Informacije o državah, nasveti, zanimivi kraji
 
Uporabniški avatar
BBS
Uporabnik
 
Prispevkov: 1280
Pridružen: Pe avg 07, 2009 12:15 am
Kraj: Kočevje

Napisal/-a BBS Sr mar 31, 2010 8:41 pm

Hrvaška je super. Če si ''ti'' normalen, so tudi oni.

Pač, čapci so povsod in vsi so isti, če se jih znate tukaj izognit, se jih boste znali tudi tam.
Drugače so pa meni veliko bolj všeč ljudje, domačini na Hrvaški kot pa na Slovenskem morju, tam je čisto drugačno razmišljanje, vse gre bolj počasi, umirjeno.

Mogoče jaz tako mislim, ker imamo na morju že nekaj časa apartma in sem se že navadil njih in hrvaške. Je pa tudi res, da mi ne zganjamo cirkusa, ne kričimo pijani in ne izzivamo batin.
 
RS84
Novinec
 
Prispevkov: 122
Pridružen: Če okt 29, 2009 6:24 pm

Napisal/-a RS84 Sr mar 31, 2010 8:56 pm

S tem namenom sem odpro staro temo, da ne odpiram nove.
ja no pustmo politiko namir. Do mene so bli vedno prijazni domačini na morju tud jst do njih. Kam pa čem it na morje. Slo obala sej je lepo sam dol je druga klima. Dobro črna gora, grčija, tunizija....sej bi šou sam tle mi je bližje pa zame čist ok. No, če je bil že kdo v diklem pri zadru me najbolj zanima kako je z nočnim življenjem. Ne rabim ne vem kaj, sam da greš zvečer vn na sprehod pa si kaj pogledaš. Pa da ne rabiš z avtom it. Oz. kam svetujete v okolici zadra.
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Sr mar 31, 2010 9:13 pm

BBS je napisal/-a:Hrvaška je super. Če si ''ti'' normalen, so tudi oni.

Pač, čapci so povsod in vsi so isti, če se jih znate tukaj izognit, se jih boste znali tudi tam.
Je pa tudi res, da mi ne zganjamo cirkusa, ne kričimo pijani in ne izzivamo batin.


Eee vidiš točno to. Boljše nebi mogel napisat.
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Napisal/-a JureV So jul 17, 2010 11:03 am

Lp!

Mene samo zanima koliko km oz v kje na Hrvaškem ko prečkam Gruškovje in grem na AC je prva bencinska črpalka?
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Napisal/-a JureV So jul 17, 2010 8:28 pm

hvala za odgovor :twisted:
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Napisal/-a ~toMmy~ So jul 17, 2010 8:58 pm

Misak je napisal/-a:Kar se pa hrvaške tiče, ti pa lahko drugi povedo, sam mam izkušnjo z Zadrom samo, ko je bilo treba kolega ob 4h jutraj pelat na urgenco z otoka Paga (vnetje slepiča).


Heh podobno, pri nas je bla pa alergija pri kolegici v igri! :D
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Napisal/-a čare Ne jul 18, 2010 6:43 pm

Hribo je napisal/-a:njihovo obnasenje do slovenije,... Lp

A obnašanje slovencev do tebe ti je pa OK??Ja spet sem zašel v politiko in davke...Zdaj bomo plačevali za nepremičnine,čeprav ko smo stanovanje kupili smo davek že plačali...še malo pa bomo plačevali za zrak ki ga dihamo.

Zdaj pa nazaj na temo.Sam hodim že tretje leto v AC Puntica-Funtana,kjer imajo starši od babe prikolico in mi je čist OK.Folk mešan plaža taka kot po celi Istri (beton,kamen) je pa majhne kamp sicer z samo 1 zvezdico ampak sekreti so čisti,bife je en in ena mala trgovinca,če pa hočeš kaj več pa imaš blizu Vrsar,Poreč,valkanelo,Zeleno in Plavo laguno...V glavnem meni je fino za žret si naredim za plavat je za spat je ,zvečer je v glavnem mir to je pa to kar jaz hočem od dopusta da odklopim vse.
 
Uporabniški avatar
ervin30
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: Pe okt 13, 2006 2:52 pm
Kraj: Slovenska Bistrica

Napisal/-a ervin30 Ne jul 18, 2010 7:13 pm

JureV je napisal/-a:Lp!

Mene samo zanima koliko km oz v kje na Hrvaškem ko prečkam Gruškovje in grem na AC je prva bencinska črpalka?


do 5kilometrov,takoj ko prideš čez tiste tunele. ;) je pa taka modre barve.
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Napisal/-a JureV Ne jul 18, 2010 7:57 pm

TNX, čez 5 ur letim dol 8)
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Ne jul 18, 2010 8:22 pm

offtopic: koliko bom dobil večji račun , če pošiljam sms-e iz slovenije na hrvaško? ker ko preverjam stanje mi kaže 0,00€. ampak ne vem če bodo kasneje kako vsoto na položnico pripisali.

pa se opravičujem za offtopic.
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
_YUGO-GVX_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1583
Pridružen: Po mar 21, 2005 3:20 pm
Kraj: Črnomelj

Napisal/-a _YUGO-GVX_ Ne jul 18, 2010 8:58 pm

A ni enako kot z klici, če si ti v Sloveniji in pošiljaš SMS-e/kličeš nekoga, ki je šel na Hrvaško je zate enaka cena. Neka kmečka logika- on plača razliko, ker nisi ti kriv, da je on v njihovem omrežju. Če se motim naj me prosim kdo popravi.

PS: ko prideš v njihovo omrežje dobiš SMS na katerega se z odgovorom prijaviš za zastonj sporočila med 18. in 19. uro.
litr bencina, litr olja ;)
 
Uporabniški avatar
jurre
Novinec
 
Prispevkov: 380
Pridružen: Po avg 01, 2005 10:37 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a jurre Ne jul 18, 2010 9:50 pm

Patrik, cena je ista. Ti vedno placas po tisti ceni, ki jo imas za smse, pa tudi ce je tisti v Angliji.
Za klice je pa tudi isto, ker si ti v domacem omrezju, drugi pa placa razliko.
Slika
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Ne jul 18, 2010 9:53 pm

najlepša hvala vama za odgovor! :tomidelej:
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
grahovc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Ne mar 08, 2009 2:01 pm
Kraj: notranjska

Napisal/-a grahovc To avg 17, 2010 2:11 pm

Da ne odpiram nove teme bom kar tu napisal... :)

Kam naj grem z družino na enodnevno kopanje, lahko je slo še raje pa hrvaška.
Prosil bi čimveč informacij glede parkirišč, cen itd ipd :)

Hvala že vnaprej :pivo
OCD (Obsessive car detailer)
Poliranje by Grahovc
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Napisal/-a pskoda To avg 17, 2010 2:27 pm

Jaz grem na Krk v Baško, parkir placi niso problem in so v senci, voda je kristalno čita in za 1 kuno se da stuširat
Priponke
13338985.jpg
5126580.jpg
 
Uporabniški avatar
_YUGO-GVX_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1583
Pridružen: Po mar 21, 2005 3:20 pm
Kraj: Črnomelj

Napisal/-a _YUGO-GVX_ To avg 17, 2010 6:18 pm

Jaz sem bil tudi že večkrat letos na Baški. Fajn plaža, voda še boljša (mivka 8) ). Je pa res, da je nekaj vožnje čez sam otok. Poleg tega pa še 30 kun za most. Parking ni problem. Hotel Corinthia ima ogromen parking in pride 25 kun za cel dan.
Včasih se zapeljem tudi v Crikvenico, ker je malo bližje in prišparaš vsaj eno uro napram Baški. Naslednjič grem (moram :D ) eno vas pred Crikvenico pogledat (punci rekla kolegica, da je romantično :lol: ). Potem naprej imaš Selce, meni je enako kot Crikvenica... pač zapelješ se dol nekam in se ustaviš kje ti paše...
litr bencina, litr olja ;)
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind To avg 17, 2010 8:29 pm

Na Baški sem bil večkrat, voda kristalna, tuširanje se plača, za parkirat sem pa našel en zastonj parkir plac. Edino zna bit gužva pa večinoma piha.
 
Uporabniški avatar
grahovc
Uporabnik
 
Prispevkov: 1189
Pridružen: Ne mar 08, 2009 2:01 pm
Kraj: notranjska

Napisal/-a grahovc Sr avg 18, 2010 11:32 am

hvala za odgovore, ma mi je za 1 dan kopanja malce predaleč.. itak pa grem drug teden u punat :lol:
zdaj malce gledamo umag.. tam še nisem bil.. kako je kaj s parkiranjem, kopanjem.. bi bil kdo tako dober pa mi malce povedal kje in kako se da (varno) parkirat.

Lahko tudi drugje po istri, samo ne predaleč (umag, savudrija....) oops
OCD (Obsessive car detailer)
Poliranje by Grahovc
 
JureV
Novinec
 
Prispevkov: 254
Pridružen: Pe jun 20, 2008 7:37 pm

Napisal/-a JureV Sr avg 18, 2010 11:34 am

priporočam maredo! takoj polek umaga, lp
 
RS84
Novinec
 
Prispevkov: 122
Pridružen: Če okt 29, 2009 6:24 pm

Re: Kam na počitnice - Hrvaška?

Napisal/-a RS84 Ne feb 20, 2011 11:44 am

No, ker si dopust ponavadi že nekje marca rezerviram sem že počasi začel iskat apartmaje - hrvaška. Sej vem nekateri bote s5 sam tam ne,...Sej bi šou kam sam nekak greva s punco najraje tam ni tako daleč pa zaenkrat sva se mela vedno fajn.
No ko sem lani pisal. če je bil kter v diklem pri zadru. Bila sva lani tam morem rečt, res super apartma v katerem sva bla, morje 10m stran, avto je bil cel teden parkiran...vozila sva se z busom do zadra linija avtobusa je bila vsake pol ure sem in tja za mal denarja učasih tudi gratis... Sma rekla, da grema tudi letos tja vendar je apartma dražji za 15€ kot lani pa tudi tam že poznava.

Zanima, me če ste bili v novalji kako je kaj tam? od nočnega življenja do plaž,...Vse kar veste bi bil zelo vesel, da napišete.

LP, Martin
Vrni se na Potovanja in izleti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov