Modifikacije motorja, izpuha, podvozje, turbine, N2O vbrizgovanje, menjalniki, itd...
 
FiReboy87
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Sr maj 13, 2015 8:57 pm

Gre kdo v kratkem k CSS tuning?

Napisal/-a FiReboy87 To dec 01, 2015 9:04 pm

Zanima me če planira kdo obisk pri CSS v kratkem, da bi izkoristila popust 20%
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Re: Gre kdo v kratkem k CSS tuning?

Napisal/-a Matey_ Sr dec 02, 2015 8:30 am

Bil enkrat pri njih na pogovoru in me ne vidjo nikol več.

Pričaka me model na stolu, zdolgocasen in tisti lenoben ''Ja prosim'' ...
Mu razložim, da se zanimam za chip tunning in kakše so moje želje (pač najbolj zaradi izboljšanja odzivnosti, večja linearnost motorja in manjša poraba) in mi zabije, da pač preveč pričakujem, glede porabe pa da (citiram) ''naj si dam cegu pod gas''.

Zahteval je predplačilo 60€ za dyno pregled motorja in če je karkoli narobe po njihovi oceni, pač ne naredijo tunninga in poberejo denar.

Sm reku hvala lepa in adijo.

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
FiReboy87
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Sr maj 13, 2015 8:57 pm

Re: Gre kdo v kratkem k CSS tuning?

Napisal/-a FiReboy87 Sr dec 02, 2015 7:07 pm

No zaenkrat koliko sem prebiral so kr zadovolni ljudje kateri so naredili tuning pri njih.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Gre kdo v kratkem k CSS tuning?

Napisal/-a pskoda Sr dec 02, 2015 7:24 pm

Jaz sem tudi bil zadovoljen, ampak je tega že cca 4 leta in v tem času so jim lahko zrasla krila ker imajo dovolj dela
Lp
 
Uporabniški avatar
IgorMM
Novinec
 
Prispevkov: 301
Pridružen: To nov 09, 2004 3:21 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Gre kdo v kratkem k CSS tuning?

Napisal/-a IgorMM Sr dec 02, 2015 8:15 pm

akcija ni vezana na dva vozila, da dobite teh 20%
sedaj je decemberska akcija -20% za posamezno vozilo. :)
 
matic12345
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če dec 17, 2015 4:59 pm

Re: Gre kdo v kratkem k CSS tuning?

Napisal/-a matic12345 Pe dec 25, 2015 2:24 pm

Tudi jaz sem šel k CSS tuningu in imam mešane občutke.

V predhodnem pogovoru po telefonu mi je bilo rečeno, da je cena tuninga 260eur in v decembru nudijo 20% popusta.
Imam avtomobil z realnimi 144.000km in do sedaj nisem nikoli zaznal nobene posebnosti pri delovanju. Znamka in model za bistvo mojega pisanja nista pomembni, dogodki pa so se odvijali nekako takole:
Pripeljem pred prostore CSS tuninga, kjer mladenič prevzame ključe in prometno dovoljenje. Avtomobil peljejo v garažo, priključijo preko OBD priključka in izvedejo meritev.
Čez 5min naložijo eno verzijo programa, dajo na test, avto trese in sploh ne opravi testa do konca.
5min kasneje naložijo drugo verzijo programa, opravijo meritev in stvar ne deluje kot bi mogla.
Nakar "šef" reče, da se ne bo dalo čipirati. Točen razlog nikomur ni jasen, navede pa možnosti slabe turbine, šob in ostalih delov motorja. Izstavijo račun za 60eur od katerega si izborim 10% popusta in po eni uri čakanja šokiran odidem lažji za 54eur in z nespremenjenim avtomobilom. Odnos do stranke za moje pojme zelo slab, brez pojasnjevanj ali kakršnih znakov prijaznosti.
Kasneje doma na njihovi strani preberem, da ob nezadovoljstvu pri opravljeni storitvi vrnejo denar. Po telefonskem klicu, v katerem je, po moji obrazložitvi situacije, sogovornikov glas dosegel stopnjo vpitja, je bila prošnja za povrnitev denarja seveda negativna.

Še isti dan odidem k drugemu tunerju, katerega ime v izogib reklami ne bom navedel, kjer po prijaznem sprejemu in pojasnitvi vseh postopkov ugotovijo, da uspešno pisanje preko OBD priključka pri tem računalniku avtomobila ni mogoče in je za uspešno delovanje potrebna fizična odstranitev. Povedo, da to ni nič nenavadnega in da se to dogaja pri različnih modelih avtomobilov vseh znamk in starosti. Nova Alfa Giulietta ki je tisti trenutek v garaži je deležna enakega postopka. Ko so odstranili računalnik avtomobila, so prenesli originalne mape, ki jih je mojster pred mojimi očmi spremenil in zadevo naložil nazaj na računalnik avtomobila, ki so ga vgradili nazaj v avtomobil.
V 1.5h je bila celotna zadeva končana. Sledila je testna vožnja kjer je bil prirastek moči in navora očiten. Po dveh tednih še vedno brez posebnosti.

Nisem reden uporabnik forumov, a sem začutil potrebo, da delim svojo izkušnjo za v razmislek tudi z drugimi. Ker nisem strokovnjak, o strokovnosti ne morem razpravljati, najbolj pa me je zmotil odnos do stranke pri prvem ponudniku, o katerem bi morali nekateri globoko razmisliti. Zgolj moja izkušnja, verjamem pa, da je kdo drug imel tudi drugačno.

Lep pozdrav, Luka
 
Uporabniški avatar
IgorMM
Novinec
 
Prispevkov: 301
Pridružen: To nov 09, 2004 3:21 pm
Kraj: Ljubljana
Vrni se na Tuning

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov