Spojlerji, pragovi, maske, neon, barvanje, nalepke, platišča, temnenje stekel, ...
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

kje kupit neonke in ledice?

Napisal/-a Perica Ne jun 20, 2004 8:25 am

Zivjo!
Mene pa sam se tole zanima .... kje se splaca kupit neonke za v avto? Hocm met na razpolago cim vecjo izbiro, ker hocm najdt eno tako lepo in mal bolj svetlo modro barvo!!
Enako velja tudi za ledice, ker bom zamenjov vso osvetlitev armature in stevcev! Stevci modo enako modri kot neonke, kazalci bodo rdeci, armatura bo rdeca!!! radio je pa tudi srebrno-rdece-modre barve!
Avto je na zunej kovinsko srebrne barve! Kaksna se vam zdi ta kombinacija??

PA PROSIM SE ZA CENO NEONK IN LEDIC !!!!!

aja, pa vem da sm zadne cajte velik o tem spraseval, ampak sedaj mi samo se to manjka!! Pol pa veselo na delo pa pov avta razdret! Upam da ne bom prevec skode naredu :P

hvala
 
Uporabniški avatar
Matjaz86
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: Če jan 22, 2004 9:37 pm

Napisal/-a Matjaz86 Ne jun 20, 2004 9:06 am

Poskusi pri uporabniku "Neon" al pa www.neonke.tk (isto je..)

na forumu ga kr hvaljo in baje je dobr, jz bom vrjetno njemu dau ko bom dau to gor :wink:
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Ne jun 20, 2004 9:11 am

ja, za njega ze vem, sam je kr dalec od LJ. do Krskega! Sej sm se z njim ze neki dogovarjov in ce ne bom kje blizje kej najdu se bom pa k njemu zapeljov!!!
ker mam pa bratranca ki se tud mal na to spozna, bova pa najprej probala mal sama no postimat, ampak ne vem kje pa za kolk SIT bi to kupil !!!

hvala
 
Uporabniški avatar
Kiko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 698
Pridružen: Če jan 29, 2004 8:43 am
Kraj: Krško

Napisal/-a Kiko Ne jun 20, 2004 9:35 am

Stupko je napisal/-a:Poskusi pri uporabniku "Neon" al pa www.neonke.tk (isto je..)

na forumu ga kr hvaljo in baje je dobr, jz bom vrjetno njemu dau ko bom dau to gor :wink:


Jst VEM da je dober in verjemi Perica, da se ti bo splačalo.
LP KIKO :wink:
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Ne jun 20, 2004 11:57 am

jest mam zdej (Clio 2) oranzno osvetlitev! Zanima me se to, ce se da pri tem avtomobilu kazalce posebej osvetliti ?!?! Cifre bi ble modre, kazalci pa rdeci al pa beli !!

hvala
 
Uporabniški avatar
lisko
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 8469
Pridružen: So mar 15, 2003 4:13 am

Napisal/-a lisko Ne jun 20, 2004 11:59 am

Ledice maš pa v vsaki elekro štacuni :wink:
Slika
(Sine! Kaj naj nardim da pridem prek pločnika?......... Jeep-a si kup pa ne jamri :P ) :)
 
Uporabniški avatar
EX-B
Uporabnik
 
Prispevkov: 1110
Pridružen: Ne mar 23, 2003 2:02 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a EX-B Ne jun 20, 2004 3:06 pm

LEDice so v lj najceneje in imajo najvecjo izbiro v dveh stacunah: IC elektronika na verovskovi ( http://www.ic-elect.si ) in pa HTE na roski ( http://www.hte.si ). Cene LEDic so odvisne od svetilnosti in barve, imas pa na obeh page-ih spletno stacuno, pa si cene sam poglej.
Lp. Grega, DipLab.si
Slika
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Ne jun 20, 2004 3:09 pm

EX-B je napisal/-a:LEDice so v lj najceneje in imajo najvecjo izbiro v dveh stacunah: IC elektronika na verovskovi ( http://www.ic-elect.si ) in pa HTE na roski ( http://www.hte.si ). Cene LEDic so odvisne od svetilnosti in barve, imas pa na obeh page-ih spletno stacuno, pa si cene sam poglej.


HVALA, HVALA, HVALA ..... !!!!


a se kdo ve kolk pride pontaza denarja (stevci, armatura, vsi gumbi)??
 
fric
Novinec
 
Prispevkov: 368
Pridružen: Po jan 20, 2003 12:16 pm

Re: kje kupit neonke in ledice?

Napisal/-a fric Ne jun 20, 2004 10:20 pm

Perica je napisal/-a:Zivjo!
Mene pa sam se tole zanima .... kje se splaca kupit neonke za v avto?
hvala


PR' PREKORŠKU!
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Re: kje kupit neonke in ledice?

Napisal/-a Perica Ne jun 20, 2004 10:45 pm

fric je napisal/-a:
Perica je napisal/-a:Zivjo!
Mene pa sam se tole zanima .... kje se splaca kupit neonke za v avto?
hvala


PR' PREKORŠKU!


Kje pa je to?? a je pocen?

hvala
 
Muad'Dib
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jun 21, 2004 12:28 pm

Napisal/-a Muad'Dib Po jun 21, 2004 1:03 pm

a z V avto... ja če poglej. neonke in razne ledice se dajo kupit že vsepovsod, skor v vsaki avto trgovini. vrašanje je če dobiš to kar hočeš. Jaz osebno mam najraje ta način: kupiš v trgovini z elektroniko ledice in upore, pa jih sam namontiraš kam in kako hočeš v avto. to je za ledice. za neonke pa je skoraj enako, saj imaš v trgovinah več tipov neonk. rabiš samo še štarter za avto. če ne znaš nardit ga kupiš, so taka "ohišja" ki že majo prirejeno vse za 12V. pol za lepši izgled samo kable potegneš in si nardiš stikala. pride ceneje kot kupovat že narejene neonke v avtotrgovinah. sploh pa se tam vse dobijo take, ki jih moraš vtaknit v vžigalnik, tako da maš lahko samo eno not. seveda, razen če si prirediš da maš direktno stikalo. samo če to znaš, pol si raje kupi v kaki trgovini z elektroniko.
za zunaj avta, pa ti priporočam Neona. jaz sem se iz MB peljal k njemu pa moram rečt da mi ni niti malo žal. naredi ful dobro. sicer je smešno, kak nobenemo ne pade na pamet ta koncept :) jaz sem se po glavi vdaru ko sem vido kak ma narejeno :lol: res kvalitetno in poceni. ne kupovat kake neonke za podvozje v trgovinah, ker niso pol tolk kvalitetne kar se tiče svetenja, pa tudi drugače. neonke od Neona so lepo zaščitene proti vodi in udarcem (ča pa pokne steklo pa se da menjat, men je že, ker mam prenizek avto :) )
torej povzetek :) : za podvozje se obrni na Neona, za notranjost pa poglej v avtotrgovine (magar A3M)
ledice pa tudi po trgovinah. cene kolk sem jaz gledal so približno za vse enake, ceneje dobiš samo v Avstriji ali Italiji recimo.
če se mal spoznaš na elektroniko pa sam nardit po meri. sam se bom zdaj malo lotil izdelave za neonke, ledice so lahke.
aja še cene. zdaj ne vem kaj hočeš. ampak neonke se gibljejo za v avto tam cca. 5000 SIT, ledice ne vem kaj hočeš, sam niti nisem opazil dost stvari glede ledic, ampak v trgovini z elektroniko stane ledica (visokosvetilna plava) cca. 400 SIT ostale ledice še manj, upori pa so tam cca.10 SIT :)
Neon ma pa tak za celotno podvozje ceno cca 25.000SIT z delom vred. (to je za navadne neonke)
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Po jun 21, 2004 2:09 pm

Muad'Dib: HVALA za to mal daljso razlago!!!
 
bonifaci
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Po mar 22, 2004 5:46 pm
Kraj: litija

Napisal/-a bonifaci Po jun 21, 2004 2:24 pm

Perica je napisal/-a:jest mam zdej (Clio 2) oranzno osvetlitev! Zanima me se to, ce se da pri tem avtomobilu kazalce posebej osvetliti ?!?! Cifre bi ble modre, kazalci pa rdeci al pa beli !!

hvala

Zelo teško, ker ima osvetlitev narejeno iz SMD ledicam(mini ledice kot pri mobiju) pa še drage so.Jas sem obupu in se sprijaznil z oranžno barvo. Drudače pa mislim da bi se za $$ tud kakšen elektronik najdu in ti vse skup zamenjal.
 
voltage
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 646
Pridružen: Po jun 21, 2004 11:51 am
Kraj: Jesenice

Napisal/-a voltage To jun 22, 2004 8:53 pm

mislš rečt šparu? :] u šparu zihr ne u interšparu pa res
 
VW_edge
Novinec
 
Prispevkov: 150
Pridružen: Pe jan 09, 2004 7:31 pm

Napisal/-a VW_edge To jun 22, 2004 9:26 pm

Jest sm neonke u interšparu kupu pa niso glih nevem kok močne. vidjo se sm če je čist tema kukr je pa kšn drug vir svetlobe okrog ja pa že bl tko.kupu sm pa za tri jurjekomplet dveh 10 cm dolgih neonk ki sta aktivni na zvok.
 
Uporabniški avatar
pugi405
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1971
Pridružen: Pe okt 11, 2002 4:01 pm
Kraj: Usa

Napisal/-a pugi405 Če jun 24, 2004 10:37 am

LEGAL: NO
:vc :vc :vc :vc :vc
[URL=https://matchnow.life]Verified Females[/URL]
 
Uporabniški avatar
s.Hio
Uporabnik
 
Prispevkov: 962
Pridružen: Pe jan 03, 2003 7:31 pm
Kraj: Trnovo (LJ in GO)

Napisal/-a s.Hio Pe jun 25, 2004 12:26 am

bonifaci je napisal/-a:
Perica je napisal/-a:jest mam zdej (Clio 2) oranzno osvetlitev! Zanima me se to, ce se da pri tem avtomobilu kazalce posebej osvetliti ?!?! Cifre bi ble modre, kazalci pa rdeci al pa beli !!

hvala

Zelo teško, ker ima osvetlitev narejeno iz SMD ledicam(mini ledice kot pri mobiju) pa še drage so.Jas sem obupu in se sprijaznil z oranžno barvo. Drudače pa mislim da bi se za $$ tud kakšen elektronik najdu in ti vse skup zamenjal.


KAj nima renault oranzno prevleko na zadnji strani stevcev? Tako kot skoda zeleno in ne barvne ledice? Samo vprasam in ne se razburjat.
Slika
Bolje je imeti kratkega na kratko noter, kot dolgega dolgo zunaj.
 
Uporabniški avatar
Perica
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 614
Pridružen: So sep 27, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Perica Pe jun 25, 2004 8:35 am

ja, sej zdej sm sov ze do enih avtomehanikov ki skoz renaulte sravfajo in so mi rekl da ma folijo zadej!!! Ampak sej to je se slabs, ker je zlo tezko in velik dela te stevce razdret, pa se nikjer ne najdem te folije!!! Tko da sm jest nad tem obupov in bom za kej druzga ta dnar zapravu!!!

hvala vsem

Perica
 
Uporabniški avatar
s.Hio
Uporabnik
 
Prispevkov: 962
Pridružen: Pe jan 03, 2003 7:31 pm
Kraj: Trnovo (LJ in GO)

Napisal/-a s.Hio Pe jun 25, 2004 9:39 am

a3m ma cele stevcenove, ne vem pa ce imajo belo ali isto oranzno osvetlitev,ker ce so beli se jih da enostanvo predelat. ali je kdo kupoval te stevce?
Slika
Bolje je imeti kratkega na kratko noter, kot dolgega dolgo zunaj.
Vrni se na Styling

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov