Rabite avto-nasvet obiskovalcev foruma?
 
lunca123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne okt 16, 2011 11:14 am

Re: Rogan doo

Napisal/-a lunca123 Ne okt 16, 2011 11:34 am

Pozdravljeni! Me prav veseli, da je fant vse skupaj objavil na internetu in, da se vas je toliko vključilo v to temo...debata je dokaj zanimiva. Kot zgleda je tole vse skupaj res malo vprašljivo - tale firma ROGAN doo. Kakorkoli, ko prejmeš domov tak dopis ti niti približno ni vseeno, še posebej če te obtožujejo nečesa kar NISI KRIV!! Avto je bil prodan na pošten način, v brezhibnem stanju in niti približno s prevrtenimi km, kot je bilo navedeno. Prodala sva ga, ker pač potrebujeva večjega.. in pred tem, ko sva kupila drug avto sva hodila gledat avtomobile na različne konce, med drugim tudi na letališko, ki jo večina omenjate... in avtomobili so imeli v povprečju vsi prevoženih cca. 130.000 km.. ampak tam se pa ne bo noben spuščal v te stvari koliko od teh avtomobilov ima dejanske kilometre, vprašanje če sploh kateri.. (kot je omenjeno v zgornjem članku pa zgleda, da so tako ali tako povezani).
Lotijo se raje nas "navadnih smrtnežev", ker je pač mogoče nekdo od vpletenih videl možnost zaslužka... Čudno npr. npr je to, da naju novi lastnik avtomobila sploh ni poklical in obvestil o omenjenih "pomankljivostih" na avtomobilu in na številko preko katere se je kontaktiralo v času prodaje sploh ni več dosegljiv. Nekdo tukaj pač nima čiste vesti in to sigurno nisva mi2. Gospodu Roganu sva prijazno odgovorila na njegov dopis in res upam, da se vse skupaj čim prej konča. Pa se raje gre urejat te zadeve oz. ukvarjat s prevrtenimi km tja, kjer to res delajo in si to res zaslužijo. lp
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Rogan doo

Napisal/-a pinny Ne okt 16, 2011 8:49 pm

Atrox je napisal/-a:Je zanimivo kako je potihnilo vse skupaj. Še reklame ni več na radiu.

ja če dec slabo služi, pol ni dinar za reklama :mrgreen:, ali pa morda, ima toliko strank oz. dela, da reklame niti ne rabi več, saj so menda najboljša reklama zadovolne stranke :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Re: Rogan doo

Napisal/-a bam88 Po nov 07, 2011 9:59 am

haha sem se posteno nasmejal.

Torej kaj sem jaz o vsem tem se naucil...

Rogan skoz trdi, da se so spravili v bran malega cloveka in bodo zjebali trgovce... Ce se ne motim je obravnavan v tem primeru mali clovek in ne trgovec...spravili so se pa na njega.

Potem prašan je bil vsaj 3x "g." Mirko, če ima primerno licenco za odkrivanje (posledično dokazovanje) prevrtenih kilometrov. Nikjer ni bil odgovor pritrdilen. Edini odgovor, ki se je vsaj malo nanašal na vprašanje je bil, da imajo 7 let izkušenj. To je potem isto kot če bi jaz (ki nimam lincence in nism mehanik), odprl firmo in začel preverjat kilometre in posledično začel terjat ljudi. Ne gre to skupaj z logiko.

No in seveda zmagovita ugotovitev mi je pa ta:
Rogan terja prodajalca zaradi laznih kilometrov, prodajalec dokaže, da je vozilo kupil z prevrtenimi kilometri (potemtakem opravičen do izplačila razlike vozila), Rogan nadaljuje z iskanjem krivca, ki je fizično naredil poseg za zmanjševanje kilometrov in na koncu pride do Mirka Kovačiča (sebe). Hmmm kaj bo potem tukaj naredil, če trdi da je prestopil na drugo stran, v bran malega človeka. Po tej logiki bi moral odškodninsko terjati g. Mirka Kovačiča se pravi sebe, če bi pa Mirko ugovarjal obtožbi bi pa potem moralo podjetje Rogan podati naprej za kazensko ovadbo proti Mirku Kovačiču mar ne? Bi bil zanimiv primer, glede na to, da se je s tem ukvarjal že sam. :D

Mislim, da bi blo bolje če zapreš podjetje Rogan d.o.o. in greš ob koncu dneva zadaj na vrt na en debel JOINT

Tebi pa avtor teme želim čimprejšno rešitev tega posiljstva. Upam, da boš šel v proti-tožbo.
Renault Clio 1.8 16V l. 1993
 
Uporabniški avatar
Tilen18
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Po nov 08, 2004 2:09 pm

Re: Rogan doo

Napisal/-a Tilen18 Po nov 07, 2011 11:24 am

dareerad je napisal/-a:Pred tremi tedni sem prodal avto, privat, megana, REALNI KM, vse lepo in prav. Danes sem prejel pošto od podjetja ROGAN doo, v katerem so me obtožili, da sem zvtrel kilometre nazaj in da je avto dejansko vreden 2750€ manj (prodal sem ga za 4k). WTF?

Avto je pa imel 189k (realnih) kilometrov, 03 letnik, kupe!

Je kdo imel podoben primer?



kako se je stvar odvila?
 
Uporabniški avatar
mihouca
Novinec
 
Prispevkov: 191
Pridružen: Sr mar 23, 2011 12:04 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Rogan doo

Napisal/-a mihouca Če nov 24, 2011 5:47 pm

Vrni se na Pravni nasveti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov