Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Trpin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne okt 15, 2006 2:54 pm
Kraj: Jesenice

Ocenjevanje-salon

Napisal/-a Trpin Sr nov 01, 2006 9:02 pm

Zanima me na podlagi česa pada ocena avtomobila...na tej spletni strani pod (salon) in kako je mozno da se glasovanje ne izpise v celoti npr.19.glasov---26 prejetih glasov??
Lp G60 :?: ;)
VWG60
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Re: Ocenjevanje-salon

Napisal/-a Mad Sr nov 01, 2006 9:08 pm

Trpin je napisal/-a:Zanima me na podlagi česa pada ocena avtomobila...na tej spletni strani pod (salon) in kako je mozno da se glasovanje ne izpise v celoti npr.19.glasov---26 prejetih glasov??
Lp G60 :?: ;)
... po moje ko se začne tvoj avto pojavljati proti vrhu in te oceni par kolegov in simpatizerjev z 10 se ti obesi za vrat tisoč tistih, ki ti ga oceni z ena da te spravi na "po njihovo primerno mesto" - jaz sem to storil enkrat ker sem hotel ugotoviti koliko bo možu padla ocena zaradi glasovanja je bil pa to en avto ki je že sto let gor tako da sigurno ni opazil razlike - jaz niti ... L.p. Mad
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Sr nov 01, 2006 9:20 pm

Osebno nikoli nisem deval ocene glede na moje preference znamke ampak koliko je bilo v avto vloženega truda ter sredstev ter moje osebnega vtisa kako je to narejeno.

Nikakor pa mi ni jasno kako to da imajo stock avtomobili višje ocene kot stylani in tunani avtomobili? :huh: :nae

Zakaj se to dogaja?

-Slovenska faušija?

-Malomeščanska zaplankanost?

-preveč 13letnikov na forumu?

-kombinacija vseh zgoraj napisanih?

-kaj drugega?

Ker tole ocenjevanje po moje nima nobenega smisla naj bodo samo komentarji in mir, isto je z avtomobili meseca. KAKO JE LAHKO STOCK AVTOMOBIL AVTO MESECA MENI NI JASNO, SPLOH OB POPLAVI RES LEPO STAJLANIH AVTOMOBILOV NA TEM PORTALU!!! (se v naprej opravičujem za kričanje)
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Napisal/-a gold hamster Sr nov 01, 2006 10:01 pm

Ja to tud mene zanima :ue
 
Uporabniški avatar
samekk
Uporabnik
 
Prispevkov: 1129
Pridružen: To mar 29, 2005 12:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a samekk Sr nov 01, 2006 10:13 pm

Templar je napisal/-a:Osebno nikoli nisem deval ocene glede na moje preference znamke ampak koliko je bilo v avto vloženega truda ter sredstev ter moje osebnega vtisa kako je to narejeno.

Nikakor pa mi ni jasno kako to da imajo stock avtomobili višje ocene kot stylani in tunani avtomobili? :huh: :nae

Zakaj se to dogaja?

-Slovenska faušija?

-Malomeščanska zaplankanost?

-preveč 13letnikov na forumu?

-kombinacija vseh zgoraj napisanih?

-kaj drugega?

Ker tole ocenjevanje po moje nima nobenega smisla naj bodo samo komentarji in mir, isto je z avtomobili meseca. KAKO JE LAHKO STOCK AVTOMOBIL AVTO MESECA MENI NI JASNO, SPLOH OB POPLAVI RES LEPO STAJLANIH AVTOMOBILOV NA TEM PORTALU!!! (se v naprej opravičujem za kričanje)

sem "označil" moje mnenje...........
mene najbolj bega ocena bivše VECTRE od uporabnika damjan. ocena 1 katastrofalno :!: vem da je odvisno od okusa posameznika vendar tko se pa spet ne smemo it :roll:
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Sr nov 01, 2006 10:17 pm

to so v startu naredl napako k niso naredl da vids gdo je glasov in kok je dv......
pa bi blo use jasn...pa ce bi hotu dt glas bi moru bit takoj se odt komentar.....
Slika
 
Trpin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne okt 15, 2006 2:54 pm
Kraj: Jesenice

vse je res

Napisal/-a Trpin Sr nov 01, 2006 10:33 pm

Ja tako kakor ste ze prej povedal vse drži!!Kar se tiče nekaterih avtomobilo je problem foušarija.Poznam primere"Moje mnenje je tako da kdor ze glasuje za avto in če mu sam avto ni všeč potem naj raje ne oz. naj napise svoje mnenje.Zato se je pa meni zdel kar iz ocene 9.8 pade v enem tednu na 7.0 pa vse ocene so 10 ke oz.ena je 9!
Sicer nimam avta da ga razkazujem pa nevem kaj se ampak tko...

"Čudno se mi pa tudi zdi da je en poprečen avtomobil za oceno z.2 boljši od res športnega avtomobila kakor je od Jurka Ford Escord Cosford.Sem ga ze videl 100X pa res nenormalno lep.
Uglavnm malo bi morali to poštimat.
Lp :twisted: 8)
VWG60
 
Uporabniški avatar
Gagi84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 516
Pridružen: Če apr 21, 2005 1:48 pm
Kraj: Podpec

Napisal/-a Gagi84 Sr nov 01, 2006 10:44 pm

Tole ocenjevanje je itak bedno in nesmiselno ker je prevec uporabnikov zafrustreranih(brez zamere).
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR Sr nov 01, 2006 10:48 pm

Templar, dopuščaš možnost da je nakaterim lepši serijski avto z minimalnimi popravki ?

Kokretno ena rdeča Carisma, naprimer.
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Sr nov 01, 2006 11:15 pm

Jst sm dal avto na ogled in ne na ocenjevanje, pa mi vseeno ocenjujejo avto - smešno in patetično.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: Ocenjevanje-salon

Napisal/-a bass Če nov 02, 2006 2:59 am

Trpin je napisal/-a:Zanima me na podlagi česa pada ocena avtomobila...na tej spletni strani pod (salon) in kako je mozno da se glasovanje ne izpise v celoti npr.19.glasov---26 prejetih glasov??
Lp G60 :?: ;)


Od mene si dobil 8,5. Za ostale pa ne vem.
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Napisal/-a gold hamster Če nov 02, 2006 9:17 pm

Ej mene sam neki zanima.Zdej sm dau uporabniku Neon 10 za celico kokr sm že napisu v komentarju...Ampak še vedno ima isto oceno kljub desetki :!: A sm zdej jz kj zamuštrou al kaj :?: :?:
 
Uporabniški avatar
samekk
Uporabnik
 
Prispevkov: 1129
Pridružen: To mar 29, 2005 12:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a samekk Če nov 02, 2006 9:20 pm

Impreza WRX je napisal/-a:Ej mene sam neki zanima.Zdej sm dau uporabniku Neon 10 za celico kokr sm že napisu v komentarju...Ampak še vedno ima isto oceno kljub desetki :!: A sm zdej jz kj zamuštrou al kaj :?: :?:

ma že tolk prejetih ocen da tvoja desetka sploh nima haska ;)
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če nov 02, 2006 9:27 pm

No meni se zmer bolj dozdeva,da ste eni preveč ofdvisni in preveč zaverovani v to ocenjevanje in na vašo oceno :P
Še zmer morte ločit med real in virtual svetom.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Če nov 02, 2006 10:20 pm

Samotar je napisal/-a:Templar, dopuščaš možnost da je nakaterim lepši serijski avto z minimalnimi popravki ?

Kokretno ena rdeča Carisma, naprimer.


Dopuščam, vendar po drugi strani ne vem zakaj imajo POPOLNOMA serijski avtomobili z kakim komercijalnim paketom ki ga ima še 35k ostalih v tej seriji pri primerljivem številu ocenjevanj VEČ točk kot tunani in stajlani avti.
To ni smisel tega salona in ocenjevanja.
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To jan 23, 2007 8:31 am

V planu je preureditev salona tako, da bodo sedaj vidne ocene poleg komentarja. Skratka: 1 član lahko da enemu avto le 1 oceno. Poleg člana bo tudi vidno povprečje, ki ga daje ta član.

Sedaj imamo kar nekaj pacientov (jih zaenkrat ne bomo omenjali) ki so dali tudi po 100(!) ocen 1.00... in ne to taki, ki bi vozili bicikel, ampak imajo v salonu tvoj svoj fancy-super-duper avto...
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay To jan 23, 2007 9:23 am

ne se preveč jezit :? največjo faušijo so naredli z damjanovo vectro ocena 1!
http://www.avtomobilizem.com/modules/carshow/car_detail.php?car_id=627
Jaz imam avto v salonu za ogled ne tolko zarad ocene. Res pa je, da ni fajn, če maš kolko tolko lep avto da maš naziv KATASTROFALNO. Vredi bi blo, da bi uporabnik vedel kakšno oceno mu je kdo dal. Lp
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 To jan 23, 2007 10:53 am

samo ni toti avto že menjal lastnika?Zakaj je potem še v salonu sploh? :? :? :P

Lp ;)
 
Uporabniški avatar
Tomo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4744
Pridružen: Ne apr 06, 2003 10:13 pm

Napisal/-a Tomo Ne okt 07, 2007 5:57 pm

ok samo tolko sem malo računal iz dolgčasa, čeprav mi ocene res ne pomenijo tolko kot pa če mi kdo v živo pohvali avto, itd.

imam oceno 9.1...po mojih izračunih glede na to kolko ocen in kakšnih sem dobil bi moglo biti nekje 9.5. Al po kakšni logikli ta comp računa?

Jaz sem preštel skupek vseh ocen, je skupno 324 in delil z številom koliko up. je ocenilo (34)
 
komen
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 548
Pridružen: Če avg 03, 2006 5:20 pm
Kraj: Ilirska bistrica

Napisal/-a komen Ne okt 07, 2007 6:14 pm

se stinjam..res čudno delujejo te ocene....sam najbolj bogo pa je, ker večina ljudi "vrača" oceno...če nekomu daš 8, al pa 9, ker ma stock, al pa tebi nevšečn avto, zakaj mora pol on tebi dat isto oceno, čeprav maš bolj porihtan avto, in mu je zihr mal bolj všeč, in na koncu še napiše VRAČAM OCENO...to je neke vrste fovšija, in zato se ne ukvarjam preveč s temi ocenami...
drgač pa..kot je TOMO reku..več pomeni če ti nekdo pohvali avto v živo :twisted:
NOS is like a hot chick with STDs. You just want to hit it, but you're afraid of the consequences.

Slika
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov