Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Kvaliteta barv in lakov

Napisal/-a pskoda Pe dec 11, 2015 5:26 pm

Jaz sem doplačal za barvo skiraj 900eur in lahko rečem, da je zelo dobra barva in lak, ki je kar trpežen
Lp
 
Nikola_Tesla
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 616
Pridružen: So maj 12, 2012 8:43 pm

Re: Kvaliteta barv in lakov

Napisal/-a Nikola_Tesla Pe dec 11, 2015 6:20 pm

Neoliberalni koncept ekonomije planirano podpira slabe tehnične rešitve da izvleče čimveč denarja iz "države žrtve" v katero izvaža svoje izdelke.

Te miselnosti v jugi nismo gojili...
 
Uporabniški avatar
Gricko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1921
Pridružen: Sr jun 02, 2004 7:49 pm
Kraj: ljubljana AR156SW

Re: Kvaliteta barv in lakov

Napisal/-a Gricko Pe dec 11, 2015 9:31 pm

pskoda je napisal/-a:Jaz sem doplačal za barvo skiraj 900eur in lahko rečem, da je zelo dobra barva in lak, ki je kar trpežen

to govoriš za avto, ki je star ....koliko....pol leta.....

nasplošno so laki slabši kot so bili, sploh pa kar imam izkušenj z ličanjem......kar je bilo ličano / barvano na plastiko naknadno, se je ali začelo lupiti, ali pa se pod lak nabira vodi in se potem le ta lušči ( sprednji odbijač je še posebaj na vdaru)....pa sem stvar reklamiral in je bilo ok.....1 leto potem pa podobna zgodba.....
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Kvaliteta barv in lakov

Napisal/-a pskoda Pe dec 11, 2015 10:36 pm

Verjamem, da so novejše barve, laki slabši, ampak glede luščenje laka sploh na plastičnih delih (tudi prej so bili problemi) je pa čista napaka avtoličarja in bi lahko rekel, da nima pojma kako se temu streže ali pa je problem, ker preveč špara znižuje stroške (ponavadi premalo časa v peči) zaradi večjega zasluška.

Glede trpežnost laka se zelo hitro vidi ;)
Lp
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov