Predstavite svojega konjička... komentarji Salona na portalu!
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Seat Leon 5f 1.6 tdi --> MaReX

Napisal/-a pskoda Sr jun 17, 2015 2:19 pm

Meni je tudi ta plast dip sploh zadnjega odbijača čisto mimo, prednji je še nekako zgleda čeprav bi osebno tudi spredaj dal dol. Glede seat znaka pa hmmm ne vem prej ne kot ja so pa platišča veliko lepša od prejšnjih ;)
Lp
 
Uporabniški avatar
Rangers
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne dec 02, 2012 1:00 pm

Re: Seat Leon 5f 1.6 tdi --> MaReX

Napisal/-a Rangers So jun 20, 2015 7:41 pm

Pozdravljen lastnik seata. Kot prvo naj ti čestitam za službo in nakup avtomobila.

Sam sem v iskanju "novega" avtomobila. Zelo sem ne odločen in zelo skeptičen, previden in moj okus se spreminja iz dneva v dan. Tisto kar mi je všeč je drago, tisto kar mi je dostopno mi je grdo, in nočem imeti in plačevati avto, ki mi ni všeč.

Ok, malo uvoda, zdej pa rafal z vprašanji :D

Gledal in zagrel sem se za golf 7. Seate sem tako "od strani" gledal, čeprav moram priznati, da so mi všeč. Ko sem prebiral temo, sem ugotovil da imaš full LED lučke. Zanima me, ali imajo to vsi v opremi Style? Sam gledam tega: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... CR%20Style ima ta spredaj ledice?

Kako se kaj obnese avto? Koliko obratov imaš na AC pri 130 na uro? In povprečno porabo?

Verjetno si se pozanimal podrobno za 6 letno jamstvo ki ga nudijo. Je to dejansko neko jamstvo, ali so to prazne buče (tipa če ti zariba motor)?
Je avto dobro izoliran (tih na AC)? Delal bom 150km dnevno, zato bi rad imel avto, ki ga bom peljal z nasmeškom in ne z bolečinami v hrbtu. Je trd?

Bom obiskal kakšno AH za testno vožnjo, a vendar mi vsako mnejnje pride prav in ga cenim. Bil sem na testih pri preugeotu in citroenu ampak me ni prepričal. Prvi ker je čuden s tem malim volanom, drugi pa mi ne potegne vizualno nikakor. Čeprav sta oba udobna.

Če ti smetim temo se lahko preseliva na ZS (nisem gey)
 
Uporabniški avatar
MaReX93
Novinec
 
Prispevkov: 313
Pridružen: Če jun 02, 2011 2:31 pm
Kraj: Ljutomer

Re: Seat Leon 5f 1.6 tdi --> MaReX

Napisal/-a MaReX93 Ne jun 21, 2015 12:54 pm

Meni je avto kot celota zelo všeč in to z dipom je pa pika na i. tablic pa še nimam drugih ("lastnih")

Seveda avto ti mora biti kot prvo všeč da ga lahko voziš :D

No kolega si je kupil golfa 7 in sva si malo primerjala med mojim pa med njegovim. in je ta leon bistveno bolj prostornejši od golfa. Za kaj drugo pa nisem mel pripomb :)

Ne, avto je bil testno vozilo in nisem novega vzel, glede financiranja imam običajni lizing in pa garancijo 5 let.

Avto nasploh mi je vrhunski v vsem, vsaj meni heh. udobje. notri ni videt ceneno, kakovosten in pa zvočniki so res ena A. Pri 2000 obratih imam 110km/h na števcu. Poraba pa je z 225/40/18 5.8L/100km. vsaj tak mi kaže računalnik.

Ta link ki si ga podal ta nima ledic in tudi vsak ga nima. odvisno od opreme. eni majo. drugi spet ne.
 
Uporabniški avatar
MaReX93
Novinec
 
Prispevkov: 313
Pridružen: Če jun 02, 2011 2:31 pm
Kraj: Ljutomer

Re: Seat Leon 5f 1.6 tdi --> MaReX

Napisal/-a MaReX93 So dec 24, 2016 9:42 pm

Slika

Slika

Slika

Aja avto ne visi.. na slikah čudno zgleda heh

edit: na 2500 obratih imam 130km/h
 
Uporabniški avatar
Falco_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1146
Pridružen: Ne jun 03, 2007 5:19 pm

Re: Seat Leon 5f 1.6 tdi --> MaReX

Napisal/-a Falco_ Ne dec 25, 2016 1:22 pm

slik ne prikaže. :|
When life speeds by... downshift.
 
Uporabniški avatar
MaReX93
Novinec
 
Prispevkov: 313
Pridružen: Če jun 02, 2011 2:31 pm
Kraj: Ljutomer

Re: Seat Leon 5f 1.6 tdi --> MaReX

Napisal/-a MaReX93 Sr dec 28, 2016 3:20 am

najraje bi kar celo temo zbrisal pa nevem kako.... ker ko še 1x berem nazaj komentarje... heh :roll:
Vrni se na Galerija

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov