Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
domzalcan21
Uporabnik
 
Prispevkov: 1067
Pridružen: Ne avg 31, 2003 9:09 pm
Kraj: Domžale

Kolk folka bi slo....

Napisal/-a domzalcan21 So nov 29, 2003 4:53 pm

Mene zanima kolk folka bi slo protestirat glede na vso nastalo situacijo, ZAKONI IPD, da se tole malo umiri. Glede izpušnih plinov ok, nej merjo, ampak da je treba pa vse homologirat, nej si pa nekam zatlačjo.... Tut jst jih mam polhn falus, k da je avto k ga kupš zastonj... pa kaj še...

NO KDO BI ŠEL?
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo So nov 29, 2003 4:55 pm

Če bi se jih kej nabralo in bi dejansko šli. potem sam zravn... Na pa da se na konc 2 človečka najdeta, pa tm skačeta pa se bunita...
 
Uporabniški avatar
domzalcan21
Uporabnik
 
Prispevkov: 1067
Pridružen: Ne avg 31, 2003 9:09 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a domzalcan21 So nov 29, 2003 4:56 pm

Pol bi nas se pozaprli...pomojem bi mi mogl ene par podpiskov zbrat, dokazat kolk folka je proti homologacijam...in kolk za.... :evil:
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo So nov 29, 2003 5:00 pm

Lej folk je prfukjn. Dost drugih stvari je še hujših kot fomologacija, pa tut glede tega nč ne ukrenejo. In 100% sm da bi, kot vedno, naleteli na gluha ušesa! :evil:

Tut zavarovanje bodo na 1.000.000 hmal povečal. Najbolj ša davke nabijejo na tiste ke nimajo čist tazga avta kot je original.
 
Uporabniški avatar
domzalcan21
Uporabnik
 
Prispevkov: 1067
Pridružen: Ne avg 31, 2003 9:09 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a domzalcan21 So nov 29, 2003 5:06 pm

Ma tale evropa nas bo pokopala, sej bomo mel najstrožje ukrepe glede homologiranja, davkov itd....Temu Tonciju Ropu bo treba mal ušesa razvlečt da bo bols slisu kaj si mislemo!!!
 
Uporabniški avatar
D.J.
Uporabnik
 
Prispevkov: 1166
Pridružen: So nov 09, 2002 10:21 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a D.J. So nov 29, 2003 5:26 pm

Mislim da je tole že preveč. Folk se pr nas pusti prav nagnusno nategovat, mene je kr sram. In noben nič ne naredi!! Tale naslov je premil-z velikimi črkami pozvati k štrajku-to je treba!! Mislim pa da je homo klele najmanjši problem-huje je z registracijo!
Jst sm takoj za eno blokado v centru mesta! :twisted:
Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vožnjo - www.radardetektor.si
 
Punto ABARTH
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1669
Pridružen: To avg 05, 2003 10:17 pm

Napisal/-a Punto ABARTH So nov 29, 2003 5:27 pm

zjebat jih je trba hudice frdamane!!!
 
Uporabniški avatar
Matt
Uporabnik
 
Prispevkov: 924
Pridružen: Po okt 20, 2003 2:15 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Matt So nov 29, 2003 5:47 pm

MHD Racing vedno za! Samo res bi lahko. Ampak prej se dobimo recimo predsedniki klubov in uni bolj pomembneži na sestanku ker je treba sestavit nekaj ne moremo kar tja uletet pa sikat. Moramo imeti zahteve, Zato predsedniki in pomembnezi javite se mi se zberemo in to je to. Potem je pa šele tja za iti. JAZ SEM 110% ZA!!!!!!!!
www.mhd-racing.com
Slika Na novo rojen 04.07.2004
 
Uporabniški avatar
Zok
Uporabnik
 
Prispevkov: 1196
Pridružen: Če feb 20, 2003 12:34 pm
Kraj: Ponikva

Napisal/-a Zok So nov 29, 2003 5:49 pm

D.J. je napisal/-a:Jst sm takoj za eno blokado v centru mesta! :twisted:


jst tud!! :evil: :evil: :evil:

...problem je sam da se niam lastnega avta... :cry: bi pa verjetno vseen prsu iz MB v LJ, ce bi blo mozno (nobenga kolokvija tisti teden, pa da ni med vikendom).

k mam poln qrac sranja s homologacijam pa tem - sej se led diod ne smes navesit na avto al pa motor!! da o neonkah niti ne govorim! :evil: registracije?? za motor nad 750 ccm je 130 jurjov na leto!! :evil: in tti Celjski gumpsi se sploh ne dajo zment da bi lahk na pol leta registriru (v kopru je to stalna praksa), za avte pa je cisti pogreb - en najbl navadn avto mas cez 100 jurjev na leto!! :evil: :evil: :evil:
Mondeo mk3 saloon 2.0 TDCi - 186 HP, 408 Nm
 
Uporabniški avatar
domzalcan21
Uporabnik
 
Prispevkov: 1067
Pridružen: Ne avg 31, 2003 9:09 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a domzalcan21 So nov 29, 2003 6:15 pm

Ja tocno je treba podati zahteve, kaj mi hocemo, pa upam da bo tale post velik dosegu, ne pa samo govorice...treba je glave skupi stisnt, pa se zment... da pridemo do dna, na avtih že ne bojo dnarja služil!!!
 
Uporabniški avatar
Vince
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 544
Pridružen: Sr okt 09, 2002 9:48 pm

Napisal/-a Vince So nov 29, 2003 6:22 pm

Ej škoda ker bo spet vse samo pri besedah ostalo!
Če bi res do česa podobnega pršlo potem mi ni blema ena 2 avtomobila folka prfurat.
Ko bi se le našel nekdo, ki bi se tolko zavzel in sklical čimveč predsednikov, avtotuning, motorističnih in avtoakustičnih klubov @ teamov, ter da se zadeva res organizira!
Na kakem recimo motosvet.com (ki je tud večji forum) sem skor ziher, da ne bi blo treba 2× rečt...

LP

Vince
Največji osebni dosežek
*********Državni prvak L klase v letu 2003********
Najvišji teamski uradni rezultat
*********165.2dB*********

Zaston se še mačka ne gon!
 
Uporabniški avatar
D.J.
Uporabnik
 
Prispevkov: 1166
Pridružen: So nov 09, 2002 10:21 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a D.J. So nov 29, 2003 6:48 pm

Vince: se strinjam. Morali bi na veliko zbobnati vse slo-avto/moto forumaše (avtomobilizem, honda-si, bmwslo, mobisux, 402, alfaromeo...) ter narediti velik štrajk. Rad bi videl da se to uresniči :(
Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vožnjo - www.radardetektor.si
 
baron
Novinec
 
Prispevkov: 244
Pridružen: So sep 20, 2003 4:38 pm

Napisal/-a baron So nov 29, 2003 8:12 pm

Ja glave skup dat pa se dobr zment, ker čene že na začetku pušnet. Po moje vs je mal premal, da bi vas kej dost upošteval. :wink:
 
Uporabniški avatar
andrej777
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2102
Pridružen: Če okt 16, 2003 9:16 pm
Kraj: Telče (Sevnica)

Napisal/-a andrej777 So nov 29, 2003 8:36 pm

Ja če bojo vsi ti zakoni ki se omenjajo res sprejeti bo treba res neki nardit. To ni več normalno. Namesto da bi uveljavili take zakone ko so pe večini evrope nardijo vse enkrat bol strogo plus tega se spomnejo pa še par 100 zakonov za katere ni še noben človk šlišu.

Naša politika je u pizdi !!!!
NA VSEH PODROČJIH.......ampak o tem ne tuki!!!!
 
Uporabniški avatar
Zok
Uporabnik
 
Prispevkov: 1196
Pridružen: Če feb 20, 2003 12:34 pm
Kraj: Ponikva

Napisal/-a Zok So nov 29, 2003 8:46 pm

ja, na MotoSvetu je folk res takoj za akcijo! 8) recimo krvodajalska akcija je prejsnji mesec zlo dobr uspela, zej se pa ze za naslednje leto dogovarjamo za repete... :D

ok, tole hocemo:
-ukinitev dodatka 20% pr zavarovanju kao za mlade voznike
-POCENITEV osnovnega zavarovanja za vsaj 30 % (ne pa podrazitev!!)
-konc s sranjem za homologacijo spojlerjev, bodykitov, felten in izpuhe (za izpuhe bi dal tak da se na tehnicnem izmeri sam hrup in emisije, pa je to to, za feltne sam da nikjer ne riba ko obrnes volan in posedes podvozje, in da je pnevmatika na feltni take dimenzije, da pase na feltno, +/- en razred (10 mm))
-ukinitev homologacijskih kartonckov in uvedba kartonckov, ki ti jih kr SPROTI, na mestu dogodka sprintajo na tehnicnem pregledu - brez cakanja v vrsti in zajebancije s tistimi LPPjevimi gumpci
-klede merjenja emisij dizlov - NI SANS da navijajo gas na mestu!! al pa nej bojo zastonj generalke al pa vsaj tehnicni pregledi!! :evil:
-ukinitev prepovedi modre osvetlitve na avtomobilih, ukinitev prepovedi osvetlitve podvozja
-uvedba dovoljenja za prekoracitev hitrosti pri prehitevanju
-ukinitev prepovedi voznje z motornim kolesom po enem kolesu (15 jurjev je kazen! :D )
-razno


...se kej?? :roll:
Mondeo mk3 saloon 2.0 TDCi - 186 HP, 408 Nm
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo So nov 29, 2003 9:15 pm

Ok Zok... mal maš bolne. Dovoljena vožnja po zadnjem kolesu? Ja tako tako. Pa dovolil ti bodo da si policija na motor napišeš, pa s sireno okol ljudi preganjaš.

95% teh stvari, ki si jih naštel, ne bodo nikol in nikdar dal v veljavo. Pa če se cel avtomobilizem pa še cela avtoakustika zarad mene zabijajo v parlament...

Sad but true :cry:
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Symon So nov 29, 2003 9:29 pm

Zok res pretiravaš (pa ne zamert ampak tega ne bomo nikol dosegl).

Bi se pa mogl vsi predsedniki avtomoto stuffa in se zment kdaj, kaj in kako!

Res bi lahko nekak znižal zavarovanja .20%+ za voznike začetnike - moj k***c! Večina mladih voznikov je študentov, ki še za avto nimajo, pol pa naj še plačajo 100.000 SIt zavarovanja? pa kwa še! Zahtevam popust za študente!
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
Zok
Uporabnik
 
Prispevkov: 1196
Pridružen: Če feb 20, 2003 12:34 pm
Kraj: Ponikva

Napisal/-a Zok So nov 29, 2003 9:35 pm

Pa dovolil ti bodo da si policija na motor napišeš, pa s sireno okol ljudi preganjaš.


ko da tega se nismo delal... :vc :vc :vc :vc

ček dis aut: s frendom v Charadeju, na oknu skatla od pizze (kao radar :D ), prpici en scoot mim, mi not zastartamo, za njim, ma pa zadi v avtu 4 ovalce, radjo XPlode 4x52 W, sajbe dol, pa bad boys soundtrack gor (kao policijske sirene pa to), picimo drug za drugim, 110 se je pelu z aeroxom!!!! :twisted: :twisted: :twisted: pol je pa spizdu v eno stransko ulico... :lol: :lol: :lol:

sorry za offtopic! :wink:


Symoon je napisal/-a:Zok res pretiravaš


VEM!! :vc

sam tist s studentskim popustom pa res ni slaba ideja - povsod mamo popuste, a pr zavarovalnci pa mormo tolk vec dat, da bi blo isto ko ce neb mel nobenih popustov! :roll:
Zadnjič spremenil Zok, dne Ne nov 30, 2003 2:12 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Mondeo mk3 saloon 2.0 TDCi - 186 HP, 408 Nm
 
Uporabniški avatar
K0zM0
Uporabnik
 
Prispevkov: 1169
Pridružen: Po maj 19, 2003 9:45 am
Kraj: Velenje z okolico ;)

Napisal/-a K0zM0 So nov 29, 2003 10:10 pm

ej ce bi kej pomagalo sm za an....

sam upam da me ne bo prej vesele minalo pa bom poslu vse v kur.c pa si kupu bicikl....

aja podpise bi tud lahk zbirali, bi se jih kr vlk nabralo-- pa sej a ni v SLO za vsak drek referendum?!!
aja tu se lahk zaj.ebemo ko bojo omice pa dediji proti nam (nevem iz kakih razlogov)

no moj star fotr bo za Tuning to vam garantiram.... :twisted:
Slika
 
Uporabniški avatar
+Gambit+
Novinec
 
Prispevkov: 474
Pridružen: Ne mar 16, 2003 2:20 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a +Gambit+ So nov 29, 2003 11:09 pm

Nazalost sem se brez izpita,ampak garantiram vam, da ce se tole organizira, prpelem 30+ kolegov poleg...
Slika
02' TOUGE GHOST
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Fan, Google Adsense [Bot] in 29 gostov