Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
easy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: So maj 31, 2003 12:28 pm

Avto v drugo državo

Napisal/-a easy Ne feb 15, 2004 1:43 pm

Neki bi vprašu:
Svoj avto želim odjavit iz prometa, prej pa bi ga prjatu peljal v Makedonijo, pol bi mi pa on prometno&tablice nazaj prpelu, jz pa šel avto odjavit. Mam lahk pol kake težave oz.je pomembn al se bo pol en v Makedniji vozu z avtom (kako je s prepisom), al pa če ga ima potem on samo za dele?
Je potrebno kej posebi urejat glede uvoza/izvoza oz. česarkoli?

Lp
 
Uporabniški avatar
nightrider31
Uporabnik
 
Prispevkov: 1343
Pridružen: Po dec 01, 2003 7:18 pm
Kraj: Kamnik

Napisal/-a nightrider31 Ne feb 15, 2004 1:55 pm

ko sem jaz alfo prodal jo je tip peljal v makedonijo in mi poslal prom. in tablice in sem lepo sel na obcino in odjavil iz prometa sel na zavarovalnico in pokasiral kar je ostalo,je pa od tega ze 3 leta pa nobenih komplikacij.Moras pa biti siguren v tipa da ti bo poslal tablice in prometno.
Slika
 
Uporabniški avatar
RUFF RYDERS BROTHERS
Novinec
 
Prispevkov: 155
Pridružen: So feb 08, 2003 3:44 pm
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a RUFF RYDERS BROTHERS Ne feb 15, 2004 2:30 pm

Če hočeš dobit nazaj denar od zavarovalnce jim moraš dal ali kopijo nove zavarovalne police(samo v tem primeru je ti verjetn ne boš imeu) ali pa NALEPKO!
Jst sm pred pol leta yugota prodal enmu cigotu in ga tip ni registriru, tako da nism meu kopije njegove zavarovalne police. In zavarovalnica mi ni hotla vrnt denarja - čeprou je bil avto odjavle iz prometa in tablce so ble vrnene! Rekl so mi da če nimam kopijo zavarovalne police, da pa jim morm vrnt nalepko - GLUP ZAKON!
V glavnem, ko ga boš dol odpelu dej dol še nalepko! ...pa pazi da je ne poškoduješ, da ne bojo kej pametni (men se zdi, da jo boš najlažji dal dol s fenom).
Pa pazi da boš to naredu še predn sprejmejo tist zakon, da moraš odslužen avtomobil odpelat na predelavo! Ker pol spet ne boš dobu zavarovanja nazaj...
Ajde!
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Ne feb 15, 2004 2:42 pm

pre tremi leti nisi rabil nove police da si dobil denar nazaj. kako je sedaj ne vem
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Foto Jovo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: Sr sep 10, 2003 6:45 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a Foto Jovo Ne feb 15, 2004 2:46 pm

nalepko je pa zlo tesko dobit celo dol vedno ostane gor uno v srebrnem SLO (ospodi) sm poskušal zlo velikokrat dol dobit z vsem mogočim pa mi ni ratlo ne da bi jo poškodoval sj mogoče če si vzameš cajt jo dobiš dol! :roll:
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a MGsax Ne feb 15, 2004 2:52 pm

dol gre z tistim strgalom ko se zraven onega štedilnika (steklo-nimam pojma kak se reče) celo dobiš dol 100%

p.s. sem zaj pogledal reče se steklokeramična plošča (štedilnik) :lol:
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
easy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 99
Pridružen: So maj 31, 2003 12:28 pm

Napisal/-a easy Ne feb 15, 2004 3:03 pm

Sej jz bom to nardil par dni predn bo potekla registracija, tak da sploh ni problem. Zanimal me je sam če so kake druge komplikacije...
 
Uporabniški avatar
RUFF RYDERS BROTHERS
Novinec
 
Prispevkov: 155
Pridružen: So feb 08, 2003 3:44 pm
Kraj: Vrhnika

Napisal/-a RUFF RYDERS BROTHERS Ne feb 15, 2004 3:49 pm

Potem sam to naredi preden sprejmejo tist novi zakon!
Za prepis sicer ne vem kako gre (so eni postopki), ampak vem pa da če ga bo meu samo za rezervne dele SPLOH ne moreš met kkšnih problemov!
 
Uporabniški avatar
gajo_g
Novinec
 
Prispevkov: 493
Pridružen: Če nov 20, 2003 12:29 pm

Napisal/-a gajo_g Pe mar 19, 2004 10:13 pm

ej ni nobene panike itak ga bo najvrjetneje razrezo da se bo lahko vozo naprej z makedonskimi papirji nazaj pa naj ti prinese tablice nalepko lahk skrhano sam da se vidi una stevilka na vrhu pa se prometno ni panike js vozim v srbijo in nihce se ni imel problemov zaradi mene !!!! naredita pa pooblastilo na amzs da ga bo lahko peljal brez da bi si on nakopal probleme !!!!! brez panike !!!!!!lep pozdrav !!
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov