokih.Število najnižjih in najvišjih odstranjenih ocen bi šlo po neki formuli( pri 12ih ocenah dve stran-ena najslabša in ena najboljša ; pri recimo 24h spet ena nizka in ena visoka),tako bi bilo pomoje prav uredu,samo kako to izvest je pa drugo vprašanje :)

2. Ko se potala ocena se pojavi komentarju podobno okno,kjer se pokaže tisti,ki je oceno dal in njegova št. ocene,klub temu ,da nič ne napiše kot komentar.Tako bui bile ocene transparentne in ne vem ,če bi kdo še tako željno talal enke oz. zelo nizke ocene.

3. brez besed
:D
Slika
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY Pe jan 13, 2006 4:49 pm

ice je napisal/-a:
moderatorji nimamo dostopa za editiranje, brisanje ipd. avtov v salonu

Regy, sem te dodal za moderatorja salona, katalog, znamk, vsega skratka skoraj :) prosim stestiraj zadevo in mi sporoči če vse deluje kot mora.


hm... čekiram, ampak ne skapiram kje je razlika lol... ok jo že vidim :D

tak da če kdo kaki fejk vidi, bo že RegY sporihtal ;) lol

en je napisal nekaj glede diktatorskih moderatorjev. kako naj bomo diktatorski, kot smo že, če nas podložniki ne spoštujejo? takega diktatorstva ni možno peljat... razen če bomo ob vsakem negodovanju dali ban. če se strinjate, napišite... meni gre najbolj v nos, ker je v pravilniku napisano, da se ob godrnjanju nad moderatorjevim delom ne sme oporekat, če pa se, pa se da opozorilo... če bi bilo po moje, se bi takega uporabnika banalo za določen čas. :? povejte če se strinjate, pa rade volje spremenimo pravilnik.

p.s.: killa... previsok podpis imaš :P pa moderator... jauuuuu
Slika
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Pe jan 13, 2006 5:42 pm

pa še povezava na stran 2 x jaooo :lol:

itak regy ti sam ban-i :lol: :roll: :lol:

ne tko je če ne spoštuješ ban za 24 ur ;)

kaj pravte
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Pe jan 13, 2006 5:51 pm

RegY je napisal/-a:
p.s.: killa... previsok podpis imaš :P pa moderator... jauuuuu


Sej je iz dveh delov :P Ok,sej bom zmanjšal,sam da bo cajt :P :D
Slika
 
Uporabniški avatar
Liquid
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1794
Pridružen: Sr jun 30, 2004 1:08 pm
Kraj: ob smaragdni reki

Napisal/-a Liquid Pe jan 13, 2006 6:17 pm

dj_em je napisal/-a:pa še povezava na stran 2 x jaooo :lol:

preberi pravilnik :!:
 
Uporabniški avatar
R-M
Novinec
 
Prispevkov: 105
Pridružen: Če jul 14, 2005 8:12 pm

Napisal/-a R-M Pe jan 13, 2006 6:48 pm

glede salona mislm da je to. da je treba komentar napisat brezveze. Ker bo isto kot zdej samo da bo usak napisu: kaj mas hud avto, ful mi je ušeč.... dau ti bo pa enko. itak ne bo nobedn vedu. Tko da mislm da je edino prov da se pokaže kakšno oceno je dal uporabnik
Pa mislm da tut skor nobedn avto ni tok slab da bi si zaslužu enko tut če ni čist nč predelan edin če je čist sesut.

V photoshop kotičku bi pa lahko modi usaj po contestih zaklenil končne izdelke pa odprl glasovanje. zdej če pa primankuje moderatorjov bi lahko tko nardil da bi un k recimo 20x zmaga na contestih postane moderator..
;)

LP rok
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Pe jan 13, 2006 7:09 pm

BoneS je napisal/-a:glede salona: se strinjam, da si kter avto ne zaslus 10ko, mamo pac razlicne okuse. ampak to ne utemeljuje, da od 50glasov dobis deset enk cez noc :roll: tle pravicnosti ni.
zato je nujno, da se vid, kdo je glasvau.seveda s komentarji

se strinjam s tabo pravičnosti ni res bi blo najboljše, da se vidi kdo je s kako oceno glasoval pa da vidimo pol faušarijo !
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
pugi405
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1970
Pridružen: Pe okt 11, 2002 4:01 pm

Napisal/-a pugi405 Pe jan 13, 2006 7:49 pm

To kar je Damjan napisal, je meni jasno že odkar obstaja ta salon. Ni mi pa jasno zakaj si nekdo tolk časa vzame, da dobremu avtu zniža povprečje, in si nardi tut po deset uporabniških imen, samo, da bi delal "škodo" :roll:.
Jst se s tem ocenjevanjem sploh ne strinjam, zato, ker bi moral ocenjevanje v salonu omejit. Glasovali bi lahko samo tisti, ki so v zadnjem času napisali kaj pametnega, poleg tega pa še, da ima uporabnik določeno število postov 500+ .... ma ne more ti zdej vsak mozoljavec pametovati v stilu dej 3.0 motor notr, dej ga u podn butn, dej feltne za 19" zamenjaj, (še posebej če so že tiste, ki so na avtu lepe). Ja.... en navadn bullshit vse skupi. Zato pa svojga avta k ga bom kmal kupu ne bom nikol v salon dajal :roll:
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov