Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Jamex

Napisal/-a clio (proton_freak) Sr dec 14, 2005 2:13 am

Ima mogoče kdo TUV za vzmeti JAMEX za BMW e34?
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
 
Uporabniški avatar
RoZleht
Novinec
 
Prispevkov: 220
Pridružen: To okt 19, 2004 9:28 am
Kraj: Lj

Napisal/-a RoZleht Sr dec 14, 2005 8:41 am

Jamex je problem ... zastopnika ni nobenga nikjer v sloveniji ... men je uspelo celo neke nizozemce najdt, k so bli prpravleni poslat TUV, ce bi jim jst sporocu cifro k je napisana na fedrih ... in ker se je men barva na fedrih ze odluscla, ni blo cifre ... pol sm se pa vec kot pol leta zajeb... in iskal variante da sm homologiral jamex fedre ... sicer na cliotu, ampak samo tolk da ti povem, da vecjega problema kot jamex si nisi mogu nakopat na glavo ...
 
rudolf
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po nov 28, 2005 5:03 pm

Napisal/-a rudolf Sr dec 14, 2005 3:57 pm

RoZleht je napisal/-a:Jamex je problem ... zastopnika ni nobenga nikjer v sloveniji ... men je uspelo celo neke nizozemce najdt, k so bli prpravleni poslat TUV, ce bi jim jst sporocu cifro k je napisana na fedrih ... in ker se je men barva na fedrih ze odluscla, ni blo cifre ... pol sm se pa vec kot pol leta zajeb... in iskal variante da sm homologiral jamex fedre ... sicer na cliotu, ampak samo tolk da ti povem, da vecjega problema kot jamex si nisi mogu nakopat na glavo ...


Ma to je blo na avtu ko sem kupil!Imaš služajno ta tuv kje na compu?
 
milankregar
Uporabnik
 
Prispevkov: 945
Pridružen: Sr mar 30, 2005 6:24 pm

Napisal/-a milankregar Sr dec 14, 2005 4:00 pm

Firma jamex je propadla, oziroma je v stečaju. Tako da nimajo več stikov s strankami ...
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a clio (proton_freak) Sr dec 14, 2005 4:00 pm

Ma to je blo na avtu ko sem kupil!Imaš služajno ta tuv kje na compu?
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a clio (proton_freak) Sr dec 14, 2005 8:15 pm

Okram je napisal/-a:Da vas popravim.
Firma je šla res v stečaj, toda stike s strankami so obdržali. Sedaj, ko je vse ustavnovljeno na novo, želijo zopet vzpostaviti prodajno mrežo preko "starih" dealerjev. Tudi v SLO.
Zastopnik, ki je uradno uvažal, oziroma prodajal Yamex vzmeti še vedno lahko urediti (beri: "zrihta") marsikateri TUV, le če so bili za iskani model vzmeti TUV-i narejeni.

Zato, "clio (proton_freak)" sporoči katere številke so na vzmeteh (če so še vidne), pa ti bomo poskusili urediti papirje.


Te moram vzet vzet dol ker so vse cifre obrnjene noter! :x Daj če lahko zrihtaš vsaj tuv samo da piše gor BMW E34 524td l.90
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
 
Uporabniški avatar
DrMr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1288
Pridružen: Ne avg 29, 2004 8:46 pm

Napisal/-a DrMr Sr dec 14, 2005 8:24 pm

... zakaj pa rabite TUV ??? jaz sem moje rumene prebarval na črno, pa na tehničem ni problema,... če bi te že kdo zezal, vsaka fedra se utrudi in se avto ščasoma počepne,... sem se pozanimal na enem tehničnem v MB, če imajo kje podatke o višini vozila od tal, pa so rekli, da ne...
 
Uporabniški avatar
Fiat Tipo
Uporabnik
 
Prispevkov: 1289
Pridružen: Če mar 06, 2003 6:24 pm
Kraj: Idrija

Napisal/-a Fiat Tipo Sr dec 14, 2005 8:34 pm

DrMr je napisal/-a:... zakaj pa rabite TUV ??? jaz sem moje rumene prebarval na črno, pa na tehničem ni problema,... če bi te že kdo zezal, vsaka fedra se utrudi in se avto ščasoma počepne,... sem se pozanimal na enem tehničnem v MB, če imajo kje podatke o višini vozila od tal, pa so rekli, da ne...

Pripel na tehnični h nam ti bo že na vratih mahal da kar obrni. Se takoj vid in original zarad utrujenosti tud nebi počepnil tolk kot je športni nizek.
 
Uporabniški avatar
DrMr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1288
Pridružen: Ne avg 29, 2004 8:46 pm

Napisal/-a DrMr Sr dec 14, 2005 9:18 pm

Fiat Tipo je napisal/-a:
DrMr je napisal/-a:... zakaj pa rabite TUV ??? jaz sem moje rumene prebarval na črno, pa na tehničem ni problema,... če bi te že kdo zezal, vsaka fedra se utrudi in se avto ščasoma počepne,... sem se pozanimal na enem tehničnem v MB, če imajo kje podatke o višini vozila od tal, pa so rekli, da ne...

Pripel na tehnični h nam ti bo že na vratih mahal da kar obrni. Se takoj vid in original zarad utrujenosti tud nebi počepnil tolk kot je športni nizek.

... pa imate kakšne tabele, s čimer to podprete, ker pri nas jih menda nimajo ??? ker sem že razmišljal, če me kdaj vržejo, bi original pobarval na rumeno, namontiral na avto in šel nazaj, potem pa če ne bi bilo o.k. kregarija...
 
Uporabniški avatar
Mouse
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Sr mar 23, 2005 11:16 pm
Kraj: Doma

Napisal/-a Mouse Sr dec 14, 2005 9:50 pm

...jaz pa imam originalne pa mi pravijo, da je nižan...žal tako pač je.... :?
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a clio (proton_freak) Sr dec 14, 2005 10:32 pm

Fantje prosim preidimo k stvari zakaj se je odprla tema!
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
 
Uporabniški avatar
RoZleht
Novinec
 
Prispevkov: 220
Pridružen: To okt 19, 2004 9:28 am
Kraj: Lj

Napisal/-a RoZleht Če dec 15, 2005 7:47 am

jst sm mogu ker nism mel homolomo menjat na tehnicnem na navadne fedre k me ni hotu spustit ... drugac sm pa kot sm napisal kontaktiral ene z nizozemske, se mi zdi da je blo iz strani www.jamex.nl ... rekl so da to ne pocnejo ponavad, ampak da bojo nardil izjemo, ce jim sporocim stevilko fedrov ... nov problem, cifra se je odluscila dol ... in pol kaj sm naredu ... najdu tuv od enih drugih rdecih fedrov, nimam pojma katerih, pa mal vez uporabu, da mi niso tezil zarad tega k ni cifr vec gor ... so pa v a3m-u rekl da je jamex, pa vsak k je gledal je reku da je jamex ... tko da ti preostane zdej tko ...

- al probas dobit original tuv
- al jih prebarvas pa nekak cifro od tistga tuv-a gor prleps al pa kej v tem smislu
- drugo pa ze ne vem

upam da zrihtas ...
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a clio (proton_freak) Če dec 15, 2005 3:29 pm

Okram je napisal/-a:clio (proton_freak)

Ti bom do večera sporočil kaj smo uspeli izvedeti, oziroma kaj smo naredili.


Hvala ti!
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a clio (proton_freak) Če dec 15, 2005 10:16 pm

Okram je napisal/-a:clio (proton_freak)

Ti bom do večera sporočil kaj smo uspeli izvedeti, oziroma kaj smo naredili.


Hvala za email!Po mailu sodeč se midva že tud osebno poznama! :D Delam v tuning trgovini v MB! (da nebom delalreklame) :lol:
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a clio (proton_freak) Pe dec 16, 2005 8:34 pm

Okram je napisal/-a:Me veseli.

Se "slišiva" preko PM.


Enako se slišiva po PM.
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
 
Uporabniški avatar
clio (proton_freak)
Uporabnik
 
Prispevkov: 1423
Pridružen: To dec 03, 2002 7:31 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a clio (proton_freak) To dec 20, 2005 9:19 am

Že kaj novega za tuv? :)
Dokler se kadi je dobro!Ko se pa neha pa je sranje!
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov