Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
rover416
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1740
Pridružen: Če okt 13, 2005 7:39 am
Kraj: žužemberk

Napisal/-a rover416 Če maj 07, 2009 11:14 am

damjan je napisal/-a:
rover416 je napisal/-a:evo ena malenkost


seveda spodnja celada se ni dokoncana.ce se bo pa ker zamislu zakaj je lak gor.je pa odgovor vsak ma svojo tehniko :D
je pa cist odvisn ker stil ognja uporabljas.imas 4 nacine


no in če obstajajo 4 načini ognja je pol on uporabu verjetno enega izmed teh štirih

in sodeč po slikah mi tvoji ognji bolj amatersko delujejo kot tisti na twingu.

damjan dej dobro poglej sliko moje prve celade ali zadnje in njegov ogenj,pa ti bo vse jasno.ce bi pa rt tocno pojasnilo.pa me klikn na msn.pa ti razlozim.nocem smetit kle
 
Uporabniški avatar
sejjaretun
Uporabnik
 
Prispevkov: 911
Pridružen: Ne feb 10, 2008 9:28 pm
Kraj: Wien

Napisal/-a sejjaretun Če maj 07, 2009 11:17 am

airbrush zgleda super,sam avto je treba se zrihtat :)
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Če maj 07, 2009 1:37 pm

Courage™ je napisal/-a:PROSIM da felne peljete na prvi avtoodpad.


Fant predstavi airbrush na Twingotu in ti prbijaš o feltnah. Čudno, da nisi napisal naj še da gewinde pa da so 3 cole premajhne feltne.

Pohvale mojstri!
Zadnjič spremenil chevy, dne Če maj 07, 2009 1:39 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Kegl Če maj 07, 2009 1:38 pm

poslikava na twingotu je ful huda in kapo dol unmu k jo je narisu...sam mi pa nekak ne paše na avto...oz jst vrjetn sploh nebi tko na polno posliku svoj avto k bi ga mel za vsakdanjo uporabo in pa tuning showe k se mi zdi preveč kičast! drgač pa lepo narisan... :clapclap

McTom a je ta twingo bl reklamna zadeva al ga mate namen prou spimpat??? glede nato da so gor še neki napisi...?

rover416 vsak ma svoj način idelave flameov in men se dopadeta oba...tvoj in od unga k je twingota posliku...res pa je da mi je pr teb lepši ta modr odtenk k pa un rumeno-rdeč...

tko da bravo vsem k tko hudo obvladate take poslikave...:D :bow
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Če maj 07, 2009 1:58 pm

Lahk rečem sam kapo dol glede poslikave.Končno se bo to tudi pri nas začelo....
Vrjetno ga ni junaka,ki se nebi obrnil za takim avtom,ker roko na srce je narejeno perfektno.Me pa zanima cena enga tazga projekta tko okvirno.
In pa rover416 koliko pride poslikava čelade kajti namen imam spimpat svojo čelado pa sm zaj vidu,da se okvarjaš z tem.Lahk na PM sporočiš ceno,ker sem interesent
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
rover416
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1740
Pridružen: Če okt 13, 2005 7:39 am
Kraj: žužemberk

Napisal/-a rover416 Če maj 07, 2009 2:24 pm

seat pri nas se ze dolgo delajo vrhunski airbrush izdelki.res da so tesko vidni na internetu.lak sm recm da sm jst nula proti njim.je pa hrvaska v veliki prednosti pred nami.aja glede celade.lahk mi pises na pm ali msn,se bolj.pa se dogovorimo o ceni.seveda odvisno od tvojih zamisli,kaj ces met :D
 
McTom
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: To mar 07, 2006 10:49 am
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a McTom Če maj 07, 2009 7:48 pm

Jah, sej feltne iščem, bom dau 15 col gor samo morajo biti kokr tolk polne, kakšne špriklaste ne pridejo v poštev.
Avto je bolj namenjen za reklamo za našo avtohišo, seveda ga uporabljamo v lokalne namene za na kak kofi, ga bom pa pripeljau na kak avtoshow.
Namen je biu predstaviti tudi druge možnosti barvanja avtomobilov ( ne mislim poslikav), ker še vedno ogromno ljudi misli da sta samo metalna in prela zakon.
Pa še nekaj slikc
Priponke
8.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
5.jpg
Bolje konjički pod pokrovom, kot osli za volanom :)
 
McTom
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: To mar 07, 2006 10:49 am
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a McTom Če maj 07, 2009 8:02 pm

Pa še to kako se te barve spreminjajo odvisno od svetlobe in kota :)
Priponke
f.jpg
e.jpg
d.jpg
c.jpg
b.jpg
a.jpg
Bolje konjički pod pokrovom, kot osli za volanom :)
 
McTom
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: To mar 07, 2006 10:49 am
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a McTom Če maj 07, 2009 8:04 pm

Se nadaljuje
Priponke
j.jpg
i.jpg
h.jpg
g.jpg
Bolje konjički pod pokrovom, kot osli za volanom :)
 
Uporabniški avatar
shaggx
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Ne nov 30, 2008 8:27 pm

Napisal/-a shaggx Če maj 07, 2009 8:16 pm

sprednje lučke bi lepše ipadle novejše ko je žmigavc in žaromet združen samo nevem če bi se prilegale ker oranžen žmigavec zeo izstopa
Slika
Slika
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
GerŠ
Novinec
 
Prispevkov: 157
Pridružen: Sr jan 03, 2007 6:00 pm
Kraj: Žalec

Napisal/-a GerŠ Če maj 07, 2009 8:40 pm

Lep twingo.Zanima me kolk dolg ste tole delal?
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Če maj 07, 2009 10:02 pm

chevy je napisal/-a:
Courage™ je napisal/-a:PROSIM da felne peljete na prvi avtoodpad.


Fant predstavi airbrush na Twingotu in ti prbijaš o feltnah. Čudno, da nisi napisal naj še da gewinde pa da so 3 cole premajhne feltne.

Pohvale mojstri!


Glej, ne da se mi...

Ce si bos se enkrat naslov teme prebral ti bo mogoce kapnilo, da je predstavil svoj avto in ne samo airbrusha.
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Napisal/-a dask Pe maj 08, 2009 10:43 am

rover416 je napisal/-a:pa se ena moja z plavim odtenkom in drugo verzijo ognja
Slika


Ta je pa huda...
 
Uporabniški avatar
gashper
Novinec
 
Prispevkov: 381
Pridružen: Ne dec 03, 2006 2:23 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a gashper Ne maj 10, 2009 4:30 pm

GerŠ je napisal/-a:Lep twingo.Zanima me kolk dolg ste tole delal?


Če bi dobro prebral celo temo, ti nebi bilo treba spraševat ;)
[url=http://www.poraba.com/car_details.php?carid=27793] [img]http://www.poraba.com/povprecna/27793_2.png[/img][/url]
 
McTom
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 20
Pridružen: To mar 07, 2006 10:49 am
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a McTom Če maj 28, 2009 8:57 pm

Ja glede felg sm povedu, da iščem neke primernejše, če ma gdo kak predlog kar na plan z njim ( samo ne omenjat kakih 16,17al več col :) ). Morjo bit dost polne, bom pa špricnu verjetno na zlato s črnim kromom okol.
Pa še par odgovorov: zakaj toliko rok laka? Zato ker se te barve zelo dolgo sušijo (če nimaš posebne UV luči ) , in pred lakiranjem avta ne smeš s antisilikonom zbrisat ( bi naredu zmazek) ampak samo narahlo s suho krpo. Verjetno je vsakemu jasno da če se avto 3 tedne riše da se nabere veliko prahu in drugih nečistoč, ki ga s takšnim brisanjem ne odstraniš.
Zato so bile prve 3 roke, da vse zalije in da se je dalo maksimalno zbrusit ves ta prah v laku, naslednje 3 roke pa zato da je dobro zalilo kar je še ostalo in da ostane še dovolj laka na avtu, ko se je ponovno vse zbrusl in poliral ter še za nadjlna poliranja.
Dela in materijala je blo kar nekaj samo vsaj izgleda tak kot mora, brez pomaranče,silikonov, smetk in pa sijaj tak , da bi ga lahk uporabu pri britju namest špegla :)
Bolje konjički pod pokrovom, kot osli za volanom :)
 
Hulitik
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne mar 18, 2007 9:34 pm
Kraj: Trbovlje

Napisal/-a Hulitik Po maj 03, 2010 10:08 pm

Da malo osvežimo temo... Moj bratranec je že to odpru js pa nadaljujem :D Da vas razveselim :D V pripravi je naslednji twingo vendar ne tako extremno porisan, delo bo istega mojstra veča pa konec tedna, ko naložim slike ;)
LP
Kovačič car audio
 
Uporabniški avatar
S-line-
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Ne mar 01, 2009 9:21 pm
Kraj: sl.konjice

Napisal/-a S-line- Ne maj 09, 2010 11:27 am

Hulitik je napisal/-a:Da malo osvežimo temo... Moj bratranec je že to odpru js pa nadaljujem :D Da vas razveselim :D V pripravi je naslednji twingo vendar ne tako extremno porisan, delo bo istega mojstra veča pa konec tedna, ko naložim slike ;)


ocitno si ti z datumi zelo skregan :!: moj nasvet: naredi potem objavi slike ;)
My Life Your Entertainment
 
Uporabniški avatar
fantom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 689
Pridružen: Pe jan 01, 2010 5:35 pm

Napisal/-a fantom Ne maj 09, 2010 11:42 am

twingo zgleda super enako čelade (še posebej modra)! res kapo dol mojstrom k to obvladajo. me pa zanima a je mojstr k je to risou meu sliko al je vse iz glave?
 
Uporabniški avatar
Black_Racer®
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1660
Pridružen: Po jul 10, 2006 1:40 pm
Kraj: Toti Cjele

Napisal/-a Black_Racer® Ne maj 09, 2010 2:32 pm

He he lepo pride twingič,felne fajn zravn pašejo stil in barva :D
1 3 5
2 4 6 R
 
Uporabniški avatar
lexer
Novinec
 
Prispevkov: 280
Pridružen: Pe jan 01, 2010 8:49 am

Napisal/-a lexer To maj 18, 2010 12:53 am

Vidm da mamo zbor Trbovcov :lol: Lepo lepo.Ja lep je tale tvingič ni slab.Se mi je zdel da sm ga vidu pr kovačiči ampak nism biu prepričan.A ste vi tud delal air brush na enga golfa 4 gti?
https://www.facebook.com/groups/329301260593532/
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov