Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
Black_Racer®
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1660
Pridružen: Po jul 10, 2006 1:40 pm
Kraj: Toti Cjele

Napisal/-a Black_Racer® So dec 30, 2006 8:23 pm

Mene pa še niso nkol jebal karkol sem homologiro so sam pogledal,podpisal in je blo ok,pa tud za fedre ko sem homologiro je sam pogledo papirje in mal okol avta šel in podpiso papirje,zaenkrt imam srečo :D
Razn zarad feltn in gum ko sem homologiro je neki malga kompliciro ko so gume prevč ven gledale,pa še to sem mogo obrobe gor dat,slikat in jim poslat,tak da sem šel u a3m si sposodo njihove obrobe,jih s selotejpom gor ulimo,sliko in jim slike poslal pa je blo rešen :twisted:
1 3 5
2 4 6 R
 
Uporabniški avatar
coffa06
Novinec
 
Prispevkov: 422
Pridružen: Po maj 22, 2006 10:13 pm

Napisal/-a coffa06 So dec 30, 2006 8:28 pm

Ej js delam v SG v trgovini z avtodeli, ki je blizu tehničnih pa tud delamo z njimi, morm pa rečt, da so ena sama tolpa, kjer noben nima OŠ, sami kreteni, ampak to samo tisti, ki delajo v SG, za atest pa pridejo iz LPP, tisti pa vejo za kaj se gre. Vsakič, ko keremu prodam felge, al pa zrihtam TUV za stare felge in se gre prijavit na atest, pa reče ono budalo, da ne bo naredo atesta pa kje ma račun. Pol pa mi pade mrak na oči, zaka pri p....materni pa rabiš račun, ti ga samo prijavi pregledali ga pa bojo LPP. Brat je dal na ibizo 8J felge pa 205/40R17 guma, pa je reko, da ne bo naredo, ker je guma napeta, pa, da naj da gor 225/45R17. Pa a si lahko predstavlate tako gumo na ibizi? Zadnjič so mi budale poslali enega gospoda po premnik za puntota, pa sm mislo, mater že milijon takih ste pregledali pa ne vidte, da ne gre vn, da je treba vilco menjat, prekleti pocarji. Enkrat bom šel tja k uni buči tumasti pa mu bom reko, da ga bo samo zapeklo. :nae
 
Uporabniški avatar
minimi
Novinec
 
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr okt 11, 2006 11:33 am

Napisal/-a minimi So dec 30, 2006 11:18 pm

jankec kar se tiče homologacije vsakega detalja se strinjam gre za varnost mogoče se zamisli človek šele ko ti kakih 50 cm nad avtom preleti neznan predmet pri 150 km/h z (manj kot 90 l bmw-ja) avta ki vozi pred tabo najmanj enako hitro. ni pa treba še tehničnega delat 5x na leto.

perica
"Se pravi da ta "homologacijski tehnicni pregled" nima take teze kot redni tehnicni pregled? a jest to prav razumem? "
to nebi vedo vem pa da je račun enak

denčo tud men je gledu šipe pa cifre, papirje ja pa tehnični pregled-tud je ročno zategoval pa vse drugo razn meritve plinov na izpuhu tk da sm dau krepko čez 7k
bolje mrtav umoran nego mrtav hladan
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov