Srečanja avtomobilskih navdušencev...
 
Uporabniški avatar
Fluid
Uporabnik
 
Prispevkov: 892
Pridružen: Če jul 22, 2004 2:18 pm
Kraj: bled

Napisal/-a Fluid Sr jun 22, 2005 12:51 am

Ful hud passat, nimam kej za rečt... 8) Jst bi sam namesto tistega modrega blaga v notranjosti dau use v bel usnje, to bi pomoje ful noro zgledal. Zadnje lampe mi tud ne sedejo najbolš ampak ok. Hud je ful. Drugač pa še kar nekaj zelo lepi avtomobilov :D
Slika
 
Uporabniški avatar
STENTOR
Uporabnik
 
Prispevkov: 853
Pridružen: Če sep 30, 2004 6:38 pm

Napisal/-a STENTOR Sr jun 22, 2005 1:15 am

tole je drgač alcantara, ki je nekak najboljši material za notranjost, vsaj za moj okus. ni glih blago :D pa od killaha morm pohvalt filmček, ki sem si ga končno :roll: lahk pogledu
Fahren bis der Arzt kommt!
 
GTpunto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: To okt 19, 2004 11:46 am
Kraj: Pragersko

Napisal/-a GTpunto Sr jun 22, 2005 7:50 am

Mare ne rabim drug avatar sem ga že zbrisal da ne boš kaj rekel :roll: . Jaz sem že bil tam sem se kar z nekaj folka pogovarjal samo ti si pa itak kolko sem vsaj videl bil cel čas pri pokalih. Pa ni druga ampak vedno ko je show kritiziraš kalosa. Zdaj si pa te dobil še en avto zraven. No te pa še daj mojega. Črni fiat punto MK1. Aja pa moja reža na havbi je aktivna tak da ne boš rekel da je fejk.Lahko ti naslednjič odprem pa pokažem. Na strehi pa 1000% ne bom delal lukne tak v naprej da ti povem da se ne boš piknil v to. No samo show vam je lepo uspel, popražen sem ko kaki rak tak da še veliko uspeha za naslednje showe.

Mare pa brez zamere, tudi povem samo to kar mislim.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Sr jun 22, 2005 8:21 am

vsak ima svoje mnenje.. v nedeljo popoldan sem šel iz celja in sme videl v tepanjah tega "hudega" kalosa. Meni tut ni všeč. Preveč načičkan... :x zato nevem zakaj se tako pikate v mnenja drugih :) 1000 ludi 1000 okusov :shock:
 
maniaxxx
 

Napisal/-a maniaxxx Sr jun 22, 2005 9:50 am

@sablač...........vseeno čestitam za poskus :lol: , ko boš pa z ninjo jim pa lahk vrneš za vse bolečine :lol: , če te še kaj srečam ti potrobim 8) , lahk pa enkrat greva yugo proti mojmu kanarčku ( accent rumen) 8) ...uživaj
 
Dario
Novinec
 
Prispevkov: 235
Pridružen: Po avg 11, 2003 11:19 pm

Napisal/-a Dario Sr jun 22, 2005 11:09 am

http://dodge.moj-album.com/
Tukaj imate nekaj slik od tega avteka,
Je pa velik tudi drugih.
Lp
 
Andy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2122
Pridružen: Pe nov 29, 2002 7:41 pm
Kraj: sLOVEnija

Napisal/-a Andy Sr jun 22, 2005 11:09 am

maniaxxx je napisal/-a:@sablač...........vseeno čestitam za poskus :lol: , ko boš pa z ninjo jim pa lahk vrneš za vse bolečine :lol: , če te še kaj srečam ti potrobim 8) , lahk pa enkrat greva yugo proti mojmu kanarčku ( accent rumen) 8) ...uživaj

Hehe...nebi js raj probavu z njim na tvojem mestu, ker yugo trga gate :twisted:
 
Uporabniški avatar
drkkk
Novinec
 
Prispevkov: 147
Pridružen: Ne apr 24, 2005 9:10 pm

Napisal/-a drkkk Sr jun 22, 2005 12:09 pm

bravo torti, full dobro si to skup spravo...

komentarji so zakon :D :D :D
 
Uporabniški avatar
SlaDaK__
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: To okt 12, 2004 11:11 am
Kraj: velenje

Napisal/-a SlaDaK__ Sr jun 22, 2005 1:59 pm

[quote="SlaDaK__"]no da še jz prlimm neki http://www.moj-album.com/vstopnica/qrnbupxzdt/
_________________
 
Andy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2122
Pridružen: Pe nov 29, 2002 7:41 pm
Kraj: sLOVEnija

Napisal/-a Andy Sr jun 22, 2005 2:33 pm

Dobre fotke...si pa res skos vse posliku ;)
 
Uporabniški avatar
Tomo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4744
Pridružen: Ne apr 06, 2003 10:13 pm

Napisal/-a Tomo Sr jun 22, 2005 4:18 pm

parking:

Slika

res neverjetno dost folka
 
TiLeNkO
Novinec
 
Prispevkov: 353
Pridružen: Če okt 07, 2004 10:38 pm
Kraj: zASAvJe - Lj.

Napisal/-a TiLeNkO Sr jun 22, 2005 4:28 pm

:shock:

pa je blo res ful folka 8)
Slika
 
Uporabniški avatar
sablač
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 534
Pridružen: To okt 05, 2004 9:48 pm
Kraj: štore-celje

Napisal/-a sablač Sr jun 22, 2005 4:42 pm

Andy je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:@sablač...........vseeno čestitam za poskus :lol: , ko boš pa z ninjo jim pa lahk vrneš za vse bolečine :lol: , če te še kaj srečam ti potrobim 8) , lahk pa enkrat greva yugo proti mojmu kanarčku ( accent rumen) 8) ...uživaj

Hehe...nebi js raj probavu z njim na tvojem mestu, ker yugo trga gate :twisted:


ni panike fantje jas sem vedno za stose.tud bolecin ni pr men sploh(ne recem da kir ne fura hitrejs kot jaz,rajs kot jaz pa sigurn ne)itak pa da obvladujem vsa podtrocja transporta(sam u luft se ne/tud to bo)vsepovsod pa ne mors bit prvi..
VAZN JE SODELOVAT PA SE FAJN MET
se vidmo u radgoni?pa me poiste
lep pozdrav
Vsi so vedeli da je to nemogoče. Potem pa je prišel nekdo, ki tega ni vedel in uspelo mu je!
 
Uporabniški avatar
dominic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 655
Pridružen: Ne jul 04, 2004 5:23 pm

Napisal/-a dominic Sr jun 22, 2005 9:25 pm

Sablac ti si bil car nad cari v sg, kteri drugi je ob vsakem ponovnem startu tankal avto in sebe, samo ti, ko sem na naslednjem drag racu, mas ziher pijaco v dobrem!

Samo folk pa si napizdo z dalinjskim vzigom motorja, samo oke ven, za volanom pa nobenga, heheheh, tako naprej! Zdaj se vsaj vidi da bmw le ni to za kar se ima!

Drugace pa vsi, Caf,Šooš,Pavli, sami tipi, avti vam res letijo, skoda samo da Šooš ni mel kadeta ki ga je oblubo za letos, aja pa venturji sem pogresal, zacuda ga ni blo!

Tko naprej fantje, blo je noro, vsega dost, pira, punc ter bencinskih hlapov, jezik je bil stalno na vrvici oke pa v skodelicah 8) 8)

P.S. ene honde grejo hudo, aja caf na koncu ko si z ono hondo civic tekmoval(ko sta si poplozala, pol pa plin do konca), reci mi kolko konjev ma priblizno! Cisto na koncu, ko ni blo vec draga, ko je blo konec, metalno modra, en blontni jo vozi iz celja! Tista prav lepo gre!
..::"Burn Ruber....Keiichi Tsuchiya.... Not Your Soul"::..
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Sr jun 22, 2005 9:37 pm

venturi je na barvanju :)
 
Andy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2122
Pridružen: Pe nov 29, 2002 7:41 pm
Kraj: sLOVEnija

Napisal/-a Andy Sr jun 22, 2005 10:24 pm

monster_d je napisal/-a:venturi je na barvanju :)

Hahahah ta je pa najača zaj :lol: :lol: :lol: :lol:
 
CAB DRIVER
Novinec
 
Prispevkov: 219
Pridružen: Pe sep 17, 2004 6:21 pm
Kraj: CELJE

Napisal/-a CAB DRIVER Sr jun 22, 2005 11:08 pm

sablač je napisal/-a:...........................(ne recem da kir ne fura hitrejs kot jaz,rajs kot jaz pa sigurn ne)................lep pozdrav


Mislim da maš tu veliko konkurenco z moje strani. Sicer se ne poznava, sem se pa danes pred tabo peljal ko si šel gor proti staremu gradu. Poglej moj avatar če se boš spomnil.
Da ne pozabim jugač ma presneto lep zvok.

LP Luka
 
Uporabniški avatar
Mare9mm
Uporabnik
 
Prispevkov: 805
Pridružen: Če jul 24, 2003 12:16 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Mare9mm Če jun 23, 2005 7:04 am

Jest sem v bistvu popoldne bil ves čas pri uhodu in odganjal nadležne ljudi, ki so na vsak način hoteli parkirati na styling showu. Pri pokalih sem bil samo med podelitvijo, zato verjetno sploh ne misliš tapravega. :roll: Tudi sam sem napisal v tistem postu namenjenemu BlackWindu, da mi je blo najbl hudo, k je blo tolk folka, pa tolk znanga, da smo lahko kakšno rekl, pa o kakšnem avtu mal predebatiral. :EE
Pa ni druga ampak vedno ko je show kritiziraš kalosa.
Če pa vedno nanese debata na ta avto, pa večinoma zato, ker ga vsi opazijo kok je nakičen. Men pač ni všeč. Sorry. In tudi kar se tiče lastnika lahko, da je to super u redu dečko, ampak na showe zamuja in potem pričakuje, da ga bo organizator z veseljem sprejel, ker ma pač zelo predelan avto. Pa govorim o Ptuju in Slovenj Gradcu, k sta (če lahko tako rečem) na vašem koncu. :? Men to pač ni cool in me to tud ni strah po vsakem šovu povedat. Zdej če bi ti pa blo bolš, da bi si jest pr seb tko mislu, na forumu bi pa potem napisal

Kalos je največji car na svetu, avto je hud k svina, same dobre, lepe, okusne, konkretne predelave. Notranjost ima fantastično, tuning motorja izjemen, estetsko dovršena zunanjost. Kako to, da niste glasovali za njega ljudje?

Pol morš najdet enga druzga, k jest bom tole napisal samo v primeru, da bo šlo za kompletno druga avto, druzga lastnika in 100% drugačne predelave. Dost mam tega. Ajd. :jao:
...ampak to je samo moje mnenje.
Slika
 
Uporabniški avatar
djarty
Novinec
 
Prispevkov: 124
Pridružen: Če nov 13, 2003 1:17 pm

Napisal/-a djarty Če jun 23, 2005 8:56 am

Glede na to, da je blo na parkingu miljon avtekov in od tega vsaj polovica hudo zrihtanih me zanima, če je kdo slikal tud na parkingu ?

aRTy
 
Uporabniški avatar
Cicero
Novinec
 
Prispevkov: 239
Pridružen: Pe apr 26, 2002 8:26 am

Napisal/-a Cicero Če jun 23, 2005 12:43 pm

@Punisher


Za KM tiste Honde ne bi vedel, gre pa lepo! Tudi bela integra gre zelo lepo, tako da bo letos sezona še zanimiva!
Vrni se na Srečanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov