Za vse kar ne paše pod ostale debate, prosti čas...
 
nono
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po okt 12, 2015 2:54 pm

anketa

Napisal/-a nono Po okt 12, 2015 2:59 pm

https://www.1ka.si/a/73948&preview=on

prosil bi Vas da si pogledate in rešite anketo. Namen je raziskovanje.

hvala Vam vnaprej. :D

Lp
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: anketa

Napisal/-a esem Po okt 12, 2015 4:07 pm

Popravi anketo, začne se (prvo vprašanje!) "navezujoč se na zadnje vprašanje", "z" namesto "s" in še marsikaj. In kaj za boga je "2 gega"? Že ogromno napak sem "dal skozi", a te še nisem zasledil. Čestitam! :roll:

Če ne znaš slovenščine, si dobi lektorsko pomoč!

PS
In kaj je to s "predogledom"?
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: anketa

Napisal/-a honeybee Po okt 19, 2015 1:36 pm

Ta anketa je tako butasto sestavljena, da je niti rešil nisem. In potem ti hodiš na fakulteto?

lp
darkside
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: anketa

Napisal/-a hippo Po okt 19, 2015 1:55 pm

A je to kakšen FDV??? :lol:
Zakaj bi sploh reševal anketo, če je v predogledu in se podatki ne shranjujejo?!
A se to en mal zafrkava?! :roll:
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: anketa

Napisal/-a thunderbolt Po okt 19, 2015 1:56 pm

Svašta :shock:

Malo je vprašalnikov, ki so vsaj približno na fakultativnemu nivoju, tale pa... :huh: Pri nas si talebnil na izpitu, če si pomešal vprašalnik z anketo, ne pa da bi sploh upal kaj takega oddat!
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: anketa

Napisal/-a a_sist Po okt 19, 2015 2:30 pm

esem je napisal/-a:Popravi anketo, začne se (prvo vprašanje!) "navezujoč se na zadnje vprašanje", "z" namesto "s" in še marsikaj. In kaj za boga je "2 gega"? Že ogromno napak sem "dal skozi", a te še nisem zasledil. Čestitam! :roll:

Če ne znaš slovenščine, si dobi lektorsko pomoč!

PS
In kaj je to s "predogledom"?


2 gega = drugega? :lol:
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
honeybee
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Če jun 04, 2015 9:38 pm

Re: anketa

Napisal/-a honeybee Po okt 19, 2015 3:12 pm

1. vprašanje: Prosim napišite vaše osebno mnenje, (zakaj ne, zakaj da), in zahvaljujem se Vam za udeležbo ?
Mnenje o čem? Kako naj nekdo odgovori zakaj da, zakaj ne, če ni niti podano o čem bi naj nekdo podal mnenje.

2. vprašanje: Navezujoč na zadnje vprašanje , kolikšno vsoto bi namenili ?
Kakšno vsoto za kaj? Ter navezujoč na zadnje vprašanje v kateri regiji prebivam domim, da ima kakšno vezo sploh s tem vprašanjem.

3. vprašanje: Ali bi se strinjali z pregledom in popravilom vašega (rezervnega,2 gega) avtomobila, 1 krat na leto (notranjost in zunanjost) , + celo letna garancija in popust na nepričakovano okvaro ?
Vsaj pravilno oblikuj vprašanje. Čeprav sem šele pri tretjem vprašanju se mi zdi, da je namenjeno izključno tistim, ki imajo drugi avto pri hiši.

4. vprašanje: Ali bi zamenjali vašega 2 gega avtomobila, za avto druge znamke vendar približno enake vrednosti?
Zakaj je vedno povdarek na drugi avto? Kot sem omenil že pri drugem - zakaj je samo za tiste, ki imajo drugo vozilo pri hiši.

5. vprašanje: Koliko krat na leto ga popravljate ?
Slovnica ni tvoja vrlina?

6. vprašanje: Kolikšna je vrednost vašega rezervnega avta?
Mislim, da je še nabolj pravilno vprašanje (slovnično).

7. vprašanje: Ali bi rekli da ste čustveno navezani na starejšega avtomobila?
Eee moj južnjak......

10. vprašanje: Koliko avtomobilov imate v gospodinjstvu ?
A bejž, končno neko vprašanje, ki bi moralo biti bolj na začetku oz. vsaj prejšnja vprašanja podana, da lahko glasuješ kot da drugo vozilo sploh nimaš. Anketa je tukaj potem neveljavna ker večino vprašanj lahko izpustis.

To ni niti na ravni osnovne šole, saj na koncu ko preberem vprašanja sploh ne vem o čem bi se naj šlo. Ti pa vsekakor priporočam, - če se že gre za kako univerzo - da ti nekdo to tvoje besedilo lektorira. Sramota za nekoga, ki obiskuje univerzo in ne pozna niti osnovnih pojmov.

lp
darkside
Vrni se na Nima veze z avtomobilizmom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov