Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
54321
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po sep 06, 2010 12:07 pm
Kraj: Osrednja Slovenija

Napisal/-a 54321 Po sep 06, 2010 1:20 pm

Paše od mene nekaj komentarjev, show-a sploh ni bilo temveč avtosalon. Za avtosalon je bilo dokaj vredu,ka se pa tiče showa pa katastrofa
Če organizatorji mislijo da je že car wasch avto show se zelo motijo,če ni avtomobilov za styling,tuning in avtokakustike,ter skupnih iger,druženja in zabave ni to show.
Glede tekme v stylingu pa moram reči je totalni poden ,da tekme v soboto ni bilo ni res,razen če je bila samo za " ENEGA ",da je pridobil točke za osvojitev naslova DP.
Sodniki pa so poglavje zase saj jih nikoli ni bilo v zadostnem številu kar določa pravilnik,če pa so že bili niso nikoli pristopili k stvari z resnostjo in strokovnostjo.
Murska Sobota dva sodnika - če jih nebi opomnili bi pozabili ocenit avto
Ajdovščia dva sodnika - sojenje zadovoljivo
Maribor trije sodniki od teh le eden ocenjeval po pravilniku ostala dva sta se malo sprehajala in kar nekaj napisala.
Slatki Vrh - "lep show " sodnikov do avtomodila z ocenjevalnimi listi sploh ni bilo (rezultat naprej dogovorjen)
Ljubljana sodnik eden prav tako ga ni bilo do avtomobila z listi za ocenjevanje,kar pa pišejo moji predhodniki da rezultatov ni bilo zgleda da je očenil samo H....

Celotno D.P.nikakršno,kar so pokazali na zaključku,saj so kar tako med množic podelili naslove D.P..
Mislim da z takim pristopom naslednjo sezono nebo nobenega tekmovalca več (mogoče D.P.saj z istimi avti tekmujejo že več let in so v dobri navezi z sodniki)

Če sem koga v tem užalil se opravičujem,pač taka so moja videnja.
 
xandrej
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2082
Pridružen: To avg 12, 2003 1:46 pm
Kraj: Slovenija

Napisal/-a xandrej Po sep 06, 2010 1:56 pm

Ma kdo kake slike pa hostese pa to? Samo pluvat znate. Pol pa naj nekdo od tistih ki samo pljuvajo sami naredijo eno srečanje... Tja do 50 avtov samo... Bi rad videl.
 
LCS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Če jun 11, 2009 12:21 pm

Napisal/-a LCS Po sep 06, 2010 2:19 pm

54321 je napisal/-a:Paše od mene nekaj komentarjev, show-a sploh ni bilo temveč avtosalon. Za avtosalon je bilo dokaj vredu,ka se pa tiče showa pa katastrofa
Če organizatorji mislijo da je že car wasch avto show se zelo motijo,če ni avtomobilov za styling,tuning in avtokakustike,ter skupnih iger,druženja in zabave ni to show.
Glede tekme v stylingu pa moram reči je totalni poden ,da tekme v soboto ni bilo ni res,razen če je bila samo za " ENEGA ",da je pridobil točke za osvojitev naslova DP.
Sodniki pa so poglavje zase saj jih nikoli ni bilo v zadostnem številu kar določa pravilnik,če pa so že bili niso nikoli pristopili k stvari z resnostjo in strokovnostjo.
Murska Sobota dva sodnika - če jih nebi opomnili bi pozabili ocenit avto
Ajdovščia dva sodnika - sojenje zadovoljivo
Maribor trije sodniki od teh le eden ocenjeval po pravilniku ostala dva sta se malo sprehajala in kar nekaj napisala.
Slatki Vrh - "lep show " sodnikov do avtomodila z ocenjevalnimi listi sploh ni bilo (rezultat naprej dogovorjen)
Ljubljana sodnik eden prav tako ga ni bilo do avtomobila z listi za ocenjevanje,kar pa pišejo moji predhodniki da rezultatov ni bilo zgleda da je očenil samo H....

Celotno D.P.nikakršno,kar so pokazali na zaključku,saj so kar tako med množic podelili naslove D.P..
Mislim da z takim pristopom naslednjo sezono nebo nobenega tekmovalca več (mogoče D.P.saj z istimi avti tekmujejo že več let in so v dobri navezi z sodniki)

Če sem koga v tem užalil se opravičujem,pač taka so moja videnja.
:?:


Dragi uporabnik rdečega megana. Da si ne boš kaj naredil s tvojimi izjavami o navezi sodnikov. Če je kdo imel skozi leto naveze sodnikov si bil sahko le ti (govorim za prvenstvo PDP) V murski soboti so se moji rezultati izgubili in sem bil na koncu 3 ti si bil 1. V open sem jaz zmagal in ti si bil 5 ?!?!? V Ajdovščini sem bil jaz 2 in ti 3, v Mariboru sem bil jaz 2 in ti 1, ko sem jaz zaprosil za ocenjevalne liste in jih je sodnik prinesel do vseh je bilo vidno da sem imel več točk kot ti, v Sladkem vrhu sem bil jaz 1 in ti 2, in kaj je bilo v ljubljani je bila svinjarija. Kar se sodnikov tiče sta bila pri meni 2, koliko jih je bilo pri tebi ne vem, kar se pa podelitve tiče ne bom komentiral in čeprav sem dobil pokal za državenga prvaka mi ne pomeni čisto nič ker to zame ni bilo prvenstvo. Me pa zanima zakaj nisi bil glasen v ljubljani?
Edini, ki smo bili za to da se stvar razišče do konca kako je bilo s podelitvijo, rezultati in zahtevami organizatorjev glede tekmovalcev smo bili VESELKO, BLU ANGEL, še nekgdo ki ga ne poznam in jaz. Osebno smo stopili do organizatorja in se pozanimali o stvareh, ki so bila spet izmišljena s strani PDP predstavnika Jureta, ki je lepo pobasal denar od prijav in spizdil iz showa brez kakršnih koli obrazložitev zakaj ni bilo dnevnega tekmovanja. Tako da dragi moj uporabnik Rdečega Megana snami si tisti rdeči puhek iz megana in še iz kje, ker ti očitno megli vid in razum!!!!!
 
Uporabniški avatar
TOYOTA
Uporabnik
 
Prispevkov: 1167
Pridružen: Če feb 13, 2003 4:20 pm

Napisal/-a TOYOTA Po sep 06, 2010 2:49 pm

se spominjam par let nazaj showa v Grosupljem, sicer nas je veliko pi.dilo zaradi prakirišč na travi in malo prostora, preglasne muske, itd....ampak sedaj mi je jasno, da tisti showi tam so bili kljub napakam, odlični. To kar je sedaj v lj, vsako leto je slabše, nima s showi nobene veze več, to je avto sejem! Kljub press vstopu mi je žal za čas....
@dls1...mogoče bi pa le poskusil organizirati še enkrat show v grosupljem, se mi zdi da bi bilo več kot odlično...
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drives you.
In Japan car BREAKS you.
 
Uporabniški avatar
Kalos
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 585
Pridružen: To feb 03, 2009 2:21 pm

Napisal/-a Kalos Po sep 06, 2010 2:54 pm

A se je samo meni napram prejšnim letom zdelo spodaj v kleti nekam prazno?

Drugač so mi pa letos bolj v oči padle babe kot pa avti :lol:
 
vuX
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Če maj 28, 2009 6:22 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a vuX Po sep 06, 2010 3:11 pm

LCS:

Samo vprasanje zakaj si v Sladkem vrhu potem castil z
jegrom sodnike,ce so pa sli sodniki na roko meganu tko
k sam pravs-tko sm slisu od drugih

sorry ce sm te uzalu al si narobe razlagam oz.narobe slisu
 
LCS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Če jun 11, 2009 12:21 pm

Napisal/-a LCS Po sep 06, 2010 3:39 pm

vuX je napisal/-a:LCS:

Samo vprasanje zakaj si v Sladkem vrhu potem castil z
jegrom sodnike,ce so pa sli sodniki na roko meganu tko
k sam pravs-tko sm slisu od drugih

sorry ce sm te uzalu al si narobe razlagam oz.narobe slisu



Ne vem če je Lossy ravno jegra pil ampak za pijačo sem mu pa sigurno dal, je pa čist možno da je tut kašnga jegra ruknu, ker je vsak enkrat za rundo dal :lol: Še največkrat se mi zdi da so dali specialci iz KP, ja takrat smo ga kr pil, pa v MB sem tud dal za pijačo pa ne sm sodnikom sem dal še komu, v LJ sem pa sploh pir delil vsakmu k je mim pršu pa kej povedal :) še Juretu sem dal pa ga mrzim. Pač nism tolk škrt kot so nekateri. A te še kaj zanima?
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Napisal/-a PogachnyK Po sep 06, 2010 3:44 pm

No ja no vse skupaj za obiskovalce tudi ni bilo tako slabo

tisith 5€, je blo vredn, pa rečte kar hočte, če ne druzga si vsaj lahko dodobra primerjal avte med seboj(Nove avte), Pa še lep povdarek je bil na Skuterjih.

Mogoče edino tisti mašazni stoli niso pasali tja.

Če bi blo pa ful veliko Predelanih avtov, bi pa vsi, govoril. nč pamtnga, en kup rižot, pa en kup Nemcev, z drugimi radkapami.
Slika
 
54321
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po sep 06, 2010 12:07 pm
Kraj: Osrednja Slovenija

Napisal/-a 54321 Po sep 06, 2010 3:52 pm

Očitno se tebi megli vid,avto nikoli ni bil rdeč. To pa kar si napisal glede dogovarjanja po podelitvi pa nas nisi niti kontaktiral,šel si mimo avta pa si stran gledu.
 
Uporabniški avatar
mito155
Uporabnik
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: So jan 17, 2004 12:15 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a mito155 Po sep 06, 2010 4:06 pm

verjetno sem eden redkih, ki je bil vse 3 dni tam pa ni videl polovico... :D

no ampak...

To da jamrate, da ni dovolj akustike, stylinga... če bi malo pogledali po koledarjih, bi videli, da ima vsaka vas z zvonikom, vsak vikend svoj šov... v času "grosuplje" je bil šovov za vzorec, najbližji približno organizirani so bili v Avstriji in tako naprej...

Mislim da bi organizator z veseljem celo ploščad namenil stylingu in akustiki... če... bi imeli normalne ljudi v styling, katerim je edino merilo prepucavanje kdo ima daljše dlake na oblečenih delih notranjosti in kdo je porabil več denarja v mavrici za poli kit... če bi imeli več vozil v akustiki in ne bi večina mulčkov onanirala na skupaj zmentane pande (Fiat) in se tresla ko preseže magičnih 150dB... še tistih nekaj akustičarjev ki se trudijo narediti izdelek večina postavi v kot in odide slikat Pio...

Na žalost noben ne naredi nič... metala so se polena pod noge jaki, ko je želel kaj narediti, sedaj pa primerjati edini šov, ki ima normalne wcje in polnoletne "hostese" z neko parking varianto šova, katere nekateri rinete v nebo... smisel šova je druženje... in tisti ki smo imeli dobro družbo smo tam uživali... za vse večne nergače pa... itak ne bo nikoli nič dobro...
 
LCS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Če jun 11, 2009 12:21 pm

Napisal/-a LCS Po sep 06, 2010 4:13 pm

54321 je napisal/-a:Očitno se tebi megli vid,avto nikoli ni bil rdeč. To pa kar si napisal glede dogovarjanja po podelitvi pa nas nisi niti kontaktiral,šel si mimo avta pa si stran gledu.


Bil si prisoten na podelitvi in takoj smo se začeli meniti da bomo raziskali situacijo, šel sem po kontakt od organizatorja in ko sem prišel nazaj smo odšli na pogovor. Kje si bil pa ti?
 
vuX
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Če maj 28, 2009 6:22 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a vuX Po sep 06, 2010 4:26 pm

Ubistvu avta se ne da primerjat ne tvojega in ne megana
Eden ki predeluje in mu pri tem pomagajo se firme
Drugi ki predeluje skipi z ocetom
Edn ki je za na sceni par let isti
Drugi ki je komi leto oz.dve-sam da je vsako leto avto predelan
drugace na novo
Eden ki pa kokr sm ze napisu mu pomagajo pri predelavi se ostale
firme pa ni nc novega
Drugi ki je tudi se cez letosnjo sezona nadgrajeval predelavo
Ce si pa naredu kar si si zamislu na tem avtu je pa potem mogoce ze cs za
nov avto glede da je ze neki casa na sceni in da ti se ferme pomagajo pri predelavi
in da tudi ti prezivis veliko ur v delavnici

Potem se pa gre kdo je podkupoval sodnike
Moje mnenje in sorry ce sm kogar kol uzalu in ne nc me vec ne zanima hvala
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Po sep 06, 2010 5:03 pm

@vux: ta tvoj post je čisti strel mimo!

kaj pa ima veze, če firme pomagajo pri predelavi ali pa očetova denarnica ?
A zdaj so že pri nas pogoji, da moreš še avto sam pobarvat, oblečt itd ?
bo mogoče moj avtomobil, ki sem ga mimogrede s svojimi vložli financiral kaj več vreden na showu ? ;)
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
FreaK_22
Novinec
 
Prispevkov: 184
Pridružen: Po jun 12, 2006 5:12 pm

Napisal/-a FreaK_22 Po sep 06, 2010 5:21 pm

Za plac je treba odštet ogromno, nudijo ogled ˝tuninga˝ ter drugih vozil a na koncu vidiš mogoče 10 predelanih avtov , vse drugo so avtohiše in podobno sranje, če se bo tak nadaljevalo bo postalo avto salon ljubljana z kaskaderji...
Allways tuning
 
sim26
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne maj 03, 2009 9:57 am

Napisal/-a sim26 Po sep 06, 2010 5:23 pm

če je bil megan usako tekmo res dodatno predelan in to naj bi bil predelan “ doma “. In ti z istim avtom že par let, s pomočjo “ferem “ nevidim drugega kakor da rečem SVAKA ČAST MEGANU..
 
sim26
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne maj 03, 2009 9:57 am

Napisal/-a sim26 Po sep 06, 2010 5:50 pm

 
dragon22
Novinec
 
Prispevkov: 263
Pridružen: So dec 15, 2007 6:00 pm

Napisal/-a dragon22 Po sep 06, 2010 5:56 pm

54321 je napisal/-a:Paše od mene nekaj komentarjev, show-a sploh ni bilo temveč avtosalon. Za avtosalon je bilo dokaj vredu,ka se pa tiče showa pa katastrofa
Če organizatorji mislijo da je že car wasch avto show se zelo motijo,če ni avtomobilov za styling,tuning in avtokakustike,ter skupnih iger,druženja in zabave ni to show.
Glede tekme v stylingu pa moram reči je totalni poden ,da tekme v soboto ni bilo ni res,razen če je bila samo za " ENEGA ",da je pridobil točke za osvojitev naslova DP.
Sodniki pa so poglavje zase saj jih nikoli ni bilo v zadostnem številu kar določa pravilnik,če pa so že bili niso nikoli pristopili k stvari z resnostjo in strokovnostjo.
Murska Sobota dva sodnika - če jih nebi opomnili bi pozabili ocenit avto
Ajdovščia dva sodnika - sojenje zadovoljivo
Maribor trije sodniki od teh le eden ocenjeval po pravilniku ostala dva sta se malo sprehajala in kar nekaj napisala.
Slatki Vrh - "lep show " sodnikov do avtomodila z ocenjevalnimi listi sploh ni bilo (rezultat naprej dogovorjen)
Ljubljana sodnik eden prav tako ga ni bilo do avtomobila z listi za ocenjevanje,kar pa pišejo moji predhodniki da rezultatov ni bilo zgleda da je očenil samo H....

Celotno D.P.nikakršno,kar so pokazali na zaključku,saj so kar tako med množic podelili naslove D.P..
Mislim da z takim pristopom naslednjo sezono nebo nobenega tekmovalca več (mogoče D.P.saj z istimi avti tekmujejo že več let in so v dobri navezi z sodniki)

Če sem koga v tem užalil se opravičujem,pač taka so moja videnja.


Se strinjam s zgoraj napisanim. Sam sem že na začetku sezone vedel da bo tako zato se nisem preveč sekiral.



LCS je napisal/-a:
54321 je napisal/-a:Očitno se tebi megli vid,avto nikoli ni bil rdeč. To pa kar si napisal glede dogovarjanja po podelitvi pa nas nisi niti kontaktiral,šel si mimo avta pa si stran gledu.


Bil si prisoten na podelitvi in takoj smo se začeli meniti da bomo raziskali situacijo, šel sem po kontakt od organizatorja in ko sem prišel nazaj smo odšli na pogovor. Kje si bil pa ti?


Meni je bila situacija kristalno jasna.

Pa ne mi govorit da sem imel veze s sodniki, ti si se skoraj na vsaki tekmi na koncu bunil da nisi dobil dosti točk in zakaj nisi zmagal ker si najboljši in oh in sploh.
Osebno me b.k. za to pdp in se tud nisem nikol bunil zaradi rezultata, je pa žalostno da zaradi takih stvari umira ta scena v Sloveniji.
 
LCS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Če jun 11, 2009 12:21 pm

Napisal/-a LCS Po sep 06, 2010 7:06 pm

vuX je napisal/-a:Ubistvu avta se ne da primerjat ne tvojega in ne megana
Eden ki predeluje in mu pri tem pomagajo se firme
Drugi ki predeluje skipi z ocetom
Edn ki je za na sceni par let isti
Drugi ki je komi leto oz.dve-sam da je vsako leto avto predelan
drugace na novo
Eden ki pa kokr sm ze napisu mu pomagajo pri predelavi se ostale
firme pa ni nc novega
Drugi ki je tudi se cez letosnjo sezona nadgrajeval predelavo
Ce si pa naredu kar si si zamislu na tem avtu je pa potem mogoce ze cs za
nov avto glede da je ze neki casa na sceni in da ti se ferme pomagajo pri predelavi
in da tudi ti prezivis veliko ur v delavnici

Potem se pa gre kdo je podkupoval sodnike
Moje mnenje in sorry ce sm kogar kol uzalu in ne nc me vec ne zanima hvala


Poglej dečko.
Prvo kot prvo mi povej katera firma je meni kaj predelala avto?
Drugo kot drugo a ti sploh veš kaj sem jaz od lani do letos spremenil na avtu?
Če ne poznaš cele zgodbe potem se prej pozanimaj ali pa ne govori neumnosti!
 
LCS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 37
Pridružen: Če jun 11, 2009 12:21 pm

Napisal/-a LCS Po sep 06, 2010 7:29 pm

dragon22 je napisal/-a:
54321 je napisal/-a:Paše od mene nekaj komentarjev, show-a sploh ni bilo temveč avtosalon. Za avtosalon je bilo dokaj vredu,ka se pa tiče showa pa katastrofa
Če organizatorji mislijo da je že car wasch avto show se zelo motijo,če ni avtomobilov za styling,tuning in avtokakustike,ter skupnih iger,druženja in zabave ni to show.
Glede tekme v stylingu pa moram reči je totalni poden ,da tekme v soboto ni bilo ni res,razen če je bila samo za " ENEGA ",da je pridobil točke za osvojitev naslova DP.
Sodniki pa so poglavje zase saj jih nikoli ni bilo v zadostnem številu kar določa pravilnik,če pa so že bili niso nikoli pristopili k stvari z resnostjo in strokovnostjo.
Murska Sobota dva sodnika - če jih nebi opomnili bi pozabili ocenit avto
Ajdovščia dva sodnika - sojenje zadovoljivo
Maribor trije sodniki od teh le eden ocenjeval po pravilniku ostala dva sta se malo sprehajala in kar nekaj napisala.
Slatki Vrh - "lep show " sodnikov do avtomodila z ocenjevalnimi listi sploh ni bilo (rezultat naprej dogovorjen)
Ljubljana sodnik eden prav tako ga ni bilo do avtomobila z listi za ocenjevanje,kar pa pišejo moji predhodniki da rezultatov ni bilo zgleda da je očenil samo H....

Celotno D.P.nikakršno,kar so pokazali na zaključku,saj so kar tako med množic podelili naslove D.P..
Mislim da z takim pristopom naslednjo sezono nebo nobenega tekmovalca več (mogoče D.P.saj z istimi avti tekmujejo že več let in so v dobri navezi z sodniki)

Če sem koga v tem užalil se opravičujem,pač taka so moja videnja.


Se strinjam s zgoraj napisanim. Sam sem že na začetku sezone vedel da bo tako zato se nisem preveč sekiral.



LCS je napisal/-a:
54321 je napisal/-a:Očitno se tebi megli vid,avto nikoli ni bil rdeč. To pa kar si napisal glede dogovarjanja po podelitvi pa nas nisi niti kontaktiral,šel si mimo avta pa si stran gledu.


Bil si prisoten na podelitvi in takoj smo se začeli meniti da bomo raziskali situacijo, šel sem po kontakt od organizatorja in ko sem prišel nazaj smo odšli na pogovor. Kje si bil pa ti?


Meni je bila situacija kristalno jasna.

Pa ne mi govorit da sem imel veze s sodniki, ti si se skoraj na vsaki tekmi na koncu bunil da nisi dobil dosti točk in zakaj nisi zmagal ker si najboljši in oh in sploh.
Osebno me b.k. za to pdp in se tud nisem nikol bunil zaradi rezultata, je pa žalostno da zaradi takih stvari umira ta scena v Sloveniji.


Sploh ne vem kdo si in od kje ti info da sem se skor na vsaki tekmi bunil. Bunil sem se v tekmi na Mb in sem tam naglas povedal v obraz tistemu kar sem imel za povedat. Sicer sem pa zelo vesel da imate eno kost za glodat :)
Fantje sej bodo boljš časi že drugo leto ;)
 
Uporabniški avatar
veselko
Novinec
 
Prispevkov: 140
Pridružen: Pe avg 06, 2004 6:32 am

Napisal/-a veselko Po sep 06, 2010 7:35 pm

Ah ne se sekirat, sedaj so pac vsi pametni, ko pa je treba kaksno stvar razcistiti pa se skrijejo in potem ko se "nevihta" poleze sped pridejo na plano in nadaljujejo svoje kokodakanje ... ;)
Državni prvak v kategoriji CLEAN za leto 2010 .
Opel klub Slovenija - http://www.opelklub.si
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov