Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a _furby_ Če maj 08, 2014 7:00 pm

Ni vedno merilo ohranjenosti, to vsekakor. Ampak jaz recimo ga kupim samo od prvega lastnika. Tam se da vsaj se kaj preverit, ker ce kupis od 5ega lastnika je skoraj nemogoce vedet vso zgodovino.
moji primeri:
1. Kupu accenta gt od prve lastnice, v 3 letih cca. 50 eur stroskov.
2. Kupu laguno 1.9 dci od petega lastnika, v 3 letih par tisoc eur stroskov.
3. Kupu corso 1.6T od prvega lastnika, v 3h letih par 100 eur stroskov z malenkostmi.

Noben me ne preprica v nasprotno, ziher je ziher :mrgreen:
turbo inside
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a maniaxxx Če maj 08, 2014 7:21 pm

Pa dobr accenta pa lagune ne morš primerjat, sej veš kaj prvo crkne pri accentu...šofer :mrgreen:

Imaš pa seveda prav, samo je res vse zelo relativno
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
mtl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 595
Pridružen: Sr jul 14, 2010 8:56 am
Kraj: Vetrovno mesto

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a mtl Če maj 08, 2014 11:14 pm

Liana je napisal/-a:So mi razložili...
1. latnik je kupil avto na leasing, ko ga je odplačal, je postal 2. lastnik (sem preverila na AMZS in so potrdili, da ko odplačaš leasing postaneš 2. lastnik).
Potem so kupili drug avto in tega prepisali na drugega družinskega člana (zaradi bonusa) in je to 3. lastnik. In na koncu je ta avtohiša 4. lastnik (cca. 3 tedne),
dokler ga nisem kupila jaz.
Na državnem portalu piše št. lastnikov 5, št. uporabnikov 4.
Kupila sem tudi CARFAX poročilo, kjer piše št. lastnikov 3 (brez mene).
Je pa 1. lastnik 3 leta, potem pa v 2013 2. lastnik, v januarju in februarju pa 3. in 4.

Njihova ''zgodbica'' žal ne pije vode. Če bi držala bi bilo v elektronskem registru navedeno tako:
št. lastnikov: 5
št. uporabnikov: 3
To bi bilo vključno s tabo. Tako da te lepo na suho nategujejo še naprej.
Saj vem, da nič ne pomaga, ampak zakaj hudiča nisi preverila tega prej? :?: Btw. v aktualnem Avto Magazinu je v rubriki Rabljeni avtomobili članek ravno na to temo :twisted: .

In ohranjenost vozila nima veze s takim zavajanjem. Kot je že nekdo napisal, kdo ve, kaj so ji še vse zamolčali in avto z enim lastnikom se pri nas še vedno proda za nekaj višjo ceno. Torej bi ji morali vsaj povrniti razliko v ceni.

A imaš kje navedeno, da se je prodajal kot prvi lastnik? Oz. morda kopijo oglasa?

Še odgovor na vprašanje, kako boš ob prodaji razložila, da si druga lastnica. Nikakor. Razen, če boš našla spet takega kot si ti, da ne bo preverjal preko elektronskega registra. Kdorkoli drugi se bo le nasmehnil ob tvoji ''zgodbici''.

maniaxxx je napisal/-a:pri enem od bivših avtomobilov sem bil četrti lastnik, čeprav je avto od prvega dne vozila samo ena oseba, ki ga poznam in mu zaupam. Zgodba pa je da je bil avto sprva registriran kot testni na AH ( dodatni popust), potem na leasing, on ga je odplačal, jaz pa kupil od njega....torej število lastnikov ni VEDNO merilo ohranjenosti

Mi razložiš, kako gre to dvoje skupaj?
Razen, če se je šlo za osebni avto zaposlenega, ki ni bil na voljo strankam. Ampak kolikor vem, so takšni avtomobili na voljo strankam za test, kar pomeni, da tisti prvi del tehnično ne drži. :!:
Še več pametovanj na Mtl blog.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a _furby_ Če maj 08, 2014 11:54 pm

mtl je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:pri enem od bivših avtomobilov sem bil četrti lastnik, čeprav je avto od prvega dne vozila samo ena oseba, ki ga poznam in mu zaupam. Zgodba pa je da je bil avto sprva registriran kot testni na AH ( dodatni popust), potem na leasing, on ga je odplačal, jaz pa kupil od njega....torej število lastnikov ni VEDNO merilo ohranjenosti

Mi razložiš, kako gre to dvoje skupaj?
Razen, če se je šlo za osebni avto zaposlenega, ki ni bil na voljo strankam. Ampak kolikor vem, so takšni avtomobili na voljo strankam za test, kar pomeni, da tisti prvi del tehnično ne drži. :!:


ce imas veze na avtohisi se da to zrihtat brez problema. Isto je imel kolega kao testni avto, z vsemi nalepkami gor za delat malo reklame. Vozil ga je pa od prvega kilometra samo on.
turbo inside
 
Uporabniški avatar
mtl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 595
Pridružen: Sr jul 14, 2010 8:56 am
Kraj: Vetrovno mesto

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a mtl Če maj 08, 2014 11:57 pm

_furby_ je napisal/-a:
mtl je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:pri enem od bivših avtomobilov sem bil četrti lastnik, čeprav je avto od prvega dne vozila samo ena oseba, ki ga poznam in mu zaupam. Zgodba pa je da je bil avto sprva registriran kot testni na AH ( dodatni popust), potem na leasing, on ga je odplačal, jaz pa kupil od njega....torej število lastnikov ni VEDNO merilo ohranjenosti

Mi razložiš, kako gre to dvoje skupaj?
Razen, če se je šlo za osebni avto zaposlenega, ki ni bil na voljo strankam. Ampak kolikor vem, so takšni avtomobili na voljo strankam za test, kar pomeni, da tisti prvi del tehnično ne drži. :!:


ce imas veze na avtohisi se da to zrihtat brez problema. Isto je imel kolega kao testni avto, z vsemi nalepkami gor za delat malo reklame. Vozil ga je pa od prvega kilometra samo on.

Verjamem. Nekateri imajo tako dogovorjeno in na 3 ali 6 mesecev zrihtajo takšen avto ceneje za znance. Ampak so v manjšini.
Še več pametovanj na Mtl blog.
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a dobek Pe maj 09, 2014 7:24 am

_furby_ je napisal/-a:1. Kupu accenta gt od prve lastnice, v 3 letih cca. 50 eur stroskov.
2. Kupu laguno 1.9 dci od petega lastnika, v 3 letih par tisoc eur stroskov.
3. Kupu corso 1.6T od prvega lastnika, v 3h letih par 100 eur stroskov z malenkostmi.

Noben me ne preprica v nasprotno, ziher je ziher :mrgreen:



ziher ni nic...
se najmanj sranja sem mel s staro kraco, kjer sem naknadno ugotovil, da sem bil 5. lastnik (v treh letih je bilo nepredvidenih stroskov za cele 58€ - pa to na mercedesu :lol: )


mtl je napisal/-a:Verjamem. Nekateri imajo tako dogovorjeno in na 3 ali 6 mesecev zrihtajo takšen avto ceneje za znance. Ampak so v manjšini.


tudi pri nas je vedno vec t.i. enodnevnih registracij, ki umetno zvisujejo prodajne statistike...pa se balzam za duso nase potrosniske menatlitete so, ko kupec "nov" avto dobi 500€ ali jurja ceneje
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Liana
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po feb 17, 2014 1:46 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a Liana Pe maj 09, 2014 9:06 am

Jah...tudi jaz ne vem,zakaj nisem preverjala.
Na registru piše št.lastnikov 5, št. uporabnikov 4.
Šla sem tudi na AMZS,kjer so potrdili, da so bili lastnik leasing,
ta avtohiša in 2 fizični osebi. Torej, lahko bi bilo res,to kar trdijo.
Le da ne vem,ali je res avto istal v družini,torej lastnik mož potem žena...

Drugače je avto super, no, ga bom dala še pregledat.
Prodajalec prijazen,zgleda pošten :-) in ni kar ena avtohiša.

Hvala
 
Uporabniški avatar
mtl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 595
Pridružen: Sr jul 14, 2010 8:56 am
Kraj: Vetrovno mesto

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a mtl Pe maj 09, 2014 9:35 am

Liana je napisal/-a:Jah...tudi jaz ne vem,zakaj nisem preverjala.
Na registru piše št.lastnikov 5, št. uporabnikov 4.
Šla sem tudi na AMZS,kjer so potrdili, da so bili lastnik leasing,
ta avtohiša in 2 fizični osebi. Torej, lahko bi bilo res,to kar trdijo.
Le da ne vem,ali je res avto istal v družini,torej lastnik mož potem žena...

Drugače je avto super, no, ga bom dala še pregledat.
Prodajalec prijazen,zgleda pošten :-) in ni kar ena avtohiša.

Hvala

Sem ti že zgoraj napisal: da bi njihova zgodbica pila vodo bi morala biti ti sedaj tretji uporabnik. Očitno je bil vmes še en, ki je avtomobil uporabljal. Zgolj še vprašanje: je bil avtomobil pri tej avtohiši, kjer si jo kupila, registriran ali je bil odjavljen (predvidevam to drugo)?
Še več pametovanj na Mtl blog.
 
mike133
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe jul 09, 2010 9:58 am
Kraj: Ljubljana

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a mike133 Ne maj 11, 2014 9:51 am

_furby_ je napisal/-a:Ampak jaz recimo ga kupim samo od prvega lastnika. ...

Noben me ne preprica v nasprotno, ziher je ziher :mrgreen:


še bolš pa od prve lastnice...ane :) :lol: :roll: :evil: https://www.facebook.com/photo.php?v=72 ... =2&theater
 
Universe
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če sep 18, 2014 1:52 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a Universe Če sep 18, 2014 1:59 pm

Če si lahko malo sposodim temo...
kupil sem od znanca Transporterja..imam ga en mesec, naredil sem cca. 600km. Sedaj teče olje k dež.... peljem na avtoservis, pravijo, da je olje teče iz menjalnika tam kjer pride menjalnik, kardan, prenos ( avto/kombi je 4x4) itd.... en kup lufta in da je to verjetno že dalj časa... in da je bil avto verjetno prodan ravno zaradi tega.. se pravi mi je znanec nategnil... to mi je seveda zamolčal, čeprav sem ga 5x vprašal, če je vse v redu z avtom.
popravilo bi bilo nekje 1500-2000€. Kaj lahko storim? je možno povračilo kupnine? tožba? kaj bi storili vi? poznate kak tak primer?

aja na servisu so mi ( ustno in ne pisno) zagotovili, da ni možno da bi do tega prišlo v zadnjih oz. mojih 600km, in da je to moralo že dolgo biti tako...

hvala za pomoč in lp.
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a abbe Če sep 18, 2014 2:14 pm

Universe je napisal/-a:Če si lahko malo sposodim temo...
kupil sem od znanca Transporterja..imam ga en mesec, naredil sem cca. 600km. Sedaj teče olje k dež.... peljem na avtoservis, pravijo, da je olje teče iz menjalnika tam kjer pride menjalnik, kardan, prenos ( avto/kombi je 4x4) itd.... en kup lufta in da je to verjetno že dalj časa... in da je bil avto verjetno prodan ravno zaradi tega.. se pravi mi je znanec nategnil... to mi je seveda zamolčal, čeprav sem ga 5x vprašal, če je vse v redu z avtom.
popravilo bi bilo nekje 1500-2000€. Kaj lahko storim? je možno povračilo kupnine? tožba? kaj bi storili vi? poznate kak tak primer?

aja na servisu so mi ( ustno in ne pisno) zagotovili, da ni možno da bi do tega prišlo v zadnjih oz. mojih 600km, in da je to moralo že dolgo biti tako...

hvala za pomoč in lp.


znanec pa tak...
kaj pa on pravi na vse to?
Ni vse res kar napišem
 
Universe
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če sep 18, 2014 1:52 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a Universe Če sep 18, 2014 3:09 pm

pravi, da nič ne ve o tem...itak, za pričakovati....
 
jaqckoo
Novinec
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Ne sep 15, 2013 6:55 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a jaqckoo Če sep 18, 2014 8:12 pm

Kulk pa si dal ?
taki znanci ,sorodniki,kolegi... te še najbolj nategnejo
Če je avto kaj vreden bi dal popravit tak bi jaz naredu.
l.p.
Ni važno, samo da gre po vseh štirih .
 
Universe
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če sep 18, 2014 1:52 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a Universe Pe sep 19, 2014 6:05 am

kombi je bil 3500€, kar je neka normalna cena za letnik in ostalo... nimam pojma kaj naj naredim, izgubo bom imel tako ali tako...
saj bi mu jih ene par okol ušes naložil, ampak potlej bom še bolj v minusu.... ;)
 
lovec1990
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: So mar 08, 2014 1:00 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a lovec1990 Pe sep 19, 2014 7:18 am

universe ali je na začetku pusčal olje, če ni pusčal ti on lahko reče ti si bil kriv sicer pa ti bi lahko to sam naredil z nepravilno uporabo
 
Universe
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če sep 18, 2014 1:52 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a Universe Pe sep 19, 2014 9:45 am

po obisku in pogovoru z tremi mehaniki, so mi vsi dejali da prenosa 4x4 ne moreš uničiti v 700km z cestno vožnjo, saj so uničeni ležaji iitd.... ulil se je meni po 14 dneh uporabe, mogoče pa tudi pred tem že njemu, samo da je zadevo poštimal da dela do prodaje....tudi to se da. Zanimivo pa je, da ko sem ga klical in mu povedal da me je nategnil, in da hočem rešitev ni priznal krivde oz se delal tupega...minuto kasneje pa pri kolegu iskal točno ta del, prenos 4x4, ki ga je potrebno zamenjati..čeprav mu nisem povedal kaj točno je narobe z kombijem... zanimivo kajne?
 
Universe
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Če sep 18, 2014 1:52 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a Universe Ne okt 19, 2014 9:17 am

da napišem še epilog zgodbe..
ko se z prodajalcem nisem nikakor uspel dogovoriti kaj se naredi... sem seveda aktiviral odvetnika. To sem mu v sms sporočilu tudi napisal in prejel nazaj zopet odgovor da nič ni kriv itd... v glavnem fant si je po dveh dneh premislil in vzel kombi nazaj ter vrnil kupnino... tu se moram tudi zahvaliti uporabniku foruma za pomoč, zahvala gre v Pivko če se ne motim ;) mrzlo pivo vedno čaka.... :)

je pa tudi po besedah odvetnika na sodišču to izredno težko dokazati in utemeljiti. tako, da sem šel bolj na riziko saj sem bil pošteno razkurjen...rezultat bi bil pa pod vprašajem...sploh pri našem sodstvu... tako, da na koncu sem dokaj zadovoljen z izidom, čeprav v takih zgodbah vsaj zame ni zmagovalca....
lp
 
wizard607
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne avg 18, 2013 6:20 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a wizard607 Po okt 20, 2014 2:44 am

Naj mi nekdo razloži eno stvar..... Mama je kupila Avto....Letnik 2004.....Prodajal ga je pač en "handler" z avti....
Osnova vprašanj pri nakupu o avtu samem....Ali je uvožen? Kdo je bil prej lastnik itd.
Avto je bil kupljen v Sawalu v Postojni na avtu nalepka sawal na orginal prometni piše Sawal, kraj:Postojna.
Grem na stran kjer se preverja preteklost vozila:
Prva reg. 2004 prva reg v rs. isto 2004.Na internetni strani ne piše države kjer je bil prvic registriran. Zakaj ne??? Če pa je dejstvo da ni uvožen....
Zadnji lastnik kao iz primorec zopet preverim danes in glej ga zlomka tudi to drži tehnični opravljen pred cca 1 mesecem v Izoli+vse radiske postaje nastavljene so primorske.
Koliko je bilo prej lastnikov? Prodajalec pravi da najbrž je bil samo ta človek(nek stari dedek) tu pa stvar ne drži popolnoma in to me mede. Mama je pozor 7 lastnik avta vendar šele 3 uporabnik. Kako je to mogoče??? Ugotovil sem po sklepu da je bil avto kupljen v postojni leta 2004 in bil pripeljan na Ljubljanski konec kajti prva reg. je bila iz Lj nato pa je bil hm hm hm vmes ta iz primorske ki drži da je bil zadnji lastnik.... Mama je torej 3 lastnik vendar zakaj jih je že 7 in samo 3 uprabniki oz. Mama je 3. znan uporabnik po mojih informacijah iz te internetne strani kjer lepo piše,da je prvič leta 2004 avto imel tablice LJ zadnji tehnični pregled pa je bil delan v Izoli...Prodajalec sicer ni trdil da je pred tem bil samo 1 lastnik....
Kaj se je dogajalo z avtom vmes??? Zakaj 7 lastnikov in samo 3 uporabniki???
Zadnjič spremenil wizard607, dne Po okt 20, 2014 3:52 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
wizard607
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne avg 18, 2013 6:20 pm

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a wizard607 Po okt 20, 2014 3:38 am

Universe je napisal/-a:da napišem še epilog zgodbe..
ko se z prodajalcem nisem nikakor uspel dogovoriti kaj se naredi... sem seveda aktiviral odvetnika. To sem mu v sms sporočilu tudi napisal in prejel nazaj zopet odgovor da nič ni kriv itd... v glavnem fant si je po dveh dneh premislil in vzel kombi nazaj ter vrnil kupnino... tu se moram tudi zahvaliti uporabniku foruma za pomoč, zahvala gre v Pivko če se ne motim ;) mrzlo pivo vedno čaka.... :)

je pa tudi po besedah odvetnika na sodišču to izredno težko dokazati in utemeljiti. tako, da sem šel bolj na riziko saj sem bil pošteno razkurjen...rezultat bi bil pa pod vprašajem...sploh pri našem sodstvu... tako, da na koncu sem dokaj zadovoljen z izidom, čeprav v takih zgodbah vsaj zame ni zmagovalca....
lp


Heh moj kolega je pred nekaj leti kupil avto, in zgodba je res kriminalna...Prek avto neta(znamke ne bom izdal)....Avto super super zunaj zgleda fenomenalno se pelje krog dva z avtom vse ok razen avto je malo glasen. Ampak ok dokaj mali avto z za tak avto ogromnimi gumami, vsaj za moje pojme, pač avto je bil športnega izgleda. Tip z 5cm računov od servisev
vse na avtu homologirano tehnični gre skozi skoraj v prvo samo nek del je bilo potrebno zamenjat(tehničnega je opravil še star lastnik obakrat pred njim) bil gotov in zopet na tehničnem za 1 urco. Pred tem mu pove da je avto sicer bil rahlo naslonjen kar nakazujeta 2 nova žarometa +relativno majhna praska spredaj. V glavnem kolega nabavi še nekaj za avto pa tako malo, pa se mu ne da vgrajevat, kliče avtomehanika(našega kolega človek milina od človeka pošten preveč za to delo ki ga opavlja) da naj mu naredi te zadeve v avto ker njemu ni pa tako iz preventive preveri če je potrebno slučajno na avtu še kaj menjat (vmes ugotovi da ne dela hupa). Mine 14 dni(od nakupa) nakar se avto znajde končno pri avtomehaniku. Kliće kolega avtomehanika in sledi šok pravi avtomehanik kolegu naj mu oni ko mu je prodal avto kr denar vrne nazaj... Z Avtom je VSE NAROBE!!!! Kolega šokiran kak vse kaj???' Ha?? Šokrian gre do avtomehanika nakar mu začne le ta naštevat napake(bil zraven bom pisal dobesedno ta pogovor): Hupa ne dela ker je bil ruknjen avto neko stikalo al nwm kaj zlomljeno cena 750€ vsi 4 žmigavci ti utripajo ko daš kontakt ne??? 250€ stikalo... Airbagov ni(ali so bli pa so bili nefunkcjonalni) nekdo je lučko za opozorila kr ven odšraufal(uničil) da se nebi vidlo...
Avto je glasen ne??' Ja niso gume lager je+ neka kugla pa nwm kaj še vse zraven 400€ je to.... Kak je te avto tehničnega naredil če pa zadaj bremze sploh ne delajo(zopet ne bom povedal na katerem tehničnem čeprav bi kako komisijo to zanimalo vrjetno)saj tud ročna je čisto na koncu(to še tak ni strošek)+ volan ma zrak. Napake mi kr javlja 1x neki servis ne da se mi gledat sploh keri drugič zopet nekaj(bilo je vse v nemščini izpisano pa se tudi meni ni dalo brat kaj pomeni) to je tak računalnik fuč v avtu, pa avta sploh nisem do konca pogledal mu doda.
V glavnem kolega kliče človeka da ga je nasral naj mu da denar nazaj on noče kolega pojedo bi ga na sodišču če bi ga hoto buhtelj raje šel prodat avto v Romunijo.
Cela policiska posaja ga je prepričevala naj ga pritisne ker sicer videno kupljeno pa 8 dni pa ne vem kaj še vse ne samo dobil bi pa to 100% ker so bile skrite napake pa ne ena ampak 10.
+ tega je tip ki mu je prodal avto zgleda hodil na servis samo po račune menjave pa ni bilo. Tolko da je mel za pokazat da je avto full vzdrževan.
V glavnem pazite se folk kaj kupujete ne nasedajte nobenemu pa vsem računom tudi ne in ne hodite na tehničnega z avtom z prodajalcem ki je iz bljižnih krajev mogoče je da bo koga tam podkupil samo da se reši avta.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Nujno - ogoljufali so me

Napisal/-a lancia hf Po okt 20, 2014 5:57 pm

wizard607 je napisal/-a:Kaj se je dogajalo z avtom vmes??? Zakaj 7 lastnikov in samo 3 uporabniki???


Če sem si jaz prav zapolnil je uporabnik tisti, ki ima avto na lizing lastnik pa tisti na katerega je avtoi napisan. Se pravi 3x lizing+ uporabnik 3x lastnik nato tvoja mama kot 7 lastnik.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov