Nasveti in napotki ter povpraševanja...
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4180
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a xxl So maj 16, 2015 8:30 pm

Res je tema nekoliko zašla,ampak,ta debata se je razvila iz le te :? :)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
5rG
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Sr sep 05, 2007 4:57 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a 5rG So maj 16, 2015 9:18 pm

Jaz pa mislim da vas je tukaj veliko VW oz. DE "hejterjev"! Poglejte prodajne številke - kdo največ prodaja oz. komu se najbolj zvišuje prodaja?
To sta VW in BMW in oba sta v svojem razredu dražja od drugih. A ni zanimivo to, da se Golf tako dobro prodaja čeprav je (kot trdite nekateri tukaj) slabši od konkurence?

Če bi bil enako dober kot ostali 5-10% cenejši konkurenti se sigurno nebi tako dobro prodajal! Golf res da je dražji vendar je tudi boljši od ostalih. Sam vozim G7 in imam še 3 znance z enakim avtom in vsi zadovoljni.

Taka napaka kot pa se dogaja avtorju teme se pa zgodi hitro, lahko se zgodi tudi v vašem tako zelo ljubem pežoju al pa citroenu! Vprašte rajš kakšnega mehanika, ki je zamenjal nekaj avtohiš... VSE se kvari enako, pač je tolk enih novih in novih stvari v avtu da se marsikdaj tudi pokaže kakšna napaka... če se raketa ki stane na miljone pokvari kako potem da se nek avto nebi...

Res, ne mi limat nekih P308 - lahko je avto leta ali pa stoletja - preberite si par testov in boste hitro vidl da je totalno nepremišljena armatura... Golf ima stvari kot so klima vrtljive gumbe ker je to očitno najbolj praktično - ne pa da moraš v 7.meni da nastaviš temperaturo! Da ne grem naprej kar se tiče ergonomije... škoda mojih prstov in baterije na laptopu :lol:

Edina napaka avtorja teme je pa to da ni dovolj zatežen, da bi mu to popravl, jaz bi jih navil do konca in še dlje...
VW Golf VII 1.4TSI 140PS DSG
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a Firediver Ne maj 17, 2015 6:29 am

Hvalabogu, da ste zadovoljni z omenjenimi nemškimi vozili ker - za tak denar - preprosto MORATE biti. Konkurenca ponuja marsikaj za manj denarja, pa ni nujno, da je slabše kvalitete. V primeru kakšnih pomanjkljivosti se pa lažje odpusti, če je avto cenejšega ranga.
Za tak denar, kot se kupi (in vzdržuje ) omenjena vozila nemškega porekla, bi moralo vse teči tip-top, če pa že pride do kakšnega problema (ker pač ni noben avto nepokvarljiv oz. brez pomankljivosti pri izdelavi), bi morali postopki teči dosti bolj gladko kot se - če se firmi gre za renome..ampak, kot vidimo, v realnem življenju temu ni tako.

Da ne bom negativen želim predvsem VW-ju še naprej odlične prodajne statistike in še milijone in milijone prodanih vozil njegove super kvalitete..komur se zahoče take kvalitete, naj si jo privošči..sploh v primeru, da mu je pod čast sesti še v kakšno drugo (cenejše) vozilo in se zanj avtomobilizem začne šele pri VW-ju, pa čeprav pozna samo značko na motornem pokrovu.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
MBtouran
Uporabnik
 
Prispevkov: 1010
Pridružen: So jul 17, 2010 10:25 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a MBtouran Ne maj 17, 2015 7:18 am

@5rG: ne morem vec poslusat traparij za nastavitev klime pri novem p308. pa si ga ne lastim, da ne bo pomote. Etisne se en gum in ze lahko nastavljas, ne pa kot nekateri nabijate 7 menijev ipd. Sam imam avto kjer se klima nastavlja z vrtljivim gumbom pa ne vidim da je pri p380 toliko slabse, da se vedno to omenja. Sploh la ne vem kokikokrat spreminjate. astavitve pri avtomatski klimi, da je to tak kljucen razlog za nakup.

Raje vem, da ne rabim hodit po servisih kot pa da bi gledal kako se klima nastavlja
 
Uporabniški avatar
gepl83
Uporabnik
 
Prispevkov: 817
Pridružen: Po avg 27, 2007 3:19 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a gepl83 Ne maj 17, 2015 7:44 am

5rG je napisal/-a:Jaz pa mislim da vas je tukaj veliko VW oz. DE "hejterjev"! Poglejte prodajne številke - kdo največ prodaja oz. komu se najbolj zvišuje prodaja?
To sta VW in BMW in oba sta v svojem razredu dražja od drugih. A ni zanimivo to, da se Golf tako dobro prodaja čeprav je (kot trdite nekateri tukaj) slabši od konkurence?

Če bi bil enako dober kot ostali 5-10% cenejši konkurenti se sigurno nebi tako dobro prodajal! Golf res da je dražji vendar je tudi boljši od ostalih. Sam vozim G7 in imam še 3 znance z enakim avtom in vsi zadovoljni.

Taka napaka kot pa se dogaja avtorju teme se pa zgodi hitro, lahko se zgodi tudi v vašem tako zelo ljubem pežoju al pa citroenu! Vprašte rajš kakšnega mehanika, ki je zamenjal nekaj avtohiš... VSE se kvari enako, pač je tolk enih novih in novih stvari v avtu da se marsikdaj tudi pokaže kakšna napaka... če se raketa ki stane na miljone pokvari kako potem da se nek avto nebi...

Res, ne mi limat nekih P308 - lahko je avto leta ali pa stoletja - preberite si par testov in boste hitro vidl da je totalno nepremišljena armatura... Golf ima stvari kot so klima vrtljive gumbe ker je to očitno najbolj praktično - ne pa da moraš v 7.meni da nastaviš temperaturo! Da ne grem naprej kar se tiče ergonomije... škoda mojih prstov in baterije na laptopu :lol:

Edina napaka avtorja teme je pa to da ni dovolj zatežen, da bi mu to popravl, jaz bi jih navil do konca in še dlje...

Izjava DE oz WV loverja. =P
GQ
 
5rG
Novinec
 
Prispevkov: 111
Pridružen: Sr sep 05, 2007 4:57 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a 5rG Ne maj 17, 2015 3:14 pm

gepl83 je napisal/-a:
5rG je napisal/-a:Jaz pa mislim da vas je tukaj veliko VW oz. DE "hejterjev"! Poglejte prodajne številke - kdo največ prodaja oz. komu se najbolj zvišuje prodaja?
To sta VW in BMW in oba sta v svojem razredu dražja od drugih. A ni zanimivo to, da se Golf tako dobro prodaja čeprav je (kot trdite nekateri tukaj) slabši od konkurence?

Če bi bil enako dober kot ostali 5-10% cenejši konkurenti se sigurno nebi tako dobro prodajal! Golf res da je dražji vendar je tudi boljši od ostalih. Sam vozim G7 in imam še 3 znance z enakim avtom in vsi zadovoljni.

Taka napaka kot pa se dogaja avtorju teme se pa zgodi hitro, lahko se zgodi tudi v vašem tako zelo ljubem pežoju al pa citroenu! Vprašte rajš kakšnega mehanika, ki je zamenjal nekaj avtohiš... VSE se kvari enako, pač je tolk enih novih in novih stvari v avtu da se marsikdaj tudi pokaže kakšna napaka... če se raketa ki stane na miljone pokvari kako potem da se nek avto nebi...

Res, ne mi limat nekih P308 - lahko je avto leta ali pa stoletja - preberite si par testov in boste hitro vidl da je totalno nepremišljena armatura... Golf ima stvari kot so klima vrtljive gumbe ker je to očitno najbolj praktično - ne pa da moraš v 7.meni da nastaviš temperaturo! Da ne grem naprej kar se tiče ergonomije... škoda mojih prstov in baterije na laptopu :lol:

Edina napaka avtorja teme je pa to da ni dovolj zatežen, da bi mu to popravl, jaz bi jih navil do konca in še dlje...

Izjava DE oz WV loverja. =P


Pričakovani komentar... ja ponoč ko se zbudim se mi VW znak prikaže in sem ves blažen itd :rofl . Ti kar provociraj =P
VW Golf VII 1.4TSI 140PS DSG
 
Uporabniški avatar
NoF3ar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 569
Pridružen: Sr avg 03, 2011 11:10 am
Kraj: Maribor

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a NoF3ar Ne maj 17, 2015 3:37 pm

Dokler ima E-golf v meniju porabo v L/km.. mi prosim ne o dovršenosti golfa... :lol:
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a maniaxxx Ne maj 17, 2015 3:46 pm

5rG je napisal/-a:
gepl83 je napisal/-a:
5rG je napisal/-a:Jaz pa mislim da vas je tukaj veliko VW oz. DE "hejterjev"! Poglejte prodajne številke - kdo največ prodaja oz. komu se najbolj zvišuje prodaja?
To sta VW in BMW in oba sta v svojem razredu dražja od drugih. A ni zanimivo to, da se Golf tako dobro prodaja čeprav je (kot trdite nekateri tukaj) slabši od konkurence?

Če bi bil enako dober kot ostali 5-10% cenejši konkurenti se sigurno nebi tako dobro prodajal! Golf res da je dražji vendar je tudi boljši od ostalih. Sam vozim G7 in imam še 3 znance z enakim avtom in vsi zadovoljni.

Taka napaka kot pa se dogaja avtorju teme se pa zgodi hitro, lahko se zgodi tudi v vašem tako zelo ljubem pežoju al pa citroenu! Vprašte rajš kakšnega mehanika, ki je zamenjal nekaj avtohiš... VSE se kvari enako, pač je tolk enih novih in novih stvari v avtu da se marsikdaj tudi pokaže kakšna napaka... če se raketa ki stane na miljone pokvari kako potem da se nek avto nebi...

Res, ne mi limat nekih P308 - lahko je avto leta ali pa stoletja - preberite si par testov in boste hitro vidl da je totalno nepremišljena armatura... Golf ima stvari kot so klima vrtljive gumbe ker je to očitno najbolj praktično - ne pa da moraš v 7.meni da nastaviš temperaturo! Da ne grem naprej kar se tiče ergonomije... škoda mojih prstov in baterije na laptopu :lol:

Edina napaka avtorja teme je pa to da ni dovolj zatežen, da bi mu to popravl, jaz bi jih navil do konca in še dlje...

Izjava DE oz WV loverja. =P


Pričakovani komentar... ja ponoč ko se zbudim se mi VW znak prikaže in sem ves blažen itd :rofl . Ti kar provociraj =P



Ko smo pri klimi, ma golf ( vsaj 6 ) to narejeno na izredno bedast način, ampak ker je VW e mora biti tako a ne :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
kemykos
Novinec
 
Prispevkov: 163
Pridružen: To jan 29, 2013 12:31 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a kemykos Ne maj 17, 2015 7:21 pm

Js mam P207 2007 letnik, pa klimo nastavljam z gumbom ki ga samo zavrtis, menija pa ne uporabljam nikoli haha, od moje punce stric je dal za enga bedastega golfa 7, 4 motion 1.6 tdi 30.000€. Pa da je lahk kdo tak bedast da dela samo za avto ze 20-30 let je res bedasto do amena. Rajs kupim motor za 20.000€ kot pa avto. Nism nobenmu fauš ampak ludi božji dejte nekam drugam dnar kot pa v avte ker od tega majo profit sam nemci, italijani, francozi al pa bilokateri drugi no...

Seveda pa vam ne oporekam, ce se zaradi 20.000€ kredita in novega avta pocutite boljse v druzbi oziroma vas ljudje bolj cenijo.
 
kemykos
Novinec
 
Prispevkov: 163
Pridružen: To jan 29, 2013 12:31 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a kemykos Ne maj 17, 2015 7:24 pm

Aja pa še to: Zakaj na avtih ne piše, kolk je še lastnik dolžn banki oziroma, kolk % avta je sploh njegovega haha :-D
 
Bucko99
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 771
Pridružen: Če apr 13, 2006 9:14 pm
Kraj: Around Ljubljana

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a Bucko99 Ne maj 17, 2015 7:39 pm

@kemykos: si fouš... si ;)
 
Uporabniški avatar
gepl83
Uporabnik
 
Prispevkov: 817
Pridružen: Po avg 27, 2007 3:19 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a gepl83 Ne maj 17, 2015 8:06 pm

To bi bilo pa zanimivo videt. Še na mojem bi pisalo 40/60. Je pa to itak vseen. Važno je, da lahko poleg lizinga normalno živiš, ne pa, da potem nimaš skoraj za jest.

p.s.: mal moram provocirat. Saj ti tud. Če smo mi lahko haterji si tudi ti lahko lover. :)
GQ
 
kemykos
Novinec
 
Prispevkov: 163
Pridružen: To jan 29, 2013 12:31 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a kemykos Ne maj 17, 2015 9:39 pm

Ma itak da sm fouš!!! :-D haha
 
GreenLine
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Ne avg 10, 2014 2:31 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a GreenLine Po maj 18, 2015 8:55 pm

Ivan36 je napisal/-a:Problem slovenčkov je, da komi skup sklanfajo denar za polog in potem odplačujejo vozilo kar 84 mesecev :mrgreen: . malo je pa tistih, ki bi vozilo kupili iz udobja za 3 leta na lizing in prodali z okoli 30 do 45 tkm pa še, kaj dobili za RABLJENO vozilo ?! Odpadejo vsi veliki servisi pa še gume imaš vedno NOVE 8) :twisted:

Tudi v tujini se ne dela tako. Tiste lepe kilometre nastavijo takoj, ko avto pride v SLO. V Nemčiji so novi avti dražji kot pri nas in imajo manj jamstva. Če gledaš pošten ohranjen nemški avto, je dražji kot pri nas in na njemu ni zaslužka. Zaslužek je, če kilometre deliš z vsaj 3 in narediš kak kozmetični popravek (menjajo se sedeži, volani, prestavne ročice, ...) In slovenčki, kot si nas označil (izuzeti ž.....i in od ..l), smo kar priden narod in to nas sedaj tepe in bolj bi se morali zgledovati po francozih in ne po nemcih.
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1460
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a For To maj 19, 2015 6:44 am

5rG je napisal/-a:Jaz pa mislim da vas je tukaj veliko VW oz. DE "hejterjev"! Poglejte prodajne številke - kdo največ prodaja oz. komu se najbolj zvišuje prodaja?
To sta VW in BMW in oba sta v svojem razredu dražja od drugih. A ni zanimivo to, da se Golf tako dobro prodaja čeprav je (kot trdite nekateri tukaj) slabši od konkurence?

Če bi bil enako dober kot ostali 5-10% cenejši konkurenti se sigurno nebi tako dobro prodajal! Golf res da je dražji vendar je tudi boljši od ostalih. Sam vozim G7 in imam še 3 znance z enakim avtom in vsi zadovoljni.

Taka napaka kot pa se dogaja avtorju teme se pa zgodi hitro, lahko se zgodi tudi v vašem tako zelo ljubem pežoju al pa citroenu! Vprašte rajš kakšnega mehanika, ki je zamenjal nekaj avtohiš... VSE se kvari enako, pač je tolk enih novih in novih stvari v avtu da se marsikdaj tudi pokaže kakšna napaka... če se raketa ki stane na miljone pokvari kako potem da se nek avto nebi...

Res, ne mi limat nekih P308 - lahko je avto leta ali pa stoletja - preberite si par testov in boste hitro vidl da je totalno nepremišljena armatura... Golf ima stvari kot so klima vrtljive gumbe ker je to očitno najbolj praktično - ne pa da moraš v 7.meni da nastaviš temperaturo! Da ne grem naprej kar se tiče ergonomije... škoda mojih prstov in baterije na laptopu :lol:

Edina napaka avtorja teme je pa to da ni dovolj zatežen, da bi mu to popravl, jaz bi jih navil do konca in še dlje...


To, da je dražji je točno. To, da je boljši, ne drži niti približno! Pa verjemi...nisem eden tistih ki avto kupi kar na lepe oči, in pač posluša mnenje največjega čreda. Sam sem se prepričal v to, a ti bi mogu vsaj za en dan vzeti 308 na test, pa bi hitro ugotovil da je avto na enakem nivoju, (če ne še višje) kot Golf.

Vse se kvari enako, ko gre za isto znamko ....se strinjam.
To kar sem jaz preživel z novo trojko, in novo štirko, ne bi nobenmu privoščil. To kar sem doživel z novo Astro pa je čisto nekaj drugega ....par malenkosti je bilo v 165.000 km.

Pa res ste že dosadni z to klimo v 308. 50,000 km sem že naredil s tem avtom. Mislim ....ve drugo lahko tapkaš na zaslonu SAMO KLIMO PA NE MOREŠ?!?!?! Kaj je pa tukaj tako hudega???
Zakaj radio lahko, klimo pa ne?
Zakaj navigacijo, klimo pa ne?
Zakaj telefon, klimo pa ne?
Pe verjemi da je z klimo še najmanj dela.
Pa vse to je v prvem meniju Ne govori gluposti ...pejt raje probat avto, pa potem pametuj!

Avto je fantazija!!! Po 50.000 kilometrov je še zmeraj na istem nivoju, brez čričkov, brez okvar, udoben, tih,z bencinarjem se vozim 5,8 na 100km ....dajte nehat z temi Nemci, ker res niso nič boljši od konkurence + da v primeru reklamacije nisi vreden NIČ. Obična ovca ki pride na servis da jo ostrižejo!!! :roll:
MBtouran je napisal/-a:@5rG: ne morem vec poslusat traparij za nastavitev klime pri novem p308. pa si ga ne lastim, da ne bo pomote. Etisne se en gum in ze lahko nastavljas, ne pa kot nekateri nabijate 7 menijev ipd. Sam imam avto kjer se klima nastavlja z vrtljivim gumbom pa ne vidim da je pri p380 toliko slabse, da se vedno to omenja. Sploh la ne vem kokikokrat spreminjate. astavitve pri avtomatski klimi, da je to tak kljucen razlog za nakup.

Raje vem, da ne rabim hodit po servisih kot pa da bi gledal kako se klima nastavlja


Res .... za bruhat! :roll:
 
mardy
Novinec
 
Prispevkov: 438
Pridružen: Če avg 11, 2011 9:38 am

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a mardy To maj 19, 2015 8:44 am

Imam občutek, da ko se na a.com pojavi topic z naslovom VW, golf, passat, vse kar je okoli VAG, in nasploh nemcev, se začne kregarija kdo je boljši, kdo slabši, kdo ma "večjega". Pa dajte no... :?

Avtor teme ima pač nesrečo da je naletel na škart avto, in THAT'S IT! Njegov problem pa je, da ni vztrajal. Pa lahko bi to bil avto znamke XYZ, pa kaj?! Imamo službene G7 in tega škripanja vrat ni, ampak so pa črički. Pa kupiš znamko XY pa se nič ne kvari, pa kupiš znamko XXY pa ti je servis drugi dom. Gre za kup pleha in plastike ki visi na gumah, to je to! Žal pa nam je nekdaj nekoč nam majhnim pridnim slovenčkom nekdo v pamet vcepil, da je severno od Šentilja obljubljena dežela in njeni produkti sveti, in to nas tepe, in nas še bo, vedno bolj. Potem pa daš še zraven avtohtono faušijo, in smo tu kjer smo. :roll:

Mod: predlagam zaklep takih tem, ko po parih postih ni več konstruktivne debate okoli avtorjeve problematike in se debata razširi v kreganje.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4180
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a xxl To maj 19, 2015 9:26 am

Če pa eni ne razumejo,da obstajajo ljudje,ki Golfa nočejo s razlogom,samo tistemu,ki ga kuje v zvezde to nikakor ni jasno,če pa je to superduper vozilo... :roll:
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a dask To maj 19, 2015 9:47 am

xxl je napisal/-a:Če pa eni ne razumejo,da obstajajo ljudje,ki Golfa nočejo s razlogom,samo tistemu,ki ga kuje v zvezde to nikakor ni jasno,če pa je to superduper vozilo... :roll:


Jap, jaz ga nočem, ker je predrag ;) drugače pa nimam nič proti, ampak za tako ceno se raje vozim s precej bolje opremljeno, po tehnologiji pa enako - Škodo :twisted:
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4180
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a xxl To maj 19, 2015 9:59 am

dask je napisal/-a:
xxl je napisal/-a:Če pa eni ne razumejo,da obstajajo ljudje,ki Golfa nočejo s razlogom,samo tistemu,ki ga kuje v zvezde to nikakor ni jasno,če pa je to superduper vozilo... :roll:


Jap, jaz ga nočem, ker je predrag ;) drugače pa nimam nič proti, ampak za tako ceno se raje vozim s precej bolje opremljeno, po tehnologiji pa enako - Škodo :twisted:

X2,ampak,si ziher,da je škoda PRECEJ bolj opremljena za enako ceno?
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3584
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: Golf 7 napake

Napisal/-a ban To maj 19, 2015 10:47 am

dask je napisal/-a:
xxl je napisal/-a:Če pa eni ne razumejo,da obstajajo ljudje,ki Golfa nočejo s razlogom,samo tistemu,ki ga kuje v zvezde to nikakor ni jasno,če pa je to superduper vozilo... :roll:


Jap, jaz ga nočem, ker je predrag ;) drugače pa nimam nič proti, ampak za tako ceno se raje vozim s precej bolje opremljeno, po tehnologiji pa enako - Škodo :twisted:

Ma jst bi dal za golfa tud par jurjev več ker vem da je tolk vreden!
Vrni se na Popravila in okvare na vozilih

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov