Nega vozila (znotraj in zunaj), poliranje, zaščita, uporabni nasveti...
 
Thaddeus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So jan 18, 2014 2:58 pm

Priporočena ročna avtopralnica - Maribor in okolica

Napisal/-a Thaddeus So jan 18, 2014 4:53 pm

Spoštovani,

zanimajo me mnenja in izkušnje so – forumašev z ročnimi avtopralnicami v Mariboru in okolici. :)

Po pogovorih z znanci in prijatelji sem slišal različna mnenja o Šerbineku, Ploju, Žajfi v Evroparku in OK v City – ju. Po pregledu tem, kjer je bilo govora o ročnih avtopralnicah sem še zasledil dobra mnenja o pralnici Pepo v Dogošah (mislim da je ime bilo takšno). Ima še morda kakšen dodatek oz. koristno informacijo?

Prvenstveno bi rad našel avtopralnico, kjer za denar dobim kakovostno storitev, ki bo mojemu avtu, upam da, podaljšala življenje. :D

Za vse odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

P.S. Če je že morda kakšna tema na to odprta bi prosil povezavo zanjo, da lahko to izbrišem. Hvala še enkrat!
 
Uporabniški avatar
pavlich
Uporabnik
 
Prispevkov: 944
Pridružen: Po sep 13, 2010 4:53 am
Kraj: Domžale

Re: Priporočena ročna avtopralnica - Maribor in okolica

Napisal/-a pavlich So jan 18, 2014 5:10 pm

Sicer nisem s teh koncev, ampak poznam pralnico PAVO(sedaj so nekje na novi lokaciji), in deluje kar vredu, če hočeš pa podaljšat življensjko dobo avtomobila, si pa najdi enga mojstra ki to dela doma ;)
 
Uporabniški avatar
Pristan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: To sep 18, 2012 12:36 pm

Re: Priporočena ročna avtopralnica - Maribor in okolica

Napisal/-a Pristan So jan 18, 2014 6:27 pm

Pozdrav,

jaz sem pozimi vedno vozil avto v avtopralnico v Europarku. So vedno lepo zrihtali vozilo za zmerno ceno, pa še hitri in učinkoviti so.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1598
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Priporočena ročna avtopralnica - Maribor in okolica

Napisal/-a srcnik So jan 18, 2014 6:50 pm

pavlich je napisal/-a:Sicer nisem s teh koncev, ampak poznam pralnico PAVO(sedaj so nekje na novi lokaciji), in deluje kar vredu, če hočeš pa podaljšat življensjko dobo avtomobila, si pa najdi enga mojstra ki to dela doma ;)


Sam tudi to pralnico poznam, uporabljam pa njihov šampon tudi doma oz. t.i. snowfoam. Oz ni njihov, je od nerte, ti so zastopniki za njihove izdelke in moram rečt, da lepo opere avto. Kar sem bil pa tam na pranju službenih vozil, pa tudi dobre izkušnje.
Vrni se na Avtokozmetika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov