Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
slikar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: To jun 15, 2010 10:56 am
Kraj: Kranj

Re: Na pogojni sem napihal 0.30....

Napisal/-a slikar Če sep 01, 2016 5:13 pm

TonLord je napisal/-a:Pozdravljen folk,

imam eno težavo, in sicer sem na pogojni napiha 0.3, kar je seveda preveč. Aloi se da kaj storiti, ker ga nujno rabim za delo oz delam v tujini in brez avta pač nimam možnosti delati.
Da kar iz prve povem...zavedam se, da eno in drugo ni prav, sploh če si na pogojni pa pol napihaš haloo...ampak je bla totalno čudna situacija, in sicer sem napihal zato ker smo ga prejšnji večer pošteno pili, čez dan sem pa bolj slabo jedo...dva pilsa sem spil popoldan, 3,5procentna, zvečer pa še enga laškega ob pizi. Na poti domov so naju s punco ustavlji policaji in sem mogo pihat, sploh pomislil nisem da bom napihal, ker vem kolk lahk spiješ da ni panike. Ampak sem pač pozabil na prejšnji večer...drugače bi itak punca pelala. No whatever...je kar je, zajebo sem. Ampak NUJNO rabim izpit.
Morda kdo ve, kako je če ga delaš kje v tujini, avstrija, hravaška. Ali je morda opcija da ga lahko takoj ponovno delam? Ali drugač karkoli kar se da narediti?
Ne zagovarjam svoja dejanja, pač vem da rabim delo in ga tu pri nas nem dobil, ali pač za 700evr na mesec, torej sem pečen...

Hvala za karkšen koli nasvet.

Lp.

Ko boš imel obravnavo reci sodnici, da potrebuješ izpit za delo v tujini, bodi pohleven in skrušen. In ne govori ji o prejšnjem dnevu, da si pozabil in take fore ... reci, da si se skregal s punco in spil dve, tri pivi ali je nekdo imel rojstni dan ... Mogoče se te usmili in dobiš samo kazen. Druga opcija je pritožba na kazen, pridobiš čas, če mine obdobje pa tudi kazen.
Meni je to uspelo, sem napihal 1,8 po starem. Samo takrat je bilo obdobje zapadlosti dve leti, sedaj je tri, če se ne motim.

Ko si mlad si neumen in ne razmišljaš, te pa počasi izuči.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Na pogojni sem napihal 0.30....

Napisal/-a ojnica Sr sep 07, 2016 10:17 pm

Sorodnik je napihal, dobil kazen, odvzem vozniškega, je trajalo nekaj mesec in ga na novo naredil, danes pa se zaveda nad tem, je bil strošek tam blizu 2000 evrov.

Drugače pa lokalna mularija dost pije pa so vsaj toliko pametni, da naročjo taksi.

Eni niso mel sreče s policaji, drugi so se zaletel in zbežal z avtom domov...v glavnem ponoč je blo pred temi kaznimi taka norija, da adijo pamet.
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov