Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Tko se parkira ...

Napisal/-a reber So maj 22, 2004 2:07 pm

Danes me je pa prov razjezil, ko sem videl na parkplacu pri intersparu na Viču v LJ naslednjo situacijo:
vidim prazen parkirni boks, vendar žal že delno zaseden zaradi totalnih nesposobnežev pri parkiranju. Jaz, nebodigalen pa si mislim: čak se ti baraba, se boš zapomnu kdaj si tkole trapast parkirov. Forman je moj, kdor še ne ve, takole sem ga dal v tisti boks. Jaz sem parkiral lepo skoraj točno na sredino boksa, tisti štor z nisanom pa ne bi mogel ven. Smola je bila samo v tem, ker sem odparkiral prej kot tisti.

Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
Katrca
Uporabnik
 
Prispevkov: 977
Pridružen: Ne jan 19, 2003 1:40 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Katrca So maj 22, 2004 2:17 pm

če dobro poglrdaš je prvi narobe parkirau tisti s pando, tko da je zaradi njega potem vse narobe :evil:

ni biu nisan kriv, to kar si pa ti naredu pa je isto kot da nebi znau parkirat ( pameti maš toliko kot tist s pando al pa še mn)
 
Uporabniški avatar
Katrca
Uporabnik
 
Prispevkov: 977
Pridružen: Ne jan 19, 2003 1:40 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Katrca So maj 22, 2004 2:20 pm

sploh pa nisi parkirau na sredini, ampak zanalašč bolj v desno :/:o:/
 
Uporabniški avatar
shusuglao
Novinec
 
Prispevkov: 442
Pridružen: Ne jul 28, 2002 9:55 pm

Napisal/-a shusuglao So maj 22, 2004 2:26 pm

Katrca je napisal/-a:če dobro poglrdaš je prvi narobe parkirau tisti s pando, tko da je zaradi njega potem vse narobe :evil:

ni biu nisan kriv, to kar si pa ti naredu pa je isto kot da nebi znau parkirat ( pameti maš toliko kot tist s pando al pa še mn)


ampak panda je še v svojem boksu, nisanu pa ni bilo teba tako zelo na levo parkirati.
Slika
Clan Renault kluba Slovenija
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo So maj 22, 2004 2:33 pm

Jst sm do zdej enkrat doživu tako situacijo... Kreteni ne znajo parkirat pravilno in pol pride do tega da vsi zarad tega narobe parkirajo. In pol je en genialc mene lih tako zaparkiral, ko pa je prišel nazaj njegovega avta ni bilo več - pajek, ker se je men "mudilo" in nism mel cajta čakat. Aja to je blo v MB. Drgač pa sovražm debile ke ne znajo parkirat, pa parkeprlace kjer so črte tako skupej da kumej gume not spravš in maš pol potolčen avto od vrat!
 
Uporabniški avatar
Katrca
Uporabnik
 
Prispevkov: 977
Pridružen: Ne jan 19, 2003 1:40 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Katrca So maj 22, 2004 2:46 pm

shusuglao je napisal/-a:
Katrca je napisal/-a:če dobro poglrdaš je prvi narobe parkirau tisti s pando, tko da je zaradi njega potem vse narobe :evil:

ni biu nisan kriv, to kar si pa ti naredu pa je isto kot da nebi znau parkirat ( pameti maš toliko kot tist s pando al pa še mn)


ampak panda je še v svojem boksu, nisanu pa ni bilo teba tako zelo na levo parkirati.


Mogoče pa je bla ženska za volanom :lol:

Pa brez zamere punce :wink:
 
yogo
Novinec
 
Prispevkov: 281
Pridružen: Sr feb 25, 2004 9:52 pm

Napisal/-a yogo So maj 22, 2004 2:46 pm

:shock: :shock: :? ...to je možno samo v LJ :x :P
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber So maj 22, 2004 3:18 pm

Res je un s pando že malo zajebal stvar, ampak ker je bil parkiran rikverc, bi tisti z nisanom lahko parkiral bližje njemu, saj bi bila oba avta z desnimi vrati skupaj, kjer šofer ne leze ven ali noter.
Jaz sem pa nalašč tako parkiral, res ni točno na sredini boksa, ampak par centimetrov v desno, tudi nalašč, pa zato da sem jaz lažje ven zlezel, saj je bil tudi tisti na moji desni bolj na črto parkiran, tam sta pa bili dve babnici, sta ravno šoping basali v avto.
Tko večkrat parkiram nalašč, potem pa še slikam...
 
Uporabniški avatar
knap
Novinec
 
Prispevkov: 191
Pridružen: Pe apr 02, 2004 8:11 pm

Napisal/-a knap So maj 22, 2004 3:26 pm

lahko bi se vseeno bolj levo parkiral, pa bi blo vse ok, ker tudi ti nisi bil na sredini boksa tako kot naj bi bilo pravilno. bi pa bilo zanimivo če bi voznik nisana prišel prej in bi ti mogoče ogledalo odtrgal al ti pa kako okol kepe dal, :/:o:/ ker nikoli ne veš s kom imaš opravka. pa še nekaj, da si to zadevo slikal :? je pa tud mal, hm, hm, ne vem kako bi reku, mogoče ti pa je bilo dolgčas. :P
ps. nekoč sem videl veliko hujšo zadevo, ko je nekdo parkiral pravokotno na boks!!
 
krentip
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: Pe maj 21, 2004 7:39 pm

Napisal/-a krentip So maj 22, 2004 3:35 pm

Sam ti pa si...pa ne vidš da je tale nissan parkiran čist ok, glede na druge. Pač so drugi verjetno tisti ki ne znajo parkirat. Če bi men tole naredu.... :D Pa tle na Viču se res ni dobr igrat s takimi, ker maš 500metrov stran same kriminalce sa juge :)
Mogoče pa v tem primeru velja tist KR=Kam Rineš. Šala šala
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Symon So maj 22, 2004 3:43 pm

Takšni kreteni mi gredo res na kito. Na faksu so se našli modeli ki so parkirali na sredi črte in zavzeli dva placa. Polo smo se pa zmeri šli kdo bo koga zaj.... Aja mel je pa registracijo KP... :D V glavnem se najdejo vse sorte čudni pacienti. Saj tut sam včasih malo postrani parkiram ampak jaz imam mini avto. :P Če je pa kriza pa tut motam levo desno, da je v redu. Seo me kolegi že prov siti ko kar sukam ter se furam naprej-nazaj. :)
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback So maj 22, 2004 3:52 pm

No ja mislm da si tuki najbolj zajebou ti...(itak pa se po tablci vid -KR valda!)
In ti se s tem hvalš...mogoče še do sedaj nisi pomislu, da je meu model v nissanu verjetn tut sopotnika-ki nima 20 kil,da bi se čez 10 cm splazu...kere bedne fore...itak je pa parkplac dost velik,ampak ne- kranjčan v Ljubljani-brain off scena
Da zaključim, marsikdo bi ti glavo odtrgu...
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Mate
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2013
Pridružen: To apr 22, 2003 5:42 pm
Kraj: Dolsko

Napisal/-a Mate So maj 22, 2004 4:06 pm

Take k parkerajo tko, da zajebejo se dva druga jest prov sovrazim. Se manj so mi vsec parkplaci, kjer komaj ven iz avta prides, ker so boksi narejeni za smarte al pa skuterje.

No ja... ce bi bil nissan moj, bi ga ze spravil ven... namerno izzival pa rajs ne bi.

Me je pa tko pol vedno "strah" kako bo un drug svoja vrata zabil v moja :?
 
Uporabniški avatar
domzalcan21
Uporabnik
 
Prispevkov: 1067
Pridružen: Ne avg 31, 2003 9:09 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a domzalcan21 So maj 22, 2004 4:12 pm

Ampak a ves kaj cedalje bol opažam...ko vidis kaksnega "norca" kako parkira...napacno seveda... bos se ti parkiral tko...da bos tut ti ratal norc...in kam prides s tem... NIKAMOR!
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo So maj 22, 2004 4:18 pm

Mhm, precej riskantna zadeva, sploh če na kkšnga sumota naletiš :D
Zapomni si, vse več norih je ljudi.
 
Uporabniški avatar
Katrca
Uporabnik
 
Prispevkov: 977
Pridružen: Ne jan 19, 2003 1:40 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Katrca So maj 22, 2004 4:48 pm

pa da si to upa krančanj v Lj narest :shock:

Če bi jaz to v kr al pa kje drugje naredu bi mi zihr odlomil špegu pa vrata udrl :o
 
Uporabniški avatar
just_in
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2119
Pridružen: Pe jun 27, 2003 11:40 am
Kraj: gorenjska :)

Napisal/-a just_in So maj 22, 2004 4:57 pm

ko pa daste u lublan sonce mel? :)
Slika
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin So maj 22, 2004 5:21 pm

just_in je napisal/-a:ko pa daste u lublan sonce mel? :)

:lol: Čist umesna.

Ti, sam jst bi pa reku, da je un tip z Nissanom i****. Ok, sej je s sabo vozu 150 kilogramsko ženo (kr poglejte, da avto mal na desno visi, k so že fedri mal bl slabi tm), pa še vseen bi jo lohk vn vrgu še preden bi zapelou u boks, al pa bi tko zapelu, počaku, da baba vn zleze, pol bi pa mal popravu, da bi biu bl v sredin. K s tem, da je tkole zapelu, je biu res nefer do ostalih, k so hotl jt u šopping.
Se vozš po pouhnmu parkingu, pa vidš lukno in ne morš not jt, zato, k en d**** ni črte vidu.
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
DJ Dry Visage
Novinec
 
Prispevkov: 176
Pridružen: So dec 13, 2003 10:24 pm

Napisal/-a DJ Dry Visage So maj 22, 2004 5:38 pm

se je že nardil da sm vidu ko so skoz prtlažnik not plezal
 
Uporabniški avatar
Zok
Uporabnik
 
Prispevkov: 1196
Pridružen: Če feb 20, 2003 12:34 pm
Kraj: Ponikva

Napisal/-a Zok So maj 22, 2004 6:30 pm

DJ Dry Visage je napisal/-a:se je že nardil da sm vidu ko so skoz prtlažnik not plezal
faaaaakkkkk!!!!!:rofl :rofl :rofl :rofl
Mondeo mk3 saloon 2.0 TDCi - 186 HP, 408 Nm
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov